Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hollow Knight

Hozzászólások

(#151) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Huhh.. Trial of Conqueror most lett meg. :))
Adott egy enyhe adrenalin löketet. :DD

(#152) Sirpi válasza Sliderxy (#151) üzenetére


Sirpi
senior tag

Azóta haladtál? Nem tudom, meglett-e azóta a Kingsoul másik fele.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#153) Sliderxy válasza Sirpi (#152) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Igen haladtam, bár azt hiszem nekem lassan kifullad a játék. 104% van meg.
Meglett a Kingsoul másik fele is. Aki azt a területet kitalálta... :U És akkor a Path of Paint még ki is hagytam. :B Inkább megneztem YouTube-on, nekem ahhoz már nincs türelmem, sem időm.
Voltam a Birthplace-nél is, meglett a Voidheart, plusz Zote-al is harcoltam párszor, eddig 4x gyűrtem le a 10-ből.

Nagyon nehéz amúgy elengedni a játékot, már csak néhány lény hiányzik a Journal-ből.
Megnéztem a befejezését is, mert Radience nekem már túl sok és akkor még ott van az Absolute verziója is. Nagyon tetszettek a végkifejletek.
Godhome elsőre nekem sok. Talán majd egyszer...
Megkaptam bőven azt a játéktól amit nem is reméltem, biztos fogok még vele játszani, de nem fogom erőltetni.
Most belekezdtem valami könnyedebbe.
Köszönet az útbaigazításokért. :R

Silksong Trailert néztem tegnap is. Már abban is egy rettentően érdekes világot mutattak be. Kíváncsian várom.

(#154) Sirpi válasza Sliderxy (#153) üzenetére


Sirpi
senior tag

Köszi a részletes leírást és az eddigi kitartásodat is :R
És igazad van, egyáltalán nem kell erőltetni. A Path of Pain nekem is kimaradt, valamint az 5. pantheon is, ezekre már tényleg komolyan rá kellene feküdni. Silksongot én is várom, remélem tényleg beesik két hónapon belül.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#155) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Tegnap feldobott nekem a youtube egy videót ami egy PC-s mod-ot mutatott be.
Konkrétan leszinkronizálták a játékot. A megjelenő szövegek alatt ment az angol nyelvű narráció. Érdekes volt így is, csak egy kicsit furcsa pl. a shopban Cornifer feleségétől "Bapanada" helyett értelmes szöveget hallani. :D

(#156) Sirpi válasza Sliderxy (#155) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igen, én is láttam, és ki is fogom próbálni, csak mostanában nem nagyon van ennyi időm.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#157) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Nagy a csend a Silksong megjelenésével kapcsolatban. Ilyenkor már azért dübörögnie kellene a marketing gépezetnek. A trailer amit láttam 4 évvel ezelőtti, keresgélve sem találok frissebb infót, mindenhol csak a 2022-es Xbox Showcase-re hivatkoznak ahol elhangzott, hogy Június 12 előtt várhatóan megjelenik.
Nincs semmi infód?

(#158) Sirpi válasza Sliderxy (#157) üzenetére


Sirpi
senior tag

Senki nem tud semmit. Pár naponta megnézem, van-e valami új hír, de semmi. Sokan egyébként szkeptikusak, hogy június 12-ig tényleg meg fog jelenni a játék...

A Vocalized verziót egyébként feltettem, és kb. 10 percet játszottam vele. Hangulatos, de előrébb kell haladnom, hogy többet tudjak róla mondani.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#159) Sliderxy válasza Sirpi (#158) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Hát igen...nehezen tudom elképzelni, hogy 1 hónappal a megjelenés előtt nem jön ki egy új trailer vagy valami marketing anyag.

(#160) Sirpi válasza Sliderxy (#159) üzenetére


Sirpi
senior tag

Friss hír, hogy a játék csúszik, nem jelenik meg 2023 első felében.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#161) Sliderxy válasza Sirpi (#160) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Az első rész után el tudom képzelni, hogy milyen elképesztő munkát végezhettek a srácok. Gondolom rendesen kinyitják majd benne a világot és a térképünk is jóval nagyobb lesz.

Rákerestem a hírre, ebből is az jön le nekem, amit korábban már írtál, hogy valószínűleg a tökéletességre törekednek, ami manapság már ritkaság számba megy. Mára már sajnos az a trend, hogy befejezetlen, gyakran játszhatatlan játékokat adnak ki, amiket nem győznek patchelni, úgyhogy nem is baj ha késik. Legyen az a játékélmény tökéletes.

(#162) Sirpi


Sirpi
senior tag

Tegnap este megjelent egy kellemes Metroidvania bundle. 7 Steames játék (+2 kupon) 14 euróért. A Hollow Knight is benne van, és a többi játék is erős.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#163) Sliderxy válasza Sirpi (#162) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Rain World-öt nézegettem pont a napokban, hogy bekerült a PS Plus Collection-be. Érdekesnek tűnik, de valahogy ez a pixelgraf nem nagyon vonz. Lehet teszek azért majd vele egy próbát. Érdekes, hogy a Hollow Knight óta csak vakaródzok, hogy mibe kezdjek bele. :B Már ha van egy kis időm... :U
Pótoltam a SW: Fallen Order-t, az mondjuk nem volt rossz, befejeztem a Dirt5-öt, tegnap meg az Erica stáblistája pörgött le, az sem volt egy nagy szám.
Ori-val játszanék, de az meg nincs PS-re, a gép elé meg én már vissza nem ülök. :N

(#164) Sliderxy válasza Sirpi (#162) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Ránéztem a többi címre is és most azt gondolom, hogy hiába is keresgélek, azt az élményt másik játék nem fogja tudni nyújtani, mint amit a HK adott. Ehhez csak a Silksong érhet fel, mivel az ugyanabban a stílusban, ugyanabban a világban fog játszódni.
Azt hiszem ha nem lesz más akkor lassan előveszem megint és jöhetnek az elvarratlan szálak. :B

(#165) Sirpi


Sirpi
senior tag

Hát ez nem tudom, mennyire tesz majd keresztbe a Silksongnak: [link]
Mert ha nem akarják benyelni ezt az extra költséget és nekiállnak motort váltani, az nem 2 nap csúszást fog okozni...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#166) Sliderxy válasza Sirpi (#165) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Hallottam a hírről. Ennek itt még biztosan nincs vége, de hogy jó hatása nem lesz az is biztos.
Ez a játék valahogy nagyon nem akar megjelenni. Nagyon belemerülhettek a részletekbe.

(#167) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Semmi új hír? :)

(#168) Sirpi válasza Sliderxy (#167) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nincs egyelőre.
Grat az egyéni arcképhez, gondolom főleg azt jöttél megmutatni ;)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#169) Sliderxy válasza Sirpi (#168) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Igen! :DD

(#170) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Kipróbáltad egyébként azt a PC modot amiben szinkron hangokat kaptak a karakterek?

(#171) Sirpi válasza Sliderxy (#170) üzenetére


Sirpi
senior tag

Kipróbáltam. Egy darabig szórakoztató volt, de aztán úgy voltam vele, hogy csak emiatt nem játszom végig még egyszer az egész játékot.

Amúgy mai hír - a múltkor beszámoltam róla, hogy egy srác Izraelből (MonstahLer) épphogy 3 órán belül végigvitte a játékot 112%-on (2:59:24). Mától viszont Yihou (Kína) tartja a WR-t 2:59:03-mal.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#172) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

(#173) Sirpi válasza Sliderxy (#172) üzenetére


Sirpi
senior tag

BÚÉK! Legyen 2024 a Silksong éve!

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#174) Sliderxy válasza Sirpi (#173) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Úgy legyen! :K

(#175) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Olvasgatom a híreket Silksong-ról.
Április 1-én bekerült a Microsoft online boltjába. Vicces.. a rosszabik fajtából.
Aztán lehet, hogy mégis csak lesz valami (?), mert azt is olvasom, hogy az ESRB-től megkapta az E10+ besorolást.

(#176) Sirpi válasza Sliderxy (#175) üzenetére


Sirpi
senior tag

Utóbbiről már kiderült, hogy kamu, az ESRB weboldalán nincs nyoma a dolognak. Viszont Dél-Koreában febr. 20-án megkapta a 12+ besorolást, ami bizakodásra ad okot. Többen a júniusi Xbox showcase-re várnak valami nagy durranást.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#177) Sliderxy válasza Sirpi (#176) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Már többször megnéztem a több évvel ezelőtti trailert. Már abban is annyi minden van hogy eszméletlen. El tudom képzelni mekkora világbővítést rakhattak össze. Nagyon kíváncsian várom.

(#178) Sirpi


Sirpi
senior tag

Április 29: Xbox indie showcase
Talán most? (több jel utal arra, hogy készül valami, de lehet, hogy megismétlődik a szokásos forgatókönyv).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#179) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Reméljük a legjobbakat.

(#180) Sirpi válasza Sliderxy (#179) üzenetére


Sirpi
senior tag

Not today (most lett vége).

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#181) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Meg sem említették?

(#182) Sirpi válasza Sliderxy (#181) üzenetére


Sirpi
senior tag

Nem. Gondolom most már csak akkor lesz bármilyen új infó, ha megvan a megjelenési dátum, az pedig még mindig nincs elérhető közelségben (egyes pletykák '24 második felét rebesgetik, de senki nem tudja, hogy ez mennyire megbízható infó).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Hollow Knight
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.