Hirdetés
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- vrob: Próbálkozás 386 alaplap újraélesztésre
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ldave: New Game Blitz - 2026
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bunkomen
aktív tag
Sziasztok,
Hátha segítség lesz valakinek, úgyhogy leírom.
Kingston Hyper Fury 8GB modulom 4 éves korában bedöglött. Memory Management kék halállal. Mivel az AQUA 3 év garanciát vállalt, már majdnem elkönyveltem a veszteséget. De aztán a kezembe került a gyári doboza és az abban levő kis füzet, amin felfedeztem a Lifetime Warranty feliratot. Aug. 22-én felvettem a kapcsolatot a Kingston supporttal. Angol tudás nem árt. 24-én kaptam is a választ egy kérdőívvel kapcsolatban. Különböző adatok, hibakép, lakcím, hol vettem stb. Megválaszoltam, majd még kértek bizonyíték gyanánt képet a számláról vagy akár a ramról is elég lett volna. Ezek után továbbítottak a szerviznek, akik másnap írtak, hogy küldenek másik modult, de várjak türelemmel, mert csúszás várható. 28-án feladták DHL-el Németországból. Tegnap szept. 3-án pedig már be is üzemeltem az új modult a gépbe.
Le a kalappal a cég előtt. Nulla kukacoskodás, nulla kifogás. A szükséges adatok után már küldték is az új alkatrészt. Ráadásul nemzetközi postához képest, szerintem teljesen gyorsan
Új hozzászólás Aktív témák
- Kingston FURY Beast RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz KF560C40BBAK2-32
- Corsair VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- G.SKILL Trident Z5 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP/EXPO - 99 hó garancia
- Kingston FURY Beast 64GB (2x32GB) DDR5 5600MHz CL40 - XMP - 99 hó garancia
- Corsair VENGEANCE RGB PRO 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz CL16 - XMP - 60 hó garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3240
- MacBook Pro 14 2024 M4 Pro, 24 GB RAM, 1 TB SSD Space Black 27% Áfás
- Sima Vs.Windows Logitech Mx keys s plus és hagyományos Mx keys magyar bemutatása. Új videó linkkel
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
- Xiaomi 14T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
fudi2002
