Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Csöves válasza sinaolai (#3650) üzenetére


Csöves
senior tag

Az információt a flottáról. :D

Aquila non captat muscas.

(#3653) gboszi


gboszi
senior tag

Kicsit kezd már unalmas lenni, hogy kb 2 hetente jön mindig valaki aki elmondja, hogy van egy olyan hiper-szuper flotta, hogy csak na...DE nem mondhat semmit...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#3654) Zirowe válasza gboszi (#3653) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk annyi a lényeg, hogy nyilvános topicokba nem lehet posztolni a pontos részleteket, mert ezt minden flotta tiltja.

Viszont meg lehet lebegtetni, hogy van vmi tuti, akit érdekel jelezze, kap privátban bővebb infót.

Privátba bmit le lehet írni részletesen, mert nem publikus a dolog.
Persze az bunkóság, ha vki ezután közzéteszi a privát tartalmát (amit a fórum szabályzata is tilt), illetve szegény információ forrás is megütheti a bokáját emiatt, szóval lehetőleg ne csesszünk ki senkivel.

Szóval a jövőbe szerintem csak az írjon ide "hiper-szuper" flottákkal kapcsolatban, aki
1. hajlandó privátban megosztani a részleteket
2. olyan flottáról van szó, amibe bki beléphet

Ha vki ezt a két feltételt nem tudja egyszerre teljesíteni, akkor szerintem felesleges itt posztolnia flottával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3655) Csöves válasza Zirowe (#3654) üzenetére


Csöves
senior tag

Tökéletesen egyetértek.

Aquila non captat muscas.

(#3656) gboszi válasza Zirowe (#3654) üzenetére


gboszi
senior tag

Én is pontosan így gondolom... S akkor ez a posztod legyen egy hivatkozási alap, amit remélek nem sokszor kell majd likelgetni:)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#3657) dedike válasza gboszi (#3656) üzenetére


dedike
addikt

Úgy hetente egyszer biztosan szükség lesz rá... szerintem, bár ne legyen igazam!

Jó szerencsét!

(#3658) Zirowe válasza dedike (#3657) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Lehet akkor be kéne rakni 1. hsz-be, mint viszonyítási alap. ;] ;]

De tényleg, szinte értelmetlen úgy posztolni ide, ha azt a két feltételt nem lehet egyszerre betartani.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3659) dedike válasza Zirowe (#3658) üzenetére


dedike
addikt

Én személy szerint tökéletesen egyetértek! Szerintem kérhetnéd is a modkerben! ;)

Jó szerencsét!

(#3660) b péter válasza f_sylvi (#3019) üzenetére


b péter
csendes tag

Szia!

Olvastam a mobil flottáról és érdekelne. Tudnál nekem bővebb tájékoztatást küldeni? (baloghpeter0207@freemail.hu)
Előre is köszönöm,B.Péter

(#3661) tib85.


tib85.
csendes tag

Sziasztok, nem tudom ki írta pár napja de engem is érdekelne 1 nagyon jó feltételekkel rendelkező flottás előfizetés. Email címem: golf85@freemail.hu
előre is köszönöm a tájékoztatás.

(#3662) Joke21


Joke21
aktív tag

Csak egy jó tanács: aki, vagy akinek valamilyen hozzátartozója állami cégnél/önkormányzatnál, bíróságon, egyéb hivataloknál dolgozik, az nézzen utána, hogy nincs-e ezeknek valamilyen flottája. Pl: nálunk pl senki nem tudott az önkormányzatnál arról, hogy van flottalehetőség. A környék összes önkormányzatának dolgozója beléphet a flottába, csak mert egy város önkormányzata szerződést kötött az egyik szolgáltatóval. Persze erről senki sem lett tájékoztatva, véletlenül derült ki. Elég brutál árak vannak.

Szóval érdeklődjön mindenki, akinek van erre valami lehetősége.

(#3663) Alzs


Alzs
csendes tag

Én nem hitegetek.
Van három oldal ami megbízható mobil flottát hirdet. Mind a 3-at ismerősök ajánlották akik használják. Én is tagja vagyok az egyiknek.

t-mobilos: http://kivosz.hu/mobilflotta-rolunk-104.html

vodas: http://egzinet.hu/index (ingyenes regisztráció után meglehet nézni a percdíjakat és ingyenesen lehet igényelni flotta csatlakozási papírt, mi családunk is ezt használja)

T-s és vodas flotta: http://elniakarok.com/ ennél van kaució (9ezer) meg 5ezer sim kezelési költség.

Lehet böngészni. Ennyi szabad regisztrálású mobil flottáról tudok.

(#3664) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Milyen flottát tudnátok ajánlani nekem, ahova könnyen belehetne lépni és a havi fizetendő bruttó 3000 Ft körül lenne és teljesen lebeszélhető. A percdíjak olyan ~20 Ft körül alakulnának és a kártyás számomat is tudnám vinni hozzájuk. És kedvezményesen lehetne vásárolni új telefont is.

(#3665) LEGIOX válasza SPeti1984 (#3664) üzenetére


LEGIOX
tag

Kalandlövész flotta, nettó 14 Ft/perc. Nincs semmilyen havi/egyszeri/éves lehúzás, saját nevedre kapod a számlát, stb.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3666) SPeti1984 válasza LEGIOX (#3665) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Esetleg Telenorosat vagy T-mobilosat is tudnál ajánlani?

(#3667) Dracula72 válasza LEGIOX (#3665) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nem lenne rossz tényleg, csak az 1 év hűség nálam nem stimmel. :(

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#3668) nggabi válasza Dracula72 (#3667) üzenetére


nggabi
nagyúr

meg a lebeszélhetőség variálása sem az igazi...

"szenyor dzsíííí"

(#3669) Szajbee


Szajbee
tag

Sziasztok!

Én is flotta felé kacsintgatok, mert úgy gondolom, hogy tényleg lehet vele spórolni, és kis utánajárással megoldható.

Olvasgatom már egy ideje a fórumot, az ajánlatokat megnézegetem. Az olcsóbb telefonálás a cél.Beszélek annyit, hogy ne zavarjon a 3500-4000 Forintos bruttó havidíj, amiben net is van. Amúgy is bruttó ennyiért kínált előfizetéseknél a legdrágábbak a percdíjak. Engem nem zavar a hűségidő, mert az amúgy is lenne, és mivel a flotta sokkal jobb ajánlat a hétköznapi csomagoknál (ami úgyis kéne), semmi baj ezzel szerintem.

Viszont az éves plusz költségekről már nem ez a véleményem. Tagnak se nagyon szeretnék lenni semmilyen egyesületnek.

Amit szeretnék: Közvetlenül a szolgáltatóval szerződni, a szolgáltatótól kapni a számlát, 500MB-os vagy 1GB-os internet, 15-20 Forintos bruttó percdíj másodperc alapon. Az egyszeri kauciós díjat még elviselném (mert visszakapom ha kilépek). Fájó szívvel talán még egy egyszeri költséget is lenyelek, ha tényleg jó az ajánlat. Így találtam a Ti ajánlásaitok alapján ezt a flottát:

Az Élni akarok klub "2"-es flottája. Bruttó árakat közölnek, véletlenül se tudom kihagyni az áfát, 100%-ban lebeszélhető minden irányba, sok variáció van az internetre is, nem csak 50MB-os csomag szerepel a listájukon, jók a percdíjak. Készüléket is tudok venni. Ha jól emlékszem ő a T-s flotta. A másik legalábbis nagyon hasonlít a Vodásokra :)

Valaki használja ezt? Nekem ez tűnik a befutó versenyzőnek.

Más:

Az itteni olvasgatás közben felmerült bennem pár kérdés.

Írták néhányan, hogy flottából való kilépésnél akadtak bonyodalmaik. Mik lehetnek ezek?

Számhordozásnál az előző szolgáltató részéről minden esetben költség terhel? Azt olvastam, hogy bruttó 6090 Forintot számláznak ilyenkor.

Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#3670) Csöves válasza Szajbee (#3669) üzenetére


Csöves
senior tag

Mikor én számhordoztam, egy fillérbe sem került.

Aquila non captat muscas.

(#3671) Rodez22


Rodez22
csendes tag

Sziasztok!

Nézegettem a flotta ajánlataitokat. Én személy szerint elég régóta vagyok ebben a témában jártas, mivel a munkám is ezt követeli meg. Ami feltűnő volt, hogy sokan a percdíjakat tekintik mérvadónak. Soha ne essetek ebbe a hibába, hogy csak azt nézitek.

Amit én ajánlani tudok, az ezen a honlapon találjátok meg:
http://olcsoelet.freewb.hu/telekommunikacio-10-40

Egyéb jó dolgok is vannak ott, de azt most hagyjuk.

Itt a kérdésem egyből az volt, hogy mennyi az éves tagsági díj, mondom magamnak tuti van vagy 20-30eft, mint később kiderült csak két és fél feltöltés ára, amivel két magánszemély tud csatlakozni.

Ami hibája a flottának, hogy hűségidős telefonokat nem lehet csatlakoztatni.
Viszont, ha valaki tud olyat ahol van lehetőség a hűségek kikerülésére, azt várnám válaszba.

Üdv,
R22

(#3672) dedike válasza Rodez22 (#3671) üzenetére


dedike
addikt

Ami feltűnő volt, hogy sokan a percdíjakat tekintik mérvadónak. Soha ne essetek ebbe a hibába, hogy csak azt nézitek.

Miért, szerinted mit kell(ene) még figyelni? :U

Jó szerencsét!

(#3673) Zirowe válasza Rodez22 (#3671) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ne a percdíj legyen mérvadó, de amit te linkeltél, ott az én jelenlegi csomagomnak megfelelő percdíj majdnem 3x havidíj mellett van csak. :S

Tehát szerintem ami mérvadó az a percdíj+havidíj/lebeszélhető rész.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3674) dedike válasza Zirowe (#3673) üzenetére


dedike
addikt

Plusz az esetleges egyszeri díj(ak)at se hagyd ki! :N

Jó szerencsét!

(#3676) Csöves válasza sinaolai (#3675) üzenetére


Csöves
senior tag

Így igaz; de a percdíj is fontos.

Aquila non captat muscas.

(#3677) Planner555


Planner555
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani egy jóféle mobilflottát?
Kritériumok:
Lehetőleg Vodás, alcsony havidíj( max. 2000 Ft), másodperc alapú, ne legyen hűségszerződés( bár ha nagyon alacsony a havidíj, akár még lehet is).

Köszi

(#3678) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Elniakaros flottaba lepett mar be valaki? Tapasztalat erdekelne.
Koszi

(#3680) Csöves válasza sinaolai (#3679) üzenetére


Csöves
senior tag

Nem is tudom, hogy miért nem tiltják be a percalapú tarifát. :)

Aquila non captat muscas.

(#3681) Zirowe válasza Csöves (#3680) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vhol be kell hozni a flották miatt kieső extra profitot. ;] ;]

Emlékszem voda megjelenésekor még mindegyik szolgáltató az mp alapú számlázással dicsekedett, ma meg már azzal akarják hülyének nézni, hogy az eleve mp alapon lehozott számlák (ha megnézed a részletezőket) percdíjas számolásról való átállítása mp alapúra többlet költséget okozna nekik (!), és már bírósági ítélet is van az ügyben (!), ami az igazukat támasztja alá.

Elképesztő mit meg nem engedhetnek a telkók itt maguknak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3682) szabi__memo válasza Csöves (#3680) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mert pont illik a rabszolgaberhez

(#3683) g0dl válasza sinaolai (#3679) üzenetére


g0dl
addikt

Hát igen, nekem ez a legnagyobb hátránya a publikus tarifáknak. Ez egyszerűen pofátlan rablás. Valójában itt a szabályzók oldalán lenne tennivaló.

(#3685) nna.u


nna.u
csendes tag

Sziasztok!

Most járt le a hűségidőm a Telenornál, és egy új készülékre is szükségem lenne. De nem írnék alá 1-2 év hűséget, ha olcsóbban is telefonálhatok. Elsősorban a DPI flotta érdekelne, de szívesen fogadok bármi másról is infót.
nna.ukukacfreemail.hu
Előre is köszi!

(#3686) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Ebben benne van vki?
Vagy nem ez bukott be a múltkor?
[link]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3687) csemberlen


csemberlen
őstag

aspi-ba lépet már be valaki? tapasztalat?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#3688) club1 válasza Joe bácsi (#3686) üzenetére


club1
veterán

Csak az az ember bukott meg, aki saját zsebre adta ki az igazolásokat a katolikus flottába. Maga a flotta él és virul, a legtöbb taggal rendelkező flották egyike, jogosultaknak ma is nyitott.

(#3690) Joe bácsi válasza sinaolai (#3689) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Írtam privit.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3692) gboszi


gboszi
senior tag

Erről valaki valamit?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#3693) NorbiG2 válasza club1 (#3486) üzenetére


NorbiG2
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#3694) NorbiG2 válasza torrente73 (#3485) üzenetére


NorbiG2
tag

Helló!

Küldenél nekem infót az általad használt flottacsomagról?

Köszönettel: Borsi Norbert.

(#3695) NorbiG2 válasza torrente73 (#3485) üzenetére


NorbiG2
tag

Nem írtam mailcímet:
norbi17@citromail.hu

Ide küld légyszi!

(#3696) NorbiG2 válasza NorbiG2 (#3695) üzenetére


NorbiG2
tag

Akit érdekel mobilflotta, megbízható, saját névre, segítek. Ide írj:
norbi17@citromail.hu

BRUTTÓ, áfás árak:

Havi: 2.222 Ft
Lebesz: 1905 Ft
Voda: 16,5 Ft
Más háló: 19,1 Ft
MÁSODPERCES, SZÁMHORDOZÁS MEGY.

[ Szerkesztve ]

(#3697) Joe bácsi válasza sinaolai (#3691) üzenetére


Joe bácsi
őstag

1. Nem értem a sok ! jelet???
2. A smyleit sem értem, h. minek!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.