Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43251) kezdosql válasza energomatt (#43241) üzenetére


kezdosql
tag

Es abbol hol talalok ingyenes programot kulonbozo nyelvekre?

(#43252) kezdosql válasza Poiro7 (#43250) üzenetére


kezdosql
tag

Ezer eve ingyenes dban erre lett kitalalva.

(#43253) energomatt válasza kezdosql (#43251) üzenetére


energomatt
senior tag

Ha léteznek ilyenek, akkor a Google keresőben..

[ Szerkesztve ]

(#43254) Cs1csó válasza Poiro7 (#43250) üzenetére


Cs1csó
félisten

A CCleaner tudja ezt, azt olvastam erről hogy elvileg 7x-es felülírás az ami után már SEMMILYEN megoldással nem lehet visszanyerni az adatokat - még a Kürt Zrt.-nek sem - és itt a képen még van valami 35x-ös is az már nem tudom mit tud, de HDD-re tuti jó.
SSD-re vagy hasonló flash alapú tárolóra lehet van más megoldás is ami úgymond kevesebb írással is meg tudja ezt oldani pl. a samsung SSD-khez van a SAMSUNG MAGICIAN progi amiben van egy SECURE ERASE nevű megoldás - láttam a menüjében és emlékszem ár de nem használtam - ami jó de lehet ilyen programot nagyobb gyártók is csinálnak a saját SSD-jükhöz.
Megpróbálok még keresgélni a témában hogy SSD-re van e valami dedikált megoldás de a CCleaner megoldása a 7x-es felülírás HDD-re bőven jó.

A fentebbi hozzászóló ezt ajánlotta én sem ismertem: Darik's Boot and Nuke

[ Szerkesztve ]

(#43255) Poiro7 válasza Cs1csó (#43254) üzenetére


Poiro7
aktív tag

Köszi :R

(#43256) ZCoyote válasza Poiro7 (#43255) üzenetére


ZCoyote
őstag

SSD-re kifejezetten nem ajánlják a HDD-k erase metódusait. SSD-re más módszert kell alkalmazni, az ilyen eraser progik általában tudják ezt a módot is.

Romani ite domum.

(#43257) ollie válasza Cs1csó (#43254) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt ugye tudod, hogy nem mágneses elven működik az SSD, így eleve értelmetlen az ilyen felülírósdi?

***

(#43258) dqdb válasza ollie (#43257) üzenetére


dqdb
nagyúr

És a mai modern HDD-k esetében is csak mítosz a hétszeres felülírás, amely a DoD 5220.22-M egy ma már visszavont előírása nyomán került be a köztudatba sok-sok évvel ezelőtt.

Az amerikai kormányzati szabályozás szigorodott (fizikai megsemmisítés vagy demagnetizálás), a való életben használatos pedig egyszerűsödött: elég egyszeres felülírás a visszaállíthatatlansághoz.

Külön alkalmazás telepítése nélkül az egyik legegyszerűbb felülírási módszer a következő Windows alatt:
1. összes partíció törlése
2. egyetlen partíció létrehozása
3. BitLocker ráeresztése teljes lemeztitkosítással az üres partícióra

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43259) Cs1csó válasza ollie (#43257) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igazad van erre nem is gondoltam (mármint a konkrét technológiai különbségre hogy a HDD mágneses elven az SSD pedig úgy tárolja az adatokat,de azt tudtam hogy nem használ neki a felülírás), de mint írtam úgy tudom nem is ezt ajánlják hanem van minden gyártónak a saját SSD-jére külön SECURE ERASE progija. A kérdező amúgy is mindkét technológiás adattároló biztonságos törlésére rákérdezett, úgyhogy szerencsére nem lőttem mellé.

(#43260) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy halom címke sablon, amit egy Régebbi Zebra nyomtatóra megírtak, LAB formátumú fájlokkal. Az új nyomtatónak a szoftverje ezeket a fájlokat már nem kezeli, LBL fájlokat szeretne látni. Google segítségét igénybe vettem, de nem találtam sem konvertálót, sem olyan programot, ami legalább megnyitná a lab formátumot, hogy ki tudjam importálni lbl formátumban.

Erre szeretnék valami 5letet, segítséget kapni. :)

Corel Wordperfectet írtak a neten, beszereztem azt is, de az sem nyitotta már meg. :(

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#43261) King Unique válasza dqdb (#43258) üzenetére


King Unique
titán

"az egyik legegyszerűbb felülírási módszer a következő Windows alatt:"

A BitLocker létrehozási képesség eleve nem mindegyik Windows-kiadásban van benne, ellenben a lemez teljes formázása nyilván igen, ami egyébként egyszerűbb módszer. Az utóbbi után nem fognak semmit találni a szokásos adatmentő programok, legalábbis HDD-nél nem. Akár SSD-knél is működik + utána Windows 8.x/10 alatt egy manuális optimalizálás (TRIM). De azoknál mondjuk célszerűbb inkább a gyári Secure Erase funkció használata.

[ Szerkesztve ]

(#43262) bluemirage válasza Winne (#43260) üzenetére


bluemirage
őstag

Mi is használunk Zebrákat a gyártásban.
Feltételezem, hogy céges problémáról van nálad is szó.
Ha az új nyomtató is zebra, akkor a zebra.com-on keresztül kell supportot kérni a LAB és LBL témában.
Egy ilyen céges problémánál általában nincs más járható út... És igen... Az is lehet, hogy pénzbe fog kerülni a megoldás. Ha a céges problémáknál a Google és Corel Wordperfect ... beszereztem' megoldások már nem váltak be. :U

Ha feltűnt a céges szó ismétlése, akkor az nem a véletlen műve, mert ez esetben a home megoldásoktól is néha el kell távolodni, pláne olyan professzionális területen,mint a zebra. :R
contact.emea@zebra.com (németül vagy angolul)

Meliora sunt bono inimica

(#43263) dqdb válasza King Unique (#43261) üzenetére


dqdb
nagyúr

Jogos, valamiért abban a tévedésben voltam, hogy a Home-ban is benne van.

De azoknál mondjuk célszerűbb inkább a gyári Secure Erase funkció használata.
Ezzel határozottan egyetértek.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43264) brd válasza King Unique (#43261) üzenetére


brd
nagyúr

Az utóbbi után nem fognak semmit találni a szokásos adatmentő programok, legalábbis HDD-nél nem.

Ez így félrevezető, mert a "mai" (legalább IDE vezérlős) HDD-knél semmilyen (a nem szokványos is) adatmentő program nem fog már ezt követően találni semmit. Az úgy 200 GB feletti HDD-k esetén pedig még HW-esen is esélytelen bármilyen töredéket találni még egy erre szakosodott adatmentő cégnek is (ennél kisebb HDD-k esetén még a sectorokban töredék adatokat van esély találni HW-esen) egy valóban teljes formázás után (ami a sectorok tartalmát 00-val írja felül).

The only real valuable thing is intuition.

(#43265) Winne válasza bluemirage (#43262) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem céges, nem erről van szó, legalábbis még nem, egy barátom címkézett vele otthon saját felhasználásra eddig a régivel, tönkrement neki és kapott egy másik gépet, ha megveszi bele a tekercseket és elintézi a fájlok konvertálását valahogy. A Corel Wordperfect trial volt, de nem is volt a listában a formátum, így törölve is lett.

Ha írok nekik, hogy erre szeretnék megoldást, kérnek valami regisztrációt vajon, vagy csak random mondanak egy számot? Van tapasztalatod ezzel kapcsolatban?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#43266) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Sziasztok!
CPU szabályzó programot keresek, amivel esetleg lehet overclockolni, vagy underclockolni (mint pl throttlestop, csak másik).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#43267) Cs1csó válasza ArthurShelby (#43266) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv egy ilyen programról tudok: Intel® Extreme Tuning Utility (Intel® XTU)

Egyébként ha K-s a proci akkor gondolom a biosban vagy UEFI felületen lehetengedélyezni az overclock-ot.

(#43268) Zola007


Zola007
veterán

Virtualbox szerű alternatívát keresek, ahol egy fizikai gép pontos mását tudom beállítani elemenként tesztelés céljára.
Létezik ilyen?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#43269) Cs1csó válasza Zola007 (#43268) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezeket nézd végig: AlternativeTo

A lista elején ez a két program található:
- VMware Workstation Player
- Quick EMUlator (QEMU )

(#43270) ArthurShelby válasza Cs1csó (#43267) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Egy 3740qm-mem van, szóval ez sajnos nem jó. :(

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#43271) Cs1csó válasza ArthurShelby (#43270) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ebben a prociban alapban van gyári tuning, hogy ez mikor lép működésbe nem tudom. (dedikált gomb vagy automatikusa szabályzás passz)


Amint látod 2,7Ghzaz alap és 3,7 Ghz a boost órajele, szerintem bőven jó. A biosban nézd meg hogy engedélyezve van e - nem tudom hol található de zongorázd végig a beállításokat - ez a funkció és ha engedélyezve van vagy nem is találsz rá opciót akkor valószínüleg automatikusa. Mivel egy mobil processzorról van szó gondolom notebookban van úgyhogy mindenféle tuninggal én csínján bánnék.

Nekem egy asztali 3,5Ghz-es van ami gyárilag képes 3,9Ghz-re ugye ez sem K-s.

Zola007

Amúgy mi a gond a VirtualBox-al? Ahogy néztem ez a legjobb a piacon. Mondhatni etalon.

[ Szerkesztve ]

(#43272) ArthurShelby válasza Cs1csó (#43271) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nem is annyira a tuning érdekel (kicsit az is), hanem hogy lejjebb vegyem a teljesítmény, hogy jobb legyen az akkuidő).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#43273) milu


milu
aktív tag

Olyan programot keresek, ami használható ügyfélszolgálat részére.

A GDPR adatvédelmi törvény miatt az ismerősöm által üzemeltetett ügyfélszolgálatnak a törvényi előírás szerint automatikusan rögzíteni és tárolni szükséges a hívásokat!

Vagy Androidra vagy vezetékes telefonhoz keressük a megoldást, aki ismer ilyet, kérem javasoljon! :R

(#43274) pc360 válasza milu (#43273) üzenetére


pc360
addikt

Van ebben valami nagyon magyar, amikor utólag jönnek rá, hogyan is kéne törvényesen üzemelni, de a megvalósításról gőzük sincs, mert eddig fel sem merült a legálisan működés kellemetlen opciója. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43275) Phülöp válasza pc360 (#43274) üzenetére


Phülöp
addikt

nehéz úgy naprakészen legálisnak lenni, hogy folyamatosan változnak a szabályok, némely esetben visszamenőleg, de legalábbis szűk határidővel, jelentős anyagi beruházással terhelve a vállalkozásokat

/nem a konkrét esetre gondolok, ill. nem CSAK erre

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43276) milu válasza pc360 (#43274) üzenetére


milu
aktív tag

Megoldást keres sz ismerősöm....Javaslom, hogy a kritikát hagyjuk a feleségére.... :W (elég neki az is, folyamatosan kapja a kritikát....) :-)

(#43277) pc360 válasza Phülöp (#43275) üzenetére


pc360
addikt

Jelen esetben egy 21 éve létező, köztudott szabályról van szó. Hát igen, nehéz adaptálódni ilyen nagy kapkodás közepette... :D Szegény magyar vállalkozót az évtizedek is húzzák.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43278) Phülöp válasza pc360 (#43277) üzenetére


Phülöp
addikt

erről a 21 évről nem tudtam - ez a GDPR okosság az utóbbi hónapokban került be a köztudatba

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43279) pc360 válasza Phülöp (#43278) üzenetére


pc360
addikt

Adatvédelemi szabályozás vs alapvető működési kötelezettség, tehát semmi új nincs a (hó)nap alatt.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43280) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!

Olyan ingyenes képméretező alkalmazást keresnék amivel könnyedén a kijelölt képeket tudkm kicsinyíteni adott méretre. Fizetőst ismerek de ingyenest tudtok ajánlani?

Üdv: Csabee.

(#43281) Phülöp válasza Csabee. (#43280) üzenetére


Phülöp
addikt

faststone image viewer

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43282) Csabee. válasza Phülöp (#43281) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Esetleg egyszerűbb? A VSO Image resizer elég könnyedén használható, csak az fizetős úgymond.. De itt nehézkesebb.

Üdv: Csabee.

(#43283) energomatt válasza Csabee. (#43282) üzenetére


energomatt
senior tag

Úgy érted, hogy még azt a két adatot se kelljen megadni, hogy mekkora legyen az új képméret?

(#43284) Oryctolagus


Oryctolagus
tag

Ismertek olyan adatforgalom mérő programot amiben betudom állítani azt is, hogy külön mérje a nappali és éjszakai adatforgalmat?
Pl.: 8:00-tól 00:00-ig és 00:01-től 7:59-ig
És mondjuk nincs tele mindenféle nemkívánatos dologgal.

Ha beleásnám magam, megírnám én de nincs kedvem.
Egyébként Windowsra kellene.

Köszönöm!

Per aspera ad astra.

(#43285) Csabee. válasza energomatt (#43283) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem, hanem pl épüljön be a context menübe. De most találtam egy egyszerűt úgy néz ki, köszi!

Üdv: Csabee.

(#43286) Phülöp válasza Csabee. (#43282) üzenetére


Phülöp
addikt

Viszonyítás kérdése. Hány kattintás alatt lenne elég egyszerű?
Itt a program indítása, mappa kiválasztása, file-ok kijelölése után
- F3
- advanced options
- méret kiválasztása
- OK
- Convert

Ráadásul ha periodikusan előjön ugyanez a feladat ugyanezzekkel a méretekkel, akkor sémaként el tudod menteni a konverzió beállításait.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43287) pc360 válasza Csabee. (#43282) üzenetére


pc360
addikt

Ott van a FastStone Photo Resizer is, ami eleve a konvertáló eszköz részét jelenti a képnézegetőnek, így spórolsz egy gombnyomást. :)

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43288) Kékes525


Kékes525
félisten

Szia pc360!

Láttam a NeszeTools-on a SUPERAntiSpyware új, 6.0.1250 verzióját. Előtte pedig a 6.0.1258-as volt. Hogy van ez? A honlapjukon is az 6.0.1250 van Product Release History for SUPERAntiSpyware Professional. Az 6.0.1250-as az 10/17/2017 dátumú. Nem értem. :F Rossz a verziószám?
Most telepítettem és a verziószáma 6.0.1258, ugyanaz, mint ami volt. :F

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43289) pc360 válasza Kékes525 (#43288) üzenetére


pc360
addikt

Kösz, javítva. Jó verzió lett feltöltve, csak az utsó számot írtam el.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43290) Kékes525 válasza pc360 (#43289) üzenetére


Kékes525
félisten

:N Nem te szúrtad el, hanem a fejlesztő és a honlap szerkesztője is. Duplán rosszul csinálták. A honlapukon is az van, ami értelmetlen, mert az eggyel régebbi verziónak is 6.0.1258 a száma. Azaz nemcsak a honlapukon feltüntetett verziószám rossz, hanem az is amit a program most megjelenít. Akkor lenne ennek értelme, ha a mostaninak nagyobb lenne a verziószáma mint 6.0.1258.

"Sok fejlesztőnél van olyan is, hogy visszavonják a letöltésekből a legutolsót, mert valami nem várt hibát tartalmaz."

Ez is lehetséges, de akkor miért adták ki ugyanazt a verziószámot, mint ami volt? Totál káosz. :D

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43291) pc360 válasza Kékes525 (#43290) üzenetére


pc360
addikt

:D Holnap ránézek majd, hogy mi is az aktuális. Sok fejlesztőnél van olyan is, hogy visszavonják a letöltésekből a legutolsót, mert valami nem várt hibát tartalmaz.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43292) ollie válasza milu (#43273) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Androidon léteznek hívásfelvevő alkalmazások, de nem minden készülékkel működnek. Plusz azt is figyelembe kell venni, hogy minden hívás elején kötelezően be kell mondani, hogy a hívás rögzítésre kerül, és ezt célszerű automatizálni, különben komoly jogi következményei lehetnek, ha elfelejti bemondani az ügyfélszolgálatos. Ez az automatizálás nem megoldható androidon.

Egyébként az ügyfélszolgálatok jellemzően IVR rendszereket használnak (ezek azok az automata rendszerek, melyek válaszolnak a hívásra, és különböző opciókat adnak a hívónak (nyomd meg az 1-est ehhez, a 2-est ahhoz, stb), valamint be tudnak mondani bármit, pl. a figyelmeztetést is a felvételre.

Itt van egy ilyen szolgáltatás: [link]

Persze a legolcsóbb az, ha egy sima androidos telefonon van egy automatikus hívásfelvétel alkalmazás, de tényleg nem minden telefonon működnek ezek.

***

(#43293) Kékes525 válasza ollie (#43292) üzenetére


Kékes525
félisten

"Plusz azt is figyelembe kell venni, hogy minden hívás elején kötelezően be kell mondani, hogy a hívás rögzítésre kerül,és ezt célszerű automatizálni, különben komoly jogi következményei lehetnek, ha elfelejti bemondani az ügyfélszolgálatos"

Ez magánszemélyekre is vonatkozik?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43294) galaxys80 válasza Kékes525 (#43293) üzenetére


galaxys80
veterán

Így van. :K

(#43295) energomatt válasza galaxys80 (#43294) üzenetére


energomatt
senior tag

A titkosszolgálatokra is?

(#43296) bluemirage válasza energomatt (#43295) üzenetére


bluemirage
őstag

+1 :))

Meliora sunt bono inimica

(#43297) Kékes525 válasza energomatt (#43295) üzenetére


Kékes525
félisten

Gondolom a beszélgetés és a lehallgatás típusától függően. Nyomozás alatt biztos hogy nem.

(#43294) galaxys80

Akkor miért tölthetők le magyar IP címről ezek az appok (hívásrögzítők) a playről? Azok nem rendelkeznek ilyen beállítással.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43298) pc360 válasza Kékes525 (#43297) üzenetére


pc360
addikt

Az csak egy app. Nem az fogja betartatni veled a törvényeket. Egy sebességmérő apphoz se mellékelnek KRESZ-t. :) Az appgyártó szempontjából pedig érthető, azt gyártják, amire szükségük van az embereknek.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43299) ollie válasza energomatt (#43295) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bírósági engedéllyel lehet titkos a felvétel. De legyen már ennyi elég az off topikból.

(#43297) Kékes525: egyrészt ahogy előttem írták, az csak egy app, rajtad múlik, hogy betartod-e a törvényeket, jogszabályokat, másrészt már azok közül is egyre több figyelmeztet, hogy az EU-n belül nem készíthetsz felvételt a másik fél tudta nélkül, harmadrészt nem véletlenül tiltják el az EU-ba szánt telefonokban a felvétel készítésének lehetőségét (meglepően sok mobil tudja gyárilag).

[ Szerkesztve ]

***

(#43300) Zola007 válasza Cs1csó (#43271) üzenetére


Zola007
veterán

Az a gond vele, hogy a host CPU adatait teszi a virtuálgépbe
Nekem 1 processzoros AMD rendszerem van, de emulálnom kellene egy dual-CPU Intel Xeon-os gépet
Nincs szükség a számítási kapacitásra, de a program amit tesztelni akarom virtuálgépen, azt 2 procira írták

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.