Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) .bruszli. válasza csemberlen (#4050) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ezt a "felmondhatom a hűségemet" hogy értsük ? :F

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#4052) csemberlen válasza .bruszli. (#4051) üzenetére


csemberlen
őstag

2 éves hűségnyilatkozat köt a T-Mobilhoz.
Ha ők is emelnék az alapdijat amire szerződtünk annó 2 éve akkor 14 napon belül felmondhatom. kb 5 hónap van még hátra.
Vodánál a telefonáló szerint fel lehet mondani, mert egyoldalúan nem emelhet.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4053) Curtis666 válasza .bruszli. (#4051) üzenetére


Curtis666
csendes tag

Ha emelik a havidíjad, akkor az a kedvezmény hogy x forintért kaptál y percet (ami lebeszélhető) negatívan változott. Ezzel 15 napon belül beballaghatsz, és lemondhatod - a jogszabály szerint. Ha vettél kedvezményes készüléket, akkor az bonyolíthat a dolgon....

(#4054) sinaolai válasza petiwr (#4044) üzenetére


sinaolai
csendes tag

Mindenképpen megéri csak ügyesen kell flottát választani! :B

(#4055) petiwr válasza sinaolai (#4054) üzenetére


petiwr
senior tag

Jó lenne be kerülni a debreceni klinika flottába... :D

1ft perc a t hokin belül 10 vagy 15 azon kívül.

mobilnet 500 MB 800 forint körül :D

szerintetek???

(#4056) LEGIOX válasza petiwr (#4055) üzenetére


LEGIOX
tag

Ez nem gyenge :) Állítólag az Akadémia flottájában belföldön minden irány 0 Ft.

(#4057) beers válasza petiwr (#4055) üzenetére


beers
addikt

havidíj+ egyéb költségek?

M&N

(#4058) petiwr válasza beers (#4057) üzenetére


petiwr
senior tag

a havi díjjat nem tudom sajnos de úgy rámlik valami nagyon alap amit fizet a klinika egy alap összeget és utánna neked kell fizetned

(#4059) beers válasza petiwr (#4058) üzenetére


beers
addikt

Akkor ennek csak az lehet a baja, hogy nem lehet bekerülni :D!

M&N

(#4061) nggabi válasza #51840000 (#4060) üzenetére


nggabi
nagyúr

mi az apróbetű? :) csak így sok időt megspórolnál magadnak is meg nekünk is...

"szenyor dzsíííí"

(#4062) g0dl válasza #51840000 (#4060) üzenetére


g0dl
addikt

Hűség/rabság/gálya?
Mennyi a havi díj?

(#4063) nggabi válasza g0dl (#4062) üzenetére


nggabi
nagyúr

és mennyi lebeszélhető a havidíjból/milyen irányba? :)

"szenyor dzsíííí"

(#4064) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Sziasztok.
nagy nehezen sikerült választanom flottát / a neve ennyi egyszerűen mobilflotta 2. - Trémobilos percdíjak: [link]/, de mielőtt lépnék , hátha van jobb ötlet. Olcsóbb mobilnet elérés szeretnék kis csomag is jo volna nekem 50 MB túlforgalmazási dij nélkül.

Valaki esetleg tudna segíteni merre kutakodjak?

Vodafone flotta nem jo a házban ahol lakom nincs térereje a vodkának.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#4065) petiwr válasza beers (#4059) üzenetére


petiwr
senior tag

Nehéz nagyon.

(#4066) Joe bácsi válasza Taktoj (#4064) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az enm létezik, h. a vodkának rossz legyen a térereje, mivel akkor csinnadrattával hirdeti, h. milyen zsír és az övé a legjobb mobilnet lefedettség az országban. Ergo, a szimpla gsm hálózat, meg akkor istenkirály! De ebből is látszik, h. kamuzik, mint pl. a Sio, h. HAZAI gyümölcsből. Ekkora maszlagot! Az őszit Románból veszik, a paradicsomot, meg az osztrákoktól. Hazai gyümi is van benne, igaz csak minimális!!!! Az infó biztos forrásból van, mert a szakmában dolgozok!

Tréről nincs még hír, h. a flottásoknál, h. és mennyivel emel? Nem 30 nappal előtte kellene véletlenül bejelenteni a változásokat? És ha nem teszi meg, akkor seggbe lehet rúgni a céget?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4067) dedike válasza Joe bácsi (#4066) üzenetére


dedike
addikt

Tréről nincs még hír, h. a flottásoknál, h. és mennyivel emel? Nem 30 nappal előtte kellene véletlenül bejelenteni a változásokat? És ha nem teszi meg, akkor seggbe lehet rúgni a céget?

Az fel sem merült, hogy ők nem terhelik az ügyfélre az általuk fizetendő adót? :F

Egyébként igen, 30 nappal előtte kell. Tehát július 11-ig biztosan nem emelnek...

Jó szerencsét!

(#4068) Joe bácsi válasza dedike (#4067) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Mindig a leglóvésabbak a leglehúzósabbak!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4069) n@p@lm válasza Taktoj (#4064) üzenetére


n@p@lm
őstag

ez a flotta másnak is elérhető?

(#4070) Taktoj válasza n@p@lm (#4069) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Persze elerheto, ez a ceges valtozatuk tremobilos, ide vallalkozoi kell, de amagancsomagjaik vodkasak 11/14 netto ft al sms nem tom mennyi netto 2ezer az elofizudij plusz kotelezo 350 ftg a netre tulforgalmazasi dij nelkul. A belepes
Huseg talan 2 ev plussz 6 ezer ft gazdagodasi koltseg

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#4071) Wartburg


Wartburg
csendes tag

üdv.érdeklődnék tudna e ajánlani valaki egy jó mobilflottát?lehetőleg Telenorost (térerő miatt) esetleg T mob jó még.köszönöm!

(#4073) n@p@lm válasza Taktoj (#4070) üzenetére


n@p@lm
őstag

van minimum szerződés limit?
gondolok itt arra hogy 2 darabbal igénybe vehető?

(#4074) Taktoj válasza n@p@lm (#4073) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Mobilflotta.net, hogy ne kelljen tobb pü re valaszolnom, na persze nem haltam bele :)

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#4075) Ninjakid


Ninjakid
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék Telenoros, mobilflottát, a havidíj olyan 3000 forint körül legyen. Ha valaki tud ajánlani melléje kedvező adatforgalmú internetet az jól jönne. Az is érdekelne, hogy milyen készüléket vásárolhatok a flotta-csomag mellé? Ajánlatokat Priviben várom!

Üdv!

(#4076) petiwr válasza Orgi (#4072) üzenetére


petiwr
senior tag

Nem rossz.

(#4077) pappnekati válasza Taktoj (#4064) üzenetére


pappnekati
csendes tag

Szia! Érdekelne a flottához való csatlakozás! Van rá lehetőség? Küld már el!

(#4078) Wartburg válasza Orgi (#4072) üzenetére


Wartburg
csendes tag

köszönöm.

(#4079) #35104512 válasza pappnekati (#4077) üzenetére


#35104512
törölt tag

3 hozzászólással a tid fölött írta le, hogy hol találsz meg mindent a flottáról...

(#4080) g0dl


g0dl
addikt

Ez nem kifejezetten flotta, de irányadó lehet az árak tekintetében
http://partner.axivoip.com/

Mobilt 12Ft-ért, vonalast 6Ft-ért lehet hívni, és olcsó a külföldi hívás is, nincs hűségidő, nincs internetre sem szükség, és havidíj sincs. Tehát egy sima feltöltős mobil előfizetéssel és minimális feltöltéssel is használható.

Nincs semmi közöm hozzájuk, csak annyit láttam, ami a honlapon van.
Viszont azért érdekes, hogy "szegény" mobilszolgáltatóink feltöltős (tehát előre fizető!!!) ügyfeleknek ennek minimum 3-4 szereséért adják a percdíjat. (plusz ugye perc alapú számolás)

Szeretném már látni a versenyt.

(#4081) apatyas válasza g0dl (#4080) üzenetére


apatyas
Korrektor

Árban tök jó. De meg kell tartani az eredeti előfizetést/feltöltőst, végül is utóbbi nem nagy gond. MLM rendszerben értékesítik, ha ez valakit zavarna. Csak a honlapot futottam át az imént, engem ne kérdezzetek.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#4082) n@p@lm válasza Taktoj (#4074) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi :)

(#4083) beers válasza g0dl (#4080) üzenetére


beers
addikt

Ez egész kedvező!
Nem kell x időnkét fix összeget feltölten rá?

M&N

(#4084) Ludovicus válasza Curtis666 (#4049) üzenetére


Ludovicus
aktív tag

Üdv! Bennem több dolog is felmerült: vajon mit kell értenem értesítés alatt? Amikor kirakták a közleményt a honlapra, vagy amikor erről sms-t kaptam, vagy amikor hatályba lép az új ÁSZF? Egyébként nekem netriskes flottám van, amihez tartozik 1 év tarifahűség is és tegnap a Vodafone ügyfélszolgálata telefonon arról tájékoztatott, hogy nem mondhatom fel a "telefonadó" miatt kötbér nélkül a szerződésemet. Azt meg elfelejtettem megkérdezni, hogy a plusz 490 ft havidíj is lebeszélhető lesz-e, vagy sem... Én az utóbbira tippelek :(

[ Szerkesztve ]

(#4085) #35104512 válasza Ludovicus (#4084) üzenetére


#35104512
törölt tag

Vodás flottások azt mondják nem lesz lebeszélhető, illetve a voda honlapján is ez szerepel. Én úgy tudom, hogy a sms számít az értesítésnek, vagyis onnan számít a 15 nap, de pár napja a voda lehúzta a rolót és kötbér nélkül nem enged el senkit, nézz át a voda topicba, ez a téma egy ideje.

(#4086) Wartburg


Wartburg
csendes tag

Telenornál elérhető lenne nekem az "mszp"-s flotta de sajnos ma nem tudtam meg ma a percdíjakat.valaki tudja esetleg?és az mennyire valós dolog?be tud bukni?ja és milyen áron lehet hozzá telefont választani?mint a sima publikushoz?válaszokat köszönöm

(#4087) Wartburg


Wartburg
csendes tag

ha belépek az mszp-s flottába,melyik áron lehet hozzá telefont venni?annyi ár van a neten,most ez kiscsomag v nagy?vagy külön ár? :Y :Y még a publikus ár se egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#4088) Orgi válasza Wartburg (#4087) üzenetére


Orgi
őstag

Egyrészt ha jól tudom a percdíjak ugyanazok mint a DPI flottában (itt megtalálod keresővel ezt a témán belül), másrészt pár oldallal korábban írta vki, hgy a DPI alaptarifa 3-nak minősül talán, így ez is...

(#4089) Wartburg válasza Orgi (#4088) üzenetére


Wartburg
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#4090) Csöves válasza Orgi (#4088) üzenetére


Csöves
senior tag

alaptarifa 3 :K

Aquila non captat muscas.

(#4091) Wartburg válasza Csöves (#4090) üzenetére


Wartburg
csendes tag

Köszönöm!az vásárlásnál elég vicces azzal az xs-s besorolással .

(#4092) club1 válasza Wartburg (#4091) üzenetére


club1
veterán

Azt azért lásd be, nem lehet mindent (olcsón is telefonálj, kis és minél nagyobb részben lebeszélhető havidíjjal, meg persze jó nagy kedvezménnyel is kapj telefont).

(#4093) Wartburg válasza club1 (#4092) üzenetére


Wartburg
csendes tag

Persze persze,érthető!De eddig is hiába fizettünk havonta 60-70ezret 4előfizura eddig is ezt kaptuk:xs. :)

(#4095) Minka100


Minka100
csendes tag

Nekem 12 Ft minden irányba, flotta tagokkal ingyenes...van ettől olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#4096) Curtis666 válasza Minka100 (#4095) üzenetére


Curtis666
csendes tag

Szia,
Ez a 12 huf bruttó, vagy nettó? mennyi a havidíj? Melyik szolgáltató? Van belépési költség, vagy tagsági?Korlátozás hogy hányan csatlakozhattok...?

(#4097) Joe bácsi válasza Minka100 (#4095) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az ilyen újoncoktól beböfögött infókat "szeretjük" igazán! :(( :W

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4098) Dracula72 válasza Minka100 (#4095) üzenetére


Dracula72
senior tag

[link]
A link szerint van :D

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#4099) Taktoj


Taktoj
aktív tag

legujabb közlemény szerinti megoldásportál flotta dijai: [link]

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#4100) zoli62 válasza Taktoj (#4099) üzenetére


zoli62
addikt

Elég sok már így havi fix kiegészítővel. Hexton ttelekom új július elseje utáni díjairóll van valakinek infója?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.