Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) BigBear válasza Winner_hun (#8347) üzenetére


BigBear
senior tag

Nuku.
Bár nem tudom ha lenne is hogyan okozhatna ilyen hibát csak a Firefoxban.

(#8352) artiny


artiny
őstag

El lehet menteni egy webloldalt ugy, h a kedvenceket is amit hozzaadtam elmentse?
[erol az oldalrol van szo]

ezzen az oldalon hozzadok meg egy ket oldalt es elmenteni akarnam ha lementem egy usb re es kesobb ujratennem a windowsot , akkor legyen ott amit en irtam hozza a kedvencekhez.

[ Szerkesztve ]

(#8353) Shim válasza Joe bácsi (#8343) üzenetére


Shim
őstag

Könyvjelzők / Könyvjelzők kezelése (CTRL+SHIFT+B)
Itt a Könyvjelzők menüre jobb klikk, és mindenre alkalmazza.

Milan24
Címsorba about:config
Keresd meg a xpinstall.enabled beállítást, és nézd meg, hogy az értéke True legyen.

Ha ez True, akkor próbáld meg letölteni a kiegészítőt, és a saját gépedről megnyitni. (Firefoxban CTRL+O)

BigBear
Miután bezárod várni kell egy kicsit, hogy leállítsa megát a Firefox. Ha túl gyorsan indítod el megint, akkor írja ki a "Firefox már fut" figyelmeztetést.

A hibához:
• Ha van fent RealPlayer, töröld és nézd meg, hogy a probléma még fennáll-e.

• Töröld a személyes adatokat (CTRL+SHIFT+DEL), lehet, hogy hibás fájlok vannak a sütik között és/vagy gyorsítótárban.

• Frissítsd a flashplayert [link]

• Rakd fel az IE Tab kiegészítőt, és a videókat így nézd. (Ez az aktuális lapot betölti IE motorral).

[ Szerkesztve ]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8354) BigBear válasza Shim (#8353) üzenetére


BigBear
senior tag

Köszönöm. Igaz, ha várok, akkor oké a dolog, nincs hiba.
RealPlayer nincs. Flash legújabb. IE Tab jó lehet, de ennyi erővel használhatom az IE-t is. Mert sajnos a hiba nem mindig jön elő, de elég gyakran, hogy bosszantó legyen. Nem tudom megjósolni, mely oldalak örvendeztetnek meg vele, s azok sem mindig. Furcsa egy hiba az biztos. Ma előjött pl. a képtelenség.hu-n és a youtube-on is, 1 Firefox újraindítás és oké volt minden. Mintha beragadna az agyába valami, legalábbis a videóknál, mert egyébként nem fagy meg.
Azért bátorkodtam itt kérdezni, hátha volt másnak is hasonló problémája.

(#8355) harylmu


harylmu
őstag

hi
a címsort valahogy eltűntettem. hogyan csináljam vissza?

(#8356) Winner_hun válasza harylmu (#8355) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jobb klikk ott fent, Böngésző eszköztár-ra klikk, done;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8357) BigManus válasza BigBear (#8345) üzenetére


BigManus
addikt

Nekem a memória zabálás volt a gondom vele, meg pár apróbb dolga.
Csak akkor oldódott meg a gondom, mikor a rendszert újratelepítettem. ( nem emiatt )

Olvastam azóta egy cikket, a memória kezelés beállításáról, megpróbálom megkeresni.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8358) harylmu válasza Winner_hun (#8356) üzenetére


harylmu
őstag

hsz írása után meglett már. azért köszi

(#8359) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

ForecastFox-szal lenne egy kis problémám, még pedig a következő: [link]. Azt szeretném elérni, hogy a toolbar jobb oldalára legyen igazítva, ne így, folytatólagosan. Köszönöm a tippeket előre is! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8360) Shim válasza bnss (#8359) üzenetére


Shim
őstag

Jobb klikk / Testreszabás / Széthúzható hely --> Ezt próbáld a toolbar elé dobni ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8361) bnss válasza Shim (#8360) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm a tippet, megoldotta a problémát! ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8362) Joe bácsi válasza Shim (#8353) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R Sikerült!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#8363) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Muszáj volt több e-mail címet csinálnom és mivel 2 gmail azt hogyan lehetne a legkönnyebben megfoldani,hogy egyszerűen átlássam.
Gmail meneger van fent jelenleg,de akkor csak 1 db email címet látok egyszerre.

(#8364) localhost válasza grabber (#8363) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én Thunderbird levelezőt használok közösített postaládákkal, ebből három gmail.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8365) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az valahogy megoldható, hogy egy bizonyos kiterjesztéshez ne keressen frissítéseket a böngésző? Az egyik kiterjesztés új verziójából egy funkciót kihagytak, anélkül meg semmi értelme számomra a kiterjesztésnek, néha meg ha véletlen frissítem akkor kereshetem vissza a régebbi verziót.. még a néhányszori frissítés nem is lenne gond, de nem csak én használom a gépem..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8366) babosmiki


babosmiki
addikt

Ha az oldalakat nagyítva böngészem,
hogyan lehet rögzíteni az oldal méretét, hogy legközelebb nagyítva induljon?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8367) K.Dániel14


K.Dániel14
csendes tag

Sziasztok! Hogy lehet megcsinálni azt, hogyha mozilla firefox-ba beírom, hogy www akkor ott mutatja alatta honlapokat amiket megnéztem, és kiakarom onnan törölni, deletével töröltem is, de hát nem ér semmit! Összes előzményt is töröltem, de azse jó! Szóval azt szeretném, hogyha beirom, hogy www akkor ne adja ki milyen honlapokat nézegettem..! Előre is köszönöm a segítséget, remélem értetétek!

(#8368) grabber válasza localhost (#8364) üzenetére


grabber
addikt

Talan kiprobalom,de az is jelzi azonnal,hogy e-mail-em erkezett?Ugy mint a gmail maneger.

(#8369) localhost válasza grabber (#8368) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem tudom mi a lótüdő az a gmail manager, tehát válaszom TALÁN!
Ha fut a levelező akkor beállítható, hogy n percenként nézzen rá a postaládádra. Egy kiegészítő segítségével maga a thunderbird az óra mellé (értesítési terület) csukható le, ott ülve nézi n percenként.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8370) Milan24 válasza K.Dániel14 (#8367) üzenetére


Milan24
aktív tag

Menj Eszközök/Privát böngészés indítása. Úgy böngéssz és akkor nem ment el semmit a gépre. Egyébként töröld a cookik meg minden előzményt. Eszközök/Beállítások/Adatvédelem
Itt tudod törölni.

Egy kis segítség, olvasd el végig mer érdemes.:) [link]

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#8371) kamion1234


kamion1234
csendes tag

Üdv mindenki! Nem kifejezetten Mozilla probléma de szerintem ő csinálja az egészet...
Mozilla Firefox 3.5.2-es verzióm van, következő a probléma 95 %-ba mindig lefagy a böngésző, az egeret tudom mozgatni a gép se fagy le csak egyszerűen az egér nem érzékeli a linkeket sima nyíl...ha leveszem tálcára a mozillát majd vissza akkor minden jó... d eutána 1 perc mulva megint rákezdi, és utána nem csak a Mozillába, hanem pl vezérlőpult ablaka is lefagy nem tudok kattintani sehova ha csak nem behozom a feladatkezelőt és azután már engedi,d e a gép nem fagy le mint mondtam csak midnig ablakokat blokkol lefagy egérrel nem tudok sehova akkor linkelni.. Mi lehet a probléma?? Előre is köszönöm...

(#8372) K.Dániel14 válasza Milan24 (#8370) üzenetére


K.Dániel14
csendes tag

Hello! Töröltem ahogy leírtad, de nem jó :S, amúgy összes sütit töröltem, meg előzményt, cokieket is, de még mindig mutatja!

(#8373) €uro


€uro
őstag

Új operációs rendszerre vittem át a Firefox-ot a Mozilla Backup programmal.

Az a problémám, hogy most az oldalakat nem frissíti azonnal a böngésző. Miután egy-egy oldal tartalma változott, például egyes oldalakon új fórumbejegyzések születnek, csak Ctrl-F5 megnyomása után látszik a friss tartalom.

Szerintem a cash-ből vagy memóriából dolgozik a böngésző.

Hol lehet ezen állítani? Nézegettem az opciókat, de nem találtam olyasmit, ami erre vonatkozik.

(#8374) grabber válasza localhost (#8369) üzenetére


grabber
addikt

Az már jó lenne,ha az óra mellé leülne és nem kell állandóan azt nézegetnem :K

(#8375) atesz117 válasza K.Dániel14 (#8372) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Beállítások - Adatvédelem - alul "A címsáv használatakor jelenjen meg" mezőben lehet beállítani, hogy semmi ne jelenjen meg.

Samsung Galaxy A34 5G

(#8376) canniball válasza grabber (#8374) üzenetére


canniball
nagyúr

MinimizeToTray TB-höz és FF-hoz.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8377) keszegduda


keszegduda
őstag

Az nem tudjátok mitől lehet hogy az egyik pillanatról a másikra nem tudok youtube-os videókat nézni?
Ezt írja ki:

"Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player."

