Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Loretto válasza diegho (#700) üzenetére


Loretto
veterán

Tény, de Kobe eléggé benne volt. :)

Soirée...

(#702) sgergi válasza diegho (#700) üzenetére


sgergi
veterán

Jó meccs volt nagyon, most néztem meg, Gasol tényleg összeszedte magát. A Lakers megszakította a 19-es veretlenségi sorozatát a bostonnak. Ráadásul Phil Jacksonnak megvan az 1000. győzelme, ami már nem kis teljesítmény. :R

(#703) perempe válasza sgergi (#702) üzenetére


perempe
addikt

Elég jó meccs volt, bár előtte a Suns-Spurs végjátéka érdekesebb volt.
Kobe Bryant ellen nagyon lazán védekeztek, szinte simogatták. A meccs legjobbja KG.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#704) Kickass


Kickass
őstag

Na ide is idetaláltam :D bár ahogy nézem nem egy aktiv topik de hátha egy két fanatikussal sikerül fellenditeni legalább heti szinten kitárgyalni a meccseket, aktuális tabellát, a trade szezonokban a játékosmozgást ilyesmit, már ha van itt a ph! lapcsaládon olyan aki ezt ilyen mélyebben figyeli és érdekli. :D Héten Boston-Houston, elvileg papírforma, én azért várom.

(#705) sgergi válasza Kickass (#704) üzenetére


sgergi
veterán

Üdv, néhányan még próbálkozunk életben tartani a topikot, úgyhogy jó új embereket is látni.

Sport1-en boston-houston és san antonio-clippers meccs lesz élőben közvetítve.
Boston elvesztette a vezető szerepét, visszacsúszott a 2.helyre a Cleveland mögé.

[ Szerkesztve ]

(#706) Kickass válasza sgergi (#705) üzenetére


Kickass
őstag

igen de Cleveland egyelőre kevesebb meccsel van az élen, Bostonnak meg már nem kell figyelni a 72-10-re sem.
érdekes h mennyire megerősödött Kelet, bár várjuk még ki a végét, de jelen állás szerint nyugatról talán csak a Lakers-t lehet tekinteni bajnokesélyesnek legalábbis az én olvasatomban
míg pár évvel ezelőtt boritkolva volt valamelyik nyugati csapatnak a bajnoki cím mostanra mintha fordulna a helyzet.

(#707) diegho


diegho
nagyúr

Nagy szünetig néztem a rockets - celtics meccset, de abból amit láttam megkérdőjelezhető a celtics nagydöntőbe jutása.

(#708) RedWing válasza diegho (#707) üzenetére


RedWing
aktív tag

Igen. A mostani formájukkal mindenképp! :K Bár leírni még nem szabad őket... Hosszú még a szezon. Ha a legnagyobb riválisoknál beütne 1-2 sérülés... (Kobe, Lebron, Gasol...) Persze NE legyen, de benne van a pakliban.
Jelen állás szerint én idén Lakers-Boston döntőt remélek, LA sikerrel.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#709) Kickass válasza diegho (#707) üzenetére


Kickass
őstag

a 25-2 vagy mennyi után buktak 6-ot sorba, de mondjuk egy fél meccs alapján leírni egy csapatot nem kis hozzá nem értésre utal már megbocsáss :D főleg h ezen a meccsen elfelejtettek védekezni
kicsit elszakadt náluk a cérna, meg talán kezdik kiismerni őket de Doc Rivers-t nem féltem majd kiagyal vmit és ujra beindul a szekér bár ezt a 29-8at a Cavs és Lakers-en kivül sztem bárki szivesen elcserélné velük :D
ma egyébként Cavs Celtics meccs kár h a sport tv csak a Clips Spurs meccset kapta meg.....nem baj hátha vmi torrenten fent lesz :D

(#710) diegho válasza Kickass (#709) üzenetére


diegho
nagyúr

persze az is lehet, hogy többet értek hozzá mint te valaha fogsz... :U

(#711) Kickass válasza diegho (#710) üzenetére


Kickass
őstag

nyilvánvalóan nem fogok ilyen gyerekes vitába belemenni ki ért hozzá jobban, lehet te, mindenesetre azzal a bizonyos hozzászólásoddal nem a fúúú de magas szakértelmedet árultad el, ez ha jobban belegondolsz sztem számodra is tiszta, mindenesetre ha ezzel megsértettelek akkor én kérek elnézést :R

[ Szerkesztve ]

(#712) sHafiii válasza diegho (#710) üzenetére


sHafiii
tag

Miért te ki vagy? Valami bíró vagy mi? Kosaraztál életetbe?

Amúgy most nézem a Clip-Spurs meccset. Nagyon siralmas ahogy most játszanak Parkerék. Clipseesek nagyon szórják a hármasokat... :U

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#713) diegho válasza sHafiii (#712) üzenetére


diegho
nagyúr

én az vagyok, aki látja mennyire visszaesett a teljesítménye a bostonnak, mennyire megtalálták hogyan is kell ellenük játszani, viszont csak 15 éve foglalkozok kosárlabdával így tényleg nem értek hozzá még, majd egy 10 év múlva talán.

(#714) RedWing válasza diegho (#713) üzenetére


RedWing
aktív tag

Mégis milyen szinten foglalkozol kosárlabdával?
Mint játékos? Vagy edző, esetleg játékvezető?

Nem kötekedésből kérdezem! Kíváncsi vagyok... :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#715) diegho válasza RedWing (#714) üzenetére


diegho
nagyúr

Hobbi szinten játszok és ha tehetem kosár meccset nézek, nem csak nba-ből, hanem a szerintem "kicsit" taktikusabb európai elitből is. Nem úgy szoktam meccset nézni, hogy hú de szép volt az a zsákolás. Mondhatni egész jól átlátom a szitukat kinek mit kéne adott szituban ideálisan csinálni, a pályán is mindig én irányítottam, osztottam a labdát. Nem olyan hobbikertész szinten nézem a meccset, mint a nagy átlag, hanem taktikai szempontból és ebből a szempontból nézve a bostonnál megdőlt a taktika, megvan az ellenszere és ki kell találni újat, csak kérdés ezt mennyire sikerül megvalósítani, amikor néztem a rockets elleni meccset már akkor is látszott, hogy nem igazán tudnak mit kezdeni a védekezés ellen, a cavs elleni meccsüket nem láttam, de az eredményből ítélve azonos volt a szitu és ez bizony már nem csak 1 félidős hullámvölgy, ráadásul a nagyon összeszedett és kiegyensúlyozott Orlando is ott van már.

(#716) sHafiii válasza diegho (#715) üzenetére


sHafiii
tag

Hát akkor engedd már meg, hogy én is hozzászóljak... Mert én meg 5 évig kosaraztam a Honvédban, nem egy nagy csapat, de én Én is irányító voltam, és én is megtanultam egy-két taktikát, védekezésben, zónákat, és támadásban is egy-két figurát.

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#717) diegho válasza sHafiii (#716) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értem mi a problémátok, olyanok vagytok mint a megsértődött kisgyerekek, mert valaki azt merte állítani, hogy a bostonnál gondok vannak, holott ezt még a legbutábbak is látják és ez nem most kezdődött, már hetek óta látszik a taktika megbukása. Nem értem miért baj az, hogy egy röhögcsélő kisgyereknél szerintem többet értek hozzá, még ha ő fejre áll akkor is :U de felőlem boldogok lehettek itt magatokkal, én úgyis inkább külföldi fórumokra írogatok, ott kevesebb a röhögcsélő kisokos.

(#718) sHafiii válasza diegho (#717) üzenetére


sHafiii
tag

Hm... elég jól ismerhetsz, ha azt hiszed röhögcsélő kisgyerek vagyok, de nem baj. Írjál akkor külföldi fórumra. Amúgy meg te voltál itt kemény, hogy te csak jobban tudod mint mi...

