Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) HZoli87


HZoli87
veterán

Mozilla Firefox 3.5.6: Letöltési Link

(#9552) nfsu17 válasza Cane (#9546) üzenetére


nfsu17
veterán

Háát, maradnék a rókánál, most próbálom ki a 3.5.6-ot, veszteni valóm nincs.

---

Hihetetlen. Ez is akad. :O

[ Szerkesztve ]

(#9553) Relisys válasza Brutforsz (#9550) üzenetére


Relisys
senior tag

Köszi sikerült!!

(#9554) RootRulez


RootRulez
félisten

Mozilla firefoxban van olyan bill kombináció, hogy mindig felül? Mert szerintem benyomtam és elég zavaró. Hogy állíthatnám vissza?

═════════════════════════════════════════

(#9555) Shim válasza RootRulez (#9554) üzenetére


Shim
őstag

Elvileg nincs ilyen funkciója, csak külső, 3rd party alkalmazással oldható meg.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9556) Tubai válasza Csakénvagyok (#9528) üzenetére


Tubai
csendes tag

nem sikerült! :( nem a 3.5-ös van, hanem a 3.0, mert egy bizonyos kiegészítő csak ezen megy..

(#9557) RootRulez válasza Shim (#9555) üzenetére


RootRulez
félisten

Na, egy bezárással és megint elindítással meg is oldódott a dolog :K

═════════════════════════════════════════

(#9558) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Tényleg senki nem találkozott még a korábban említett problémámmal, hogy pl youtube videók 20s-ként beakadnak egy pillanatra, kép egy fél másodpercre megáll, hang nem, majd megy tovább. Nem a betöltéssel van a gond, lejött akkor már a videó.
Gyors szövegbegépelésnél is a betúk megtorpannak, majd a torpanás után meg folytatódik az írás.
A gördítősávot ha egérrel megfogom, és húzogatom fel-le, akkor is megtorpan, megakad egy pillanatra.

Szűz rendszerre tett 3.5.5, majd később betöltöttem a mentéseim, majd 3.5.6, minden ezt csinálja.

Chrome, IE semmi gond, ezeket kényszerülök használni, de nekem FF kell. :( :O

(#9559) Sonny C.


Sonny C.
tag

Sziasztok!

A következőben szeretném a segítségetek kérni: az utóbbi pár napban a Firefox 3.5.6 és a Thunderbird 3.0 is ha kilépek az alkalmazásból akkor a következő hibát produkálja:
[link]
IE-vel nincs ilyen és semmi más programmal sem. Próbáltam újratelepíteni (előtte lepucoltam rendesen a maradványokat is), de nem segített.
Találkozott valaki esetleg hasonló problémával?
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#9560) Shim válasza nfsu17 (#9558) üzenetére


Shim
őstag

Üdv!

Párszor már ki lett tárgyalva a téma, pl. itt is: [link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9561) nfsu17 válasza Shim (#9560) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszönöm a tippeket.

Megnöveltem az értéket az adott szintre, semmi eredmény.
Feltettem a kiegészítőt, bár nem tudom hol kell a tisztítást elindítani, de ez sem segített.
A videók még mindig pontosan 20s-onként laggolnak.
Ja, és a cache-t 400MB-ra tettem. :(
És persze újraindítottam.

(#9562) WonderCSabo válasza nfsu17 (#9561) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem a Vacuum Places Improved jobb. Ezzel az állapotsorban lévő kis ikonnal indítod el. De x oldaltöltés után lefuttatja magától automatikusan.
Nekem ezzel amint bepötyögnöm már ott is van a találat.

[ Szerkesztve ]

(#9563) nfsu17 válasza WonderCSabo (#9562) üzenetére


nfsu17
veterán

Elhiszem, hogy ezek hasznos progik, de egy frissen, a firefox oldaláról leszedett 3.5.5-ös verzióval jönnek elő ezek a lagok egy szűz win7 64bit-en. Most már nem szűz világos, de már az első percctől kezdve ez a gondom. Kezdem elfogadni, hogy nincs megoldás. :(

(#9564) Rive


Rive
veterán

usercontent.css tippek/trükkök dolgában itt lehet / hol lehet kérdezni Firefox vonalon?

Kellene egy user-szűrő az index-fórumra :DDD

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#9565) WonderCSabo válasza nfsu17 (#9563) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A címsorba gépelés lag sajna a FF egyik betegsége, de ez a kieg megoldja. Egyes Youtube videók nekem is szaggatnak, mióta Win7 RCt újraktam. Nem értem miért...

(#9566) nfsu17 válasza WonderCSabo (#9565) üzenetére


nfsu17
veterán

Rájöttem a megoldásra, mi a gondja.

Az előző gépem xp volt. Rajta a FF 3.5.5. A MozBackup-ot használtam mindig a mentések visszaállítására. Tökéletesen működött is.

Na most az előbb feltettem egy 3.0-s szűz FF-et, semmi korábbi mentés visszaállítása, szűz FF. Működött. Minden. Youtube nem akad, nincs lag.

Legújabb 3.5.6.-ot föltettem a 3.0 törlése után, ez is ment csont nélkül, jutub nem akad (itt tudom a lagot gyorsan ellenőrizni).

Betöltöttem a mozbackup-ből a könyvjelzőimet, jelszavaimat (semmi mást, semmi add-on) és azonnal akad. :F

A probléma orvosolható, nem sok könyvjelzőm van, jelszavaim is tudom, megér egy fél nap szenvedést, hogy manuálisan visszaállítsak mindent, csak ezt furcsállom.

Vagy én voltam a marha, hogy xp-n használt beállítást akartam átmenteni w7-re? :U

Nem rinyált se a mozbackup telepítésekor sem a w7, se a visszaállításkor.
Vissza is állt minden, csak hozta ezt a lagot magával.

(#9567) WonderCSabo válasza nfsu17 (#9566) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Érdekes. Kipróbálom.

(#9568) nfsu17 válasza WonderCSabo (#9567) üzenetére


nfsu17
veterán

Mindjárt kész is vagyok.
A könyvjelzőket sikerült kiimportálni a menüpont alatt, az adblock plus szűrőimet is lementette txt-be, most a jelszavakat pötyögöm be megint és kopp-kopp, eddig megy tökéletesen minden, most se állt meg e szöveg begépelése közben és az előbb a jutub sem akadt. Pedig már 2db add-on is fent van. Viszont a mozbackup-ot most nem használtam, azaz szűz állapotból hozom vissza így szép lassan. De megéri. :R

(#9569) WonderCSabo válasza nfsu17 (#9568) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mozilla Weave sztem nem akasztotta volna ki.

(#9570) Brutforsz válasza Rive (#9564) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

[link]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#9571) Rive válasza Brutforsz (#9570) üzenetére


Rive
veterán

Fél napnyi keresésem van már a dologban :DDD

Ezer hála és köszönet :R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#9572) atesz117 válasza nfsu17 (#9568) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Nálam a FEBE is bevált eddig.

Samsung Galaxy A34 5G

(#9573) HZoli87


HZoli87
veterán

Mozilla Firefox 3.6 Beta 5: Letöltés

(#9574) BullZeye


BullZeye
veterán

http://bash.hu/last50
egy jó ideje azt írja hiba:443, érvénytelen tanusítványt használ, mert saját maga írta alá....egyrészt ki nem szarja le, másrészt miért nem lehet egyszerűen kikapcsolni? Vagy merre lehet? Elég zavaró.

másrészt elég gyakran elveszti elveszti sok fórumon az aktivitást egy idő után a szövegdoboz, ez mitől lehet?

(#9575) Gorneck válasza BullZeye (#9574) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem jó az oldal...

Gorneck#1239

(#9576) jasonka


jasonka
aktív tag

Üdv Rátok és Házatok Népére ! :D :D :D

Vajon miért van az (XP Prof -os felületen), hogy a Mozilla Firefox "nem tárcsáz be"
a Net-re ?

(Úgy értem, hogy csak akkor kezd el "böngészni", ha előzőleg a "Vezérőlpult-Hálózati kapcsolatok"-nál a "Szélessávú" részben "betárcsázok" usernévvel és jelszóval ... Ha ezt nem csinálom, akkor csak üres lapokat hoz fel a Firefox - ugyanakkor az IE 8.0 -t indítva az "saját maga tárcsáz be".
Már többször levettem, újratelepíettem a Firefox-ot - alapértelmezett böngészővé tettem - de semmi sem változik... :(

Hogy minek kell akkor a Firefox ? Mert sokkal-sokkal gyorsabban töltődik be egy oldal, mint IE 8-cal...

[ Szerkesztve ]

Hja kérem ! A Belváros !...

(#9577) sfdrakex válasza jasonka (#9576) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

fájl/ kapcsolatnélküli munkánál nincs pipa ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9578) jasonka válasza sfdrakex (#9577) üzenetére


jasonka
aktív tag

Nincs...

Hja kérem ! A Belváros !...

(#9579) sfdrakex válasza jasonka (#9578) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor csinálj ikont az asztalra a tárcsázásnak, vagy tedd inditopultba és akkor kapcsolodik a nethez ha indul a gép, és nem kell külön betárcsázni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9580) jasonka válasza sfdrakex (#9579) üzenetére


jasonka
aktív tag

Hááát... azért ez nekem kockázatos megoldásnak tűnik... meggondolom... :D

(Ja ! És még annyit, hogy természetesen az XP tűzfalánál engedélyezve van a Firefox - mint alkalmazás...)

Hja kérem ! A Belváros !...

(#9581) jasonka válasza sfdrakex (#9579) üzenetére


jasonka
aktív tag

Köszi a tanácso(ka)t - mindkét témában... :D

Kellemes ünnepeket ! ( Remélem, addig más gixer nem jön elő... :D

Hja kérem ! A Belváros !...

(#9582) sfdrakex válasza jasonka (#9580) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi a kockázatos? Hogy gép indulásakor azonnal lesz neted? Kábel netem van nekem azonnal van tárcsázás minden nélkül. DSLeknél tárcsázni kell ha nem akarod hoyg induljon géppel csak csinálj egy ikont a betárcsázásnak az asztalra. Ha van routered betudod azt is állitani hoyg betárcsázzon automatikusan.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9583) leviske


leviske
veterán

Hogy tudnám elmagyarázni szegény Firefox-nak, hogy én baromira nem akarom, hogy Ő önjogúlag megnyissa magától a .mov fájlokat? A beállításokban az összes audio/video megnyitás át van téve "Előbb kérdezzen rá"-ra, fel nem foghatom, hogy miért érzi kötelességének megnyitni mégis, főképp, hogy még kezelőfelületet sem kap az ember, csak simán megnyitja ez a h... :(( Eleve azt sem értem, hogy miért kell alap beállításként mindent "nyissa meg valamivel"-re rakni, miért nem lehet mindet előbb megkérdezni a felhasználótól.

(#9584) canniball válasza leviske (#9583) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha a rákérdezést átállítod külső programmal megnyitásra akkor sem jó?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9585) leviske válasza canniball (#9584) üzenetére


leviske
veterán

A Beállítások>Alkalmazások közt a listában nem láttam sehol sem a .mov-ot. Mind1, végül meglett, megnéztem a Bővítmények közt, hogy milyen lejátszók vannak fenn és miután csak a VLC volt, ezért kiiktattam. Most már rákérdez a .mov-ra is. :DDD

Elnézést, hogy nem a bővítmények kilődözésével kezdtem, hanem kérdezősködéssel. :) :R

(#9586) sfdrakex válasza leviske (#9583) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet a weboldalon van beállítva a video automata lejátszásra.

Szerk.:

látom nem ez volt a gond.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#9587) BullZeye válasza Gorneck (#9575) üzenetére


BullZeye
veterán

nekem ilyen:

(#9588) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Tessenek Engem korberohogni. Kedvenc helyemen Usite.hu-n latom hogy kijott a FF 3.5.6 meg par nappal ezelott, csak a hatos lebegett a szemem elott es leszedtem mondom majd felteszem mert mas gepet javitottam, igy ma fel is raktam. Az volt a gyanus hogy minden regebbi kegeszito telepult de mondom az ev vegere igertek FF 3.6 -ot milyen jo.
Erre mit latok ma kijott a FF 3.6.5 Beta akkor esett le a tantusz hogy mekkora Hule vagyok lecsereltem a Beta 3.6.4-et en meg orultem hogy mukodnek a kiegek. A configban szerepelnek ezek, biztos ami biztos alapon.
extensions.checkCompatibility False
extensions.checkCompatibility.3.6 False
extensions.checkCompatibility.3.6b False

(#9589) Steelmanus válasza nfsu17 (#9566) üzenetére


Steelmanus
addikt

Talan ezert mert a W7 alatt ilyen az eleresi ut:
C:\Users\XXXXX\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\ovyf5crd.default\
ahol az XXX a felhasznalo neved. Ilyen nincs az XP alatt.

(#9590) nfsu17 válasza Steelmanus (#9589) üzenetére


nfsu17
veterán

Oké, elhiszem, de akkor ne állítsa vissza sehogy, közölje, hogy balfax a user vagy valami. Az utolsó bitig mindent visszaállított amit kellett, szépen leOKézta a műveletek bejezését, én meg örültem, hogy milyen simán ment. :U

(#9591) Steelmanus válasza nfsu17 (#9590) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igazad van, en is beleestem ebbe a hibaba azert irtam le, regebben hasznaltam a FEBE progit lehet az nem tenne ilyet nem tudom, de gondolom mar kezileg sikerult helyreallitani a dolgot megint tanultunk valamit, igaz keserves idoket vesz el, na meg a mereg amit okoz.

(#9592) drr


drr
őstag

Nincs senkinek ötlete ezzel kapcsolatban: [link]
2 hetente újra kell ghostolnom a rendszert, mert nem tudom másképp megszüntetni a problémát. Aki tudja mi a megoldás, kérem ossza meg!

(#9593) Csakénvagyok válasza drr (#9592) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ha az FFet törlöd , akkor így járj el. majd tedd újra.

(#9594) Steelmanus válasza drr (#9592) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ez a problema hol keletkezik pl. hsz iraskor, vagy kereso ablakba, esetleg a cimsavba?
Most probalgattam mindenhol W7 64 RTM, FF 3.5.6. tegnapi telepites nincs vele semmi bajom. Viszont a Helyesiras-ellenorzes beiras kozben opcio az Eszkozok / Halado / Altalanos ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#9595) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!
Miként tudnám importálni a régi Firefox mappából a könyvjelzőimet az újba? hol találom?
köszönöm előre.
üdv

.

(#9596) drr válasza Steelmanus (#9594) üzenetére


drr
őstag

Amit írtál, azok közül bárhol előfordulhat.

(#9597) canniball válasza Troy. (#9595) üzenetére


canniball
nagyúr

(#1)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#9598) cellpeti


cellpeti
veterán

Olyat tudok e,hogy valamely oldalra rámegyek és csak arról törlöm a sütiket?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9599) nfsu17 válasza cellpeti (#9598) üzenetére


nfsu17
veterán

Eszközök > beállítások > adatvédelem > sütik megtekintése > kijelölöd ami nem kell > süti törlése

#9591

Igen, okozott pár kellemetlen percet, de nem a helyreállítás, mert az megvolt fél óra alatt, hanem a kitökölése, hogy mi okozza. De annyira megszoktam a FF-ot, hogy azért sem hagytam békén, rá kellett jönnöm mi a gondja. :R

[ Szerkesztve ]

(#9600) Tubai válasza Troy. (#9595) üzenetére


Tubai
csendes tag

én csak simán rátelepítettem az újat, és minden adat megmaradt :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.