Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) Drakulati válasza laleeee (#4335) üzenetére


Drakulati
csendes tag

Pedig emailben küldtem tájékoztatót és azt is leírtam, hogy számodra valószínűleg nem az általam javasolt a megfelelő.

(#4352) kano


kano
nagyúr

Ezt csak úgy találtam: :Y
[link] 30. oldal.
Elgondolkodtatók az árak.
Vicc nem? :(((

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4353) sunahunter válasza kano (#4349) üzenetére


sunahunter
senior tag

Te nem hangember vagy, elvégre meg erre való a fórum. :K

(#4348) szabi__memo:
Nem haragszom, ennyire telt tőled.
Köszönjük hogy itt vagy, és ehhez hasonló igen hasznos információkat osztasz meg velünk.

(#4354) Drakulati


Drakulati
csendes tag

Azok számára, akiknek 6000 forintnál magasabb a havi számlájuk.
http://gyumolcsozo.blogspot.hu/

(#4355) laleeee


laleeee
őstag

a vöröskereszt-nél van egy haverom,1000ft + áfa és 8 forintos percdíj,régi pannonos flotta,de sajna oda nem léphetek be..

(#4356) beers válasza laleeee (#4355) üzenetére


beers
addikt

Ezekbe halandók nem kerülnek be.....!

M&N

(#4357) hadnagy007


hadnagy007
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Próbáltam olvasgatni ki mit ajánl de már a végén bele keveredtem. Aki tud valami jó flottát ajánlani amibe be is lehet lépni azt szívesen fogadnám. Jelenleg Piros szolgáltatónál vagyunk a párommal átlagos havi telefonszámlánk összesen 15ezer forint sajnos van amikor több :(
tehát szükségünk lenne egy jó szolgáltatásra.
jelenleg decemberig még hűség idő van.

várom a privátokat köszönöm.

(#4358) llaszlo válasza BAMBOLA1 (#4304) üzenetére


llaszlo
veterán

Miért kell körbebalettozni? Írj le részletesen mindent és akkor mindenki tudni fogja.
Szolgáltatót még mindig nem írtál. Meg a flotta nevét sem. ezek pedig elég fontos dolgok.

(#4359) szomoru válasza beers (#4336) üzenetére


szomoru
csendes tag

üdv!

Van ilyen lehetőség én is ilyen flottába vagyok de
nagyon megszigorították a belépés lehetőségét vagyis nem tudok segíteni belépni!!!!
A paraméterei a következő minden feltüntettet árat bruttóban kell érteni:
1800 Ft 100%-ban bárhová 1 mp alapon lebeszélhető
7 Ft hálón belül
13 Ft más hálózatba
100 db dijmentes sms bárhova
100 MB internet és ez mind a havi dijban van!
Ezen kívül rengeteg opció fillérekért PL: 2GB net 1290 ft.stb.
A szolgáltató NEM PUBLIKUS elnézést kérek mindenkitől :N

[ Szerkesztve ]

(#4360) club1 válasza szomoru (#4359) üzenetére


club1
veterán

Ennek a hozzászólásnak így semmi értelme nem volt, hacsak nem dicsekedni/szórakozni akartál. Remélem nem jön még néhány agyament a zárt flottájával...

(#4361) szomoru válasza club1 (#4360) üzenetére


szomoru
csendes tag

Csak a hitetlenkedők miatt de mindjárt gondoltam hogy ez lesz a válasz!
Ha valami nem publikus akkor nem az és nem akartam dicsekedni mivel nem
említettem szolgáltatót amit egyébként sem lehetne nyilvánosan nem de?
Az agyamentről meg csak ennyit :O

(#4362) sunahunter válasza club1 (#4360) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kéne egy másik topic, "titkos mobilflotta, belépni nem lehet" címmel.

(#4363) szomoru válasza sunahunter (#4362) üzenetére


szomoru
csendes tag

:R

(#4364) sunahunter válasza szomoru (#4363) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem Te vagy a fő kiváltó ok, nyugi ;)

(#4365) wwhy


wwhy
veterán

Infók az olcsóéletes tarifáról:

mint látható, a weboldaluk is megszűnt, illetve hát a tarifához messze semmi közük, teljesen pofátlan módon kértek 2500-5000 Ft-os ügyintézési díjat!!

