Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) sgergi válasza diegho (#950) üzenetére


sgergi
veterán

Odom nagyon jól játszott, tényleg sok múlt rajta. Ez ameccs már sokkal jobb volt, de a Lakers még minig jól védett kint és bent is.Túloldalon Lewis játszott nagyot.

(#952) Illidan


Illidan
tag

Elkerülte a szerencse a Magicet a döntő pillanatokban.
Courtney Lee két helyzete a rendes játékidő végén épphogy csak kimaradt, Gasolhoz viszont elég nagy mákkal került a labda az egyenlítő kosár előtt.

Innen már nagyon nehéz lesz a Magicnek. Orlandoban mindhárom meccset be kellene húzniuk, ami szinte lehetetlen feladatnak tűnik. Előfordult már valaha ilyesmi?

(#953) perempe válasza Illidan (#952) üzenetére


perempe
addikt

Mavs-Heat (2006).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#954) Illidan válasza perempe (#953) üzenetére


Illidan
tag

Elég rövid a memóriám :D

(#955) Kickass


Kickass
őstag

Nelson nélkül nem fog menni, és nem teljes értékű még mostmár látszik

(#956) Kickass


Kickass
őstag

ez a 3. meccs is elég szoros volt, azért remélem a köv meccset is hozza az Orlando és akkor még izgalmas is lehetne, Howard végre mutatott valamit bár a 21 pont talán még mindig nem az igazi, de pattanóban blokkban már önmaga

(#957) sgergi


sgergi
veterán

Izgalmas meccs volt ez a 3. Orlandó rendesen összeszedte magát, bár ezt most "kötelező" volt hozniuk.

(#958) sgergi


sgergi
veterán

Érdekes volt ez a 4. mérkőzés, lakers honnan állt fel, és megint milyet védekeztek. Pietrus utolsó faltjára meg nem tudok mit mondani, 5. meccsen valószínűleg nem fogjuk látni, tehát az Orlando esélyei eléggé lecsökkennek. Innen 4-1-et várok.

(#959) diegho


diegho
nagyúr

Ez eldőlt. Ezért tartom sokkal jobb játékosnak Bryant-et, mint James-t. Nem akar mindent magára vállalni. Simán hagyja, hogy Fisher, Odom, Gasol, Ariza is villogjon meccsenként. Nem az érdekli, hogy ő dobja a legtöbb pontot a pályán, hanem az, hogy a csapata nyerjen. Igazi csapatjátékos lett belőle, ha nem megy nem erőlteti, assistozik. Természetesen Jordan nyomába sem érhet, viszont jelenleg ő az NBA legjobb játékosa (szerintem).

(#960) sgergi válasza diegho (#959) üzenetére


sgergi
veterán

:K

(#961) Bibby


Bibby
addikt

Hihetetlen, előre tudtam hogy kikaptak, de mikor láttam hogy öttel mennek 1 perccel a vége előtt, és Howard két büntetőt dobhat... nem hittem el. :Y
Szomorú ez így, de bízom a további izgalmakban.

Ελευθερια η θανατος

(#962) Psychonaut válasza diegho (#959) üzenetére


Psychonaut
addikt

1. Igen, eldőlt. Szerintem 4-2 lesz a vége.
2. Igaz.
3. Igaz.
4. Igaz, Jordan nyomába sem érhet. :)

Mindezek ellenére, a továbbiakban is: GO MAGIC!

(#963) Kickass válasza diegho (#959) üzenetére


Kickass
őstag

nem tudom h most erre a meccsre érted amit irtál vagy ugy általában, de szerintem ez igy nem igaz, egyrészről mikor Kobe annyi idős volt mint James ugyanazt csinálta mint LeBron, és ebből következik a többi is nem tudhatjuk James milyen játékos lesz 30 évesen, ráadásul szerintem ezen a 4. meccsen látványosan szenvedett nem ugy alakult a meccs ahogy ő szerette volna és ezt látványosan kifejezésére is juttatta mindenkinek nem tudom figyeltétek e a reakcióit a közeliken, egyedül OT-ba szedte össze magát

másrészről ez szerintem is eldőlt, más kérdés h ha az Orlando nem egy playoff zöldfülű csapat akkor szerintem ez most 3-1 nekik
és igen Jordan csak egy van

én szóltam, ufff :D:D:D:D

(#964) diegho válasza Kickass (#963) üzenetére


diegho
nagyúr

szenvedett, de nem erőltette a saját betöréseit, nem akart mindent ő csinálni, hagyta a társakat érvényesülni és ebben az idényben csinálja ezt talán először. Eddig mindent ő akart csinálni. Igazi nagy bajnok vált belőle, aki 110%-osan megérdemli a gyűrűt.

(#965) Kickass


Kickass
őstag

bajnok a Lakers :O
vége a szezonnak

mit csinálunk novemberig? :D

(#966) diegho válasza Kickass (#965) üzenetére


diegho
nagyúr

:C megérdemeltük! :R

(#967) diegho


diegho
nagyúr

most nézem boxscore alapján megint Odom volt a kulcsfigura aki a padról a második legeredményesebb volt. Igazi csapattá érett a LAkers, ha együtt maradnak, márpedig miért ne maradnának, akkor jövőre is esélyesek lesznek, főleg ha Bynum-ot megtanítják játszani nyáron és az öregember nem vonul vissza.

(#968) student


student
őstag

lakers az isten.
megint. mint mindig ;] .

(#969) Boyfish válasza Kickass (#965) üzenetére


Boyfish
senior tag

nézzük az NFL-t:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#970) Psychonaut válasza Kickass (#965) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elemezzük a jövő nyáron esedékes csapatváltásokat, játékoscseréket, eligazolásokat! :C

(#971) diegho válasza Boyfish (#969) üzenetére


diegho
nagyúr

nézze a fene az, inkább kimegyek a pályára dobálni ilyen jó időben, vissza kell nyerni a régi 3 pontos formát, meg az új labdát is meg kell szokni még.

(#972) Kickass válasza Psychonaut (#970) üzenetére


Kickass
őstag

igaz, kiváncsi leszek a játékosmozgásokra :D

meg irány a pálya, na meg a streetballba a nyár az igazi szezon :D

(#973) Boyfish válasza Psychonaut (#970) üzenetére


Boyfish
senior tag

kiváncsi leszek, hogy egy Garnettel visszaerősödő Boston jövőre mire lesz képes...

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#974) Psychonaut válasza diegho (#971) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jaja itt a jó idő és a vakáció! :C

(#975) diegho válasza Psychonaut (#974) üzenetére


diegho
nagyúr

vakáció... már pár éve nincs olyanom sajnos :( de hétvégéken, meg néha hétközben szoktunk dobálni azért. Tényleg, ha már itt vagyunk betonra milyen labdát ajánlotok? Hozattam amcsiból Spalding-okat, de csak rendes parkettre valót kaptam, az egyiket használom kb másfél-két éve, a másikat még fel se fújtam, de sajnálom őket szétvágni, nem voltak olcsók :( tavaly vettem valami szemetet intersportban, 1 évet bírt 3k-ért, idén mivel helyi adidas boltban nem volt semmi, ezért egy ilyen bucsus szart vettem 3 kosarazás után kuka lett :)) most vettem egy nike ultra durable labdát, remélem kibír 2 évet, bár csak 2.5k volt. Kültéri spalding kellene igazából, mert van egy még 97-ből és még mindig labda!!!! 12 éve használom, de azóta se tudtam olyant szerezni sehol, a felirat már persze lekopott róla, ezért a pontos típust se tudom :(

(#976) sgergi


sgergi
veterán

Megnézet az utlsó meccset. nagyon jó csapat lett a lakers, összeszedettek, csapatként játszanak. Ariza és Odom kulcsfigura volt a döntőben, sok múlt rajtuk. Idén Kobe is megérdemelte igazán a gyűrűt. Tehát gratulálok nekik.

(#977) diegho válasza sgergi (#976) üzenetére


diegho
nagyúr

emlékeztet ez az egész engem a bulls-os időkre. Akkor is Phil volt az edző és ott is meg kellett értetni Jordan-el, hogy nem csak rajta múlik a gyűrű, hanem az egész csapaton. Kobe most kapott megfelelő társakat ehhez a szériához. Az sem rossz egy csapatnál, ha a kezdő ötös pihen, akkor egy Odom (aki minden más edzőnél kezdő lenne) ott van a pályán frissen, és biztos vagyok benne, hogy Odom nem azért nem kezdő, mert Phil nem akarná kezdetni, hanem azért, mert kiegyensúlyozott csapatot szeretne. Amikor a kezdő 5 van fent és szereznek némi előnyt, akkor nyugodtan leveheti a Kobe, Gasol, Ariza hármast, sőt akár az egész 5öst és fel tud küldeni olyan másik 5 embert, akik nem fogják elszórni az előnyt. Phil nagyon jól válogatta össze a csapatot és meglátásom szerint már nem Kobe köré építkezik, persze kulcsszerepet kap, de ez a csapat talán nélküle is bajnok lett volna.

(#978) perempe


perempe
addikt

Követitek az eseményeket? Draft, cserék?

Richard Jefferson->SA
Shaq->CLE
Vince Carter->ORL

* Brahms: 4. szimfónia *

(#979) Kickass válasza perempe (#978) üzenetére


Kickass
őstag

totál el is felejtettem h draft van

mondjuk a pcikeket megtalálom neten de az átigazolásokról nem tudnál vmi linket dobni? :D

jó lenne azt is tudni, kiért mit adtak, ez a három amit irtál kifejezetten érdekelne

(#980) perempe válasza Kickass (#979) üzenetére


perempe
addikt

HoopsHype -> Transactions
[link]

A hivatalos oldalt nem frissítik.
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#981) diegho


diegho
nagyúr

Ariza úgy néz ki elmegy Houston-ba, Artest jön helyette. Nem is tudom... mindkettő jó védőjátékos, de én nem engedtem volna el Arizát, bár elég sokat kérhetett. Végülis mindegy, ha Odom, Fisher, Vujacic , Farmar marad, akkor simán jók leszünk Artest-el is.

(#982) Bikerman válasza diegho (#981) üzenetére


Bikerman
aktív tag

csak nehogy bunyózzon egyet... :))

ragazzi della curva...

(#983) Psychonaut válasza Bikerman (#982) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az ettől független. Bár piros mezben ugrani fognak rá a többiek, mint bikák a viadalon. Hehe, jó lesz ez a 2010-es szezon, tiszta bokszmeccs. ;] :P

Csak Shaqet mi a f***nak kellett a Sunsnak elengednie? :(((

(#984) Bikerman válasza Psychonaut (#983) üzenetére


Bikerman
aktív tag

shaqnek kéne elengednie inkább az nba-t. szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

ragazzi della curva...

(#985) Psychonaut válasza Bikerman (#984) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az alapján, amit a 2008/09-es (múltkori) szezonban csinált, én nem lennék erről így meggyőződve. :U
37 évesen így játszani... :)

(#986) perempe válasza diegho (#981) üzenetére


perempe
addikt

Nagyon Kaliforniába akarhatott költözni Artest (évi 6 millió alatti fizu).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#987) diegho válasza perempe (#986) üzenetére


diegho
nagyúr

pont jól jött egy olcsó, jó játékos, már csak Bynum-ot kell megtanítani játszani a nyáron és kész is a csapat.

(#988) perempe válasza diegho (#987) üzenetére


perempe
addikt

Ez a bargain kategória! Szerintem ő lesz a második embere a Lakersnek.

Közben:
Turkoglu -> Toronto

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#989) diegho válasza perempe (#988) üzenetére


diegho
nagyúr

szerintem gyűrűt akar és azért jött ilyen olcsón, meg itt igazán sztár lehet, adott a playoff szereplés, ott megmutathatja mit tud, lesz körülötte csapat. Houstonban ugye Yao sérült lehet egész szezonra, szóval én megértem. Okos döntés volt, 2 évet lehúz LAkersben, talán lesz 1 gyűrűje és utána még mehet pénzt keresni máshová. 30 évesen már tényleg érthető ez a lépés, én is ezt tettem volna a helyében, egy ilyen lehetőséget nem lehet elszalasztani.

(#990) diegho


diegho
nagyúr

nso-ra most írták a cikket, hogy melyik sportoló mennyit keres, vannak benne NBA adatok is... azért megdöbbentő, hogy egy Yao Ming többet keres, mint Kobe... :Y egy lapon se lehet említeni őket. Ja és Shaq is többet keres, mint Bryant :U

(#991) perempe válasza diegho (#990) üzenetére


perempe
addikt

A marketingbevételeiket is számításba veszi...

Ez jobb lista. [link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#992) Bikerman válasza perempe (#991) üzenetére


Bikerman
aktív tag

tracy mcgrady... hú de szerettem, te jó ég. van egy t-mac 5 cipőm is... :O :K

ragazzi della curva...

(#993) stevve


stevve
nagyúr

Micsoda mozgás van a ligában... ShaQ, Ben Gordon elment a Bulls-tól :O , Turkoglu. Nem semmi. Jó lesz jövőre megint új trendeket felállítani, mert az idei erősorrend megint odavész. :)

(#994) perempe válasza stevve (#993) üzenetére


perempe
addikt

Rasheedból meg Celtic lett.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#995) stevve válasza perempe (#994) üzenetére


stevve
nagyúr

Jah... :U Ennek is nagyon "örültem". Meg Vince Carter, Kapono... nehéz lesz új mezzben megszookni őket. :DDD

(#996) Kickass válasza perempe (#994) üzenetére


Kickass
őstag

ő igaz free agent volt?
egész jó kis igazolás a Celtcs-nek

(#997) stevve válasza Kickass (#996) üzenetére


stevve
nagyúr

:K Csatlakozik a triumvirátushoz és jövőre megint a gyűrű lehet a cél. Egyébként ez már biztos, hogy átmegy a Celtics-hez?

[ Szerkesztve ]

(#998) perempe válasza Kickass (#996) üzenetére


perempe
addikt

Igen, UFA volt.

Artest a legjobb igazolás. (Persze csak Mike washingtoni 'levezetése' után.)

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#999) stevve válasza perempe (#998) üzenetére


stevve
nagyúr

Artest a Lakers-ben, na az még lesz valami. Ariza helyére pont jó lesz, csak játszassák sokszor. :)

(#1000) Kickass válasza perempe (#998) üzenetére


Kickass
őstag

hosszútávon nem biztos

Artest biztos h bajnok akar lenni

hopppp #1000 :D:D :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.