Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53049) patakidr válasza cocka (#53047) üzenetére


patakidr
aktív tag

Nem tudom, hogy az ASUS milyen minőséget gyárt routerből, lehet, hogy ez sikerül nekik.

Egyet biztosan tudok tudok: az ASUS úgy 10 évvel ezelőtt még prémium márkának számított a számtechben, ahogyan a Gigabyte is. Aztán elindultak lefelé szépen a gagyilejtőn.

Aztán vettem belőle céges szinten tucatnyi hw-t, perifériákat, laptopot, monitort, telefonokat (Padphone, Padphone 2).
Amit tapasztaltunk, az az egyre silányabb anyaghasználat és gyakori meghibásodások még a prémium szegmensben is. A szervizháttér hallata és a saját tapasztalataim alapján (Laptopnál elgörbített, csorba házzal és kontakthibás, lötyögő főkapcsolóval, valamint karcos kijelzővel kaptam vissza a készüléket alaplap csere után....!!!, Padphone esetében megütött sarkú telefonnal és hiányzó tablet elemekkel jött vissza a készülék, ráadásul egyik esetben sem sikerült az alaphibát orvosolni.)

Szóval nem állítom, hogy soha többet, de egy darabig biztosan nem veszek ASUS termékből még fogpiszkálót sem, ha nem muszáj....

Mielőtt ezren támadnátok: ez nem statisztika és nem reprezentatív felmérés! Ezek a valós tapasztalataim nagyszámú, és változatos ASUS hardver tekintetében.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.