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#719) Kickass válasza diegho (#717) üzenetére


Kickass
őstag

nekem még mindig csak annyi a gondom h hosszu távú jóslatokba bocsátkozol holott még a szezon felénél se járunk. egyrészt lehet megtalálták a Celts védekezése ellen a legjobb ellenszert na de kérem a Spurs vagy a pitsons nem ugyanazt védekezi lényegében évek óta csak kisebb nagyobb változtatásokkal? dehogynem....másrészről elég profi szakmai stáb van a csapat mögött szerintem ezzel ők is ugyanugy tisztában vannak. másrészről az alapszakasz agyonismételt frázis de 82 meccsből áll. majd ugy a 70. meccs környékén már lehet playoffra esetleg döntöre vonatkozó találgatásokba folyni addig szerintem teljesen fölösleges, ennek legfőbb oka mint te is tudod az NBA-ben a sérülés hiába menetel mondjuk a Lakers vagy az általad emlitett Cavs vagy Orlando, ha pl James (hiába mondogatják h néha ha padon jobban megy mint vele a lényeg h ott van és a társai számithatnak rá ha csak öltönyben üldögélne ott körmöt rágva a társak se lennének ugy felspanolva) sérül akkor temethetik is a szezont kalap kabát mehetnek nyaralni (lásd Washingtoni példa Agent Zero nélkül nincs élet). Persze ez igaz a Bostonra is bár ott attól is függ ki sérül és tud e a helyébe lépni vki.
Másrészről mélypontok minden csapat teljesitményében vannak, az a kérdés h ki tud e jönni a csapat ebből a gödörből. É bevallottan Boston drukker vagyok (Miami mellett) de nem csak a tavalyi szezon óta, hanem az Antoine Walker, Ricky Davis Paul Pierce éra óta, és Garnettnek kifejezetten örülök nem sok olyan küzdő van az NBA-ben mint ő.

(#720) perempe válasza Kickass (#709) üzenetére


perempe
addikt

[link]
Doc szerint a cserékkel van baj: Posey eligazolt, PJ befejezte (őt megpróbálják visszahívni). Marburyt próbálják Bostonba csábítani.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#721) Kickass válasza perempe (#720) üzenetére


Kickass
őstag

a magasember problémájuk ismeretes, de nem értem miért ragaszkodnak az ezer éves PJ Brown-hoz, igaz lehet h magasemberekből nincs akkora választék
Starbury-től meg isten óvjon minden csapatot, kb már ilyen Iverson szinten van (aki egyébként az én személyes kedvencem volt egy időben még egy mez is lóg a szekrényemben :D) ahol megjelenik annak a csapatnak annyi :D

(#722) RedWing válasza diegho (#715) üzenetére


RedWing
aktív tag

Köszönöm! Így már érthető! :K
Leszögezném, hogy nem vagyok Celtics drukker, sőt az igazat megvallva '98 óta nem szurkolok konkrét csapatnak sem. Csak szenvedélyből követem az eseményeket.
Sajnos idő hiányában az európai ligákat nem tudom követni. Pedig szeretném...
Azért én még mindig úgy gondolom, hogy nem szabad leírni a Bostont!
De reálisan, az eddigi eredményeket figyelembe véve egyértelműen a Lakers a legnagyobb bajnokesélyes.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#723) perempe válasza Kickass (#721) üzenetére


perempe
addikt

PJ: veterán, és hasznára lehet a csapatnak. Élesben többet érnek a veteránok a tehetségesnek mondott fiatal játékosoknál.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#724) perempe válasza RedWing (#722) üzenetére


perempe
addikt

Én vagyok olyan szerencsés ('94 óta nézek NBA meccseket), hogy láttam Mike-ot is, sokszor élőben. '98-óta nem nézem rendszeresen az NBA-t.
A szilveszteri Bulls-Magic az első meccs MJ nélkül: naná, hogy a '98-as NBA döntő 6. meccse volt az utolsó, amit láttam. Van hova fejlődniük...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#725) Kickass válasza perempe (#723) üzenetére


Kickass
őstag

van egy bizonyos határ ahol már egy játékos kora és lassulása többet árt a csapatnak mint használ egy 5-6 percre jó amig piheg kettőt Garnett vagy Perkins, habár a Boston nem azt a tipikus up-tempo-t játszó csapat de azért csak kell futni, ennyi erővel ugyannyira vagy talán még többre mennének mondjuk Zo-val

(#726) perempe


perempe
addikt

Most nézem SopCast-ban a TOR-BOS-t:a 3. negyedben KG 2/12 (védekezésben persze megbízható, mint mindig), Ray 6/6 3pontos. A Celtics vezet 20 ponttal.

Brian Scalabrine kezdett Perkins helyett, és jól játszik.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#727) Kickass válasza perempe (#726) üzenetére


Kickass
őstag

Nekem az a rohadék SopCast sose akart rendesen működni :O

(#728) RedWing válasza perempe (#724) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ne is mond! Nagyon nem vártam a meccs végét, mert tudtam, hogy vége... :O
Azért méltóan "zárta le" karrierjét! :D

Azóta én is csak visszanézve nézem a meccseket. Csak amit érdemes.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#729) diegho válasza perempe (#724) üzenetére


diegho
nagyúr

ezt annó élőben láttam még talán a dsf vagy nem tudom melyik sportcsatorna közvetítette a meccseket.

(#730) perempe válasza diegho (#729) üzenetére


perempe
addikt

Igen, a DSF-en mentek a döntő meccsei élőben. A '94-es döntőt még a SAT1 adta szerintem.

Akit érdekelnek a régebbi meccsek, annak ajánlom az NBA TV-t (PPStream progi kell hozzá):
ppstream://hqonll2ad46zp44diapx2lrzbvab66ijzfreahy.pps/XCQSYG245BGGAMODAKXSPNMBSX752T63?netmode=2&oldstream=1
11 órától (magyar idő szerint) adnak klasszikus meccseket: ma pl. a '95-ös konferenciadöntők 1. meccsét: Indiana Pacers-New York Knicks.[link] Hétfőn a '92-es döntők utolsó meccse volt műsoron (Jordan és Pippen mellett Terry Porter, Drexler, nagy Bulls comeback).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#731) perempe


perempe
addikt

Reggie Miller scores 8 points in 11 seconds
[link]
A YouTube videóhoz kiegészítésül.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#732) diegho válasza perempe (#731) üzenetére


diegho
nagyúr

nekem a tavalyi T-mac bemutató a "hogyan verjük meg 35 másodperc alatt a Spurs-t" címmel jobban tetszett [link]

(#733) perempe válasza diegho (#732) üzenetére


perempe
addikt

Köszönöm a linket, pótoltam, ami kimaradt. Tracyt kedvelem, a Spurst meg utálom.

A linkelt Reggie performance azért emlékezetes, mert a playoffban történt, és ez döntötte el az első meccset; a series-t is a Pacers nyerte. Én még emlékszem még rá a CNN World Sport (vagy This week in the NBA?) műsorából.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#734) Kickass


Kickass
őstag

Lakers Vs SA, vélemények? elég jó kis meccs volt, teljes átéléssel néztem végig pedig számomra a Spurs egyik legunszimpatikusabb alakulata, mindig is az volt :D

(#735) perempe válasza Kickass (#734) üzenetére


perempe
addikt

Én direkt nem néztem meg az eredményt az ismétlés előtt. Jó volt a végjáték. Nem izgatott különösebben, hogy ki nyer. A Lakerst Kobe miatt utálom, a Spurst meg Duncan miatt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#736) diegho válasza perempe (#735) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez ilyen "utáljunk minden csapatot ahol van egy klasszis" felfogás? :DDD

(#737) Kickass válasza diegho (#736) üzenetére


Kickass
őstag

de most komolyan Duncan-t lehet szeretni? én mióta ezeket az urban legendeket hallom róla h miután megnyerték a gyűrűt hazament és nekiáll NBA Live-ban megnyerni saját magával a bajnokságot meg ilyenek.....hát no comment :D

[ Szerkesztve ]

(#738) #95561216 válasza sHafiii (#716) üzenetére


#95561216
törölt tag

Hmm, Honvéd nem egy nagy csapat. Öregszem, basszus :D

(#739) #95561216 válasza diegho (#717) üzenetére


#95561216
törölt tag

Nem láttam tőlük sok meccset, és ha jól látom te is csak egy félidőt. Ez alapján lehülyézni mindenkit, hogy ez a taktika bukása, hát..érdekes. Szerintem sokkal inkább pszichés okai vannak, túl gyorsan jött a hullámvölgy.

(#740) perempe válasza diegho (#736) üzenetére


perempe
addikt

Minden elismerésem a fent megnevezett játékosoké, de nem kedvelem őket. Duncan marha darabos, nem tetszik a mozgása. Erre ráerősít, hogy láthattam Hakeem Olajuwont is játszani, pl. Robinson ellen is. [link] [link] Fineszes center volt.

Kobe-t meg MJ után nem kedvelem, marhára arcos.

Érdekesség: a csütörtöki 2 TNT által közvetített meccs mindkettő hosszabbítás lett.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#741) perempe válasza perempe (#730) üzenetére


perempe
addikt

Most egy Pacers-Magic meccset adnak ('95 NBA Playoffs). [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#742) perempe válasza perempe (#741) üzenetére


perempe
addikt

Kit látnak szemeim a Pacers-ben? Byron Scott! Horace Grant meg kék búvárszemüvegben a Magic-ben.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#743) Kickass


Kickass
őstag

Boston ismét 10. sorozatban megszerzett győzelmére készül, a keleti 3-as látszólag nagyon erős nyugaton csak a Lakers tartja a tempót elég könnyedén, arra leszek kiváncsi lesz-e a tavalyi Gasol trade-hez hasonló nagyobb névmozgás a trade dead line-ig, ja és jön az all star :)

csak mert ujra beállt a topik :P

jah és jöv héten Lakers - Boston ujabb felvonás uhhhhúúú :R

[ Szerkesztve ]

(#744) perempe válasza Kickass (#743) üzenetére


perempe
addikt

Ma Pistons-Celtics!
[link]
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#745) Kickass válasza perempe (#744) üzenetére


Kickass
őstag

nem birtam volna fent maradni, viszont INNEN mindig leszedem utólag a meccseket :C

(#746) perempe válasza Kickass (#745) üzenetére


perempe
addikt

Davka rulez!

Ma Pacers-Knicks (és talán Rockets-Warriors), holnap Pistons-Cavs!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#747) diegho


diegho
nagyúr

de nagyon csend van itt, pedig történt pár dolog a múlt héten.

LAkers - Celtics meccset élőben néztem, szerencsére izgalmas volt a vége, így nem aludtam be rajta.

Behúztuk mindkét keleti nagyágyút, ráadásul idegenben, kár hogy Bynum megint kidőlt (rossz szokásához híven) de a rájátszásban már ott lesz.

(#748) perempe válasza diegho (#747) üzenetére


perempe
addikt

De legalább kikaptatok ma a Jazz ellen.

Miért a Lakers a választott csapatod?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#749) diegho válasza perempe (#748) üzenetére


diegho
nagyúr

Régen a Bulls volt, most a LAkers, ebből szerintem kiderül miért, csak egy ember közös, bár amikor Shaq ott volt, akkor nem szerettem őket.

(#750) perempe válasza diegho (#749) üzenetére


perempe
addikt

Nekem Kobe miatt nem szimpi a Lakers. Jordan más volt: nézegettem YouTube-on videókat, és újra láttam a CNN felvételeit '95 után. Azt nyilatkozta az első meccse után (kikaptak hosszabbításban a Pacers-től), hogy az Indiana remek csapat, és hogy a Bulls is remek csapat volt, amíg ő vissza nem tért - nem mentek neki a dobások.

Az is érthetetlen, hogy miért adnak folyton Lakers meccseket, valamilyen netes adó mindig adja a Lakers meccsét. A GS, Thunder látványos kosárlabdát játszik, és keveset adják.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.