Hirdetés
- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- Lalikiraly: Sencor SMC BS30 aktív hangfalszett bemutató
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
Goose-T #28729 üzenetére
Tudom hogy nem volt kérdés, de azért fárasztanálak vele
:
Ha túlnyomást csinálsz a házban, kikerülik a HDD-t az áramlások, szerencsétlen az elrendezés.
Oldalára felszereled a 140-es ventit, a belőlle kis szögben kilépő turbulens légmozgások eltalálják alulról a HDD tartó lemezét, de nem tudja körüljárni azt a levegő. Szerintem kellene a hdd fölé is perforáció, és az "U" alakú bölcsőjét is meg kellene reformálni, mert túl zárt.
Vagy a kábellevező ovális kivágást tömíteni a HDD mögött, és ha marad a hdd fölött 5-6mm hely, akkor túlnyomás esetén a ház eleje felől, a HDD-n tetején keresztül, a szabadba tudna áramolni némi levegő, a hátsó legfelső perforáción.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest