Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62706) #19482368 válasza woodworm (#62702) üzenetére


#19482368
törölt tag

Openwrt-vel mi a bajod?
Az hogy bizonyos értelemben felügyeletlenek.Ugye volt erre is példa, hogy X év elteltével derült ki, hogy átjáró ház, ha emlékeim nem csalnak. És még csak reklamálni se tudsz, hiszen le van írva, hogy nem vállalnak felelősséget. A gyártóval se veheted fel a kapcsolatot, mint support hiszen nem az ő általuk preferált FW használod. Tehát veszel egy Eszközt X összegért, felteszel egy Openwrt, ezzel elveszted a garanciát, probléma esetén, és ha meg makkan az eszköz, akkor kuka. Lehet venni ismét egy eszközt.
Hogy mennyire lehet beállítani, nem tudom. Egyszer néztem egy tomato FW, kereken 30 percig, aztán inkább vissza az eredeti, mert nem megfelelően működöt. Mindegy, én elhatárolódom ezektől a CFW-től. Mert amennyi időt, energiát bele fecől az ember, már egy normális eszközt is majdnem lehet kapni, de legalábbis egy olyan eszközt, amire a későbbiek folyamán, lehet normálisan építkezni, anélkül, hogy heterogén hálózati eszközöket használna az ember. Tudom, igény, de legfőképpen pénz függő.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.