Leszedtem már a legújabb flash player-t és java-t is, de nem lett jó így gondolom ki lehet kapcsolva a java, ezt vajon hol lehet beállítani?

(#8378) Zsolt!!


Zsolt!!
aktív tag

Sziasztok!

Vistára telepítettem a Firefoxot és voltak problémáim.Az uninstall után jó lett a rendszer.PL:nem birtam belépni messengerbe,taúsitványhibákat írogatott állandóan.Ki lehet ezeket a hibákat javítani?

(#8379) Winner_hun válasza keszegduda (#8377) üzenetére


Winner_hun
félisten

NoScript nevű kiterjesztést használod?
Vírusod nincs?
Biztos, hogy youtube? Ezt olvasd el.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8380) keszegduda válasza Winner_hun (#8379) üzenetére


keszegduda
őstag

Elindítottam a vírus írtást, bár nem hinném hogy az miatt, de most hirtelen jó lett az összes eddigi videó ami nem jött be. Igaz előtte azért feltettem egy régebbi mozillát mert egy két plugin nem volt hajlandó működni a legújabb 3.5.2-vel.
Egyébként tudtommal nem lett feltelepítve a gépre a noscript, de nem csak én használom a gépet talán itt lesz a probléma.
Köszi!

(#8381) Winner_hun válasza keszegduda (#8380) üzenetére


Winner_hun
félisten

A nem működő kiterjesztésekhez a topik első hozzászólásában van megoldás (már ha csak a kompatibilitással van probléma)
Akkor nézd meg hogy feltette-e valaki:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8382) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

Az meg lehet tudni Firefoxtól, hogy hol keresi a pluginokat?
Mert Linuxon elvileg /usr/lib/mozilla/plugins.
De a flash megy nálam és itt egy darab flash sincs.

Kicsit régi már:

Fájlnév: libflashplayer.so
Shockwave Flash 9.0 r48

:DDD
Frissítenem kéne, de már nem emlékszem hová. :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8383) Vladi válasza Vladi (#8382) üzenetére


Vladi
nagyúr

Közben meglett:
~/.mozilla/plugins
és ott a kis nyavalyás. De az első kérdés azért még áll!

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8384) €uro


€uro
őstag

Ajánlom mindenkinek, hogy ha a Firefox-ot új helyre költöztetitek át, akkor vegyétek a fáradságot és manuálisan installáljatok és telepítsetek újra mindent!

Én a MozBackup programot használtam eddig, de rá kellet jönnöm, hogy apró kis kellemetlenséget okozó változásokat, hibákat von maga után.

(#8385) bok92


bok92
addikt

Sziasztok!
Tud valaki egy olyan kiegészítőt,hogy amikor kijelölök valamennyi szöveget, akkor megjelenik valamilyen ablakocska és ott van több különböző keresési funkció,stb ?

[ Szerkesztve ]

(#8386) Shim válasza bok92 (#8385) üzenetére


Shim
őstag

Smarterfox [link]

Másik jó tulajdonsága, hogy betölti a következő oldalt honlapoknál, szépen meggyorsítja a böngészést.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8387) bok92 válasza Shim (#8386) üzenetére


bok92
addikt

Kösz szépen! :D

(#8388) fatal` válasza €uro (#8384) üzenetére


fatal`
titán

Én kézzel szoktam kimásolni az AppDatat és még soha nem volt semmi gond. :) Egyszer szállt el az ABP, eltávolítás és a kieg. újratelepítése után megjavult az is és ott voltak a régi filterek is. :)

(#8389) Face8814


Face8814
őstag

Üdv!

Felteszem ide is a kérdésem, hátha többen olvassák, mint a kieg topikot!
Szóval, miben különbözik a Fasterfox a Fasterfox Lite-tól?
Thx!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8390) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!!
Lenne egy kérdésem nem tudom h fogjátok e érteni de remélem tudtok segíteni szala következőle lenne az..:még sose csinált ilyet a firefoxom de most aza gond vele hogy van a torrent szerverem meg a klánháboru oldal ezeket napi rendszerességgel látogatom és az lenne a hiba ,hogy ha pl a szervernél kattintok h állitsa meg a torrent letöltést vagy torrent feltöltése vagy fájlokat probálok törölni vagy mikor a szerver 10 másodpercenként frissiti magát olyan mintha nem fogadná ela firefox az infokat és akárhogy kattintok semi nem változik csak amikor kijelentkezek a szerverről és ujra belépek akkor modosulnak ugymond a dolgok amire rákkantitottam,,,, ugyanez a dolog van a klánháborunál is...
jah és még az is lenne a bajom h sokszor ha megnyitok egy akármilyen linket sokáig keresi a cimet kb 1 percig ami igen sok mert máskor meg pillanatok alat bejön minden!
na aki tudja h miröl beszélek az irjon vagy kérdezzen ha tud segiteni!
köszönök mindent!
Üdv
jah és probáltam már ujratelepiteni ujjab régebii mindenféle verziot feltettem..
az opera nem csinál ilyet viszont ott is előfordul az h sokáig keresi a cimet...

