Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8601) menpee válasza PitLee (#8600) üzenetére


menpee
aktív tag

Úúúú, köszönöm az infót, úgy érzem érik az idő egy kis sorkapcsozásra :D

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#8602) galocza válasza galocza (#8597) üzenetére


galocza
aktív tag

írtak arcticék, tárgytalan. ha vkit izgat esetleg, 2012-től kékek vannak 8(((.

(#8603) menpee válasza PitLee (#8600) üzenetére


menpee
aktív tag

Egy régi PATA-SATA átalakító felével sikerült életet lehelni a hűtésbe megint. Szabályzás, érzékelés megy, 12V meg molexről. Újra a merevlemez a leghangosabb a gépben. Köszi a segítséget :R
A végeredmény

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#8604) PitLee válasza menpee (#8603) üzenetére


PitLee
őstag

Ügyes, a piros/fekete szín miatt elsőnek azt hittem 5V-ra kötötted, de aztán kinagyítva láttam jó helyen van a 12V oldalon.

(#8605) Client válasza menpee (#8603) üzenetére


Client
tag

Nice! :)

Vinyó hangját teljesen ki lehet lőni a következő módszerrel: veszel 2 db mosogatószivacsot, a házban elhelyezed egy arra alkalmas helyen, majd a vinyód rárakod a szivacsokra úgy, hogy ne érjen hozzá a házhoz sehol. :)

Ex - WaterLo

(#8606) menpee válasza PitLee (#8604) üzenetére


menpee
aktív tag

Ja, az átalakító 5V-ra ment, kicsit módosítani kellett :D

(#8605) Client:
A hdd külső házban van szivacson, tehát rezgés nem jön belőle. Ha a vírusírtó vagy a torrent butáskodik valamit, akkor lehet hallani, a rendszer természetesen SSD-n van. Így a projektor a leghangosabb. Sosem lesz teljesen jó (first world problems :D )

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#8607) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Automatikus ventivezérlési problémám adódott egy 7790-el,ez mitől lehet és esetleg meg e lehet oldani?
Elindítok egy 3d alkalmazást folyamatosan megy fel a hőfok ameddig csak bír,de ha előtte állítgatom manuálisan észbe kap ,és működik normálisan.

Esetleg olcsóbban hol találnék rá hatásos hűtést,amit a tápegységre dugnék és terhelés alatt max. 71 fokon tartaná?
Nem szeretnék tőle megválni mert 2GB vram mellett a teljesítménye is tűrhető számomra,főleg hogy elég keveset is szoktam játszani.

Lehet jobban járnék ha házilag megoldanám és a gyári bordára rá illesztenék egy ventit? :U

(#8608) odorgg válasza TechN7ne (#8607) üzenetére


odorgg
addikt

A legújabb driverben van ilyen bug, nem az okozta? Illetve MSI afterburner is be szokott bugolni, ha esetleg azzal állítgatod. Minden esetre egy driver csere, illetve AB uninstall ha van, első körben.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#8609) TechN7ne válasza odorgg (#8608) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az új előtti drivereket is kipróbáltam,15.7.1 és a sima 15.7-est is,de sajnos semmi változás.

Vlmikor észbe kap és bepörög 84 foknál,aztán elhallgat és megy tovább feljebb a hőfok. :U

Nem is kockáztatok,rakok rá vlmi hűtést,addig meg kiveszem a gépből és marad az integrált míg vlmit nem csinálok vele,míg dolgozok a családban nehogy vlmelyik öcsém elfüstölje.

Milyen hűtést vegyek rá,vagy oldjam meg házilag?

(#8610) PitLee válasza TechN7ne (#8609) üzenetére


PitLee
őstag

A Sapphire trixx-et használtad ?
én nem bonyolítottam túl a beállítást :DDD link az eredmények meg itt nálad a fix opció működne, de lehet a gyári progi rendesen látja majd a szenzort és akkor mehet a többi mód is.(én még a 15.7.1-et használom)
Ha nálad a hőmérő szenzor haldoklik akkor az új hűtéssel is csak a fix opciót választhatod.
Amúgy meg lehet hasonló a problem nálad is....
Az is lehet, mint pár hsz.-al lentebb, ép haldoklik a ventilátor áramköre a kártyán kipróbálhatod azt is.
Elsőnek feltenném a S.Trixx-et és megnézném azzal működik e rendesen.

(#8611) TechN7ne válasza PitLee (#8610) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Már kivettem a gépből,de ha haza megyek a munkából még egy próbát megér.

Lényeg,hűtések terén elég hülye vagyok,kéne egy kis segítség.
Tervem vele,hogy leveszem a műanyag borítást középen hagyva a gyári ventit amit vissza csavaroznék és pluszban rá illesztek ügyeskedve 2db 6cm-es minőségi ventit a két szélére (talán elférnek),őket pedig a tápegységre rákötném.

Prohardveres képet találtam csak a bordáról,de azt is csak hátulról fényképezve,így nem látszik hogy a középső venti helye be van süllyesztve a bordába,ezért is gondoltam hogy rajta hagyom működjön ahogyan tud.

Értelem szerűen ha a középső gyári ventit is leszedem,akkor lenne egy gödör a bordán,nem tudom mennyire jelentene ez hátrányt úgy rá rakni bármit,mert azon is gondolkodtam hogy úgy talán elférne 2db 8cm-es venti rá illesztve tápegységről meghajtva.

Igazság szerint pörög a gyári középső venti is,csak terhelés alatt 20%-on ami olyankor kevés neki egyedül,gyári hőcsöves bordájától meg megszabadulni sztem butaság lenne és helyette rá rakni egy másik hűtőt.

Nagyon szívesen fogadnám a tanácsokat,ki hogyan oldaná meg házilag,ki mit-hova-hogyan rakna rá.....

Ventilátor vásárlásakor mire figyeljek,milyen csapágyast,hány rpm-es legyen?
Fő szempont számomra,hogy jó hűvös legyen és tartósan halk.

(#8612) TechN7ne válasza TechN7ne (#8611) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Találtam a hűtéséről egy illusztrációt

(#8613) menpee válasza TechN7ne (#8611) üzenetére


menpee
aktív tag

Nem ajánlanám meggyőződve, hogy eltávolítsd a műanyag borítást, mert akkor a venti kavarni fogja égbe-világba a meleg levegőt és talán még rosszabbul jössz ki. Látom a házad nem hárompálcás, de ott is lehet hatással a többi alkatrész melegedésére.
Ha sok kis ventit szeretnél rá feldobni, azzal meg minden lesz, csak halk nem. Egy ilyet kötegeltem a bordámhoz, amikor épp rossz volt a gyári hűtésem. Halk ez se volt, viszont legalább lehűtötte a kicsikét elviselhetően.
PitLee tanácsait próbáld meg a barkács előtt, akár CCC-ben is belőhetsz statikus ventivezérlést az Overdrive menüben. 7850-et 55%-os venti megtart 65°C körül, de a Te hűtésed ugye más, játszani kell a Furmarkkal.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#8614) TechN7ne válasza menpee (#8613) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rendben van, de hogyan kötegeljek bármit is a bordához ha rajta van a műanyag boritas?

(#8615) TechN7ne válasza TechN7ne (#8611) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na szóval,most néztem rá igazán működés közben és kiderült,hogy a venti egyáltalán nem forog használat alatt,mikor bekapcsolom akkor elindul 1-2 másodpercre,aztán leáll.....

Készítettem róla egy VIDEÓT

Esetleg egy ilyen fajta átalakítóval lehet megtudnám oldani,hogy a gyári ventilátorját rákötném a tápegységre.

(#8616) TechN7ne válasza TechN7ne (#8615) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Videokártyán a venti csatlakoző így néz ki


Találtam egy ilyet ami jelenleg van raktáron,szerintetek jó lesz,mert a kép alapján nem nagyon lehet rájönni.

[link]

(#8617) SP4C3 válasza TechN7ne (#8615) üzenetére


SP4C3
veterán

A gyári ventinek nem ilyen a csatlakozója, viszont meg lehet barkácsolni.

TESZT: Piros és Fekete kábelekre rákötsz 12v-ot ha a venti forog ahogyan kell, akkor vagy beállítás lesz, vagy nagyon nagy a baj.

A linkelt postra gondolok, nem az alattam lévő képre. :D

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8618) TechN7ne válasza SP4C3 (#8617) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem szeretném elvágni vagy megsérteni a gyári cuccait a kártyának..... :U

(#8619) SP4C3 válasza TechN7ne (#8618) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem is mondtam, hogy barmold szét! :) Használj tűket a teszt erejére.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#8620) TechN7ne válasza SP4C3 (#8619) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Huu de okos vagy, kiprobálom! :R

(#8621) Bigeee válasza TechN7ne (#8620) üzenetére


Bigeee
tag

A zafír által használt ventik úgy látszik sorban dőlnek ki. A 7950/70nél ez már ragályos lett, a ventik azt művelik, hogy eleinte csak X% fölött kapcsolnak be, aztán forognak rendesen, aztán már csak 80%fölött kapcsol be és amint lejjebb vinné a vezérlés megáll, a végén pedig már be sem kapcsol.
Miután megírták kb 5en a 7950 topicban hogy náluk ez volt, az enyém is meghalt, rendeltem íbéjről új ventiket, azzokkal gond nélkül megy. Kb 3 év használat után jött elő mindenkinél... (amikor ugye már biztos nem garis)

[ Szerkesztve ]

(#8622) TechN7ne válasza Bigeee (#8621) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Kivezettem a ventijét a tápra,de így azért van hangja.....

(#8623) Bigeee válasza TechN7ne (#8622) üzenetére


Bigeee
tag

Igen, maxon menni fog, meg 80%on, egy ideig, aztán már azt sem. Ha tápra kötöd ugyebár maxon forog.

(#8624) TechN7ne válasza Bigeee (#8623) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ventilátor vezérlővel nem tudnám megoldani,hogy halkabb legyen,jelenleg 5v-on pörög de már azt is hallani....

Egy ilyen nem tenné meg?

(#8625) Bigeee válasza TechN7ne (#8624) üzenetére


Bigeee
tag

Ezt mondom neked, ha lejjebb veszed a fordulatát meg fog állni, nem a kártya ventivezérlője hal meg ilyenkor, hanem a ventillátor maga.

(#8626) TechN7ne válasza Bigeee (#8625) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez tuti,mert akkor veszek rá egy ventit vlhol?! :U

(#8627) Bigeee válasza TechN7ne (#8626) üzenetére


Bigeee
tag

Nálam ugyenez volt, és még jópár sapphire tulajnál, és mindnél a venticsere volt a megoldás.
90%, hogy nálad is ugyanez a hiba, mivel ugyanazokat a tüneteket produkálja.

(#8628) TechN7ne válasza Bigeee (#8627) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hol tudok rá venni olcsón pont rá való ventit?

(#8629) TechN7ne válasza Bigeee (#8627) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

EZ jó lehet? :U

(#8630) StSanya


StSanya
őstag

Szép estét!

Előzmények: [link] és [link]

Így most itt tartok: [link]

Várom a javaslatokat!

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#8631) PitLee válasza StSanya (#8630) üzenetére


PitLee
őstag

van utángyártott,
a felső sor az kb mind az
és van csak venti gondolom a régit kivágod úgy, hogy maradjon annyi a tartójából ahova az újat csavarozod.

van a hűtőbordákra veszel két légcsavarót és felrögzíted valahogy annyi hátránya, hogy a kártyát húzza a súlya
pl Raijintek Morpheus

van a segéd vázat csinálsz ami a ventiket tartja változat
pl Alpenfoehn Peter 2 VGA hűtő és a segéd váza

A ventilátoroknál a cfm magyarul m3/h értéket kell figyelni, hogy a cserélt venti ne legyen gyengébb, és a teljesítményükre (Amper) ha nagyobbra cseréled akkor érdemes a tápról meghajtani, de a VGA-ról vezérelni.
PL:
A gyári ventik adatai itt lennének csak mivel ezek keret nélküliek így 4,2 cfm van megadva rá, a vga-n beépítve már jobb a hatásfokuk, gyártanak kerettel is és ott már ~30cfm van megadva ebből az értékből már ki lehet indulni, ha ventit keresel.

példa nem ajánlás!
itt van két PWM-es venti, egy 80x80-as és egy 92x92-es
-az első tud 31cfm-et max fordulaton ami 2000(fele a gyári msi-nek) 22.5 ~ 24.5 dBA mellett
-a második 43cfm-et 1800 max fordulaton 23.5 ~ 25dBA mellett
persze közvetlen a bordákra szerelve növekedhet a dBA

(#8632) StSanya válasza PitLee (#8631) üzenetére


StSanya
őstag

Szia, nagyon köszönöm a válaszod!

Nos, ha lehet a bordát nem venném le a kártyáról, mivel azzal nincs gondom. Így maradna a komplett kaszni rész, vagy csak a ventik cseréje.

Utóbbi felé hajlok anyagi megfontolásokból. Bár, ha tényleg megúsznám 17 - 18 USD körül kompletten, pl: [link] ezzel, de nekem nem egyértelmű, hogy ez komplett hűtés, vagy csak 1 db venti ("Package Included: 1 x Power Logic PLD08010S12HH 12V 0.35A 75mm For MSI R7770-2PMD N460GTX+ M2D N460 N560GTX V5 Graphics Card Cooling Fan"))... :F

A másik problémám, ha csak a ventiket veszem meg, azt hogyan rögzítem... Egybe fröccsöntött a ménkübe...

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#8633) papasoft80


papasoft80
tag

Sziasztok!

Van egy MSI R6790-es kártyám utólagos Arctic Accelero Twin Turbo III hűtéssel.
Most 875/1150MHz-en megy a kártya. Furmark alatt 100°C-ig megy fel.
A tesztekben 60°C körüli értékeket láttam, igaz tuning nélkül, de nekem tuning nélkül is 80°C körüli értékeket mutat. Amint a terhelés megszűnik, egyből(1-2mp) leesik a 100°C 60°C körülire, majd kb. 45-50°C körül megáll.

Két kérdésem lenne, mennyire baj a 100°C és jelenti-e azt a gyorsan változó hőmérséklet, hogy a pasztázás és/vagy a hűtés jó, vagy rossz?

Előre is köszönöm a válaszokat!

mod: illetve még egy kérdés. Játéknál mennyire fontos a VRAM tuning? Inkább a GPU-ra kellene tenni a tuningot?

[ Szerkesztve ]

(#8634) PitLee válasza papasoft80 (#8633) üzenetére


PitLee
őstag

Így elsőre olyan mintha nem érintkezne jól a proci és a hűtő, nem egy egyszerű darab, legalábbis a felszerelése, ha jól látom a processzor oldalán neked a csak a fekete 0,3 alátétet kellet használnod.
Ha véletlen rossz alátétet raktál fel akkor nem adja át a hőt.
A ventilátor vezérléssel nincs gond ?
Ui: néztem pár tesztet ennél nagyobb áramfelvételű és teljesítményű kártyákkal is megbirkózik.
Így ha nem a ventilátor vezérlés/tápellátás rakoncátlankodik akkor egy tányér bejgli és egy bögre tej mellet sajna lehet le kell kapni a prociról a cuccot.
Link ... link ... Link ...

[ Szerkesztve ]

(#8635) papasoft80 válasza PitLee (#8634) üzenetére


papasoft80
tag

Köszönöm a választ!

Használtan vettem a kártyát a jelenlegi felszereléssel. Holnap majd megnézem, hogy milyen alátétek vannak rajta.(Holnap veszek pasztát)
Ha nem érintkezne, akkor nem lenne az a jelenség, hogy lassan megy vissza a hőmérséklete?(Mivel csak a légmozgás hűti a magot)
A ventilátor vezérlés szerintem rendben van, mert felmegy 2000RPM-re ha terhelem. Vélhetően igaz is, mert azért megjön a hangja, bár az is igaz, hogy ekkor 90%-ot ír a 2000RPM mellé, feljebb meg nem megy.
A procimnál éppen fordítva van. Lassan melegszik be és lassan hűl vissza.
A házon elöl 2db 14cm-es (gyári) venti megy 5V-on. A táp nagyjából kiesik, mert kintről szív és kifúj a házból.
Kifújó ventilátor nincs, de a proci ventije úgy van feltéve, hogy pont kifúj a házból. A ház amúgy elég zárt(lévén a csend lenne a cél).
Próbáltam 12V-on is járatni az első 2 ventit, de csak 3-5°C-ot hozott a VGA-n.
Alulra, vagy az oldallapra tudok rakni egy-egy plusz ventit, ami pont a VGA-ra fújna, ha nagyon muszáj. Fent van 2 venti hely, de azt nem szívesen nyitnám ki a hang miatt.
A procit úgy használom 4GHz-en, hogy a VCC Offset -0,130V-on van(alap fesz-en túl meleg volt ez is). GPU-nál nem lehet "alulfeszelni"?

(#8636) papasoft80 válasza PitLee (#8634) üzenetére


papasoft80
tag

Szétszedtem a gépet. A VGA hűtő 4 rögzítő csavarjából az egyik le volt törve, így nem fogott semmit.
Mikor vettem, már ilyen volt, mert a gépben nincs benne a csavar. Elég speciális és a szerelék csomagot sem kaptam meg anno, így marad. Ki-, és letakarítottam, újrapasztáztam MX-4-el, így most 30 perc terhelés után is 1400-as fordulaton 70°C alatt tartja a kártyát a hűtő.
Ha már ott voltam, akkor a CPU-t is megnéztem, újrapasztáztam. Ezen nem segített a dolog, bizonyára a kupak alatti hővezetéssel lehet gond.

Köszönöm a tanácsokat!

mod: voltak fehér alátétek, de kivettem őket, nem volt értelmük. Lehet, hogy mivel most 1 csavar hiányzik így lett jó.

[ Szerkesztve ]

(#8637) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Sziasztok!
Olyan után szeretnék kérdezősködni, hogy van egy elég melegfejű HD6950-esem, ami most lett reballozva, mert egyszer már megsült, viszont nem szeretném, hogy ez mégegyszer előforduljon...
Viszont azt se szeretném, hogy ordítson, mint ahogy eddig tette, ezért szeretnék valami komolyabb hűtőt rápakolni.

A kérdés az volna, hogy egy alpenföhn peter + venti lenne a jobb megoldás, vagy arctic accelero s3 + venti?
Illetve, hogy melyik mennyivel gyengébb a másiknál?
Válaszokat köszönöm előre is :R

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8638) PitLee válasza Sh4rKy (#8637) üzenetére


PitLee
őstag

A Petyára 420W TDP írnak az Articra meg Up to 200 Watts with Turbo Module

(#8639) Imurai válasza Client (#8605) üzenetére


Imurai
tag

Nem fog megfőni? Én mostanság akarok csendesíteni, és van 3 vinyóm (2x WB green meg egy öregecskedő Samu F1) és a hardver-bolond barátom szerint már az is gyilkosság, ha hűtetlenül felfüggesztem őket.

(#8640) Sh4rKy válasza PitLee (#8638) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

Végülis a 260 körüli TDP a 200 felett van :DDD
Használtan tudnék 8-9 körül petikét, ahhoz paszta, meg lehet valami alkatrész nincs is meg, mint pl amire a hűtőt rá lehet fogatni, újan meg ugyan ennyiért kapok egy accelero s3-at, amin még rajta van a már megfelelő hűtőközeg is...
Ezért elég nehéz a döntés :W

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8641) PitLee válasza Sh4rKy (#8640) üzenetére


PitLee
őstag

Az csak 200-ig, ventilátor nélkül csak a házban lévő levegő áramlással 135-ig, az artic oldalán a csoport nézetnél fel vannak sorolva a hűtő teljesítmények. A 260-nál az S3 kiesik, a Pete az bőven megbirkózik a feladattal két 120 ventivel, a kérdés hogy mennyire hiányos a készlet és mennyire tudsz barkácsolni. :DDD

(#8642) Sh4rKy válasza PitLee (#8641) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

Barkácsolni szoktam, egyedül a hátsó takaró lemez van ami hiányzik a szettből :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8643) Sh4rKy válasza Sh4rKy (#8642) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

Megjött a Petike, vissza érkezett a kártya is, de szép, hogy nem lehet rárakni a sapphire kiadásra... :W :W :W :W :W :W

Szóval, ha kell valakinek egy 0 km-es alpenföhn peter, ami a sapphire kiadáson kívűl a többire jó, nyugodtan írjon rám, mielött felgyujtom a pics*ba vagy visszaküldöm a boltnak... :W

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8644) Speed® válasza Sh4rKy (#8643) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mi nem stimmel egyébként?

(#8645) Sh4rKy válasza Speed® (#8644) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

Csatik felől IC k miatt ugyanúgy nem lehet rátenni mint a 7es szériára :W

[ Szerkesztve ]

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8646) Speed® válasza Sh4rKy (#8645) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Most adtam el a 7950+Peter párost..szóval nem törvényszerű..refnyákkal.
Prolimatech MK-13? Annak a kompatibilitási listájában is ott figyel a 6950.
Vagy Icy Rev2., AC Xtreme Plus / Twin Turbo II..van egy rakat, ami jó rá.
Az Accelero S3 is simán jó kell legyen felventizve, de lehet az S1 Plus is.
Nem tudom hirtelen, milyen furattávokkal operál a 6950, ill. hol a GPUd pl.
Ha nincs eltolva a csatik irányába nagyon, már csak a furattávon múlhat..
Esetleg ha tolsz egy képet a nyákodról beméretezve, az segíthet tippelni.

[ Szerkesztve ]

(#8647) Sh4rKy válasza Speed® (#8646) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

Nálam ugyan ez a gond :K

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#8648) Speed® válasza Sh4rKy (#8647) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

7770 esetében oké, mivel az amúgy is rövid nyákon a GPU a kártya elejére került kb., de egy 6950 jellemzően nem pici, ezért meglepő. VF3kA ;)

(#8649) do3om válasza Sh4rKy (#8647) üzenetére


do3om
addikt

Peter 2
Nem kellet volna kockáztatni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#8650) Auron69


Auron69
csendes tag

Hali,

Gigabyte Geforce GTX 960, 4gb-os videó kártyám van és a SpeedFan szerint 55-60 fok között mozog a hőmérséklete de a ventik nem kapcsolnak be! Ez még belefér vagy valami hiba van? A réz cső (vagy mi) benne nagyon meleg szinte forró, de a ventik meg se mozdulnak!

[link]

[ Szerkesztve ]

Zsolti

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.