- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- bitpork: Ha Isten létezik...
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- ldave: New Game Blitz - 2026
- bobalazs: Microsoft Copilot és hasonló hülyeségek egyszerű kigyomlálása /örök megoldás/
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nixon18
senior tag
válasz
cinemazealot
#40316
üzenetére
A h270 chipset nem direkt a kaby lakehez van?
De egyébként van skylakebprocim, szóval nem lenne gond a biosfrissítés. Lehet, hogy ha ezt bevállalom, akkor lenne olcsóbb lap is h170-es lapkakészlettel.
Amit nem tudok még, hogy ezek a kis pentiumok mennyire bírják a 24/7 terhelést.
A node 304-ben valóban több 3,5" HDD hely van, mint a metisben. De akkor is szétválasztanám a felhőt és a médiatárat. Esetleg két 2 lemezes raid-tömbre (raid 1 és raid 0). A médiatárra amúgy is csak később kerülne sor megjelenítő hiányában.
Új hozzászólás Aktív témák
- Call of Duty: Warzone
- Hisense LCD és LED TV-k
- Tőzsde és gazdaság
- Linux kezdőknek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Rekord negyedévet zárt az Apple
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Építő/felújító topik
- Milyen alaplapot vegyek?
- További aktív témák...
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- LG 55QNED813RE / QNED / 55" - 140 cm / 4K UHD / 120Hz & 4ms / HDR Dolby Vision / FreeSync + HDMI 2.1
- Bialetti kézi kávéőrlő
- 156 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060 (ELKELT)
- iPhone 14 Plus 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4395, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

