Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) k.daniel91


k.daniel91
tag

Sziasztok,
A segítségeteket szeretném kérni, keresek egy olyan win10 kompatibilis programot amivel pl. egy angol kiosztású billentyűzetet (matricáztam már) át tudok állítani magyar kiosztásra..vagy leginkább személyre szabhatom és ezt menthetem mint alapértelmezett billentyűzet.
Köszönöm!

(#42252) #53667584 válasza k.daniel91 (#42251) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az nem megoldás ha simán a windowsban beállítod, hogy magyar legyen a billentyűzet?

(#42253) k.daniel91 válasza #53667584 (#42252) üzenetére


k.daniel91
tag

Nem, mert a kiosztás nem teljesen egyezik a magyarral, nekem mindenképp egy testreszabó app kellene.

(#42254) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Milyen progival lehetne 100%-osan összehasonlítani fájlokat különböző mappákban, akár többet is egyszerre, hogy melyik azonos melyik különbözik.
A TotalCommandert szoktam használni, ha egyesével kell még jó is de ha 2 mappát hasonlítok valahogy mintha nem lenne 100%-os.
Van benne olyan is hogy mappák összehasonlítása és olyan is hogy különbözőek jelölése azonosak rejtése.
De ha ezt az utóbbi kettőt használom akkor van amit különbözőnek mutat, de utána ha egyesével összehasonlítom azonosnak mondja.
Kellene valami progi amivel könnyen és gyorsan tudnék komplett mappatartalmakat hasonlítani, mert egyesével a sok száz fájl elég macera :(
Előre is köszönöm a segítséget.

(#42255) pc360 válasza mexel (#42254) üzenetére


pc360
addikt

Beyond Compare

A Total Commander egy olyan szörny a múlt századból, ami mindent próbál, de mindegyik funkciójára létezik jobb célalmalmazás. A fájlok összehasonlítása sem kivétel. A program egyetlen értelme kb. a megszokás, ami szerencsére nem mindenkit érint. :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42256) mezis válasza mexel (#42254) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.! Én egy BATCH programot szerkesztgettem ehhez. Régen volt, emlékeim:

DOS ablak, dir *.* /B > filelist.txt

Ezután valami ügyes szövegszerkesztővel dupláztam a fileokat minden sorban meg kiegészítettem valami hasonlóval: fc /b d:file.1 e:file-1 >> diff.txt Végül a kiterjesztést átírtam bat-ra.

(CD-re kiírt file-okat hasonlíttattam össze az eredetivel, bitenként, amikor ezt még nem tudta a Néró.)

Ha érdekel, megnézhetem a 15 évvel ezelőtti CD archívumomat. Úgysem hisz senki, hogy azok még olvashatők.... :P )

[ Szerkesztve ]

mezis

(#42257) iguana válasza mexel (#42254) üzenetére


iguana
őstag

pedig a TC tökéletes erre (is) :)
biztos, hogy jól használód a funkciót?

Parancsok->Mappa szinkronizálás->(új ablak nyílik meg) kiválasztod a két mappa elérési útvonalát és a szűrést (almappa, tartalom, dátum szűrés stb.)->Összehasonlítás és máris láthatod az eredményt: egyenlő, nem egyenlő, különböző (hiányzik), sorba rendezni tetszőleges oszlopok szerint stb.
rögtön szinkronizálni is tudsz tetszőleges irányba.

több száz fájlra, mappára is használom, több nem is kell nekem.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#42258) mexel


mexel
veterán

Köszönöm a válaszokat, mindent kipróbálok a batch fájl kivételével ( de köszi az ajánlatot :R )
A TC-ben nem így próbáltam de azt is megnézem.

(#42259) iguana válasza mexel (#42258) üzenetére


iguana
őstag

úgy biztos menni fog. furcsa is lenne, ha nem :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#42260) mexel válasza iguana (#42259) üzenetére


mexel
veterán

Működik, klassz is, csak a kiválasztott fájlokat amik különböznek jó lenne valahogy máásolni egy 3. mappába de azt nem nagyon tudom megoldani. Megvan mik különböznek, és azok a fájlok kellenének nekem. Valahogy biztos megoldható de még keresem.

mezis: Hamarosan szemügyre veszem azt a progit is :)

[ Szerkesztve ]

(#42261) iguana válasza mexel (#42260) üzenetére


iguana
őstag

ha fájlokat akarsz így kezelni, akkor így tenném:

pl. a bal oldali panelban a megfelelő könyvtárba navigálni->CTRL+B (Minden fájl egy mappában (almappákkal parancs) Ekkor az összes fájlt láthatod (az adott könyvtárstruktúra alattiakat)mappák nélkül a bal oldalon.
ugyanezt megcsinálni a jobb panelen, majd Kijelölés->Mappák összehasonlítása->a különbséget rögtön kijelölve láthatod és másolhatod. vagy a Kijelölés->Különbözőek jelölése, azonosak rejtése opció.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#42262) mexel válasza iguana (#42261) üzenetére


mexel
veterán

Igen, de csak oda tudom másolni a másik oldalra, egy teljesen üres mappába nem. Mindegy, kitaláltam egy megoldást: Egy külön könyvtárba másoltam a kettő különböző mappát, majd ott az azonosokat töröltem. Az eredeti maradt a helyén így viszont megvannak a különbözőek is.

vajon mennyire pontos ez az összehasonlítás? Zenékre, fényképekre használható lehet?

(#42263) pc360 válasza mexel (#42262) üzenetére


pc360
addikt

Rossz programot linkeltem... A duplázások kiszűrésére ez való: Duplicate Cleaner

Ez törli is a kiválasztott gyökérben a duplázott elemeket (habár van némi limitációja az ingyenes verzióban). Az összehasonlítás pedig hash alapú is lehet, ami lassabb, de pontos.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42264) iguana válasza pc360 (#42263) üzenetére


iguana
őstag

easy boi! :(

tetves és vacakolás nélkül is rá fog jönni a kolléga, hogy jó e/megfelelő választás egy már meglévő program használata vagy sem. én legalábbis igyekszem először megnézni, hogy az adott feladatot meg tudom e oldani a már meglévő alkalmazásokkal. igen, az adott cél alkalmazások rendszerint mindig jobbak, egyszerűbbek, de ha pl. minden funkcióra tartanék egy plusz alkalmazást, (amit lehet, hogy hónapokig nem is használok), akkor kellene egy alkalmazás nyilvántartó alkalmazás is, mert több tucat ilyen-olyan kis utility-kkel lennék tele.

feltételezem az általad ajánlott program pont erre van kitalálva és én is használnám, ha gyakrabban vagy rendszeresen lenne szükségem ilyen funkcióra.

#mexel
én így használom, nekem tizen éve megfelel. hibát soha nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban, csak ha én bénáztam.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#42265) mexel válasza pc360 (#42263) üzenetére


mexel
veterán

Ezt a progit ismerem, használtam is sokat főként zenék és képek válogatásához, ahhoz nagyon jó, a hash alapú keresés igen pontos tud lenni valóban.
Sajnos abban nem tudok fájlokba úgy belenézni és esetleg szerkeszteni mint a tc-ben. Most arra kell, hogy scripteket és hasonló fájlokat keresek és a tartalmukat meg is tudom így nézni és a változásokat keresni.
Köszi az infókat, most a tc-t próbálom még tovább.

Közben tc-t kipróbáltam, átverhető pl zenékkel. 2 mappába beraktam ugyanazokat a zenéket de átneveztem és egyet aminek ugyanazt a nevet adtam de más más zene.
Ami át lett nevezve azt különbözőnek látja, pedig ugyanaz, de ha a név nem egyezik már nem foglalkozik vele. Aminek viszont ugynaz a neve de más a mérete ara kiírta hogy nem egyezik. Még tesztelem képekkel is.

[ Szerkesztve ]

(#42266) brd válasza mexel (#42254) üzenetére


brd
nagyúr

A TC teljesen jó a célra, valószínű, nem volt bekapcsolva a dátum nem figyelése. 2 konkrét file összehasonlításánál ugyanis azt nem nézi, ezért tűnhetett a könyvtárhasonlításkor különbözőnek, mert ott meg igen.

#42265: Más nevű, duplikált file-ok keresésére nem jó, arra más programot kell keresni.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#42267) mezis válasza mexel (#42260) üzenetére


mezis
nagyúr

Csak hogy lássátok: utoljára 2004-ben készítettem biztonsági másolatot CD-re a Batch programokról és probléma mentesen másoltam vissza őket.
Personal Editor (PE3.exe) használtam, azt meg 2011-es DVD-ről másoltam vissza. (Ez már legfeljebb egy Virtual XP-ben futna, de semmi baj, van PE32 !)

A batch file:

echo on
dir d:\ /O /A /S /B > c:\temp_CD\d.bat
echo off
c:
cd \Temp_CD
i:\util\pe3 d.bat

A "segéd" file, amiből másolgattam az előző d.bat file-ba a blokkokat:

echo on
cd p:\RT2XR\AGFA
cd l:\CD_RE
cd k:\
cd j:\co
pause \* p:
fc /b g:\T210000.00X\* p:T210000.00X\* > c:d.dif
fc /b g:\T210001.00X\* p:T210001.00X\* >> c:d.dif
fc /b g:\T210002.00X\* p:T210002.00X\* >> c:d.dif
fc /b g:\T210123.00X\* p:T210123.00X\* >> c:d.dif
fc /b g:\T210124.00X\* p:T210124.00X\* >> c:d.dif
fc /b g:\T210125.00X\* p:T210125.00X\* >> c:d.dif
fc /b g:\___MEN\* k:\___MEN\* >> c:d.dif
fc /b g:\T210000.00X\JUHASZ^T\* p:T210000.00X\JUHASZ^T\* >> c:d.dif

(A parancs soros PE32 mellett ma már pl a grafikus Notepad++ is kezel szöveg blokkokat.)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#42268) mexel válasza brd (#42266) üzenetére


mexel
veterán

Igen, ha a sima ablakban néztem ott a dátum miatt látja különbözőnek, a fentebb említett módszerrel viszont ki lehet kapcsolni valóban a dátum figyelését.
Akkor ez csak azonos nevű fájlok automata keresésére jó, ha manuálisan összehasonlítokkettő különböző nevű fájlt akkor már megtalálja az azonosakat is.

[ Szerkesztve ]

(#42269) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki nekem mondani egy programot amivel el tudok rejteni képernyőn megjelenő ablakot? Nem akarom bezárni a programot. Futhat csak az értesítő ablakát szeretném elrejteni hogy ne zavarjon.
Tehát valami olyasmi lenne az ideális ami felsorolja milyen ablakok jellennek meg a képernyőn és ki tudjam választani mit tüntessen el.
Windows 10 alá kellene.

Ha tud valaki valami egyszerű kis progit, aminek van ilyen funkciója azt megköszönöm.

(#42270) ollie válasza ityam (#42269) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem viszed a képernyő szélére az ablakot, hogy csak 1-2 pixel látszódjon belőle?

***

(#42271) ityam válasza ollie (#42270) üzenetére


ityam
senior tag

Egyik nem mozgatható ablak(program fizetős változatában kikapcsolható lenne ez az értesítő ablak megjelenítése de csak ez az egy zavaró tényezőt inkább bruteforce módszerrel iktatnám ki :) ). Másik mozgathato a képernyő szélén és nem nagy méretű, de akkor sincs rá szükségem.

(#42272) pc360 válasza ityam (#42271) üzenetére


pc360
addikt

És ha a system tray-be csukod ezzel? 4t Tray Minimizer
Működik Win 10 alatt is.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42273) ityam válasza pc360 (#42272) üzenetére


ityam
senior tag

Köszi. Ez nem tűmik rossznak.

(#42274) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Hogyan tudnám szinkronba hozni a Vibert?
Telefonon 7.9.4
PC-n 7.7.0
A telefonon történő változások (csevegés, képek küldése, hívások) nem jelennek meg a PC-n. Viszont ami a PC-n változik az látható a telefonon is.

köszi

(#42275) kezdosql


kezdosql
tag

Nemreg volt egy vita keziras felismeresrol, de most nem talalom visszaolvasva.

Akit erdekli, kiprobalhatja, word-ben az egyenletszerkesztot megnyitva a sablonok mellett van egy lehetoseg egy mezobe rajzolni, es o megprobalja kitalalni, minek felel meg az akom-bakom. Esetenkent jo, maskor idegesitoen hibas.;)

(#42276) pc360 válasza kezdosql (#42275) üzenetére


pc360
addikt

Akkor már több értelme van egy netre kötött, Google hangfelismerős diktálásnak. Az legalább működik...

csferke: Kérdezd a Viber-t!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42277) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani olyan ingyenes programot, amivel egyszerűen lehet kétműszakos beosztást készíteni?

Köszönöm

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#42278) pc360 válasza Peti78 (#42277) üzenetére


pc360
addikt

Bármilyen táblázatszerkesztő.

webes variáns - jobb alul van a + gomb, azzal tudsz új dokumentumot létrehozni

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42279) Peti78 válasza pc360 (#42278) üzenetére


Peti78
őstag

Köszi, bár én olyan programra gondoltam, amibe beütöm a paramétereket, pl mennyi dolgozó, nevük, napi hány óra stb és kiadja a kész beosztást. Biztos van ilyen, csak én nem találtam.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#42280) pc360 válasza bluemirage (#42239) üzenetére


pc360
addikt

Sajnos mégsem olyan tökéletes az FTPbox. Egy csomószor nem veszi észre, ha új fájlt másoltam a mappába. Pedig direkt inkább odamozgatom a fájlokat, hogy még a másolás folyamatával se kelljen szembesülnie...

Marad a WinSCP. Annak sokkal jobb a figyelője, még ha több klikk is elindítani. Ráadásul utólagos indítással is ellenőrizni tudja a különbségeket, ami nem elhanyagolható szempont.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42281) pc360


pc360
addikt

Az új CCleaner-t (5.38.6357) hanyagoljátok! Nálam a Comodo egyből malware-t jelez a telepítőre, a builds page-ről a portable verzió pedig hiányzik. Valami ismét nem kóser... Amíg nem tiszta a terep és nem olvastam utána, addig nem frissítem a CCleaner-t. A legutolsó jó verzió (5.37.6309) innen elérhető.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42282) pc360 válasza pc360 (#42281) üzenetére


pc360
addikt

A link kimaradt.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42283) bluemirage válasza pc360 (#42280) üzenetére


bluemirage
őstag

Igazad lehet, de én máshogy használom.

Nap közben folyton változik a helyi mappa tartalma, egészen 15:00-ig. De közben nem fut a háttérben az ftpbox.
A feladatütemező indítja el az FTPBox-ot 15:30-kor és történik meg az egyirányú szinkronizáció... azaz a lokális tartalom felkerül az FTP-re... felülírva azt ami ott van.
Ezzel a felhasználási móddal nem hibázott nálam, hiszen én nem realtime használom.

A Winscp-t régebben használtam, de csak a parancssori részét. Nekem nem jött be. A CoreFTP-re váltottam helyette. Akiknek hátrahagytam azok most is azt használják... a CoreFTP-t... ami sajnos nem ingyenes.

Meliora sunt bono inimica

(#42284) pc360 válasza bluemirage (#42283) üzenetére


pc360
addikt

Az is tud élőben szinkronizálni?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42285) Kékes525 válasza pc360 (#42281) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, hogy szóltál, nem telepítem.
Btw. Néhány verzió óta a vásárolt (CCleaner Professional) nem hajlandó a programon belül frissíteni magát. Próbálkozik, de nem sikerül neki, aztán kiadja, hogy vegyem meg. Manuálisan kell az újabb verziókat feltennem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#42286) bluemirage válasza pc360 (#42284) üzenetére


bluemirage
őstag

Szerintem nem tud szinkronizálni... A Core FTP-nél a parancssori funkciók kellettek anno, napi szinten hajtja egy szkript már sok-sok éve... igaz már egyre kevesebb helyen...
A szkriptben, parancssori ütemezésben jobban megbízok, mint a szinkornizálásban.

Akár jelszós tömörítéssel, egy lokális könyvtárba gyűjteni a feltöltendőt... és amikor azok a szkriptek lefuttak, akkor annak tartalmát egy másik szkripttel felrakni ftp-re... és mindezt persze ütemezetten... de nem realtime... A realtime szerintem kevesek valós igénye... és csupán az egyébként is sovány feltöltő sávszélt terheli feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#42287) zeusz55


zeusz55
senior tag

https://i.ebayimg.com/images/g/HZsAAOSwuMFUcqj3/s-l400.jpg

Sziasztok! Ilyet milyen progival tudok legegyszerubben csinalni? Nyilvan ugy tufom hogy egyenkrnt, de ugy h megadok egy mappat es aztan o osszedobalja a kepeket brandom?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#42288) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
Maganszemely_vamkezelesi_megbizasa_kozvetett_kepviseletre.rtf fájlt megnyitom a WorldPad-al és a szöveget jól helyezi el a lapon de a táblázat az nem fér ki. Oldalra kilóg. Miért nem jó a táblázat? Nem szerkesztek bele. Már többször letöltöttem a postáról ezt a fájlt, midig ilyen rossz a táblázat. Másik programmal kell megnyitni?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#42289) akaido válasza tknof1871 (#42288) üzenetére


akaido
addikt

Próbáld meg: Nézet menü/Hosszú sorok tördelése/Sortörés az ablak szélénél opciót.

szerki:
Vagy Office Worddel nyisd meg.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#42290) pc360 válasza bluemirage (#42283) üzenetére


pc360
addikt

Az utólagos szinkronizálásra is pontosabb a WinSCP-nek. Az FTPbox sokszor indítás után semmit sem kezd a lokálisan megváltozott vagy új tartalommal. Nem is várható hozzá update, mert évek óta elhagyatott a project, úgyhogy az FTPbox-ot még a NeszeTools-ról is töröltem.

A WinSCP egyébként elég nagy update-eket kapott sok hónap teszt után, úgyhogy most bizonyára jobbnak mondható, mint ahogy megismerted. A FileZilla a régit lenyomta megbízhatóságban, de a mostanival eddig semmi bajom nem volt.

Kékes525: Azóta frissítettek a Comodo adatbázisán, már nem riaszt be rá, de azért a telepítős verziót kinyírtam, mert nem teljesen szimpatikus, hogy össze-vissza pingelget, és a végén a monitoring-ot is bekapcsolja, amikor senki sem kérte erre. Készítettem portable verziót, ha már kimaradt a hivatalos oldalról a lehetőség... A szokásos helyről elérhető.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42291) Timyyy


Timyyy
őstag

Hello!
Filmek lejátszására keresek STABIL programot, mert a VLC hülyeségeiből elegem lett. Mi a legjobb alternatíva?

(#42292) pc360 válasza Timyyy (#42291) üzenetére


pc360
addikt

Milyen hülyeségekre gondolsz? Amúgy valóban nem a legjobb, egy katyvasz az a program. Szerintem MPC-HC, nagyon nincs más, normális lejátszó. Sokan az Mplayer utódokra esküsznek, de ne higyj nekik, nem járnál velük jobban. Bugkollekció az összes.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42293) IceBladeHun


IceBladeHun
csendes tag

Sziasztok!
Tudom nem ide tartozik de megkérdezem.
Miért nem működik játék közbe a discordnak az overlay funkciója?Be van kapcsolva az overlay!Képen mutatja mi a hiba a kis háromszög felszólitójellel.ETS2 és a Rocket league nél se nem akar müködik ott is ugyan ez a hiba mint a pubg nál.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#42294) pc360 válasza IceBladeHun (#42293) üzenetére


pc360
addikt

Valóban nem ide tartozik.

[link]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42295) pc360 válasza pc360 (#39877) üzenetére


pc360
addikt

Eljutottam oda, hogy töröltem a Kdenlive-ot is, mint videoszerkesztőt az ajánlott programok közül. Ennek is szétesnek a kontroljai, és a legegyszerűbb műveleteket is borzasztó nehéz beadni. Az élőben visszajátszás szinte lehetetlen (a fullHD videóba effektek nélkül beletörik 8 magos proci mellett), hardveres gyorsítás nincs, és a hab a tortán, hogy beragad a process-ek közé is, ahonnan manuálisan kell kilőni kilépés után.

Képtelenség, hogy ennyire ne legyen használható, ingyenes videoszerkesztő... Az OpenShot és a Shotcut már leszerepelt. Még nekifutok a VSDC-nek, aztán max marad a Premiere és a Vegas, ha bárki bármit szeretne kezdeni a videóival.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42296) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok!
Talán ide illik legjobban a kérdésem. Tudnátok ingyenes, egyszerű naptár szerkesztő programot ajánlani?
Köszi :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#42297) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kéne nekem egy program, amivel felvehetek jeleneteket játék közben.
Amiket próbáltam:
- OBS Studio - mindenki ajnározza, nekem nem sikerült beállítást találnom, amivel ne lagolna a felvétel.
- MSI Afterburner beépített lehetőségei - egyik fekete képet vesz fel, másiknál 1GB 10 másodpercnyi felvétel (de legalább smooth), többi nem működik
OBS azért zavar, mert semmi oka lassan futni, a 8 szálas cpu meg 30% körül legelészik közben, a játék sebességére pedig semmi hatással nincs, hogy épp zajlik felvétel, vagy sem..

(#42298) mezis válasza FoxiestFox (#42297) üzenetére


mezis
nagyúr

? Ocam ?
(Játékra nem próbáltam.)

mezis

(#42299) andreas49 válasza itouchfan (#42296) üzenetére


andreas49
senior tag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#42300) itouchfan válasza andreas49 (#42299) üzenetére


itouchfan
senior tag

Köszönöm. Nekem evidens volt, úgyhogy kihagytam, de olyan naptár készítőre gondoltam, amibe saját képeket lehet rakni, tehát képes, havi naptár kéne, viszonylag igényes. De úgy látom ilyen is van a linkelt oldalakon, úgyhogy köszi! :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.