Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz suste #73527 üzenetére

    Na azért annak is lenne valami értelme, ha kitakarják.
    Mondjuk egy motoros fórumon jól lek@csögöz valakit jobb, ha ki van takarva a rendszám, mert ha összefutnak az utcán, a "Te voltál az a kis genyó, aki beszólt nekem XYZ fórumon?", akkor nyugodtan mondhatja, hogy "nem én voltam". Ellenkező esetben, ha nem takarja ki, jönne a viszont válasz: "De te voltál Te kis g@rény, látom a rendszámodból". :D

    Egyébként én sem értem a rendszám kitakarást monodjuk autó/motor hirdetéseknél. Ok, a gyökszi kereskedők tudják, hogy rendszám alapján le lehet kérdezni az autó minden adatát, ezért is pakolnak (no meg a reklám miatt) saját táblácskát a rendszám helyére. És ha rendszám alapján lekért információk alapján az érdeklődő már el sem megy a kereskedésbe, nyilván nehezebb eladni az autót/motort.

    De eladók sem mind takarják ki. Pont nézegettem egy Opel Zafirát megvételre, ahol a teli képeken kifotosoppolták a rendszámot, de két féloldalnézeti képen nem és össze lehetett rakni a rendszámot. Le is kérdeztem, mert R-es rendszáma volt (12 éves autó). Azt hittem, kintről hozták be. Hát nem. Tavaly februárban még szép sárga E-s rendszáma volt. Meg 7 tulaja és ráadásul fiatalodott is, mert 2017 októberében még 764000Km volt benne, de tavaly szeptemberben már csak 261000. :D

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés