Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8751) dewil666 válasza AxBattler (#8750) üzenetére


dewil666
őstag

Nem tudom. Esetleg a mA-er elárulhatja, viszont ha 5-7V-on megy akkor szerintem nem lesz hangos. De akkor is a nagyobbat vedd ami még rátehető szerintem, mert ha 5-7 volton használod akkor kevesebb a légszállítása (de ezt biztosan tudod).
A gyári 45*45*10mm az első meg 50*50*10mm nem sokkal nagyobb és a fordulata alacsony lesz. Nem lesz olyan hűtőteljesítménye.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8752) AxBattler válasza dewil666 (#8751) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8753) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok!

Van egy Point of View GTX 560 TI kártyám, mostanában a ventije olyan hangokat gerjeszt, mintha Lucifer egy átjárót nyitott volna benne, és a pokol démonai akarnak keresztül jutni rajta. (Bocsi sok volt a Diablo 3). Minden esetre keresnék egy hűtőt, persze 10 ezer alatt, csak nem igazán értek a hűtésekhez, meg úgy a gépekhez se igazán ,ezért kérném a segítségeteket. Új, vagy használt az nem gond.

(#8754) dewil666 válasza Cranium (#8753) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!
Hangos a ventije (tele lehet az egész hűtő kosszal) vagy elkopott a venti tengely/persely és ezért adhat ki nagyobb hangot?! Melyikhez hasonlít inkább?
Ha debreceni vagy esetleg meg tudom nézni :)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8755) Cranium válasza dewil666 (#8754) üzenetére


Cranium
tag

Soproni vagyok :( Szerintem elkopott a venti tengely/persely, mivel szinte semmi por nincs rajta. Most például elhalkult, és normál állapotban van, de amint elkezdek játszani, vagy ilyesmi, ami pörgeti a ventit, ugyanúgy kerepel.

(#8756) dewil666 válasza Cranium (#8755) üzenetére


dewil666
őstag

Az is lehet hogy csak kiszáradt :U
Esetleg ha a tengelyhez hozzá tudnál férni akkor megpróbálhatnád, hogy egy csepp műszerolajat teszel rá és kipróbálod játék közben. Ha nem lesz hangos akkor ki van száradva.
Egy próbát megérne szerintem.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8757) Cranium válasza dewil666 (#8756) üzenetére


Cranium
tag

Rendben, ma/holnap megnézem, aztán majd jelentkezek az eredménnyel! :)

(#8758) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy low profile-os vga-ra létezik alternatív hűtő? A kártyám pontos típusa: Gigabyte GV-N640D5-1GL, a hűtő furatainak a távolsága pedig 41x23mm, vagyis átlósan 47mm, tehát a Zalman VF700 kilőve, mivel azt elméletileg min. 55mm furattávolságra lehet felszerelni.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8759) elfelejtette válasza elfelejtette (#8758) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ui. Már azon is agyaltam, hogy torony kivitelű chipset hűtőt tennék rá, pl. Noctua NC-U6-ot.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8760) Ladder


Ladder
csendes tag

Sziasztok!

Az mennyire számít normálisnak, hogy egy Gigabyte GV-R929WF3-4GD kiterhelve 90+ fokon üzemel 90%+ venti fordulatszám mellett nyitott házban? Alap beállításokkal megy, minden automata, nincs húzva.

(#8761) dewil666 válasza Ladder (#8760) üzenetére


dewil666
őstag

AMD amúgy is forró fejű. Lesz az még melegebb is ha jön az igazi nyári meleg.
Megpróbálhatod újrapasztázni de szerintem nem hoz sokat vagy talán semmit.
Vagy vízhűtő vagy egy combosabb héghűtő kellene rá. És persze a memóriákra és vrm-re is.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8762) OldAkita válasza Ladder (#8760) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Megörököltem egy nvidia 560gtx-t Ventilátorainak csapágyai elkoptak. Mikor egy használt, de jobb állapotban lévő hűtőt tettem fel rá, akkor derült ki hogy a hűtőborda sima felülete nem ér hozzá a GPU magjához. egy-két tizedmilliméteres légrés van közte. Újrapasztázva elműködget, de terhelés alatt úgy pörögnek a ventilátorok mint egy felszálló repülőnek. Ennek ellenére 75 fokig ez is felmelegszik. Újrapasztázás előtt 85-87 fokos volt. Lusta vagyok, de előbb utóbb újra szét kell szedni és finomreszelővel csökkenteni a négy tartóelem hosszát.
Nem állítom hogy nálad is ez a baj, de a 90 fok sok. Ha normális a hőátadás, akkor nem hiszem hogy 65 fok fölé szabadna mennie.

(#8763) dewil666 válasza OldAkita (#8762) üzenetére


dewil666
őstag

Olvass utána! AMD tipikus hibája a melegedés. Sajnos nem meglepő 90fok ezektöl a kártyáktol. A 290 vagy 390 fórumot tudom ajállani.
Hőfokban ne is hasonlítsd össze egy gtx-el!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8764) zovifapp111 válasza Ladder (#8760) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Egy wf hűtéses 290-nek nagyon sok a 90+ fok. Ha csinálnál egy gpu-z képet talán többet tudnánk segíteni. Ja, és mivel terheled ki? Ha furmark-al akkor teljesen normális :) sőt...

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#8765) Tzoltan21


Tzoltan21
tag

Sziasztok.

Van egy GTX470-es vgam. Most veszek hozzá egy Arctic Accelero twinturbo III-at. Nekem annyira nem tetszik az új hűtő konstrukciója...Nincs ramsüni, se VRM süni. A hátoldalára kell rakni egy vaskos bordát ami elvileg jobban lehűti, mint ha teleragasztgatnánk a kártyát bordákkal. Én arra gondoltam, hogy a GTX 470 gyári VRM, RAM hűtőjét meghagynám és csak a gpu-ról a hűtést venném le. Lényegében csak a twinturbó hűtést csavaroznám fel a kártyára. Mi a véleményetek? Szerintetek megoldható lenne így, vagy mindenképp el kell távolítanom azt a bordát a VRMről és a memóriákról...

(#8766) dewil666 válasza Tzoltan21 (#8765) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!

Azt jó lenne tudni pontosan milyen GTX 470-ről van szó?!
Ha a gyári VRM, RAM hűtője jó hűtőfelületű és elfér a kiszemelt új hűtővel akkor szerintem maradhat.
De azért egy pontos vga típust írhatnál :K

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8767) Tzoltan21 válasza dewil666 (#8766) üzenetére


Tzoltan21
tag

Igen, így akarom én is. Csak kérdés, hogy az accelero III ráfér-e normálisan a hűtőre.

Egyébként erről a példányról lenne szó. A sima refhűtős megoldás.

(#8768) Astorian12


Astorian12
tag

Sziasztok!

Valakinek valami tapasztalat a compact vizekkel ?
ID-COOLING FROSTFLOW 240G vele szemezgetek.
Sajnos meghalt a vga-m és ideiglenesen egy 560Ti-ra vissza kell váltanom, de azon a ventik nem akarják az igazságot... vissza akarok majd váltani 280x-re esetleg 290 az majd kiderül és arra is jó lenne a kis vizecske.
Csak kérdés, hogy használható-e/megéri-e.

Előre is köszi!

(#8769) dewil666 válasza Tzoltan21 (#8767) üzenetére


dewil666
őstag

Én úgy gondolom elférne. De az lenne a legjobb ha szétszednéd a vga-t és megmérnéd hogy pontosan hová esne az accelero III (persze a pontos méreteit tudnod kell az új hűtőnek). Vagy elsőnek rá kellene próbálni és csak azután megvenni (ha postai úton veszed ugye ez kilőve).

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8770) Tzoltan21 válasza dewil666 (#8769) üzenetére


Tzoltan21
tag

Dobozosan veszem, amihez mellékelnek VRM és ramhűtést, de ez már új konstrukció, tehát nincsenek sünik csak egy hátoldali borda, amiben én annyira nem bízom, bár biztos jobban tudja az AC, hogy ezzel majd jobb lesz, bár nekem egyszerűbb lenne csak felfogatni a hűtést a GTX 470 bordájára....

(#8771) Astorian12 válasza Astorian12 (#8768) üzenetére


Astorian12
tag

Esetleg valaki valami :)) ?

(#8772) elfelejtette válasza Astorian12 (#8771) üzenetére


elfelejtette
veterán

Talán érdemesebb lenne a Kompakt vízhűtés topicban kérdezned, ők jobban benne vannak a témában, ez a topic inkább a léghűtésről szól.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8773) perecKING


perecKING
senior tag

Sziasztok!

Egy Gainward 770 re szeretnék egy Evga 980ti hűtőt eszkábálni?
Lehetséges?
A Gainward nem halk....a kis ventik nagyon zúgnak.
Köszi! :R

(#8774) oravecz56


oravecz56
aktív tag

Tisztelt forumtársak.
A Gigabyte AMD HD 7950 Windforce 3X és a Gigabyte AMD HD 7970 Ghz editon TO Windforce 3X -on hűtők csereszavastosak?
Vagyis rá lehet tenni a Ghz editon hűtőt kopletten a 7950-re?
Ha referencia hűtős a 7950 akor cserélhető -e a hűtő Windforce 3X-re?
Köszönöm ha valaki segitene.

[ Szerkesztve ]

Oszika

(#8775) _seth_


_seth_
veterán

EVGA nVidia GT 220 kártyára ez a hűtő jó lehet? A gyári ventinek csak 2 eres vezetéke van.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8776) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Tud valaki esetleg olyan vga hűtőt, ami kialakításilag erre hasonlít?
De 200w körüli tdp-s?
Lehet nagyobb, vastagabb, magasabb, de egy lenne a nagyon fontos, hogy a vga-t ne hosszabbítsa meg!
Ez pl tök jó lenne, ha a borda nem a vga vége felé nyúlna el...

A kártyát meg magasíthatja akár 13cm-ig, és 6cm-ig meg vastagíthatja, de ne hosszabbítsa meg!
Egy ITX rendszerbe kellene, ahol fontos, hogy 17cm-nél ne legyen hosszabb a vga...
A segítséget előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#8777) Pöttön


Pöttön
őstag

Most lehet kicsit elvetemült a kérdés, de egy cpu hűtőt fel lehetne tenni egy vga-ra szerintetek?
A lefogatást megtudnám hozzá szerkeszteni, meg szerintem ki is tudnám vitelezni, a kérdés inkább az, hogy egy cpu hűtés elég lehet e, egy vga lehűtésére?
Mert jelen esetben van nekem el fekvőbe egy Id Cooling IS60 HTPC low profil cpu hűtésem, ami, ahogy nézem pont jó lenne a vga-mra, vagyis pont úgy helyezkedne el, és addig lógna ki minden irányba, amíg nekem jó lenne. :)

A vga TDP az hogy van megadva amúgy? Amit megad a gyártó az csak a gpu-ra értendő, vagy kompletten az egész kártyára?
Csak mert furcsállom, hogy a fent említett cpu hűtésnek 130w tdp van megadva, ennek a gpu hűtésnek meg 200w, miközben gyakorlatilag mindkét hűtő azonos szinten van, legalábbis kinézet alapján, csak az id cooling 6 hőcsöves, ez meg 5, viszont mindkettőn egy 12cm-es slim venti van.... A gyárilag megadott tdp alapján a proci hűtő ezzel lenne partiban, miközben ez csak 9,2-es ventivel szerelt, hőcső nélküli...
Szóval van itt egy kis huncutság szerintem...

Ezért is szeretnék megerősítést kérni tőletek, szóval szerintetek ez a hűtés letudná hűteni ezt a kártyát?

Szerintem a kártya gyári hűtésével fel kell hogy érjen ez a hűtő, a cél egyébként az lenne, hogy terhelve is halkabb legyen a kártya, mint a gyári hűtővel.
Gyári hűtés:

Tervezett, felszerelendő cpu hűtés:

Ezzel a hűtéssel a vga 3 bővítő helyet foglalna el szélességileg, de ez nekem nem gond, illetve a vga-t is megmagasítaná, de ez se gond, a lényeg az hogy nem lenne tőle hosszabb, miközben egy 12cm-es venti lenne rajta a gyári 10 centis helyett....
A választ, tippeket, segítséget előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#8778) dewil666 válasza Pöttön (#8777) üzenetére


dewil666
őstag

Szia!

Szerintem simán megoldható!
Csak azért ha leveszed a gyárit és felteszed az újat érdemes a vrm-re és memóriákra is tenni valami hűtést.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8779) Beeerka válasza _seth_ (#8775) üzenetére


Beeerka
aktív tag

Elvileg jónak kell lennie, ventit pedig az alaplapra kell rádugni, vagy molex ->3pin átalakító kell.

(#8780) Beeerka válasza Pöttön (#8776) üzenetére


Beeerka
aktív tag

Artic Accelero Mono plus lesz a megfelelő szerintem.
CPU hűtő vga-ra azért necces, mert nem lesz felfogatási pontod. Valószínüleg gyártatni kellene valamilyen lefogatót, amivel a vga és a cpu hűtő összeszerelhető.
Házi barkács, gányolás topicban tedd fel a kérdést, szerintem tudnak Neked segíteni!

(#8781) Beeerka válasza perecKING (#8773) üzenetére


Beeerka
aktív tag

Elég lapos kivitel az EVGA hűtése, így nem biztos hogy a pcb-n minden jó helyen lenne, plusz nem is a halkságról híresek.
Viszont a Gainwardnak jó nagy bordája van, így akár 2-3 120mm-es ventivel is megtámogathatod, ha leszeded a gyári műanyagot. Esetleg ebayről beszerezhetőek gyári ventik, próbát az is megérhet.

(#8782) Pöttön válasza Beeerka (#8780) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen tudom, hogy muszáj lenne gányolni, ebben az esetben.
Az Accelero Mono plus-al az a baj, hogy nem a borda középpontján van a felfogatása, és ezért egy kicsit meghosszabbítja a kártyát, ami az én esetemben sajnos nagy gond...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#8783) Beeerka válasza Pöttön (#8782) üzenetére


Beeerka
aktív tag

Esetleg Alpenföhn Heidi lehet még nyerő, viszont hirtelen nem nagyon találtam eladót.
Pár alternatíva: Thermalright Shaman, Zalmannak voltak kerek hűtései, vagy esetleh valami vizes megoldás lehet még jó.
A TDP teljes kártyára van megadva, ez az az érték, amit maximálisan fogyaszthat, gazdálkodhat a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#8784) psq válasza Pöttön (#8782) üzenetére


psq
tag

Szeretnélek megkérni, hogy írd majd le mire jutottál. Hasonló cipőben járunk, egy Gainward GTX 760-ra akarok valamit '"rágányolni" a gyári helyett. Tekintve, hogy CPU-hűtőből van pár elfekvőben úgy gondoltam teszek egy próbát...

(#8785) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

A napi napon megadta magát a tesóm Scythe Setsugen 2 hűtője a GTS 250-es kariján. Itt meg is ragadnám az alkalmat. Az mitől lehet, hogy elindul a gép. Felpörög a GPU hűtő, majd fokozatosan lassul és leáll kb 5 mp alatt. Majd ugyanaz végtelen ciklusban...

Milyen hűtőt ajánlotok hozzá? Nem vagyok nagy gamer.

(#8786) _seth_


_seth_
veterán

Üdv!

Adott egy Sapphire HD5670 Ultimate 1GB DDR5 kártya amin passzív hűtés van. 3D programok nélkül kb 35-40 fokos a kártya. Játék közben most, hogy hűvösebb van 65 fokra melegszik, amikor meleg volt a szobában akkor 72 fok volt a plafon.

Elfogadhatóak ezek az értékek? A gép oldalán pont a kártyáknál van kivágva gyárilag a burkolat így a kártya bordáin keresztül áramlik folyamatosan a levegő.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8787) elfelejtette válasza _seth_ (#8786) üzenetére


elfelejtette
veterán

Teljesen jó.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8788) _seth_ válasza elfelejtette (#8787) üzenetére


_seth_
veterán

Szuper, akkor marad halk a gép :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8789) flash-


flash-
veterán

r9 290oc vga-m terhelésnél 90-95 fok(the division)
napi 2-3 óra játékkal gondolom így hamar kinyírom..

milyen hűtési lehetőséget ajánlanátok? pl a házban hova érdemes szerelni ventit ami a legtobbet érne?

ház: cm 590

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8790) Bigeee válasza flash- (#8789) üzenetére


Bigeee
tag

Ha raksz egy ventit ami ráfújja oldalról a kártyára a friss levegőt az jópár fokot számít.

(#8791) flash- válasza Bigeee (#8790) üzenetére


flash-
veterán

van ott venti de nem változott a hőfok semmit sem
lehet hogy azért mert kifelé fúj?:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8792) dewil666 válasza flash- (#8791) üzenetére


dewil666
őstag

Ahogy írtam privátban úgy kell a vintiket betenni!
Elöl és oldalt befelé fújjon, hátul és a tetején kifelé! (A meleg levegő felfele száll a ventinek segít a fizika :K )

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#8793) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!

HD7770-re van valami hűtő ami mATX házban elférne?
A gyárinak már idegesít a hangja, olyan mint egy porszívó. :N

1.4 T-jet M32

(#8794) elfelejtette válasza erik365 (#8793) üzenetére


elfelejtette
veterán

Low profile kártya? Milyen széles a házad? Hány kártyahely szélességű legyen?

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8795) erik365 válasza elfelejtette (#8794) üzenetére


erik365
aktív tag


Ez a kártya, egy Zalman T4 házban.

1.4 T-jet M32

(#8796) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Vettem egy Artic Cooler L2 Plus hűtőt a kártyámra, viszont nem ér el a venti kábele a kártyán lévő csatlakozóhoz, ezért a hozzáadott átalakítót kell használnom, a képen alul látszik:

KÉP

Ezt csak rádugom a tápra és utána melyiket dugom össze a kártyával? A 12v-s vagy a 7v-s csatlakozót?

MEGVÁLASZOLOM A SAJÁT KÉRDÉSEIMET:
https://www.arctic.ac/eu_en/accelero-l2-plus.html

[ Szerkesztve ]

(#8797) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hali!

Giga 970 G1 gaming-en szeretnék pasztát cserélni. Ez járhat garancia vesztéssel?

Előre is köszi a választ!

(#8798) domba


domba
csendes tag

Sziasztok!
Van egy gyenge kis VGA-m, pontosabban Nvidia GT730 rev 2.0 (GV-N730D5-2GI)
Nekem elég ez a teljesítmény, de mivel már csak ez meg a HDD ad ki hangot a gépben, így szeretném passzív hűtésűvé alakítani. Ebben kérnék segítséget, amit előre is köszönök. :R

(#8799) elfelejtette válasza domba (#8798) üzenetére


elfelejtette
veterán

Most komolyan, a Giga honnan találta ki azt az alu lemezből kókányolt hűtést? Ennél bármelyik olcsó utángyártott hűtő jobb teljesítményt ad még ~15% venti fordulattal is, egy hőcsöves meg passzívan is elviszi jól szellőző(!) házban.
Ui. Egy tipp: Az én gépem akkor némult el, mikor laptopvinyót raktam bele. Akkor derült ki az, hogy nem a többi alkatrész volt hangos, csak a vinyótól berezonált a ház...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8800) domba válasza elfelejtette (#8799) üzenetére


domba
csendes tag

Már ebben is laptopvinyó van ;)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.