Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) nggabi válasza Dracula72 (#4199) üzenetére


nggabi
nagyúr

a télapónak ;] am az apró betűs részt még nem mondta, szal ne siess...

"szenyor dzsíííí"

(#4202) dedike válasza Dracula72 (#4199) üzenetére


dedike
addikt

Gonoszak vagytok! Biztosan privit akart írni... :C :D

Jó szerencsét!

(#4203) kano válasza zoli62 (#4192) üzenetére


kano
nagyúr

Azért annyira nem félek, több száz fős vállalati előfizetéses flotta és nekünk is van érdekérvényesítő erőnk. ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4205) szlibud


szlibud
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani t-mobile-os flottát ahova magánszemély beléphet? Új előfizetés is kéne akkor az rajtuk keresztül megy?
Előre is köszi...

(#4206) BAMBOLA1 válasza Dracula72 (#4199) üzenetére


BAMBOLA1
csendes tag

az emailiem: csgy1974@gmail.com

(#4207) BAMBOLA1


BAMBOLA1
csendes tag

tehát akkor újra: nekem 12 Ft a netto percdij és nem kell klubhoz csatlakozni, beugrót fizetni. Ha valakit érdekel irjon e-mailt, vagy privát üzenetet.
email: csgy1974@gmail.com

(#4208) Drakulati válasza ddagadt (#4204) üzenetére


Drakulati
csendes tag

Nyilvánosan válaszolok, mert ezt már többen is kérdezték. Remélem olvasod. :)
A Szíriusz flottánál a telefonadó a következően néz ki:
Magánszemélyeknél és cégeknél egyaránt bruttó 490 Ft.

Szerintem ez elég jó, akinek küldtem tájékoztatót az még ezt az összeget számolja hozzá a tarifákhoz.

(#4209) zoli62 válasza kano (#4203) üzenetére


zoli62
addikt

Nem kérdezted meg a kapcsolattartódat, hogy mik a változások?

(#4210) Alzs


Alzs
csendes tag

http://alkupiac.hu/termekek/1138928_dpi-flottas-elofizetes-12-ft-perc-masodperc-alapon itt kötöttem DPI-s (telenor, fidesz) szerződést. Érdemes felvenni a kapcsolatot a csávóval. 3000ft/sim posta hozza ki. Csak ajánlani tudom.

(#4211) kano válasza zoli62 (#4209) üzenetére


kano
nagyúr

Áááá ez nálunk nem így működik. Kijönnek a Telenortól és a cégem leül velük tárgyalni.
Új szerződést kell kötnünk, mert a régi lejárt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4212) Drakulati


Drakulati
csendes tag

Erre szüksége lehet annak aki flottába viszi a meglévő telefonszámát. :)
A számhordozással kapcsolatos szabályozások:
http://www.kozlonyok.hu/nkonline/MKPDF/hiteles/MK12008.pdf

[ Szerkesztve ]

(#4213) g0dl válasza Alzs (#4210) üzenetére


g0dl
addikt

Ez számhordozással is megy?

(#4214) 8


8
senior tag

flottát keresek, tud valaki ajánlani megfelelőt a következő kritériumokat figyelembe véve?

- hűségidő nélkül
- havidíj sms-ekre is felhasználható
- max 4000 forint körüli havidíj (de jobb ha 2000-3000)
- internet opció legyen, vagy havidíjban foglalt adatforgalom

előre is köszi

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4215) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! T-Mobile-os flottába van lehetőség átvinni a T-Mobile-os magánelőfizetésem? Olyan T-Mobile-os flottát tudtok ajánlani, amihez szabadon lehet csatlakozni? A www.lehetolcsobb.hu flottájáról mi a véleményetek? Előre is köszi a segítséget. Üdv

(#4216) zoli62 válasza Tappancs2001 (#4215) üzenetére


zoli62
addikt

Amit ismerek, ott át lehet vinni a számot, de ez a flottánként változó lehet.

(#4217) Drakulati válasza Tappancs2001 (#4215) üzenetére


Drakulati
csendes tag

Szia!
Igen, át tudsz menni t-mobil-osból, t-mobil-os flottába. A www.lehetolcsobb.hu flottájáról, az a véleményem, hogy feltétlenül nézz meg más flottát is mielőtt döntesz, érdemes! :) Ha gondolod küldök tájékoztatót egyről.