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#8391) bagabi


bagabi
csendes tag

Sziasztok!

A mai naptól nem működik a jobb felső kereső ablak "nagyító"(keresés) gombja.
Az egérrel rákattintva nem megy.
A beírt szöveg után (ENTER), akkor keres.
FF 3.5.2
Megőrjít!
Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!

(#8392) Shim válasza Face8814 (#8389) üzenetére


Shim
őstag

A Fasterfox prefetchelte a statikus linkeket is, leterhelve ezzel az szervereket és a felhasználó kapcsolatát is. A Fasterfox Lite-ban ez nincs, de a többi gyorsító metódus megtalálható benne.

bagabi:

Próbáld meg eltüntetni a keresőt, majd visszarakni. Jobb klikk a menüsoron / Testreszabás, majd a Keresőt "kidobod" a helyéről. Indítsd újra a Firefoxot, majd rakd vissza a keresőt.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#8393) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

napok óta nem működött jól a Gmail a Firefox alól
a hiba: Skype Extension
letiltottam és azóta minden tökéletes :C
gondoltam megosztom veletek, hátha valaki másnál is volt már ilyen :U

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#8394) Face8814 válasza Shim (#8392) üzenetére


Face8814
őstag

Thx a választ! :R
Időközben megtaláltam én is ezt az infot!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#8395) bagabi


bagabi
csendes tag

Köszönöm a segítséget Tisztelt Shim !

Jobb klikk után böngésző pipa KI
böngésző pipa Be
... Müködik!
Tegnap volt: FF uninstall
FF 3.5
Rendszer vissza......
Mindíg roszzul működött a (nagyító) gomb.
Most jó!
Mégegyszer: Köszönöm Shim

(#8396) feco88


feco88
tag

Sziasztok. Van egy olyan problémám, hogy 2 napja több oldalnál is a cím után utána irja, hogy null ( pl www.sat.hunull ) és ezért nem találja az oldalt. 3.5.2-es firefox van felrakva és Win 7 RC 7100-as rendszer. Eddig semmi gond nem volt vele. Most töröltem az előzményeket ( sütik, gyorsítótár, böngészési előzmények ) de még mindig nem jó :( Ha valaki tudna segiteni azt nagyon megköszönném, hogy merre induljak ell.
Előre is köszönöm a válaszokat :R

(#8397) Tomibito


Tomibito
csendes tag

Nekem egy érdekes problémám lenne (nem találtam ilyet, remélem még nem volt)

Természetesen Firefox a ludas (a mostani legújabb 3.5.1 talán) sajna nem nálam van a hiba, így csak wannabe leírást tudok.

A következő a jelenség: Firefox működik, de google kereséseknél nem nyitja meg a találatok nagy részét (linket kimásolva megy), ezen kívül kilépésnél a folyamat bennmarad, így nem lehet indítani, amíg ki nem lövöm.

Többi böngésző rendesen megy (IE, és Opera)

Más hibát nem mondott az emberem,

Nagy eséllyel vírusra gondolok, de Avast home (tudom, nem erre való) nem talál semmit.

Esetleg van valaki aki találkozott ezzel a hibával? Vagy konkrét tanácsot is tudna adni?
Az lenne a legjobb, ha lenne valami tipp, mivel kellene ellenőrizni.

Őszintén szólva nem akarok vele sokat szöszölni.

Előre is köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#8398) Csakénvagyok válasza Tomibito (#8397) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Várj pár másodpercet mielőtt újraindítod, az asztalon már nem látszik, de a folyamat még fut.

Azt hogy nem jelenít meg néhány találatot? Ez fura. És ha egyszerűen kimásolod a linket és egy új ablakban nyitod meg?

(#8399) Csakénvagyok válasza feco88 (#8396) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Te azt a linket amit megadtál sem az FF, sem a Chrome, sem az Opera nem nyitotta meg. Nem lehet hogy valami gond van az oldallal?

(#8400) feco88 válasza Csakénvagyok (#8399) üzenetére


feco88
tag

épp aza gond, hogy a link úgy néz ki, hogy www.sat.hu de a firefox automatikusan kiegésziti www.sat.hunull-re és irja, hogy a kért oldal nem található de nem csak ezt hanem pl közöséggi oldalt is meg 1 torrentoldalnál is megcsinálja, hogy a .hu után irja a "null"-t.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.