Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-11 07:27:19

LOGOUT.hu

A topikban minden törvénytelen módszer megvitatása tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6902) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Sziasztok szeretnek tanacsot/segitseget kerni remelem jo helyre irok.
Az autom szervizbe kerult, azzal a hibaval hogy nem mukodik a klima. Azt a valaszt kaptam hogy eltorott egy klima cso ennek dijja 36 ezer ami csak az alkatresz ara tehat erre rajon a munkadijj de ezt nem tudtak elore megmondani. 3 hetet volt ott az auto (arrol volt szo par nap alatt de max 1 het alatt megcsinaljak) tobbszor kerdeztem mennyibe fog kerulni nem kaptam valaszt. Az alkatreszt kicsereltek, a klimat feltoltottek de kozoltek a klima tovabbra sem mukodik mert nem kap aramot a kompresszor. A 3 het alatt nekem netto 30 ezer forintos utazasi tobbletkoltsegem lett mert a munkamhoz szukseges az auto. Az auto elkeszult bar a problemam miszerint a klima nem mukodik ugyan ugy fennall. Az alkatresz a szerviz szerint brutto 36 plusz munkadijj,illetve kitakaritottak az EGR szelepet amit en nem kertem csak megkerdeztem hogy egy hiba mitol lehet mire mondtak biztos koszos ez a szelep de nem volt megbeszelve hogy hozzanyulnak. Netto 100 ezer forintot ker most tolem a szerviz amit en es masik is irrealisan soknak tartunk, es nem kivanok ekkora osszeget kifizetni max 60-65-ot tartanek realisnak.
Van erre valami jogi lehetosegem ilyenkor vagy felesleges jogi procedura lenne es fizessek es nyeljem be?
Munkamhoz kell az auto az nem jo megoldas ha "lefoglaljak" vagy barmi ilyesmi az ugy lezarasaig, akkor inkabb kifizetem, de felhaboritonak es gusztustalannak tartom...

Koszonom a valaszokat, segitseget elore is!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jogász topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.