Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33038) axlfsi válasza Wasquez (#33029) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem, ez a gyári, szimpla! ... De most már lehet kidobom a vele kapott, fehér PLA-t, mert akár okozhatja az is a problémákat... mindenesetre többször is lemértem azzal a 100mm-es hosszúsággal, ahogy mindenki teszteli, és ezzel az értékkel lett pontos...
Ma egész nap állítgatom, mókolok vele, kezd kicsit a tö..re forrni, mert az első napokban amilyen jó volt, most ma csak a gond van vele :U
link
link
link
(egyiket sem engedtem végül végig, amikor láttam közben, hogy milyen rossz lesz, azért ilyen a fotó)

25 pontos mesh, frissen generálva (term.60 fokon), Z offset is beállítva,... De mégis, mintha vagy nem lenne eléggé alacsonyan a nozzle vagy nem megfelelően jön ki belőle a PLA... (vagy teljesen más, ami elképzelhető, mert nyilván nincs még elegendő tapasztalatom, ...szóval bármit IS elhiszek).

Ha nem kellene gyártanom a régi fajta DD-hez BL touch tartót, már lehet fel is szereltem volna...

Már ott tartok, hogy felrakom az UBL-es JYERS-t, amivel 100 pontos mesh hálót tudok generálni :U
(Csak valamiért érzem, hogy nem a tárgyasztallal van a baj, hanem vagy a Z offset mégsem oké, vagy a PLA, extruder,...

Apropó, a hivatalos Ender 3 V2 max -steps, -jerk, -accel., és -speed értékeket hol tudom netről levadászni? Ezeket még azért megnézném, hogy biztos rendben-e, ...illetve talán vref feszeket is mérni kellene :F (forrónak egyébként sosem volt forró egyik motor sem).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.