- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- laskr99: Processzor és videokártya szilícium mag fotók újratöltve!
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Argos: Az vagy, amit megeszel
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
AtHoS
nagyúr
válasz
zsoltip #51531 üzenetére
Én is telefonon szoktam a kontaktokat felvinni, de a név mező mellett jobbra lévő kis "háromszöggel" lenyitom a mezőt, ami így szétnyílik
- Név előtag
- Keresztnév -> ide családnevet írok
- Középső név
- Vezetéknév -> ide utónevet írok
- Név utótag
- Vállalat
- Beosztásmezőkre.
Itt konzekvensen Keresztnév helyére a családi nevet, Vezetéknév helyére pedig az utónevet szoktam beírni, mert GG ugye alapból mindenhol fordítva jeleníti meg (ill. korábban így kezelte).Most ránéztem asztali gépen böngészőben a névjegyekre, ahol egyet megnyitva Szerkesztésre ugyanúgy a fordítottan beírt értékeket mutatja.
De egyébként a bal oldalon a Címtárat választva a Keresztnévhez beírt Családi név szerint rendezi sorba a névjegyeket, viszont most észrevettem pár kivételt, ami eltért ettől, bár a ABC sorrendiségben nem volt probléma, de ennek ellenére furcsa volt, hogy a B betűs neveknél (értelem szerűen a Keresztnévhez beírt Családnév szerint rendezve) más betűvel kezdődött az adott névjegy.
Egyiknél előtagba volt beírva, hogy Zongora, így az volt elől (hát ez mondjuk nem meglepő), viszont több névjegy esetén is hiába a fentiek szerint mutatja szerkesztésre megnyitva a névjegyet a Vezetéknév mező értéke volt elől és utána a Keresztnévhez beírt érték (de ugye a rendezésnél a megfelelő helyen - keresztnév mező szerint - volt egyébként az adott névjegy, de vezetéknév, keresztnév mező értékek sorrendiséggel megjelenítve)
A Zongora megjegyzést átraktam utótaghoz, míg az egyik fordított megjelenítésű névjegynél a vezetéknév mezőben végeztem pici módosítást, majd mentés után rendbe került a megjelenítés a Címtár nézetében (keresztnév, vezetéknév sorrendre).TruePhone tárcsázót használom Androidos készüléken és ott is Keresztnév mező szerint vannak a névjegyek megjelenítve, de az előbbi anomáliák - fordított megjelenítés - nem jelentkeztek eddig sem.
szerk.
woodworm
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- PlayStation 5
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Egérpad topik
- eBay
- sziku69: Szólánc.
- Abit is7-e-re passzív nb hűtőt de milyet?
- Mini-ITX
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- További aktív témák...
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával - Nint.hu
- Assassin's Creed Shadows Collector's Edition PC
- Antivírus szoftverek, VPN
- ÁRCSÖKKENTÉS Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest