- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Krumple: [Xpenology] DSM 7.3 telepítése proxmox 9 alatt - GUIval
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- sziku69: Szólánc.
- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Archttila
veterán
Nagyon szépen köszönöm!

Azt hiszem ennek a háznak a legfontosabb alappillére a modularitás:
We don't believe a computer case should be bigger than necessary. However, being a performance junky sometimes means you need to fit more stuff than the Average Joe. The TopHat modules are designed to expand the volume of your GHOST S1 XS, making it a S, M, or L. Add a TopHat in the bottom, put it on top or even stack them on each other.
Szóval igen, így marad mert ha netán úgy döntök, hogy combosabb hardvereket szeretnék rakni a házba akkor egyszerűen csak fogom, és kiegészítem a már meglévő alap kialakítást mondjuk egy magas vagy éppen közepes TopHat-tel, esetleg a hamarosan megjelenő egyéb kiegészítők egyikével: (slim optical drive, USB hub, passive CPU heatsink...etc.)
Persze nem tervezek ilyesmit de a lehetőség adott, és rengetegen élnek is vele (9900K/2080ti)![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Összességében úgy érzem elértem azt amit akartam, de ha valaki odajön hozzám és megkérdezi, hogy melyik volt eddig a kedvenc ITX házad, akkor természetesen az NCASE-t
fogom neki mondani, mivel az vélemény szerint minden idők legátgondoltabb kuckója.
Belegondolni is sok, hogy mennyiféle hardvert fogad. Vizezheted full, vagy 2x120 AIO (CPU/VGA), mehet bele torony illetve top-flow hűtés kettő 3.5 HDD-vel, vagy 4db SSD-vel... szóval tényleg szó szerint a különféle buldek százai lelhetőek fel netszerte, a lehető legszínesebb összeállításokban.A végére pedig íme a három "nagyágyú" egy képen

Új hozzászólás Aktív témák
- Gigabyte GA-E350N WIN8 (Rev. 1.0) használt alaplap integrált CPU-val
- SK Hynix 32GB modulok egyben (1x32GB) 3200Mhz - több db elérhető!
- SK Hynix 32GB modulok egyben (1x32GB) 4800Mhz - több db elérhető!
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.skill Ares 2400Mhz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.SKILL Trident Z 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3481
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó Apple iPhone 14 128GB Fekete / AKKU 100% / 12 hónap jótállással!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

