Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) hans989


hans989
tag

Sziasztok!
Xiaomi Redmi 4X-hez (tud B20 LTE-t) keresek kizárólag mobilinternetezésre egy 2.SIM-et. Korlátolt adatforgalmú, olcsóbb ajánlat érdekelne - lévén mind otthon, mind a munkahelyen van wifi.
A TV és az internetszolgáltatóm egyénként a UPC.
Mit tudnátok ajánlani?
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#6652) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Blue mobil? 1gb 1000ft durván. 3gb 2000.

(#6653) koma106 válasza hans989 (#6651) üzenetére


koma106
senior tag

Szerintem vegyél online egy domino kártyát, kapsz hozzá 10GB-ot amit 2 hónap alatt forgalmazhatsz le, majd ha ez lejárt lesz még +1GB-od, amire van 1 éved azt hiszem. Ha elfogyott, akkor ott a Domino Maraton 4GB 3559Ft-ért, és ez sem csak 30 napra érvényes, hanem használhatod, amíg szeretnéd (ílletve amíg a telefonszámod rendelkezésre áll).

[ Szerkesztve ]

-

(#6654) andatti válasza hans989 (#6651) üzenetére


andatti
senior tag

Kérdés, hogy az olcsóbb ajánlatba mi fér bele?
Korlátlan net már elérhető 4000 Ft alatt zárt flottában a kékeknél, illetve létezik valami katolikus flotta ott 2500 Ft a magentás színűeknél a korlátlan net. De oda nehéz bejutni.
Publikus ajánlatban pedig 6000 a Telenoros korlátlan net. (ha jól emlékszem)

(#6655) Axekiller válasza gringoka (#6625) üzenetére


Axekiller
csendes tag

A havi számlázási ciklusban legalább 1 hívást elindítottad? Nekem most 2. hónapja van kölcsönben egy ilsen kék korlátlan net telefonnal usb megosztásban és nem tapasztaltam semmi lassítást torrentnél...

Nem haldoklom....így élek!

(#6656) 4Grider válasza Axekiller (#6655) üzenetére


4Grider
nagyúr

Neki Telekomja van, ahol lassítják a p2p-t ezért gyors mindenütt a hálózat, neked Telenor hello data, ahol nem lassítják, így elég sok helyen elég gyatra lett a Telenor 4G hálója. Nem véletlen, hogy tegnaptól nem lehet többet a hello data csomagra előfizetni...

(#6657) meszi3 válasza 4Grider (#6656) üzenetére


meszi3
tag

széép

"A meglévő Hello Data szerződések nem módosulnak, vagyis aki korábban választotta a Telenor valamelyik korlátlan tarifáját, az pontosan meg nem határozott ideig tovább használhatja változatlan feltételek mellett a konstrukciót."

kiváncsi vagyok meddig fog tartani

(#6658) dethroner válasza cocka (#6614) üzenetére


dethroner
veterán

Srácok, ma raktam be új domino fix simet a telómba, megnéztem a telekom appot és "csak" 11GB adat látható. Nem arról volt szó, hogy adnak még valami plusz 3GB-ot is? Nincs semmi más internet a kártyán, teljesen szűz. Lehet ezért nem adja meg?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6659) 4Grider válasza dethroner (#6658) üzenetére


4Grider
nagyúr

A 3 GB nem automatikus, az a telekom appban lehet bekapcsolni.

(#6660) dethroner válasza 4Grider (#6659) üzenetére


dethroner
veterán

De nincs ilyen lehetőség a telekom appban nálam :( Sőt, olyat se találok benne ami megmutatná, melyik adategyenleg meddig használható fel. Van az 1GB és alatta 10GB.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6661) 4Grider válasza dethroner (#6660) üzenetére


4Grider
nagyúr

A mobilinternet szolgáltatásoknál ott van az ingyenes 3 GB az összes kártyámnál.
A felhasználhatóság nálam sincs sehol.

(#6662) kali válasza dethroner (#6660) üzenetére


kali
legenda

Elvileg ott kellene lennie a; Mobilinternet -> Egyszeri szolgáltatások szekcióban.

[ Szerkesztve ]

(#6663) dethroner válasza kali (#6662) üzenetére


dethroner
veterán

Köszönöm. Nem is gondoltam hogy vannak ilyen rejtett menük az app-ban, azt meg főleg nem gondoltam hogy külön be kell kapcsolgatni. Miért nem adja hozzá automatikusan?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#6664) kali válasza dethroner (#6663) üzenetére


kali
legenda

Mert így akkor aktiválod a 3 GB-ot, amikor szükséged van/lesz rá, mivel azt egy hétig lehet csak felhasználni.
Arra érdemes figyelni, hogy jelen állás szerint ezen hónap végéig él a 3 GB promóció.
Nincs mit!

(#6665) cocka válasza kali (#6662) üzenetére


cocka
veterán

Korlátlan TV és film adatopció? Az mióta érhető el?

(#6666) kali válasza cocka (#6665) üzenetére


kali
legenda

Pontosan nem tudom, de szerintem elég régóta.

(#6667) cocka válasza kali (#6666) üzenetére


cocka
veterán

Ez postpaidhez van?

Mert amikor a +TVFILM SMS-sel próbáltam úgy mond megrendelni, akkor ez jött válaszüzenetben:

(természetesen Domino Fix)

Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön által megadott "TVFILM" kulcsszó hibás. A helyes kulcsszavakat megtekintheti a honlapunkon. LOL (Örülök neki, ti adtátok meg a honlapotokon núbok)

De hatalmas nagy a káosz, mert összhang abszolút nincs.

Pl. van ugye akkor ez a telekom app, aztán van a webes megrendelő, van az SMS és mindenhol mást lehet megrendelni vagy másképp vagy máshogy.

A NapiNet a kedvencem: azt írja a weben: 161 Ft, alatta a magyarázatban már 181 Ft/ 10 MB.
Az Ügyintézés SMS-ben honlapon ugyanez a szolgáltatás már a Csak kikapcsolható (már nem megrendelhető) szolgáltatások alatt van.

(#6668) kali válasza cocka (#6667) üzenetére


kali
legenda

Nem, ez nem Domino, de van olyan is csatolva több a fiókomhoz, mindjárt megnézem, azokkal mi a helyzet.

(#6669) 4Grider válasza cocka (#6665) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó, ha tudod

Az igénybevétel feltétele: aktív, túlforgalmazási díjat nem tartalmazó havi/időszakidíjas mobilinternet-szolgáltatás megléte, ami lehet a havi díjban bennefoglalt adatmennyiséget tartalmazó hang díjcsomag, a hang díjcsomag mellé aktivált adatdíjcsomag/adatopció vagy mobilinternet-csomag.

A mobilinternet-csomagok vagy benne foglalt adatot tartalmazó mobil díjcsomagok adatkeretének elfogyása esetén a lassítás vagy megállítás az ahhoz kapcsolódó Korlátlan tv és film opcióban foglalt tartalmak elérésekor is érvényesül.

A Korlátlan TV és film adatopció révén a megrendeléstől számított 24 órán vagy egy hónapon keresztül a TV GO és HBO GO szolgáltatással korlátlanul nézhető az élő adás vagy bármilyen kikölcsönzött tartalom, illetve böngészhető a szolgáltatást bemutató oldalon akár böngészőprogrammal, akár okostelefonos alkalmazással.

Részletek

(#6670) cocka válasza 4Grider (#6669) üzenetére


cocka
veterán

Ezt olvastam, csak ez nem válasz a kérdésre. Itt ugyanis arról szól a fáma, hogy gyakorlatilag (és erős a gyanúm, hogy így is van) a korlátlan adatopció csak postpaideseknek jár. Különben engedte volna megrendelni vagy megjelenne az opció nekem is a Telekom appban.

(#6671) kali válasza cocka (#6667) üzenetére


kali
legenda

Amelyik Domino előfizetésen van külön megfelelő aktív adatcsomag, azon felkínálja az opciót, ahol viszont nincs, annál nem. (Fix, ahol van alapértelmezetten technikai net, de az nem jó/elég hozzá.)
Megnéztem közben azt is, hogy a Domino ászf-ben is benne vannak adott opciók, tehát a feltételek teljesülése esetén aktiválhatónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#6672) 4Grider válasza cocka (#6670) üzenetére


4Grider
nagyúr

De válasz. Benne van a szövegben a lényeg.

(#6673) cocka válasza kali (#6671) üzenetére


cocka
veterán

van külön megfelelő aktív adatcsomag

OK, akkor holnap megnézem, de amikor legutóbb néztem, akkor még nem volt.

(#6674) cocka


cocka
veterán

a havi díjban bennefoglalt adatmennyiséget tartalmazó hang díjcsomag.

És melyik Domino díjcsomag ilyen jelenleg?

(#6675) 4Grider válasza cocka (#6674) üzenetére


4Grider
nagyúr

...ami lehet a havi díjban bennefoglalt adatmennyiséget tartalmazó hang díjcsomag, a hang díjcsomag mellé aktivált adatdíjcsomag/adatopció vagy...

(#6676) kali válasza cocka (#6674) üzenetére


kali
legenda

A régebbiek voltak ilyenek, ahol még együtt volt a hang és az adat, Domino kapcsán csak a Surf rémlik, abban volt 150 MB adat is, havidíjas előfizetésnél pedig a Next, Move...stb. ezekből van még ami nincs kivezetve, biztos azért írták bele, hogy azokra is aktiválható.

[ Szerkesztve ]

(#6677) cocka válasza kali (#6671) üzenetére


cocka
veterán

Nagy itt a káosz úgy látom, nekem senki ne mondja, hogy ez így normális.

Mit jelent az a megfelelő adatcsomag? Egy megrendelt 1 giga Maraton az megfelelő?

Tulajdonképpen összevissza mutatja a szolgáltatásokat is. Megrendeltem egy 500 megás Maratont, aztán utána pár nappal egy 1 gigás Maratont.

Weben az 500 megás Maraton megrendelést szépen mutatta, mint a megrendelhető szolgáltatások közti megrendeltet. Most az elfogyott, de az 1 gigásból még maradt jócskán.

[link]

Ezen a képen semmi nem utal rá, hogy meg lett rendelve. Pedig az 500-as látszott itt is. Sőt, egyszerre látszottak, míg az 500-as el nem fogyott.

Emezen a képen meg nem lehet tudni, hogy ez Maraton: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6678) cocka


cocka
veterán

Mobilos felület anomáliái:

1. [link]

Ezen a képen nem mutatja, hogy a Maraton 1 GB meg lett rendelve. Bár ezt még el tudom fogadni, mert többször is megrendelhető. De a Korlátlan TV opciót továbbra se mutatja, mint nálad. Pedig Domino Fix aktív adatcsomaggal.

2. [link]

Ezen a képen az egyszer megrendelhető 3 GB-t nem lehet lemondani. Ahelyett hogy eltüntették volna, vagy visszatették volna a megrendelhetőek közé és megrendelés esetén figyelmeztetne, hogy a szolgáltatást már igénybe vette, ezért az nem rendelhető meg.

3. [link]

Ezen a képen a Maraton 1 GB mint aktív szolgáltatás nem szerepel. Helyette van díjmentes 3 GB, ami már rég lejárt.

4. [link]

Ezen a képen a Domino Mostot nem engedi lemondani, holott a webes verzióban ott a "Lemondom" gomb, ami a Telekom tájékoztatása szerint csak dísz és nem működik.

(#6679) kali válasza cocka (#6677) üzenetére


kali
legenda

Normális az, csak nézni kell a részletes leírásukat is, mert sokszor nem a legközérthetőbben írják le - gondolom azért, hogy ne adjanak nagyobb támadási felületet.
A Maratonnak megfelelőnek kell lennie.
Maraton esetén hiába rendeled meg bármelyiket, utána is megrendelhetőnek kell mutatnia, mert adott csomag olyan - ahogy annak a leírásában is jelzik -, hogy Maraton csomag is aktív lehet egyszerre, ha úgy tartja kedved, akkor megrendeled például háromszor, halmozódik és használod.
Hiányosságok ettől még vannak persze a fiókos és az alkalmazásos kijelzésben is, de nem mind az, amire sokan azt hiszek, hogy hiba.

(#6680) csz329 válasza cocka (#6677) üzenetére


csz329
csendes tag

Oda van írva hogy havi/időszaki díjas net kell. A Marathon nem az. Ennyi.
Szerintem ez a baj, de hívd fel őket.

(#6681) sector99


sector99
újonc

Sziasztok !

Tápiószentmárton üdülőövezetében keresek netezési lehetőséget. Tulajdonképpen idényjellegű lenne, tavasz és nyár, mert csak alkalomszerűn leszünk ott. Én olyan 6-10 GB körül gondoltam, szerintem nem fontos korlátlan. T-Home-os szolgáltatásunk már van(TV+tel.+net) tehát akár Magenta is szóba jöhet.
De minden ötletet, javaslatot örömmel fogadok...
Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#6682) gringoka válasza Ksix (#6648) üzenetére


gringoka
aktív tag

Köszi

(#6683) andatti


andatti
senior tag

"Riogatott" egy ismerősöm... Így inkább itt megkérdezem...
Jelenleg IQpro és dpi korlátlan mobilneteket használom a Telenortól. De a héten szólt egy ismerősöm, hogy neki valami üzleti flottája van és nov.1-től megszűnt a korlátlanság és "csak" napi 35 Gb adatforgalom engedélyezett a Telenornál... Persze szerinte ez minden Telenor netre érvényes lett. Amit erősen kétlek, a két flottában, amit használok már hallanom kellett volna róla... Vagy nem? De az is lehet, hogy fokozatosan vezetik be a zárt flottáknál, de ez akkor is versenyhátrány lenne szerintem...
Ti mit tudtok/hallottatok?

(#6684) Zeki válasza andatti (#6683) üzenetére


Zeki
nagyúr

Élő szerződést nem változtat a Telenor sem.
Majd ha lejár a flottáknak a 2 éves szerződésük a Telenorral és újratárgyalják a feltételeket, akkor lehetnek változások.
De hogy melyik flottának mikor jár le, azt senki sem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#6685) 4Grider válasza andatti (#6683) üzenetére


4Grider
nagyúr

Napi 35 GB felett szerintem jogos a korlátozás. Ez már akkora forgalom, ami mellett a szolgáltatás minősége romlik.

(#6686) Viktor77 válasza andatti (#6683) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon remélem, hogy bevezetnek valami ilyesmit, sőt, még alacsonyabb határértékkel. Olyan 20 giga még jobb lenne.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6687) AstraCDX válasza Viktor77 (#6686) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Sajnálatos, és szégyenletes, hogy itt tart ez a dolog .

De ez már most indokolttá vált .

Az, hogy az illetékesek észreveszik-e ezt, és tesznek-e valamikor valamilyen lépést ez ügyben, az kiszámíthatatlan .

Igen ez a többi "normális" mobilnet felhasználó érdekét szolgálná .

Üdv.

Astra

(#6688) #25741824


#25741824
törölt tag

Hello,

Szerintetek még van gyakorlati előnye a Vodafone országos 3G-jének, vagy a másik kettő már annyira jól kiépítette a 4G-t mindenhol, hogy gyakorlatilag nem fogok olyanba belefutni, hogy csak 2G van se 3G se 4G?

(#6689) cocka válasza #25741824 (#6688) üzenetére


cocka
veterán

A vodafone-nak önmagában sincs semmiféle gyakorlati előnye. Én messze elkerülöm. És ha jót akarsz magadnak hosszabb távon, kerüld te is nagy ívben!

[ Szerkesztve ]

(#6690) Zeki válasza #25741824 (#6688) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mindenhol nem létezik lefedettség.

(#6691) AstraCDX válasza cocka (#6689) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Lájkolnám ezt a véleményt ha lehetne, de most épp nem azon a helyen vagyunk .

Ez feketén, fehéren így van !

Igen . Aki jót akar magának kerülje a vörösöket .

Tanuljon mindenki inkább más kárán, ne a sajátján .

Üdv.

Astra

(#6692) cocka válasza AstraCDX (#6691) üzenetére


cocka
veterán

Na persze ezzel nem azt akartam mondani, hogy a másik kettő tökéletes, de nyilván ha három rossz közül van két kevésbé rossz, akkor a két kevésbé rosszat fogod választani. :D

(#6693) kali válasza #25741824 (#6688) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Mióta a Telekom és a Telenor közösködik a 4G 800 MHz-en, azóta pláne jó az országos 4G lefedettségük, nincs már kimondott hátrányuk a Vodafone 3G-vel szemben.
Részint tapasztalatból is mondom, mert Telekomos és Vodafone-os előfizetésem van és szélsőséges helyeken is megfordulok néha vidéken.
A Telekomnál adott a VoLTE (4G hanghívás), így azzal az előfizetésemmel előnyben vagyok adott tekintetben is a Vodafone-ossal szemben.

(#6694) zombei


zombei
aktív tag

Korlátlan mobilnetből jelenleg melyik szolgáltatónak a legkedvezőbbek a feltételei ?

(#6695) 4Grider válasza zombei (#6694) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amelyiknek ettől a legjobban le van térdelve a 4G hálózata (Telenor).

(#6696) Grougon válasza 4Grider (#6695) üzenetére


Grougon
tag

szerencsére attól függ hol, ahol én használom sokat mindenhol 100mbit+

(#6697) 4Grider válasza Grougon (#6696) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem mindenütt egyforma a frekvencia, a terhelés és a felhordóhálózat átviteli sebessége. A legnagyobb gond az 1800 MHz-es hálózat szélén a 800 MHz-es hálózaton van (nagyvárosok agglomerációja 1800 Mhz-el gyengén lefedett részei), az Alföld ruderális részei, üdülőterületek, stb. Nálunk Dél-Budán már elég régóta 50 Mbps alatt vagyok, mert a közeli lakóteleppel osztozom egy tornyon, viszont mivel itt LTE-A háló van, ezért még mindig 30 Mbps feletti értékek vannak.

(#6698) zombei válasza 4Grider (#6695) üzenetére


zombei
aktív tag

Hello Data csomagok megszűnése óta nem valami kedvezők a tarifáik.

(#6699) 4Grider válasza zombei (#6698) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bruttó 3800 Ft-ért melyik szolgáltatónál kapsz flottában korlátlan mobilnetet?

(#6700) zombei válasza 4Grider (#6699) üzenetére


zombei
aktív tag

Na jó, de milyen flottában ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.