(#4218) Tappancs2001 válasza Drakulati (#4217) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi az infókat. Körbenéztem a neten, de eddig a lehetolcsobb.hu flottája tűnik befutónak (csak sim kártyát szeretnék, így nem kell hűséget vállalni rá (ez fontos szempont), a percdíjai sem vészesek). Ha tudsz küldeni ennél jobb ajánlatot, azt nagyon szépen köszi előre is :)

(#4219) Tappancs2001 válasza zoli62 (#4216) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Meg tudnád írni a flotta nevét és elérhetőségét. Bár a mostani előfizumon még 1,5 év hűség van. Előre is köszi

(#4220) csemberlen válasza Drakulati (#4217) üzenetére


csemberlen
őstag

t-mobilos flotta éredekel engem is

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4221) Drakulati válasza Tappancs2001 (#4218) üzenetére


Drakulati
csendes tag

Az én információim szerint a www.lehetolcsobb.hu ajánlata is Vodás és két év hűség van, de tévedhetek.
Ha priviben elküldöd az email címed, akkor küldök infót a mi flottánkról, szerintem ez nagyon jó és nincs közösségi felelősség vállalás. De 2 év hűség itt is van.

(#4223) g0dl válasza Rodez22 (#4222) üzenetére


g0dl
addikt

Én pedig verhetetlen havidíjat szeretnék, akár picit drágább percek árán is.

(#4224) kano válasza Rodez22 (#4222) üzenetére


kano
nagyúr

Ennek fejében mit kell vásárolni, hová kell belépni és kinek kell eladni a lelkemet? ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4225) zoli62 válasza Tappancs2001 (#4219) üzenetére


zoli62
addikt

(#4226) Drakulati válasza Drakulati (#4217) üzenetére


Drakulati
csendes tag

Az egyértelműség végett írom, hogy az a flotta, amit én javasoltam :) az nem T-mobile-os. :)

(#4227) Tappancs2001 válasza Drakulati (#4221) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Nagyon szépen köszi az infókat. Az fontos, hogy ne kelljen hűséget vállalnom, és így, mivel csak sim kártyára lesz szükségem, telefonra nem, így a megoldasportal.hu flottáját választottam. Szerintem a havidíja és a percdíjai se rosszak.

(#4228) kano válasza Drakulati (#4226) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi, akkor köszi a Voda nem érdekel. ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4229) nggabi válasza kano (#4228) üzenetére


nggabi
nagyúr

mi a baj a vodával? mondjuk nekem se tetszik éppen :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#4230) apatyas válasza zoli62 (#4225) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szép, szép, ismerjük, de be is tudsz vinni? Mert mostanában ezt nemigen lehet, hacsak tényleg van valami dolgod velük.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#4232) Tappancs2001 válasza Rodez22 (#4231) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Csak sim vásárlása esetén nincs hűség, teló vételénél 2 év hűség, havi díj: 4554 Ft bruttó, belépési díj 2500 Ft bruttó, 15,68 FT bruttó percdíjak minden mobil irányba. Üdv. Elküldenéd nekem privát üzenetben az ajánlatodat? Előre is köszi.

(#4233) sunahunter


sunahunter
senior tag

Mostanában van szökségem 5db kártyára, egymásközti ingyenekre, no sms, no net, osztható havi 100%-os lebeszélhetőséggel.
Sok flottát megnéztem, de egyik sem nyújtotta azt amit keresek.
Valamelyik kauciós, a másik valami hülye termékek vásárlásához kötötte a reget.
Végül megálltunk a vodkafonnál, és nem lett rosszabb egyéniben mint egy flotta.

(#4234) kano válasza sunahunter (#4233) üzenetére


kano
nagyúr

Én is ugyan ilyet keresek, de:
1. Nem szeretem a Vodát,
2. Nincs térereje a Vodának ott ahol használnánk (XXI. század).

Milyen csomagba mentetek (vállalati, céges)?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4235) sunahunter válasza kano (#4234) üzenetére


sunahunter
senior tag

Osztható havidíj, valami 15000+okosráadás, össz 17500ft.
Mind lebeszélhető, mindegy ki beszéli le. Nekünk pont elég. Percdíj br19.
Vállalati. Mi Telenortól jöttünk, pont térerő gondok miatt:)

(#4236) Joe bácsi válasza kano (#4234) üzenetére


Joe bácsi
őstag

NEM hiszem el, h. nincs fullos térereje a Vodának!!! Te hazudsz!!! :D Nagy plakátokon reklámozzák, h. neki az országban a legjobb 3G lefedettsége van! Ergo a GSM-e pedig még a 20 méterrel a föld alatti pincében is fogható! ;]
A Voda a legnagyobb hazudozó! :W

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#4237) csemberlen


csemberlen
őstag

Tudtok olyan flottát, ahol az egymás közötti beszélgetés ingyenessége csak OPCIÓ, és nem kötelező dijas?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4238) Soma01 válasza csemberlen (#4237) üzenetére


Soma01
veterán

Az nem jó ha van, de full lebeszélhető az is?

(#4239) csemberlen válasza Soma01 (#4238) üzenetére


csemberlen
őstag

Irom érthetőbben, olcsó percdij érdekel, de nem beszélünk egymás között annyit, hogy megérje 4 sim kártyánál a havi 500-1000 Ft-ot az egymás közötti ingyenesség.
Max havidij 2000FT, ha ebből nem mind beszélhető le az még elfogadható.

Most is levelezek az egyik flottással, de nem képes 1 levélben leirni minden "Buktatót".
Úgy kell rákérdeznem az egyesületi dijra, havi dijra. Regisztráltként nézve a honlapon sincs fent minden adat.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4240) Drakulati


Drakulati
csendes tag

Sziasztok!

Készítettem egy kis csemegét. :)

Az alábbi linkről letölthetitek az excel kalkulátort ahhoz a flottához, amit már itt javasoltam.
Elsősorban azok számára ajánlom ezt a flottát, akik 6-8 ezer forint felett beszélnek egy hónapban. Persze tájékozódni és játszani a kalkulátorral szerintem mindenkinek érdemes.
Fontos, hogy a kalkulátor nem vesz minden szempontot figyelembe, de így is jó megközelítéssel hozza az eredményeket. Ha biztosra akarsz menni, akkor kérd emailben a tájékoztatót és a tarifatáblázatból fogod tudni kiszámolni pontosan.
Akkor válaszd ezt a flottát, hs 3-4 hónapon belül megtérül az egyszeri díj. Akinek 1 hónapon belüli a megtérülés az azonnal lépjen, mert neki minden nap pénzkidobás! :)
Jó szórakozást hozzá! :K

http://cln.hu/SporolasKalkulator.xlsx

Szép napot Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#4241) Zirowe válasza csemberlen (#4239) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Olyat nem fogsz találni, minden flottában alap és kötelező az egymásközti opció, hiszen alapvetően ez lenne a flotta lényege az olcsó percdíjak mellett.

De eleve ezen opciók ára elenyésző, párszáz ft.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4242) szlibud


szlibud
tag

Sziasztok!

T-s flotta? Még mindig senki sehol se tud?

(#4243) Orgi válasza szlibud (#4242) üzenetére


Orgi
őstag

Nem nagyon szoktak előfordulni: pár Vodás, 1-2 Telenoros (bár mintha mostanában azok se pörögnének itt), T szinte csak 1 volt az elmúlt időszakban (az is megszűnt kb).
Normális Telenoros flottát DPI-n kívül nem ismer valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#4244) csemberlen válasza Orgi (#4243) üzenetére


csemberlen
őstag

Csak ami itt a fórumon van: vodás van vagy 10, telenoros se kevés. T-s is legalább 2.
az egyikkel most tárgyalgatok: olcsoelet@gmail.com

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4245) sunahunter válasza szlibud (#4242) üzenetére


sunahunter
senior tag

Csak cégeknek, kaucióval, ajánlással: klaszterhaz.hu
Ha kell ajánlás, szólj.

(#4246) BrTH válasza csemberlen (#4244) üzenetére


BrTH
tag

Mondjatok egy jó Telenorosat ahogy cégként is lehet csatlakozni vagy kb 30-40 számmal.

By BrTH

(#4247) LEGIOX


LEGIOX
tag

Valakinek van esetleg infója, hogy a telenor mennyivel emeli a DPi-t? Még nem kaptam számlát.

(#4248) csemberlen válasza BrTH (#4246) üzenetére


csemberlen
őstag

egzinet, és netegyesulet
hogy jó-e neked arról neked kell meggyöződni

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4249) BrTH válasza csemberlen (#4248) üzenetére


BrTH
tag

Köszi, segítenél hol találok bővebb infot ezekről?

By BrTH

(#4250) #35104512 válasza csemberlen (#4248) üzenetére


#35104512
törölt tag

egzinet azt hiszem vodás. megnéztem most ezt a netegyesületet, de éves tagdíj van itt is, illetve a két legkisebb csomag sajnos jelenleg nem igényelhető :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.