Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) tknof1871


tknof1871
őstag

Ha Windows Live Messenger-en üzenetet kapok, vagy csak jelzést, hogy egy ismerős bejelentkezett, akkor összeomlik a Firefox (3.5.5) ha éppen videót nézek (pl. youtube-on). Most telepítettem újra a rendszert. Mi kell neki, hogy ne omoljon össze?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9252) aleister válasza moma (#9250) üzenetére


aleister
veterán

Köszi, kipróbálom.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#9253) WonderCSabo válasza tknof1871 (#9251) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez gáz, ez nem a FF hibája. Elvileg nagyon nem kéne ettől összeomolni, vmi csúnya gányolás lehet a háttérben.

Basszus, olyat jót buliztam, és már 26 órája nem aludtam, akkor is csak 4 órát. És most is pörgök. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. :D

(#9254) tknof1871 válasza WonderCSabo (#9253) üzenetére


tknof1871
őstag

Most telepítettem a rendszert, a hardver driverein kívül nem is telepítettem sok mindent (winamp, skype, sony vegas, windows live). :F

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9255) WonderCSabo válasza tknof1871 (#9254) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Természetesen ezekkel a programokkal totál faszán kéne mennie a rendszernek. Kivéve, ha nem vmi "Win Vmi Szuper Nem kell aktiválni edition".

(#9256) pzstm


pzstm
titán

sziasztok kedves Firefox-guruk!
Kellene nekem egy kis help!
Firefox 3.5.5 az alapértelmezett böngészőm.
Ma reggel óta a következő hibaüzenetet kapom, ha egy linkre kattintok külső progrmaban vagy akár egy html fájlra sajátgépben. (Outlookban illetve MSN-en kapott linkek esetében is)

Mit lehet ezzel tenni? :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9257) pzstm válasza pzstm (#9256) üzenetére


pzstm
titán

probléma megoldva...elhárítva ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9258) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Mar a W7 topicba beirtam de gondolom ide is jol jon, megjelent a Flash uj verzioja ami mar tamogatja a hardveresgyorsitast.
Olvasni valo:
Letoltes:

(#9259) Goose-T válasza Steelmanus (#9258) üzenetére


Goose-T
veterán

Jobban beleolvasva a dolgokba, semmilyen grafikus gyorsítás nem lesz ezután sem PC-n, csak H.264-es videók gyorsítása a megfelelő videokártyákkal (Geforce 9x és Radeon 4x-től felfelé). Szóval PC-n marad ugyanaz a fos, mint eddig. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9260) WonderCSabo válasza Goose-T (#9259) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És ez szted miért nem nevezhető grafikus gyorsításnak? Igaz, hogy csak egy féle kodeket, igaz, hogy csak megfelelő karival, de gyorsítja!

(#9261) leviske


leviske
veterán

Másnál is hibásan jelenik meg az iGoogle a Firefox (3.6)-ban? Az IE esetén nincs gond... :F

Konkrétan nálam az a hiba, hogy a Teaház témámnál a ki róka egyáltalán nem látszik, úgy felcsúszik az egész. :F 1650x1080 felbontásban meg olyan, mintha szétszakadt volna a téma. (IE esetén ez sem jön elő.)

(#9262) pete_21 válasza Goose-T (#9259) üzenetére


pete_21
addikt

Már a Geforce 8-as sorozat is támogatja a dxva-t. Itt van egy összehasonlító táblázat.

(#9263) Goose-T válasza WonderCSabo (#9260) üzenetére


Goose-T
veterán

...és csak a videolejátszást, a 2D/3D rajzolást nem. Pedig annak lenne értelme.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9264) thomikaf1


thomikaf1
tag

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy, miért lehet az, hogy a http://www.slagerradio.hu nem jön be! a másik gépen, ami szintén erre a netre van kötve, azon tökéletesen bejön!

Van valami ötletetek?

Elöre is köszönöm :R
thomika

(#9265) Lampard19


Lampard19
tag

Sziasztok. Vettem egy új laptopot és átakarom erre rakni a kedvenceket mert elég sok van.

A régi gépen hol találom ezeket meg és hova kell berakni az új gépen? Firefox-ról - Firefox-ra

Köszönöm.

(#9266) Shim válasza Lampard19 (#9265) üzenetére


Shim
őstag

Könyvjelzők / Könyvjelzők kezelése / Importálás és mentés / Mentés...
Visszaállítani ugyanitt tudod, csak Mentés helyett Visszaállítás / Tallózás...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9267) Shim válasza thomikaf1 (#9264) üzenetére


Shim
őstag

Már a Firefox is tudja, hogy vége a rádiónak :) Nálam amúgy bejön. IE-vel megy?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9268) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Hali!

Talán ide jó ha felteszem a kérdést: Miért rakja magát a firefox mindig a tv-re, ha minden más a monitorra kerül, amikor elindítom? Nemrég még ez is jó volt, de most nem ... A tv extended desktop, a monitor a primary. Visszahúztam a monitorra, itt leraktam a tálcára, vissza nagyba, becsuktam, hátha ez segít ... újraindítom, de csak a tv-re rakja magát! Help, pls!

(#9269) sfdrakex válasza G.I.JOE (#9268) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nézzd me ga videókártya beállításoknál nincs e olyan hoy ga böngészőt át tegye 2. kijelztőre.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9270) Gorneck válasza WonderCSabo (#9229) üzenetére


Gorneck
titán

Clean install esetén nincs hiba ebben a funkcióba...

Gorneck#1239

(#9271) G.I.JOE válasza sfdrakex (#9269) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Az összes többi progit a monitorra rakja. Explorert, Chrome-ot, mindent. Ezért nem értem. Ezért gondoltam hogy vmi firefoxos gáz van.

(#9272) Lampard19 válasza Shim (#9266) üzenetére


Lampard19
tag

Köszi.

(#9273) WonderCSabo válasza Gorneck (#9270) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez érdekes. Attól, még hogy frissítés, még rohadtul nem kéne ezt csinálnia.

(#9274) Gorneck válasza WonderCSabo (#9273) üzenetére


Gorneck
titán

Ma raktam újra a rendszert...volt leszedve b3 telepítőm...és nem kellett semmit se állítanom benne...

Gorneck#1239

(#9275) pete_21 válasza Gorneck (#9270) üzenetére


pete_21
addikt

Mármint clean installnál nem tiltja le a kiegészítőket, és a Win7-es előnézeti képek is engedve vannak?
Azt meg tudnád nézni, hogy clean installnál van-e még az a bug, hogy néhány előnézeti ablak helyett csak a töltés-kurzor van...?

(#9276) WonderCSabo válasza pete_21 (#9275) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az tuti, hogy van, ezért tiltották le alapból a Win7 előnézetet, mert annyira bugos.

(#9277) pete_21 válasza WonderCSabo (#9276) üzenetére


pete_21
addikt

Hmm... Énis ettől féltem, de gondoltam, azért rákérdezek... :)

(#9278) Shim válasza G.I.JOE (#9268) üzenetére


Shim
őstag

Rakd át monitorra az ablakot, de ne nagyban. Ezután zárd be. Így kéne megjegyeznie a helyzetet. Utána mehet a maximize.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9279) tknof1871


tknof1871
őstag

Nem tudom beállítani, hogy a FF indulásakor azokat az oldalakat töltse be, amiket kilépéskor mutatott.

Eszközök > Beállítások... > Főlap (fül) > Indítás

Beállítom, hogy a Firefox indításakor a legördülő menüben a Legutóbbi ablakok és lapok megjelenítése legyen, aztán leokézom. Rögtön megnézem, de már a Kezdőlap megjelenítése van beállítva. Mi okozza ezt? A Firefox az alapértelmezett böngésző. Mellette van IE (természetesen) és Google Chrome.

Kiterjesztéseim: DownloadHelper; Fast Dial; Flagfox; Flashblock; Gmail Manager; History Tree; HopSurf® (ezt nem akartam, de véletlenül feltettem); Java Quick Starter; Microsoft .NET Framework Assistant; Screengrab; ShowIP; Tab Mix Plus; URL Link; Winamp Toolbar; WOT
-----------------------------------------------------------------------------------------
Torrent-hez kapcsolódó FF kiegészítőkről megosztaná valaki a tapasztalatát?
Én utorrent-et használok. Magyar és külföldi torrenteket is letöltök.
-----------------------------------------------------------------------------------------
THX az eddigi válaszokért is! :R

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9280) Brutforsz válasza tknof1871 (#9279) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A Tab Mix Plus beállításainál a Munkamenet lapon az Indítás/Kilépés fülön állítsd be a kívánt viselkedést. Szerintem ez a kiterjesztés írja felül mindig a választásodat, mivel alapértelmezésben letiltja a böngésző saját munkamenet-visszaállítóját.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9281) sfdrakex válasza tknof1871 (#9279) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

legújabb Firefox van fent? Nálam ha bekapcsolom hoyg a legutóbbi oldalakat nyissa meg induláskor megnyitja, HA pedig kezdőlapra van éállitva és több oldal nyitva van kilépéskor megkérdezi mentse e az oldalakat ha igent nyomok azokkal indul amiket utoljára néztem. Lehet hoyg valamelyik kiterjesztés zavar bele. próbáld meg egyesével letiltani pket és próbálni beállítani az inditást az előző oldalakkal.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9282) G.I.JOE válasza Shim (#9278) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Igazad van. Működik! :K Nálam mindig maximize volt bezárás előtt!

Köszönöm! :R

(#9283) <NewL>


<NewL>
addikt

sziasztok

felraktam a legujabb mozillat,3.5.5
be akarok lépni a ph fórumára,beirom a jelszavam,kódom kipipálok mindent oldat...írja ,h sikeres belépés de nem lép be.
beállításokba be van állítva ilyenkor ,h megjegyezze a dolgokat,így be se tudok lépni,ha nem jegyzi meg akkor meg megjegyzi.
a windows tűzfal ki van kapcsolva,ha ez számít valamit.
windows7 64bit van fennt.

There's an app for that

(#9284) pee13


pee13
senior tag

Üdvözletem az uraknak, lenne egy elég égető kérdésem.
Szóval van nekem egy gépem, és anyámnak is összepakoltam egyet anno, de mostanában tanult rá apám is a gépezésre, alap szinten tud böngészni. Egyik nap megyek át, látom, valami poreszoldalt néz, előzményeket megnézve már vagy 3 hete.. Nem érdekel, nyugodtan nézze, csak ugye elég kártékony egy olyan user, akinek fogalma sincs a biztonságos netezésről, és még csak most ismerkedik az informatikával.. Szóval eddig lecseréltem az avastot panda IS2010-re, remélem átfogóbb védelmet nyújt. Viszont kellene nekem még valami kiegészítő, ami kulcsszavak alapján tudja blokkolni az ártalmas kódokat egy weboldalon.. Szóval ha fellép valami tele vírusos poreszoldalra, akkor ebből lehetőleg minél kevesebb jusson be a gépre.. Utálok takarítani :N
Ötletek? :R

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#9285) tknof1871 válasza Brutforsz (#9280) üzenetére


tknof1871
őstag

THX! Ez volt az. Már visszaállítja induláskor az utolsó állapotot. (#9281) sfdrakex Igen, 3.5.5

Vannak videók, amiket a DownloadHelper nem tud leszedni. Azt hiszem, ezek a streaming videók. Találtam egy programot rá (GetASFStream), itt. Jó megoldás?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#9286) WonderCSabo válasza <NewL> (#9283) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Töröld a sütiket!

pee13: Blocksite.

(#9287) pee13 válasza WonderCSabo (#9286) üzenetére


pee13
senior tag

Nem szeretnék kiblokkolni az oldalakat, csak valami olyan kellene, mint a NoScript, csak kulcsszavakkal :K

"I use heavy strings, tune low, play hard and floor it. Floor it. That's technical talk." -Stevie Ray Vaughan

(#9288) <NewL> válasza WonderCSabo (#9286) üzenetére


<NewL>
addikt

Köszi szépen így már jó.:R

There's an app for that

(#9289) WonderCSabo válasza pee13 (#9287) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez olyat is tud. Olvasd el a leírást. Hasonló szabályokat lehet megadni neki mint az AdBlock Plusnak.

<NewL>: Nm. :)

(#9290) Zso2


Zso2
őstag

sziasztok!
Kérdésem az lenne,hogy nem találkozott vki olyan jelenséggel,hogy pl az ikariam online játékban nem tudom a csúszkákat mozgatni és azt sem jegyzi meg melyik körüzenetet olvastam már el....kicsit idegesítő,hogy számokkal kell beírnom ,mert nem kezeli a csúszkát..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#9291) sfdrakex válasza Zso2 (#9290) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legújabb változat van fent? Nem tettél fel valami új add on -t mai ezt okozhatja?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9292) Zso2 válasza sfdrakex (#9291) üzenetére


Zso2
őstag

legújabb van fent..3.5.5
bővítmények ezek vannak:
mozilla default plugin
quicktime plugin 7.6
realplaye version plugin 6.0.12
real player g2 liveconnect-enabled plug-in
shockwave flash

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#9293) wegener


wegener
tag

Sziasztok!
Hogy lehet azt beállítani Firefoxban, hogy ha böngészés/levélírás (!) közben lefagy a gép, akkor újraindítás után ne a legutoljára nézett oldalt hozza be a Firefox (akár az épp írás alatti levelet), hanem a kezdőoldalt?
Köszönöm előre is.

(#9294) Tosee válasza wegener (#9293) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Eszközök / Beállítások... / Főlap / Firefox indításakor:
Kezdőlap megjelenítése, majd OK!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9295) wegener válasza Tosee (#9294) üzenetére


wegener
tag

Sajnos így van beállítva.
Nem lehet, hogy a lefagyás miatt valami más beállítás ezt felülírja?
Nincs valami biztonsági beállítás?
Vagy a vindózban az internet beállítások között?

[ Szerkesztve ]

(#9296) wegener


wegener
tag

Úgy emlékszem, mintha régebben tett volna fel ilyen kérdést a Mozilla, hogy a szabálytalan leállás miatt visszaállítsa-e a korábban látogatott oldalakat, vagy üres lappal indítson. Van ilyen?

(#9297) egykori válasza wegener (#9293) üzenetére


egykori
őstag

Próbáld meg az about:config-ban a browser.warnOnQuit sort falsra állítani.

(#9298) wegener válasza egykori (#9297) üzenetére


wegener
tag

Ezt hol találom?

(#9299) Chandler


Chandler
senior tag

Hello

Nem tudja valaki, hogy mi lehet annak az oka, hogy PH!-ra nem tudok belépni a firefoxból? beírom a felh.nevet meg jelszót, és elfogadja meg minden, tovább lép, de nem leszek bejelentkezve, akárhányszor csinálom meg ezt. És az internet explorer gond nélkül bejelentkezik.

(#9300) Gorneck válasza Chandler (#9299) üzenetére


Gorneck
titán

kérdés
válasz

:D

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.