Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- weiss: Autó költségek
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás – Bors
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
-
LOGOUT
Renault, topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bazzeg, úgy beszéltek itt a 2-es Megane-ról, kb., mint a fukszvágenesek a rönóról...
Vezmű jeladó, max. egy 10-es, légzsák csati ülés alatt kivesz, vezetékek összeforraszt = 0Ft.
Műanyag az egész orra-sárvédők. Pl. elültsz egy nagyobb kiugró kutyát, máris nem szépen áll, de a kutyának van esélye túlélni. -
diablo1984
veterán
válasz
AMD Power
#56494
üzenetére
Az elején vannak árulkodó jelek, a kocsi eleje biztosan törve volt és nem sikerült a legszebben összelegózni, az egyik oldali lámpája mattabb mint a másik. Ülések foltosak, ezt használták és kapott is az élettől, előfordul. Ha hibátlant keresel, akkor ez nem az, a holtponti jeladót laikus is max fél óra alatt ki tud cserélni és idegesítő ha rossz, de itt mégis inkább szívnak vele, valszeg azért, mert nem az a baja, hanem a híres elektronika tiltja néha a gyújtást, tud ilyet a korabeli renault, clio/megane/laguna fronton is!
Hívd fel, kérdezd meg, de csodát ne várj....
-
speedydb23
senior tag
válasz
AMD Power
#56494
üzenetére
Azért mert II-es Megane, és a széria elejéből ráadásul... Én kerülném ezeket, tudom, hogy sokaknak meg nem volt komoly gondjuk vele, de én II-es Megane-ból csak az utolsó szériát venném 2006-tól... De azokat is nagyon alaposan átnézetve, mert nagyon sok apró bosszantó dolgot tud produkálni...
Ahogy Rob is mondta, ennyiért meg szinte garantált, hogy valami nem stimmel...
-
AMD Power
titán
Ez miert ennyire olcso??
-
meroly
veterán
Koszi sracok cserelem a relet mert nem nagy tetel es nem kell szerelo hozza. Csak ki kell mutenem ujra mert altalanos es az auto alapjan nem talaltuk a unixnal.
Holnap multimeterrel kimerjuk a szivattyu feloli oldalon a feszultseget. Kb mennyit kellene latnunk?
-
meroly
veterán
válasz
LamerGyuri
#56488
üzenetére
Az első gyújtás ráadásnál nem is kapcsol. Vagyis kattanásokat hallok a relék környékéről, de mivel a pumpa nem indul el, ezért nem kapcsol, második gyújtás után már igen.
És még egy érdekesség, hogy ha motor jár, leállítom, kulcs ki majd be akkor elsőre is van ac búgás. Majd újra kulcs ki és be és akkor elsőre megint nincs. Ez annyira logikátlan számomra.....

(#56489) diablo1984: és a másik ami közvetlen mellette volt miért nem oxidálódott? Kivettem egy harmadikat, azt nem fényképeztme, de az is szép volt.
Szerk: egyébként csak nekem furcsa egybeesés hogy pont az üa szivattyú relé ilyen oxidálódott, ami környékén elvileg hiba van?

-
diablo1984
veterán
válasz
LamerGyuri
#56488
üzenetére
és mitől oxidálódott? Ennek a relének száraz helyen kellene és nem természetes ez a rárohadós cucc! Egy kontaktspray-t megérne a dolog, de inkább a relé csere és azt megfújkálni, mert a másik fele is így nézhet ki....
-
LamerGyuri
senior tag
válasz
meroly
#56487
üzenetére
Az természetes rézoxidáció az érintkezőn. Egy megégett relé nem így néz ki.
A te hibádra egyébként sem ez a magyarázat. Ha egy relé elromlik, akkor az nem kapcsol. Ergo akkor a szivattyúd sem menne egyáltalán.
De kicserélheted, ha az megnyugtat
Én még mindig azt mondom, hogy a szivattyúd cserére érett. Szerintem. -
meroly
veterán
válasz
molnarpeter
#56486
üzenetére
De inkabb olyan igen.
-
meroly
veterán
válasz
LamerGyuri
#56484
üzenetére
Nincs szelep az injektor hidon amivel merni tudtunk volna

-
meroly
veterán
válasz
diablo1984
#56482
üzenetére
Juhu lehet megtalaltam a hibat?
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
válasz
molnarpeter
#56475
üzenetére
Még sosem próbáltam, talán itt az ideje.

Mármint az EBC-t. Fabrikálni nincs kedvem... .-) -
ΞΔGLΞ
nagyúr
válasz
rob210
#56472
üzenetére
Jah.

De ha ezek a termékek miatt is úgyanúgy szét kell kapni, akkor tökmindegy.
Szóval igen és akkor, mikor lájtosan fékezek, hát pl egy piros lámpa felé gurulást nem csinálhatok úgy, hogy az utolsó pillanatban nyomok egy satut, hogy ne nyikorogjon ez a gagyi alkatrész, mert másnak nem tudom nevezni.
-
ΞΔGLΞ
nagyúr
Ezek a féknyikorgás gátló paszta, vagy spray, működnek?
Mert elkezdett nyivákolni a szinte vadiúj textar hátsó fék(ek)...tehát rextar, már ezek is gagyit gyártanak, vagy mi...
. és az agyamra megy, konkrétan talán, ha 30% kopott belőle, vagy annyi sem.
Szóval nincs betervezve, hogy most szétkapom is csere másikra, meg nincs is kedvem hozzá, főleg, ha használnak valamit ezek a termékek.
Van tapasztalat? -
Shamat
aktív tag
válasz
rob210
#56466
üzenetére
2001-es, a legelső 2genek egyike.
És még mindig bivalyerős. 
Akkor az MSX-et veszem. Köszönöm!
Én minden autómban 8ezrenként cserélek, biztos ami tuti alapon.
Az viszont tény, hogy még mindig szép színe van az olajnak a motorban, az előző verdáimban már az első olajszint ellenőrzésekor fekete volt. -
ΞΔGLΞ
nagyúr
A múlt héten a tankfedélzár megadta magát, hol máshol, mikor tankolni akartam és cseszett kinyílni.
Szóval, szép nagy szopattyú volt, mire megcsináltam, mert nem az volt ám, hogy a menetes(csavaros képen látható) kis biszbasz csak egy kicsit rá oxidálódott és néhány ide-oda tekergetéstől lejött. Áhh nem. Az enyém úgy rágyógyult, hogy a teljes munkaóra, (amikor már úgy voltam vele, hogy szarrá zúzom az egészet és veszek egy újat), volt vagy 5-6 óra, akkor végre lejött egy kis trükkel. Megmelegítettem a csavaros részt, ezáltal deformálódhatott annyira a műanyag, hogy egy csapásra leugrott.
Utána 5-ös fúrószállal jó 10 percen át simára gyalultam a belsejét, megcsiszoltam finom csiszoló papírral a műanyag rudat is, majd letisztítás és egy rakás lítium zsírral megkenve azóta már úgy jár ki-be, ahogy kell.
Szerintem a büdös életben többet nem fog elromlani. Elképesztően szar anyagválasztás ez a rönó részéről. -
meroly
veterán
Kollegámtól kaptam egy tippet, menjek tanksapka nélkül, nézzem meg a hiba környékén mi a helyzet.
Hát egy fokkal jobb volt, nem állt meg 4000-nél, hanem ment tovább, pár torpanás így is volt, de lényegesen, érezhetőbben jobban ment.
Ez számomra laikus, inkább elméleti gondolkodású számára azt jelenti, hogy gyengélkedik a pumpa vagy koszosodik a szűrője és így vákuum nélkül lényegesen könnyebb dolga volt, tehát nagyobb nyomást tudott adni.
Szerelő még átnézi azért, de remélem a pumpa tisztítás és/vagy csere megoldja a problémát. -
-
AMD Power
titán
válasz
rob210
#56454
üzenetére
Köszi szépen.
Igen egyszer már mentem egy ilyen 1.4 8v (75Le) verzióval. Akkor még a Cliom volt. Nem volt rossz.
Ma viszont megnéztem ezt a két Megane.
Kereskedésben van. Külsőre élőben is szép ,de rohad már. Nem vészesen ,de kezdi enni szépen a rozsda. Nem próbáltam ki. Elég szenvedéses lett volna. Eleje az törve volt az biztos. A hátulja viszont feszes volt nem nyekerget.
Ezzel tudtam menni. Egy ipari parkban volt. Amúgy kereskedő a srác de csak hobbiból. Vesz , elad stb.... itt már voltak kívül elég komoly gondok. Kicsit megrángattam a hátulját. Nyöszörgőt, recsegett, ropogott. Hidegen mentem vele, de sajnos "gyorsan" nem tudtam menni ebben a parkban. Max kb 60-al ha mentem. Ami elsőre érdekes volt ,hogy szerintem maga az autó nem volt jó. Nem is úgy ment amit elvártam/gondoltam volna tőle. De még igy is lényegesen jobb volt mint az Astra. Igy ,hogy szerintem nem volt "jó" az autó. Kényelmesebb volt, jobb fék , jobban is ment persze még igy is jóval. Kormányzás stb.... De persze tesztnek jó volt semmi extra.
Német kilőve. Ennyiért semmi sincs csak F Astra. Az meg van.

Illetve G Astra alja. De az ennyiért max hulladék. -
rob210
Topikgazda
válasz
AMD Power
#56452
üzenetére
A thaliával egy baj van, hogy az fapad.
Van benne klíma van benne 1.4 16V amivel már használható is mert könnyű a kaszni, van benne lufi.
Viszont kemény kicsi ülőlapja van az ülésnek, szűk egy 190 es embernek amilyen én is vagyok.
A csomagtartója nagy és használható, az utasterével ellentétben.
Én pár napig vezettem eggyet, el lehet viselni, de érzed a kisautós méretet nagy seggel.
Ami előnye, hogy már nem torziós a hátsó hídja, keveset fogyaszt, elég dinamikus az 1.4 16 V-vel.
Ami hátránya a lámpái bemattulnak időről időre és akkor polír lakk kell rá, különben nem látsz vele.
A csomagtartója 60%, hogy beázik, a kéderek kiöregedésével, deformálódásával.
Eszméletlen szokhatatlan helyen van az elektromos ablakemelő kapcsolója.Amúgy olcsón fenntartható takarékos élhető mérete ellenére kisautó.
Ha a puritánsága nem zavar teljesen vállalható és egy 4 tagú családod bőven kiszolgál.
(csak ugye te elsőre elvetetted a sedanokat
)A jappán és német autókat pedig ezért az összegért én elfelejteném a helyedbe akár milyen szerelő akar rábeszélni.
Ennyiért vagy nagyon öreg, vagy nagyon szétrugott vasak vannak.
A poloval már megégetted magad nem akarod mégegyszer a nyakadba venni a sz@ros zsákot, ha jól sejtem. -
AMD Power
titán
Sziasztok!
Az elmult par hetben probaltam kitalalni milyen autot kene vennem az Astra helyet. Beszeltem minden fele szerelovel. Ismersokkel ez fontos.
(Kene nekem egy klimas ,2 lufis , szervos Astra meretu benzines gep. Ami jobban megy es felszereltebb. Evi 8-9e km foleg 80% varosban. Ilyen 450-500e vetelarig.) Minden szerelo azt mondta,hogy ha egy mod van ra japan , vagy nemet vonal. De ilyen 10+ autoknal ne a markat nezzem hanem az a lenyeg,hogy bantak vele. Mind1 milyen marka stb... Tanacstalan vagyok teljes mertekben.
Most reggel is mar hasznaltauto.hu kezdek.

Kovezztek meg de nekem a Thaliak is tetszenek. Par éeve vezettem is egyet. Nem is volt rossz.
-
rsf
senior tag
Banner vagy Zap
Én ilyen Zapot vettem a diesel Cliómba a Zsu Kft-nél 2012 januárjában de azóta is köszöni szépen jól van pedig 2 éve a szabadban áll a kocsi. Ez váltotta a 8 éves gyári akkut.
Érdemes Silver akkut venni mert az jobban bírja a hőingadozást és kisebb az önkisülése.
Ráadásul ez a Zap Ca-Ag-s!
Üdv. -
rob210
Topikgazda
válasz
molnarpeter
#56439
üzenetére
persze meg hogy nincs benne még semmi mókolva

-
polonic
félisten
Ha már szóba került az akksi én is kérdeznék.
A start-stop rendszerrel ellátott autókban lévő AGM akksik meddig bírják? Most júliusban lesz 5 éves az autó és a gyári akksi van még benne. Mikor kezdjek el gyűjteni egy újra?
-
baluka6
aktív tag
válasz
Yoshida
#56431
üzenetére
Az akksi tud ezeknél érdekességeket produkálni.
Nekem 4 éves Electric Power (igazán minőségi) volt benne. Főleg hidegben nekem is csinálta, hogy beindult majd rögtön le is állt. Utána tekert pár másodpercet az önindító és nehezen indult. Aztán rámértem az akksira és indításkor leesett a feszültség 11,3 V-ra (remélem jól írtam a mértékegységet..).
Aztán a hab a tortán: kormányátvezető szalag csere után elfelejtette a kormányszöget, ami állítólag szintén az akksi miatt. Na erre dobott 7-8 hibakódot (immo, UHC, kormányzár stb..) és csak élő adatban lehetett olvasni.
Kapott új akksit és kitörölték a hibakódokat, azóta az egyik hiba sem áll fenn.
-
Shamat
aktív tag
Hétvégén a gépesben olajat kell cserélnem. Mit ajánlotok és mennyi megy bele? Szűrő márka? 2gen Laguna 3.0 V6
Válaszokat előre is köszönöm!
-
Yoshida
aktív tag
válasz
Szendwich
#56426
üzenetére
Hát, még nincs egy hete hogy nálam van a mégane II 1.6 benzin, de múlt héten egyik nap nekem is csinált ilyet reggel, meg délután melóból hazafelé...
kártya be, start gomb megnyom, beindul, de leáll. Kb 1-2 ütemet mehetett benzinnel. Másodszorra meg be se indult, csak tekert az önindító, akkor utána nem is tudom hogy mit csináltam, megint megnyomtam a stop gombot, talán a kártyát is kihúztam, úgy hagyta csak abba az önindítózást, és harmadikra kis gázt adtam amikor indítózott, és egyből beindult. 2010-es az akksi, egyelőre erre gyanakszom, hogy régi már, és 2 hónapot állt a kocsi vásárlás előtt.
Volt még egy gyanús eset, akkor mintha az lett volna, hogy megnyomtam a startot, be is indult, de 1100-es fordulatra felugrás után visszaesett 700 alá. Akkor mintha majdnem leállt volna, de összeszedte magát. Amikor stabil, akkor 1100-ról 800 alá nem esik a fordulat. De ez még csak pár indítási tapasztalat, egyelőre amíg a futómű nem lesz felújítva, addig nem nagyon megyünk vele.
Hétvégén viszont pöccre indult kétszer is, nem volt gond, de 4-5 fokkal melegebb is volt amikor indítóztam.
-
rob210
Topikgazda
válasz
Steven
#56425
üzenetére
Az egy letört cső.
Ott van benne a csonk mert a cső amúgy 8as ha jól látom.
Ami miatt nem okoz gondot az az, hogy ez valamilyen leválasztó visszavezető cső.
Meg kell nézni honnan van letörve.
Véleményem szerint a benzingőz leválasztó visszavezető csöve lesz ami a szívósor (ha szembe állsz a kocsival) jobb oldalán alul van a légszűrőház és a szívósor között lefelé néz, ilyen igencsak hülye döntött pozícióban. Sokan letörik amikor kiszedik a folytószelepet takarítani. -
Szendwich
tag
válasz
rob210
#56427
üzenetére
Takaritas -> szakszerviz csinalta neki, gondolom volt ujra tanitast.
Ellenben par honapja volt kormanymu csere neki (szinten szakszerviz), ott akksi ki-be volt, szoval ott minimum reset-elni kellett magat (meg se javult meg ez a hiba). Kormanymu cserenel a szereles utan elojott masik hiba ami dobott is hibakodott, gariba javitottak neki. De egy arva szot nem szoltak, hogy lenne tarolt hiba a nem indulashoz, ellenben csereltek FHP jeladot, hogy biztos az a baja.Ha otthon leszek akkor majd megprobaljuk levideozni a hiba jelenseget.
-
rob210
Topikgazda
válasz
Szendwich
#56426
üzenetére
Érdekes ilyen hibáról még nem hallottam annál a motornál.
De hibakódot kéne dobnia, meg élőadatban látni kéne miért nem mi nem felel meg az indításnak.
Azaz villany nincs vagy nafta.Az hogy gázpedálra beindul eléggé a benzin probléma irányába viszi el a lehetőségeket.
Ami viszont lehet a folytószelep hibája.
Amikor kitakarították, vissza lett tanítva géppel az alap értékekre? -
Szendwich
tag
Sziasztok!
Testverem 2 literes, benzines Scenic 2-jevel van a kovetkezo problemank: inditozasnal neha nem akar beindulni (veletlenszeruen csinalja, neha meleg motornak, neha hideg inditasnal). Ilyenkor az onindito teker, mintha el is kapna egy pillanatra, de lefullad. Ilyen esetnel ha a gazpedal egy pillanatra meg van mozditva (ertsd gazt adsz) akkor szepen be is indul, nem fullad le, mukodik ahogy kell. Jart tobb szerelonel (szakszerviz, magan szerviz, privat szerelo otthon garazsban). Hiba kodot nem ad, de csereltek FHP jeladot, takaritottak pillangoszelepet. Most azt mondjak, hogy akkumulatort kell cserelni, mert gyenge mar.
Valakinek volt mar hasonlo problemaja? -
-
Pete55555
addikt
válasz
rob210
#56420
üzenetére
Köszi, ezek szerint a kelleténél jobban magamra vettem

Természetesen igyekszem megfogadni a tanácsokat, rengeteget olvasok a témában, de ahogy te is írtad, rengeteg autót néztél meg, mire meglett a sajátod. Én még csak kapizsgálom a témát, most talán ez a 4-5. kocsi, amit meg fogok nézni, de ebből a típusból ez az első. Így tapasztalatszerzés céljából mindenképp érdemesnek tartom, aztán ki tudja, lehet jó lesz. (vagy nem)
Hosszmerevítőket pl. én is mindig megnézem, alánézek, telóval, vakuval lefotózom az alját, csomagtartó kárpit alatt megnézem, stb. Ha komoly a dolog, le is kérdezem netről az adatait a kocsinak.
Csak ugye most kicsit nehéz helyzetben vagyok, mert a mostani még nem ment el, és az a kis lóvé is jól jönne...
De nem fogom elsietni, ha kell rááldozok pár hónapot is, úgy döntöttem. Addig elkel az enyém is, és remélem találok egy olyan autót, ami tetszik, és tényleg jó állapotban van.
A favorit még mindig ez lenne (még csak kívülről néztem meg) de ide az enyémet nem vennék be szerintem
Mellesleg most kezd még bennem is kialakulni, mit is akarok. Sok változó van a dologban, jelenleg egyedül élek, de nyilván jó lenne majd vmi asszonyka, meg család...

Közben apámnak olyan ötletei vannak, hogy vegyünk most inkább anyámnak egy városi bevásárló kocsit, én meg megkapom az ő Cordobáját. Na, szóval nem egyszerű
Igyekszem majd nem szétoffolni a topikot, és megmaradok a Renault/Megane vonalon - igazából ez az az autó ami legjobban tetszik most

-
rob210
Topikgazda
válasz
Pete55555
#56419
üzenetére
Nem gúnyolódnak.
Az nem ilyen, csak próbálnak rávezetni arra az útra ami nem egy 100méteres árok aljára vezet.
Hidd el amikor én vettem a meganet én is számolatlan mennyiségű autót néztem meg, mire ezt megláttam felmértem a hibáit.
Megalkudtunk az árára és azóta is hűséges társam.De olyan autókat láttam amikről el se hittem, hogy van rajta műszaki vizsga, persze hibátlan megkímélt állapotúnak hirdetve.
Egy csomó ki volt fotoshoppolva.
Volt olyan amelyiknek a hossznyúlványa nem lett volna már sóder szitálásra sem, jó, de törésmentesnek hirdette.
Az pedig csak akkor rohad el, ha össze vissza volt a kocsi csukva.
Egyszóval csak féltünk attól a cliótól, azzal csúnyán fel fogsz ülni a szopórollerre, így látatlanul is azt mondom.
De ne legyen igazam, és végülis, ha csak a szomszéd utcába kell átugrani érte akkor uccu neki azt az 5 percet megéri ami alatt kiábrándulsz belőlle.
-
Pete55555
addikt
válasz
diablo1984
#56404
üzenetére
Nem kell ám feltétlen gúnyolódni. Nem akarok szart venni, ez van helyben, megnézem, meglátom. Nem fogom megvenni, ha nem jó. De sajnos nem tehetem meg azt, hogy felutazzak pestre, vagy x helyre, az Én autóm pl még nem kelt el, addig itt csak kereskedőnél nézelődök, ahol beszámolják. Nyilván jobb lenne, ha elmenne először, volt is 2 vevő, de egyik komolytalanabb, mint a másik...
Mind1, szerdán megnézem, aztán majd elmondom, hogy kicsit sz*r vagy nagyon sz*r. Vagy nem. -
pubos
tag
Ha már diagnosztika.milyen olcsó kütyüt érdemes venni ami olvassa jó esetben törli is a hibakódokat.Nem utolsó sorban van hozzá magyar nyelvű program is.[link]
esetleg ezek közül az alsó kategóriát próbálta már valaki? -
rob210
Topikgazda
válasz
Mágus2
#56412
üzenetére
Igen haver sírt, hogy baj van megnéztük töröltük, nem jött vissza valami régi beragadt kód lehetett.
De van egy csomó minden amit még nem értek rajta.
Pl. van benne egy fék légtelenítő menüpont ami mind a 4 keréken külön elvégezhető.
Indításra el is kezdett valami brümmögni, de leállítottam, mert nem tudtam hogy működik.
Tanulni kell még iszonyat sok mindent tud.
Köszi a győzködést.
Havernak megjött problémamentesen így én is megmertem rendelni, mert horror sztorik keringenek a rendelésről. -
meroly
veterán
Srácok, nem tudja valaki véletlenül hogy a Clio2 1.4 16V 2003-on kb hol lehet az üzemanyagnyomásmérő kivezetés/szelep? Néztük az injektorhíd környékén, de semmi. Köszi
-
AMD Power
titán
válasz
diablo1984
#56407
üzenetére
Mar le is vettek a hirdetest. Mondtam a tulajnak,hogy ezt ma elviszik.

-
rob210
Topikgazda
válasz
Pete55555
#56399
üzenetére
Na azt a corollát nagyon gyorsan felejtsd el.

Az egy rozsdabogja, ha már ilyen a küszöb.
Meg amúgy is. Egy öreg autó, a 2003-as INV az finom abba bele lehet ülni, van értelme foglalkozni vele.A cliot most megnéztem az a motortér minden csak nem bizalomgerjesztő.
Hiányzó burkolatok, pl, fedcomp kábelköteg takaró, etc. Ezt az autót vagy nagyon rendbe kellett tenni, vagy nagyon elhanyagolták és ami tört deformálódott, azt csak kivették és jól van az úgy is elven működött.Most már azt is látom, miért nincs bizodalmam felé, az a kiegyenlítő tartály nem sok jót tartogat a jövőre nézve.
-
Gombinyó
őstag
válasz
diablo1984
#56401
üzenetére
Jó, de ez helyben van
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
rob210
Topikgazda
válasz
molnarpeter
#56396
üzenetére
Nincs ott hiány elkopott belőle.

Új hozzászólás Aktív témák
- BestBuy topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- alza vélemények - tapasztalatok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Lexus, Toyota topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- További aktív témák...
- Új, csomagolássérült Philips, TrueLife, Lovi cumisüveg melegítők/sterilizáló/mellszívó - garival! -
- Vadonatúj, bontatlan iScooter i9Max elektromos roller, 1 év gari 35 km/h
- Új AKRACING CORE EX gamer szék
- Eladó új, hibátlan állapotú, EGYSZER SEM HASZNÁLT ASUSINSEARCH OF INCREDIBLE EXTERNAL SLIMDVD-RW SDR
- Jura Ena 8 automata kávéfőző
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- SzoftverPremium.hu
- Lenovo Thinkpad X13 Gen2 WUXGA IPS Ryzen5 Pro 5650U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 W11 Pro Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest






), hátha segít. Amúgy meg EBC kell 




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mycso
