Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33117) gabor9991 válasza tsteve (#33114) üzenetére


gabor9991
őstag

Nekem is van kollégám, akinek legutóbb nem a flottakezelő, hanem a telenor számlázta a havidíjat a kedvezmények nélküli teljes áron.
Ő is megreklamálta, elvileg a pénzügy neki is intézi a dolgot.
Sőt, nekem is volt ilyen problémám, nekem 3 hónapon keresztül jöttek a dupla díjú számlák tavaly szeptember-október-november-hónapokban, míg végül decemberben meguntam hogy semmi nem történik és kértem egy új simet aminek a számláit a flotta küldi nem a telenor.Így megoldódott a probléma, azóta rendben vannak a számlázással, az említett 3 hónap díját pedig azóta sem kérte senki :D

Nem gondolnám, hogy 1500 forintért perelni fognak bárkit is.

(#33116) -ZeeZee-

Veszel egy telenoros simet, azzal már tesztelheted milyen a lefedettség, speedtest az elérhető sebességet fogja mutatni, a telenor mytv ingyenes minden telenorosnak, ott már nagyjából látszik mennyire terhelhető a hálózat nálad.Ez 400 forintból kijön :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.