Az általuk hirdetett tarifáról néhány konkrét infó, a tulajdonos engedélyével:
- vodafonos
- több tarifacsomag létezik nettó 2400-6400 /hó, akár tarifahűség nélkül is
- másodperc alapú számlázás
- 100%-ban lebeszélhető
- magánszemély ugyanazon a néven max. 2 SIM-et vihet be
- tagsági díj 7200 Ft (bruttó) / 2 SIM

Bővebb infó: info@mkkve.hu

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4366) saccbusiness


saccbusiness
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon szépen kérlek Benneteket, hogy ha valaki tud valamilyen T-Mobile-os flottát ajánlani nekem, az legyen olyan kedves, hogy ír egy privit...Legvégső esetben más szolgáltató flottacsomagjai is jöhetnek, de T-s lenne a legjobb számomra...Még ha az összes szolgtáltató be is kaphatja :))

Tudtok olyan flottáról esetleg, ahol hűségidővel terhelt magánfizus számot is be lehet vonni flottába?

Nagyon hálás lennék a válaszaitokért...

Egy túl sokat költekező leányzó :)

(#4367) csemberlen válasza saccbusiness (#4366) üzenetére


csemberlen
őstag

privi ment

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4368) mb702 válasza csemberlen (#4367) üzenetére


mb702
tag

szia,

küldenél nekem is privátban infókat erről a T-s flottáról?
Köszi előre is!

üdv.: István.

(#4369) laleeee válasza csemberlen (#4367) üzenetére


laleeee
őstag

meg nekem is :)

(#4370) csemberlen


csemberlen
őstag

Inkább ide irom ki, mert sokan kerestetek T flotta ügyben.
Hozzátéve, hogy semmiközöm a flottához, csak én is kerestem, itt találtam valahol a honlap:
[link]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4371) csemberlen


csemberlen
őstag

Sorry mindenkitől de valószinű, hogy nem T-s flottát linkeltem be.
Most viszont megteszem, itt mindhárom flotta jelen van.[link]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4372) Orgi válasza csemberlen (#4371) üzenetére


Orgi
őstag

A Telenorosok nem élnek jelen pillanatban, én is néztem ezeket.

(#4373) BrTH válasza Orgi (#4372) üzenetére


BrTH
tag

Mert nem aktualisak a Telenorosok?

By BrTH

(#4374) Orgi válasza BrTH (#4373) üzenetére


Orgi
őstag

Szerintem egy hete néztem (Alfa volt a Telenor talán) és mindhez az volt írva emlékeim szerint, hogy pillanatnyilag szünetel.

(#4375) club1 válasza Orgi (#4374) üzenetére


club1
veterán

Ezen mondjuk annyira nem csodálkozom, a Telenor szinte minden flottába betette az 1000 Ft + ÁFA-s nem lebeszélhető plusz havidíjat (az új adó ellentételezéseként), plusz a lebeszélhetőséget is bekorlátozta és még bevezette a kötelező hűségidőt is. Ezek után már egyáltalán nem érdemes hozzájuk menni (kivéve tucatnyi flottát)...

(#4376) g0dl válasza club1 (#4375) üzenetére


g0dl
addikt

És ezek az emelések lényegesen magasabbak az adó mértékénél.
Nem hiszem, hogy ez jó döntés, mikor jönni fog egy negyedik szolgáltató, akivel vélhetőleg nem fog menni az árkartell.

(#4377) #35104512


#35104512
törölt tag

A dpi -ről még mindig semmi konkrét hogyan változik? Vajon miért ilyen nagy a csend körülötte?

(#4378) club1 válasza g0dl (#4376) üzenetére


club1
veterán

Így van. A mi flottánkban megvizsgáltuk, csak az 1000 Ft-os emelésen keres 30%-ot a Telenor (átlagosan 350 percet beszélünk flottán belül és kívül együttesen), a lebeszélhetőség korlátozása és a többi már csak extraprofit...

(#4379) Drakulati


Drakulati
csendes tag

Az általam javasolt flottánál tiszta a telefonadó is. Bruttó 490/hó cégnek és magánszemélynek is egyaránt. Szépen gyűlnek a tagok is és már innen is jöttetek egy páran. Ennek nagyon örülök és köszöntelek titeket a flottában. :)

Fontos újra kihangsúlyoznom, hogy azoknak igazán jó a ez a flotta, aki többet beszélnek, mint 6-8 ezer forint/hó. Számukra viszont nem találtam jobb megoldást.
Tehát akik sokat beszélnek jelezzék nekem. Nyilvánosan nem írhatok részleteket, de priviben szívesen.

