- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sellerbuyer: HDMI vagy DisplayPort kábellel szebb a kép?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- skoda12: Webshopos átverések
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
Enszuke #18897 üzenetére
Megint agybetegségen vitatkozunk.
Ha egy SB egy 25 fokos házban 50 fokos, akkor egy, mondjuk 35 fokos ITX házban 60 lesz.Ugyanez Haswellnél: 25 fokos jól szellőző házban is 70-75 fok körül megy. Minden teszt szerint 15-25 fokkal melegebb. Ez a 35 fokos ITX házadban már 80-85 fok.
1. Hol a 60 fokos belső házhőmérséklet? (Sehol.)
2. Hol a hatékonyabb hűtés a nagyobb hőkülönbség miatt? (Sehol, az már benne van a 15-25 fokos SB-Haswell különbségben)Persze 80 foknál még semmi baja nem lesz, de el lehet gondolkodni, hogy hol lesz a vége. Mi van nyáron, mi van ha fűtőtest van a közelben, stb... Nem komfortos. LEHET vele gond. Nem biztos, hogy lesz, de könnyebben LEHET. Minél kevesebb dologra figyelsz annál könnyebben.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- World of Tanks - MMO
- Robotporszívók
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Sorozatok
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Assetto Corsa EVO
- League of Legends
- A HBM elérhetősége korlátozza a kínai AI gyorsítókat
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Blue Titanium Titán dizájn, Pro teljesítmény 128 GB
- iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3404
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
- BESZÁMÍTÁS! Asus H310M i3 9100F 16GB DDR4 120GB SSD 500GB HDD GTX 970 4GB Zalman ZM-T7 FSP 400W
- HIBÁTLAN iPhone 13 512GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3273, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest