Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) MADcat válasza nyisziati (#42550) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lesz half life 3? :Y

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#42552) nyisziati válasza MADcat (#42551) üzenetére


nyisziati
veterán

Most olvastam. Mondjuk csak a szokásos pletykák.

(#42553) vpanangin válasza nyisziati (#42550) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Maradj veszteg a hátsódon,"

Én?

[ Szerkesztve ]

(#42554) LámaZ


LámaZ
addikt

Mély megrendüléssel tudatom, hogy le fogom zárni a flottás előfizetésem. Azt felesleges írnom, hogy miért. :DD
Mondjuk, nekem kb. 6 hónapja „ők” adják a tévét és a vezetékes netet, tehát mindenképpen jogosult vagyok.
Persze, azért nem sietem el, hadd maradjon a flotta még egy hóig, aztán jöhet a jobbság.
Kampec dolores flottaélet!

Legyen minden jó!

(#42555) Vangelis válasza LámaZ (#42554) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ennyi...

vajon lép a többi uzsorás szolgáltató is?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42556) tobias40


tobias40
veterán

Miért lesz ez a *igi* "korlátlan" jobb mint amit jelenleg ad a telenor valós korlátlannal?

Ha csak az adat számít akkor nem jobb a flottás?

Miért akar "mindenki" kilépni,mondjátok már el,valóban érdekel nem a rossz indulat szól belőlem!

Nekem teljesen megfelel,természetesen ha lenne olcsóbb ,gyorsabb,stabilabb stb. engem is érdekelne másik,de nem láttam a linkelt oldalon sem jobb feltételeket.

Jah,nálam nincs szolgáltatási területe...(sajnos)

Most látom hogy mégis van de ez akkor a sat-os tv-re is vonatkozik nem csak a vezetékesre? :U

[ Szerkesztve ]

(#42557) vakeger


vakeger
csendes tag

És szerintetek egy előfizura hány sim igényelhető?

(#42558) gábor-ka válasza vpanangin (#42548) üzenetére


gábor-ka
tag

pár napja burkoltan rákérdeztem a dolgokra az egyik ,a többihez hasonlóan releváns poszt alatt.
2 percen belül törölték a kommentemet.
ki nem lépek, legfeljebb majd valaki memet gyárt belőlük, arra meg azért kíváncsi vagyok :D

(#42559) DrBubo77 válasza vakeger (#42557) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Egy előfizura 4 SIM hozható el.
De a Digi topikban folytassuk a témát.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#42560) 4Grider válasza tobias40 (#42556) üzenetére


4Grider
nagyúr

A négybetűs egyelőre (ingyen)játéknak lesz jó. Tehát havi 1-2x 10 GB-ra. Aki ennél kevesebbet mobilnetezett és van nála lefedettség, annak érdemes csak gondolkodnia a váltáson. Tartósan azon senki nem fog tv-t nézni (mint a Telenoros/Telekomos mobilneteken), bár most még elég stabil (de ugye csak ma indultak publikusan).

(#42561) vpanangin válasza gábor-ka (#42558) üzenetére


vpanangin
senior tag

Csinálják ahogy akarják. Nekem mindegy. Lányom marad náluk, már saját maga ura.

(#42562) Savageboy válasza kano (#42543) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Nem, itt Szegeden van telepítési címem, viszont az idézett szöveget én úgy értelmeztem, hogy lakcímhez kötnék (mondjuk ennek nem tudom mi értelme lenne).

Egy előfizetésre max. 4 SIM-et lehet kihozni, a körzetszám pedig 50-es.

Nagyon gáz már amit Péterék csinálnak az új Telenor tarifák ígérgetésével, persze valószínűleg a szolgáltató vár(t) a Digire, így hátha most már tényleg lesz valami...

[ Szerkesztve ]

(#42563) 4Grider válasza Savageboy (#42562) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem jellemző, hogy egy flottával történő alku során egy harmadi félre várna bármelyik fél is. Valószínűbb, hogy olyan pontokon rágódnak, amihez kellene a flottakezelőnek is felmutatni valamit...

(#42564) Zeki válasza 4Grider (#42563) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mint létszám, költési szint?

(#42565) 4Grider válasza Zeki (#42564) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sok ezer előfizetésnél már tőkeerős céget várnak el a szolgáltatók.

(#42566) mexel válasza MADcat (#42551) üzenetére


mexel
veterán

Half Life 3? Persze hogy lesz. Nem tudtad? Majd pénteken jön ki. Megígérték a fejlesztők anno. :DDD

(#42567) MADcat válasza mexel (#42566) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na még ez is... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#42568) kurtuzov válasza 4Grider (#42563) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Felmutattak, na. Legalább nem törli őket a cégbíróság. Az EQ cége a CP ... Kft sikeresen majd egy évvel a határidő után beadta a 2017-es beszámolóját. Nagyon fura tartalommal.
Asszem Digi jobb lesz...

(#42569) kano válasza Savageboy (#42562) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem az telepítési címet nézik és nyilván a rendszerükben.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42570) Taktoj


Taktoj
aktív tag

A listában az iq pronál fontos volna megjegyezni, hogy megbízhatatlan inkorrekt, elérhetetlen, kétszínű banda. Az elsők közt csatlakoztam hozzájuk, kb 5 vagy 6 előfizum volt hozzájuk, még a 3882 ft korlátlan előfizu sajna náluk van, de a többit a telenor számlázta, s bizony az első lemaradt. A telenor nem ad ki infót, az iq hiteget, s méltányoságival altat, emailre telefonra viberre sms re nem válaszolnak, az utóbbi fél évben a trehány hozzáállásuk miatt benyeltem 40 ezer újrakapcsolási díjat.

Tehát ha a táblázat nem haszonból elérhető, hanem a köz javát szeretné segíteni, mindenképp korrekt infókat kell írni bele.

A számlakontrollhoz talán innen elsőként csatlakoztam s hoztam is az infót, az 1. számlázás kicsit puritán, de zökkenőmentes, a jövőben én jobb szájízzel ajánlanám minden forumot nem aktívan olvasónak, hanem csupán a táblázat átfutóknak.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#42571) gábor-ka válasza Taktoj (#42570) üzenetére


gábor-ka
tag

ha már számlakontroll, szerintem felkerülhetnének ők is a táblázatra

(#42572) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Reméljük a Diginél is lesz majd valami olcsó flotta. ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42573) vegyszer válasza Vangelis (#42572) üzenetére


vegyszer
addikt

Amíg a hálót tesztelik, szerintem biztos nem kell ilyet várni.
Az árak meg utána lesznek relevánsak.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#42574) LámaZ válasza Taktoj (#42570) üzenetére


LámaZ
addikt

Létszámhiány az oka. Van ott egy-két ember, aki nyilván nem tudja elintézni a megnövekedett felhasználói tábort. Nekem kiszámláztak már felmondott és visszaküldött SIM-et is, de mikor szóltam, gyorsan javították a számlát. Nem inkorrektek, csak sok nekik a feladat.

Legyen minden jó!

(#42575) noorbertt


noorbertt
őstag

Tesztelés indul az 50es körzetszámmal.. ha bejön akkor már csak az a kérdés hogy mennyire lesz macera dobni az
Eq-t...

[ Szerkesztve ]

(#42576) 4Grider válasza noorbertt (#42575) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért a két szolgáltató nagyon kevés helyen egy kategória. Ami az egyiknél a maximum, az a másiknál a minimum körüli érték. Ráadásul az egyikkel lehet mozogni, a másikkal csak autópályákon, ott sem rendes lefedettséggel.

(#42577) noorbertt válasza 4Grider (#42576) üzenetére


noorbertt
őstag

"Ami az egyiknél a maximum, az a másiknál a minimum körüli érték. "
Ezt mire érted?

Igazad van, de mivel csak teszt jelleggel megy a dolog hivatalosan is, így megkell várni hogy mi lesz utána. Nem lepődnék meg ha addigra már teljesen elfogadható lefedettséget adnának.

(#42578) Degeczi válasza noorbertt (#42577) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Korábban 15/2 Mbps-t írtak a Digihez mint tervezett sebesség, most 22/7.5-et mint elméleti maximum - és ezt valóban jócskán meghaladja a legtöbb esetben a Telenor hálózata.

(#42579) noorbertt válasza Degeczi (#42578) üzenetére


noorbertt
őstag

Kiderül mi lesz a teszt után.
Nincs bajom a szolgáltatással és az árral sem amit jelenleg fizetek érte, csupán a flotta működésével vannak aggasztó érzéseim.. pl bármikor meg is szűnhet hiszen ez egy offshore cég akárhogyan is nézzük és nem az egyenes kommunikáció az erősségük.

(#42580) Peter.70 válasza noorbertt (#42577) üzenetére


Peter.70
őstag

Én valamikor jövőre tippelem az elfogadható lefedettséget

(#42581) 4Grider válasza noorbertt (#42579) üzenetére


4Grider
nagyúr

Több - megbízhatóbb - Telenoros flotta is van. Ha csak játékra meg némi hívásra kell, arra persze jó lehet az ingyenes Digi előfizetés is, de ha folyamatosan elérhető akarsz rajta maradni, illetve 10 Mbps főlé is akarsz kerülni, arra már nem igazán.

(#42582) kurtuzov válasza 4Grider (#42581) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Vagy elfogadom a ~10 évvel előtti színvonalat ilyen áron...

noorbertt: EQ CP offshore cég? Erről tudnál írni kicsit többet?

Valamiért az MA új fórum felülete kiléptetve mutat, miközben a PH régi fórum oldalán simán bejelentkezve vagyok. Nálam a hiba?

(#42583) 4Grider válasza kurtuzov (#42582) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mi Bisnode-előfizetők vagyunk, az alapján nem offshore cég.
Pont azt írtam én is, hogy szórakozni lehet vele, dolgozni, tv-t nézni kevésbé. Ár/teljesítmény viszonya viszont tökéletes, mondjuk persze ez nem nehéz, ha egyszer ingyen van...

(#42584) TaaT


TaaT
veterán

Ma átvettem a Digi-s sim-et, szerintem úgy visszaküldöm a IQ pro-s sim-et mint a szél. :C
Nem fognak hiányozni... :U

Give them hell Ukraine!

(#42585) bul07 válasza TaaT (#42584) üzenetére


bul07
nagyúr

Lefedettség még azért hát

Ne kapkod el ha a fehér területekre is mész :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42586) Vangelis válasza TaaT (#42584) üzenetére


Vangelis
nagyúr

plusz 1

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#42587) TaaT válasza bul07 (#42585) üzenetére


TaaT
veterán

Békéscsabán és Orosházán fordulok meg kb kizárólag. :)

Give them hell Ukraine!

(#42588) Mikulásbá válasza TaaT (#42587) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha nincs gondod vele,inkább passzold át egy havernak,pláne ha még a régi,3882 Ft-ot fizeted érte.

(#42589) mapege válasza Taktoj (#42570) üzenetére


mapege
csendes tag

Tök érdekes nekem mindent megcsinálnak elsőre mármint ha rossz a stílusom nekem se válaszolnak lehet az a baj.. :D

Számlakontrol.... Másfél hónapja rendeltem onnan egy kártyát Hétfőig nem számláztak semmit majd írtam nekik ma erre kiszámláznak 4 hónapot ????!?!?!?! Erre rákérdeztem és lekapcsoltak elveszett a hálózat.. :C Telefonszámomat letiltották és az emailt is visszadobja gondolom azt is... Nem is baj youtube szaggatott folyamat packet lose ... szenvedés volt.

Nembaj marad az iq sokkal jobb megbízhatóbb mind hálózatilag mint mindenhogy bátran ajánlom mindenkinek.

(#42590) bul07 válasza TaaT (#42587) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ahogy nézem van ott is fehér, két városba lesz térerőd(ilyen-olyan) de közte, nem igen

Amúgy teljesen visszatértek az emlékek mikkor a Vodafon lefedettségi térképe is ilyen foghíjas volt, és keresgélni kellet hogy ha megyünk valamerre lesz e ott térerő :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42591) TaaT válasza Mikulásbá (#42588) üzenetére


TaaT
veterán

Ez már nem korlátlan, azt vissza adtam korábban. :N

(#42590) bul07: Ha egy országos túrára indulnék lehet hogy vakargatnom kellene a buksit, de tényleg csak itt helyben mozgok, az meg jó. :)

Give them hell Ukraine!

(#42592) Mikulásbá válasza TaaT (#42591) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Bocsi,azt hittem az.

(#42593) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Tudtommal decemberig lesz így a digi. Nem?
Utána mindenki jön egyesével fejet vakarni, hogy mégis csak kellene majd valami helyette.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#42594) LámaZ válasza MADcat (#42593) üzenetére


LámaZ
addikt

Élj a mának!

Legyen minden jó!

(#42595) TaaT válasza MADcat (#42593) üzenetére


TaaT
veterán

Hát ha utána olyan árszabásuk (ár/érték) lesz mint a kábeles netnek akkor sztem nem kell aggódni. De persze ez még a jövő zenéje. :)

Give them hell Ukraine!

(#42596) tobias40 válasza MADcat (#42593) üzenetére


tobias40
veterán

Én simán csak másodiknak hagynám a digiset ezek mellé,a flotta marad elsőnek januártól meg ellehet dönteni mi lesz...
Azt sehol nem láttam hogy milyen kötelezettség jár a teszt időszak után de ez itt off,majd meglesem abban a topicban.

Nekem marad a korlátlan flotta, tetszik és megfelel később meg eldöntöm! ;]

(#42597) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok,

Ha szeretnék flottába lépni akkor mindenhol muszáj a számhordozósdi? Olyan nem létezik, hogy a mostani telekomtól megyek egy telekomos flottába, egyszerűen, szimplán? Ha nem akkor, hogy kell csinálni? Menni voda számhordozással aztán vissza Telekom flotta és újra telekomos leszek?

(#42598) bul07 válasza Nova91 (#42597) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy dual sim-es telefon, régi szám feltöltősbe megy(ha nincs már ott), flotta meg új szám

Így ha jönne jobb flotta akkor könnyebb megint váltani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#42599) joey04


joey04
titán

hát én biztos nem adnám fel a flottát a digiért jelenlegi állapotában és a jelenlegi feltételekkel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42600) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali.

Milyen lehetőség van most korlátlan netre, hogyha telefonba szeretnék korlátlan roaming képes kártyát, és itthonra is egyet routerbe/notebook-ba korlátlan kártyát(itt nem feltétel a roaming)?

EQ létezik még? Mik ott a tarifák? Mert kb semmit nem lehet kihámozni a FB csoportból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.