üdv és szép napot! ;)

(#4380) g0dl válasza Drakulati (#4379) üzenetére


g0dl
addikt

És azoknak, akik ennél lényegesen kevesebbet beszélnek, azoknak nincs ötleted?
Nekem úgy tűnik a "kis" ügyfeleknek az előfizetés a jelen helyzetben nem éri meg, kizárólag 1-2 feltöltős csomag ( konkrétan a bluemobil és a djuice control). éri meg, a többi a 40Ft feletti percdíjával egyszerűen rablás.

(#4381) csemberlen


csemberlen
őstag

Most jött SMS a T-mobiltól, hogy szept 1-től változnak az előfizetési dijak.
Aug 1.-én felkerül a honlapra, és 15 napig élni lehet a felmondás jogával.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#4382) noorbertt válasza csemberlen (#4381) üzenetére


noorbertt
őstag

jaja..Nekem is.
Kíváncsi vagyok hogy ez érinti e az egyházi flottát :F

(#4383) sunahunter


sunahunter
senior tag

Túl vagyok a váltáson, és a tapasztalat, hogy a flottások max 500ft-ot emelnek, a szolgáltató meg csont nélkül 100/sim.

(#4384) apatyas válasza g0dl (#4380) üzenetére


apatyas
Korrektor

Szerintem a T-nél a Dominó Nap és hozzá a Dominó Nap Plusz kedvezmény együtt egész tűrhető, flotta találásáig ezt az alternatívát választottam. (vannak más érdekes kedvezmények, érdemes megnézni a weblapon)
Dominó Nap: 43Ft hálón, 44Ft kifelé, SMS 35 bent 43 ki,
Plusz Kedvezm: 22,35Ft belföldön a hívás és SMS, munkanap 18 -> 7 óráig, és 30 naponta 264Ft a kedvezmény díja. 13 perc hívás felett megéri a különdíjat :)

Remélem segítettem valakinek.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#4385) club1 válasza apatyas (#4384) üzenetére


club1
veterán

Szerintem ettől egyszerűbb és logikusabb a bluemobile.

(#4386) Drakulati


Drakulati
csendes tag

Van olyan aki biztos ennek az értelmezésében? Ma küldte ki a T-Mobile az ügyfeleknek. Kérem, hogy olyanok írjanak, akik tényleg tudják. Bocsánatot kérek azoktól, akik szívesen fejtik ki a véleményüket, de van ötletünk nekünk is.Kérlek csak akkor írj, ha biztosan tudod. Ki mondhatja fel a szerződését és ki nem?

Az SMS:
2012.09.01-jétől módosulnak díjaink és Üzletszabályzataink. A változásról és kapcsolódó feltételekről való részletes tájékoztatás a www.t-mobile.hu oldalra való kikerülésétől, azaz 2012.08.01-től számított 15 napon belül, az Üsz. 9.2.3. pontja szerint élhet felmondási jogával.

A pont amire hivatkozik:
9.2.3. Közös szabályok
9.2.3.1. Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos rendelkezéseket
tartalmaz, az Előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további
jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani az előfizetői szerződést. Nem
mondhatja fel az Előfizető az előfizetői szerződést ilyen esetben azonban akkor, ha
kötelezettséget vállalt arra, hogy a Szolgáltatást meghatározott időtartam alatt igénybe
veszi és az előfizetői szerződést az ebből eredő kedvezmények figyelembevételével
kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Amennyiben a
módosítás a kapott kedvezményeket érinti, és az Előfizető felmondja az előfizetői
szerződést, a Szolgáltató az Előfizetőtől nem követelheti a szerződés felmondását
követő időszakra eső kedvezmény összegét. (Eht. 132. § (5))
9.2.3.2. A nyilatkozattétel elmulasztása – mint ráutaló magatartás – elfogadásnak
minősül, ha a felek erről az egyedi előfizetői szerződésben megállapodnak. (Eht. 132.
§ (8))
9.2.3.3. A nyilatkozattétel elmulasztása nem minősülhet az előfizető, illetve igénylő
számára többletterhet jelentő, az adott (előfizető által igénybe vett) szolgáltatáshoz E_ASZF_120701.DOC 75/126
kapcsolódó új, illetve kiegészítő szolgáltatás megrendelését eredményező
szerződésmódosításra vonatkozó ajánlat elfogadásának. (Eszr. 15. § (4))

(#4387) #35104512 válasza Drakulati (#4386) üzenetére


#35104512
törölt tag

Egyrészt szerintem a t-mobile topikban lenne a helye, másrészt erre senki nem fog neked biztosat mondani, mert minden szerződés egyedi, a vodánál ezt eljátszottuk nemrég, mindenki találgatott, aztán van akinek engedték a bontást van akinek nem. Ha életbe lép, felhívod az ügyfélszolgálatot és megkapod a tuti választ.

(#4388) Drakulati válasza #35104512 (#4387) üzenetére


Drakulati
csendes tag

Igaz, hogy nem teljesen ebben a topic-ban a helye, ezért is szürke. Viszont sok olyan embert érint, aki a hűsége miatt nem válthat egy jó flottára, ezért szántam ide. :) bocs, ha valakit zavar

És persze, köszi a választ! :)

(#4389) nggabi válasza Drakulati (#4388) üzenetére


nggabi
nagyúr

az van leírva virágnyelven h ha van hűséged akkor maradsz vagy kötbér. engem is ugyanígy küldtek el a t-homokosok pár hónapja.

"szenyor dzsíííí"

(#4390) zoli62 válasza club1 (#4375) üzenetére


zoli62
addikt

Az durva.

(#4391) BrTH


BrTH
tag

A DPI flottában van lehetőség mobilnet feltétekkel? Milyen kedvezményekkel?

Ha új készüléket vásárolsz akkor milyen kedvezményes árakat kell figyelembe venni?

By BrTH

(#4392) LEGIOX válasza BrTH (#4391) üzenetére


LEGIOX
tag

Választhatsz hozzá mobilnetet ( ha ez volt a kérdés ), a készülékárak pedig az "Okostarifa 90" szerint alakulnak.

(#4393) BrTH válasza LEGIOX (#4392) üzenetére


BrTH
tag

Köszi, igen. Meg arra voltam még kíváncsi milyen áron,? Konkréten a 100MB csomag érdekelne pl 4-600 Ft és nem 1000 ért.

By BrTH

(#4394) szlibud


szlibud
tag

Hát mivel magán előfizetőként eddig nem találtam T-mobile-os flottát, és tulajdonképpen annyira a többi sem kedvező, viszont egy új számra sürgősen szükségem volt, vettem egy blue mobile-os-t a lidl-ben, a percdíjak olcsóbbak mint a többi szolgáltatónál az alsóbb kategóriás díjcsomagokban, hogy a feltöltőseikről ne is beszéljünk, és halál egyszerű.

Ráadásul este 10-kor a telefonos ügyfélszolgálatuk simán aktiválta a vásárlás napján, a telenoros hipernetemre amit 1-2 hete vettem, csak azt mondták hogy 15 napon belül kell aktiválni és próbálgassam.

Még mindig várom a flotta ajánlatokat, elsősorban t-mobil. Ja és nem volna hátrány ha nem kéne belépési díjat fizetni amíg nem kaptam semmit, mert erős a gyanúm h. valakik simán lehúztak 1500 Ft-ra és nincs is flottájuk. :W

(#4395) llaszlo válasza csemberlen (#4371) üzenetére


llaszlo
veterán

Ennél hol vannak a percdíjak és a pontos feltételek?

T-mobile flotta jöhet.

(#4396) Orgi válasza llaszlo (#4395) üzenetére


Orgi
őstag

Regisztrálsz és belépés után látsz mindent.

(#4397) Sátán44


Sátán44
addikt

A "Mindeningatlan" flottában vagyok és érdeklődtem, hogy a mi percdíjaink hogyan változnak:

Válasz:
Mi még sajnos semmilyen információt nem kaptunk a T-mobiltól a telefonadóval kapcsolatban!

Üdvözlettel: M. T-né

2012. július 19. 15:52

Remélem azért egy körlevél formájában értesíteni fognak, ha kapnak valami infót.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#4398) nggabi válasza Sátán44 (#4397) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is kérdeztem a dpiseket megint de semmi. majd értesítenek ha tudnak valamit...

"szenyor dzsíííí"

(#4399) zoli62 válasza nggabi (#4398) üzenetére


zoli62
addikt

Még mindig semmi információ?

(#4400) Daveedka


Daveedka
tag

Tudja valaki, hogy ORFK-s flotta csak a vodafone-nál van vagy a t-mobile-nál is megtalálható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.