Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Sapphire Radeon RX 9070 XT Pulse - út a harmadik AMD korszakig.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
-
LOGOUT
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Baryka007
addikt
válasz
fudi2002 #64902 üzenetére
Alapjába véve az a koncepció. Hogy egy középfelső alaplapot szeretne venni. Mondjuk egy Rog Strixet.
Nem szeretnénk a VDDQ / SA feszeket a határig feszegetni, illetve a DRAM feszültséget sem szeretnénk az egekig ... De mindenféleképpen egy normálisan beállított szerény ram OC-t szeretnénk vele elérni. Ha ez lefordítható lenne mondjuk LGA 1700 ba, akkor olyasmit szeretnénk elérni, mintha egy Rog Strix + 14900K társaságában egy 7400-7800mhz között szeretnénk megállni a memóriával.
Szóval egy kis szerény "oc" -t szeretnénk eszközölni. Ami 0/24 ben télen és nyáron is full stabil, akkor is ha léghűtéses 4090 van a ramok alatt (mint jelenleg is)
Azt hallottam hogy a 2x24 bizonyos esetekben jobb döntés, vele annyiban maradtam hogy "majd amit találunk" tehát ha 2x16, vagy 2x24 egyik sem probléma.
Ha lehet inkább az új Mdie felé tapogatóznék, kitudja mit hoz még a jövő, nem baj ha tud magas órajelet is a RAM
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus ROG Flow Z13 WUXGA 120Hz 2in1 Touch i9-12900H 14mag 16GB 512GB Nvidia RTX 3050Ti W11 Garancia
- ÚJ OMEN Transcend 14 - 14"2.8K OLED 120Hz - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 - 3 év gari
- Akció! Újra Gamer EGEREK! Glorious , Endgamer XM1R , Nibio
- Lenovo X13 Yoga 2in1 Thinkpad WUXGA Touch i5-1145G7 vPro 16GB 256GB 4G LTE GPS Win11 Pro Garancia
- LG 55C2 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest