Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) pc360 válasza asuspc96 (#42150) üzenetére


pc360
addikt

Ha nincs jogosultságod egy oldalhoz, akkor egy programnak se lesz.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42152) asuspc96 válasza pc360 (#42151) üzenetére


asuspc96
senior tag

de a link létezését mutatnia kellene nem ?
már csak a szerkezetből kiindulva...tudok olyan oldalt, ahol kézzel lehet produkálni olyat, h az adott link él, nincs jogosultságom, és a program nem mutatja, pedig kellene ugye, mert egy valid link.

Nem a tartalmára vagyok kíváncsi, hanem a link létezését se mutatja, és ez bosszant...

(#42153) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, tud valami olyan programot amivel többszáz fényképet lehetne gyorsan fotónyomtatásra előkészíteni? Konkrétan az lenne a lényeg, hogy ugye sok 4:3-as fényképet szeretnék 10x15-ös képaránnyal "előhívatni", de nem szeretném ha random vagdosnák meg a képeket. Az se hátrány ha közben a képeket lehet picit finomhangolni. :R

(#42154) ollie válasza SUPREME7 (#42153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ezért nem szabad 16:9-es arányú képeket csinálni...

***

(#42155) Dr.NX válasza ollie (#42154) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mi köze a 16:9-es képeknek a 4:3-osokhoz? Az összes Micro Four Thirds gép 4:3 arányban készít képet.

Elfogadom a sütiket.

(#42156) SUPREME7 válasza ollie (#42154) üzenetére


SUPREME7
őstag

4:3 nem 16:9 :) Egyik se jó 10x15-ös fotókhoz, mert mindkettőnél lejön a képből. És mivel családi fényképek, ezért nyilván nem tökéletesek, a téma nem mindig középen van és hasonló dolgok, tehát ha össze vissza vagdosnak belőle automatikusan, akkor fél fejek eltűnhetnek a képekről, szóval ezért kell manuálisan croppolni.

Közben egyébként találtam egy elég jó megoldást, az Office-ban van Picture Manager ami elég jól megoldja a dolgot. Egyelőre pár képpel teszteltem, elég jól lehet vele haladni.

(#42157) energomatt válasza SUPREME7 (#42156) üzenetére


energomatt
senior tag

"A téma nem mindíg középen van. " Leonardo forog a sírjában.

(#42158) ollie válasza SUPREME7 (#42156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja értem. Köszi, hogy megosztottad a Picture Manageres tapasztalatod, másnak is hasznos lehet.

***

(#42159) sbazsi


sbazsi
veterán

Olyan free progi kerestetik, amivel az onkyo erősítőmet tudom win10 alól vezérelni.
Már ha létezik ilyen.
Android alatt ez nem probléma, de vajon létezik win10-re is? :U

(#42160) pc360 válasza sbazsi (#42159) üzenetére


pc360
addikt

> Onkyo [típus] support oldal

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42161) ALFA


ALFA
senior tag

Windowsos kérdést továbbítok.
Létezik egy régi, Active Webcam nevű program, aminek két hátránya van:
1. max. 2 gb-os fájlméretig ír, ami felbontástól függően fél-két órás rögzítési időt jelent
2. kézzel kell új felvételt indítani.

Olyan programot keresnek, aminél be lehet állítani, hogy bizonyos fájlméretnél, vagy eltelt időnként automatikusan új fájlba rögzítse a képet.

Továbbá keresnek olyan programot, amivel automatikusan fel lehet ismertetni, hogy mikor volt változás a felvételnél. (pl. egy ablak-ajtó mikor lett kinyitva vagy becsukva)
Jelenleg végig kell nézniük a felvételeket, ami nagyon hosszadalmas.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42162) ALFA


ALFA
senior tag

Pendrájv tesztelésére keresnek programokat azzal a felkiáltással, hogy csak nagyon kevés pendrájv képes 9-10 mbps sebességgel írni, a többi csak 2-4 mbps-re képes.
(Én korábban úgy hallottam, ez technológiai okok miatt van, de szerintük talán hamisításról lehet szó.)

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42163) ALFA válasza SUPREME7 (#42153) üzenetére


ALFA
senior tag

Irfanview miért nem jó erre?

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42164) ALFA


ALFA
senior tag

HDD tesztelő programból melyiket ajánljátok, amivel össze lehet hasonlítani különböző technológiájú hdd-ket?

(feltételezem, IDE, SATA, SATA2, stb-re gondoltak.)

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42165) tordaitibi válasza ALFA (#42161) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Rosszul fogod meg a megoldást, pont fordítva kellene megoldani.
Olyan program kell, a nevekre nem emlékszem, úgy 6 éve használtunk ilyeneket,
ami a cam jelét figyeli, a figyelt területen beállítható a mozgásérzékelés területe, intenzitása.
Azaz nem rögzít feleslegesen gigabájtokat, csak ha mozgás van, akkor készít egy időbélyeggel ellátott fájlt, ami így pillanatok alatt kikereshető, visszanézhető. Az okosabb szoftverek 1 órát, 1 napot 1 fájlba mentenek, de csak a mozgást, és visszanézésnél időcsúszkával, vagy 8-16X sebességgel kereshető, a fájl egésze vagy csak a kérdéses részlet kimenthető, pendrivére másolható (bizonyítás során).
Mint a gyári DVR felvevők.
cam dvr, webcam dvr, pc dvr, webcam hssvss, cam recorder neveket keress. Van, volt portable is ilyen.
Beállítani sem ördöngősség, egyszer kell és teszi a dolgát.

(#42166) King Unique válasza ALFA (#42162) üzenetére


King Unique
titán

Nem írtad milyen OS alá kellenek a programok, pontosan mit akarsz velük tesztelni stb. De pl. Windowson általános tesztelési célra használhatók ezek. Az a "9-10 mpbs" = 1,125-1,25 MB/s tényleg elég karcsú... :D De gondolom az utóbbi mértékegység akart lenni. Egyébként rendszerint az USB 2.0-s pendrive-ok, vagy legalábbis egy részük eleve ilyen tetű lassú. Szóval nem feltétlen fake termékek csak azért, mert lassúak.

A HDD-s kérdésnél sincsenek megadva az előbbiek. De ugyancsak Windowsra az állapotinformációk kiolvasásához ott van pl. a CDI és a HDS. Igaz, az IDE csatolós merevlemezeknél nem feltétlen lesz kiolvasható az állapot, amit az utóbbi program weboldalán is említenek. Annál egyébként különféle tesztek futtatására is van lehetőség. Ahogyan általában a HDD-k gyártóinak is szokott lenni saját tesztprogramja (példa). Ha az adatátviteli sebességet kell letesztelni, akkor ilyen célra bevált programok pl. az AJA, ATTO, CDI, HD Tune stb. Ezen programok egyébként nyilván a pendrive-ok sebességének teszteléséhez is használhatók.

[ Szerkesztve ]

(#42167) w.miki


w.miki
veterán

Ingyenes, és egyszerű képernyőkép videót rögzítő programot tudnátok ajánlani?
Egy program telepítését szeretnénk felvenni. Win7x64

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#42168) ollie válasza w.miki (#42167) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Camstudio?

***

(#42169) pc360 válasza w.miki (#42167) üzenetére


pc360
addikt

oCam (letöltés), vagy még inkább OBS Studio (letöltés), ezek ingyenesek. A második jobban beállítható, és jobb minőségű is tud lenni, de tudni kell az alap lépéseket, hogy miként adod hozzá alul a rögzítendő területet a forrásnál (tud magyarul).

De a Camtasia (letöltés) is jó lehet, ha megfelel a 30 napos próbaverzió. Annak a beépített szerkesztője pont ilyen demonstrációk összerakására való.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42170) ALFA válasza tordaitibi (#42165) üzenetére


ALFA
senior tag

a nevekre nem emlékszem

Vagyis semmi lényegi információ. :(

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42171) ALFA válasza King Unique (#42166) üzenetére


ALFA
senior tag

Látom, az arrogáns, kötekedő és kioktató stílusodról nem akarsz lemondani. :C

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42172) King Unique válasza ALFA (#42171) üzenetére


King Unique
titán

Kaptál egy informatív és korrekt választ. A hiányolt dolgok felvetése pedig a mostani esetnél teljesen jogos volt. Szóval legközelebb tessék pontosabban és világosabban fogalmazni! Egyébként ahogyan olvasom a jelen, vagy más topikokat, rendszerint mások is szóvá szokták ezt (is) tenni... Az meg a másik, hogy ha ennyire nem felel meg a válasz és megköszönni is derogál, akkor legközelebb majd össze lehet szedni egyénileg is az infókat...

[ Szerkesztve ]

(#42173) tordaitibi válasza ALFA (#42170) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

En kerek elnezest hogy csak otletet, csapasiranyt es nem konkret letoltes linket adtam es nem telepitek fel probakepp 5-6 programot, jelenleg nincs usb webcamom se otthon se a melohelyen, ki se tudnam probalni.
6 ev tavlatabol a memoriam se a regi, azota par 100 install.exe megfordult a kezeim kozott, es azokra se emlekszem mindre nev szerint.
Azert is irtam hogy portable valtozat is van ilyenbe, nem kell osszeszemetelni a rendszert ha kiprobalod.
Ezt neked kene es amelyik bevalik, azt hasznalni. Mint a kepnezegetok, van 100fele de mindenkinek mas a kedvence, pedigminddel kepeket lehet nezegetni.

[ Szerkesztve ]

(#42174) lorcsi


lorcsi
veterán

Hello!

van egy bazi nagy méretű pdf doksim és a hálózati nyomtató nem győzi betölteni a fáljt nyomtatásra
szeretném valamivel szétvágni 2-3-4 részre

Milyen jó, egyszerű pdf editor programmal lehet ezt végre hajtani ?

(#42175) kezdosql


kezdosql
tag

Olyan programot keresek, amivel pendrajv egy reszebol cd-t lehet csinalni.
Az igeny az, ha beteszed a pendrajvot a pc-be, akkor a cd reszen levo video elindul, mellette pedig mas betujellel ott a pendrajv "maradek resze".

(#42176) kispx válasza kezdosql (#42175) üzenetére


kispx
addikt

kettéparticionálod a pendrive-ot. Mindkettőt pendriveként fogja felismerni, két külön betűjellel. Majd a vezérlőpultba -> automatikus lejátszásba beállítod a videókra az automatikus lejátszást.

(#42177) King Unique válasza kispx (#42176) üzenetére


King Unique
titán

Ez a 2 partíciós módszer pendrive-oknál csak Windows 10 1703 és az afeletti verziók esetében működik, amiről nemrég volt szó a rendszer topikjában. De ott egyébként tényleg ez a legegyszerűbb megoldás, ha a célgépen és a rajta lévő Windows 10 alatt be van konfigurálva az automatikus lejátszás. Igaz, pendrive-ok esetében pl. a vírusok miatt nem feltétlen szerencsés az autorun engedélyezése, de amúgy kipróbáltam és simán működik egy zene, film stb. lejátszása.

(#42175) kezdosql:
Lehet találni a neten különféle leírásokat, hogy hogyan lehet VCD / CDFS partíciót kreálni egy pendrive-ra. Illetve van néhány spéci firmware tool, amelyekben szintén akad ilyen beállítási opció. Viszont kissé macerás összehozni, illetve az utóbbi megoldás rizikós is egyben. Tehát egyszerűbb lenne az előzőleg említett módszer.

[ Szerkesztve ]

(#42178) ollie válasza kezdosql (#42175) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azzal azért legyél tisztában, hogy az automatikus lejátszás csak akkor fog működni, ha az adott gépen engedélyezve van. És nem, nem lehet megoldani, hogy bármi van a célgépen beállítva, mindenképpen lejátssza.

***

(#42179) kispx válasza King Unique (#42177) üzenetére


kispx
addikt

Akkor viszont nálam nem stimmelt valami. Win 8.1 alatt nekem egy dual-particiós pent felérzékelt így. (Igaz, azt linux alatt a gparteddel hoztam létre)
Az mp3 lejátszómhoz is két partíció van. (Egyiket a zenék, másikon pedig a szoftverek a lejátszóhoz.)
Most nem fogok telepíteni egy win-t, hogy eljátszadozzak ezzel, de köszi hogy szóltál. Nem tudtam róla. Lehet, hogy valamelyik driverem tette lehetővé ezt.

[ Szerkesztve ]

(#42180) King Unique válasza kispx (#42179) üzenetére


King Unique
titán

Használok én is 8.1-et, de az eleve nem tud több natív (nem virtuális stb.) partíciót kezelni a pendrive-oknál, nem oszt ki a többinek meghajtóbetűjelet. Ha nálad igen, akkor az tényleg érdekes... A GParted nem jelent semmit, csináltam már azzal én is, de ugyanúgy nem kezelték a < 1703 Windowsok a többi partíciót. Ellenben a 1703 és pl. a Linuxok már igen, azoknál nincsen ilyen korlát.

[ Szerkesztve ]

(#42181) Joker88


Joker88
őstag

jelszókezelőre kérnék ötleteket.. lehetőleg magyar nyelven kommunikáljon, akár fizetős,akár ingyenes. Windows7 a célrendszer.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#42182) Dluinet válasza Joker88 (#42181) üzenetére


Dluinet
nagyúr

KeePass Password Safe

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42183) ollie válasza Joker88 (#42181) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

SafeInCloud Password Manager

Ezt használom, nagyon jó, a windowsos kliens ingyenes, az androidos és iOS-os appért kell fizetni.

***

(#42184) ALFA válasza King Unique (#42172) üzenetére


ALFA
senior tag

Arrogáns helyett a Tudálékos lett volna pontosabb, jellemzőbb a stílusodra, bocsánat, most pontosítottam.
Beteheted az aláírásodba is, hogy "Tudálékos vagyok, Beee!", ha nagyon akarod. :))

LEÍRTAM, hogy a fiatalok gondja ez, és Windows alatt nyomulnak, és azt is, hogy szokás szerint nem igazán értem, mit akarnak. (ahogy más fórumon olvashattad, én Ubuntu Mate tanulgatásával töltögetem a heti kevés szabadidőmet, de lassan azt is feladom, túl angolos az nekem.)

Amúgy a válaszodból azonnal látszik, hogy pontosan tudtad, miről van szó, csak játszottad az agyad a számokkal. Engen nem nagyon érdekelnek a gyártók háborúi, hogy mb vagy MB vagy MiB vagy miafene.ű
A lényeget leírtam, a gyerekek szerint 9 megabájtpersec -es írási sebességű pendrájv a jó, a többi hamisítvány vagy technikai hulladék.
Számomra az volt az érdekesség, hogy nem találtal átmeneti szakaszt, két darab pendrájvot találtak, ami 9 ill. 10-et vitte, az összes többi 2-3-4 -es írási sebességen zötykölődött.

Végül én valóban örülnék egy univerzális tesztelő programnak, ami akár saját os-ről, pendrájvról butulva tudná a dolgogat végezni, mert a win-esek és a linuxosok többségét telepíteni kell, és másik oprendszeren nem működnek, így nem nagyon van objektív összehasonlítási lehetőség.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42185) ollie válasza ALFA (#42184) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi lenne, ha ők írnák be a fórumba, hogy mit akarnak?

Valójában nagyon idegesítő, hogy olyanokat kérdezel, hogy még te sem tudod mit akarsz, mintha direkt trollkodnál. Szóval zárjuk rövidre. A "fiatalok" idejönnek, és kérdeznek, mi meg válaszolunk.

***

(#42186) ALFA válasza tordaitibi (#42173) üzenetére


ALFA
senior tag

Úgy látszik, amikor beírtam a pár kérdésemet, valami kommunikációs zavar volt az éterben, hogy a reagálások egészen másról szóltak.

Akkor fussunk neki még egyszer, részletesebben.

1. Az egy dolog, hogy neked van tapasztalatod szerinted valódi CCTV programokkal, de ha még utalni se tudsz a nevükre, akkor azokat nem nagyon lehet megtalálni. Nekem különösen nem, aki csak heti pár órát tölt a weben, annak több, mint fele emilek megválaszolásával és ezen fórumcsoport olvasásával-írásával megy el.

2. A kérdés ténylegesen az volt, hogy egy xp alatt sikeressé vált és még win7 alatt is működő webkamerás program által rögzített, speciális fájlkiterjesztésű, 2 GB méretű videokat hogyan lehet gyorsan végignézni és kijegyzetelni. A program hátránya, hogy csak a saját lejátszó programjával lehet lejátszani, és nincs semmilyen információ rajta az időről.
egyetlen információ az, hogy a program a végleges fájl nevébe a kezdési és befejezési időt is rögzíti, tehát lehet látni, hogy negyven perces, vagy két és fél órás felvételről van szó, de mindegyik egységesen 2 GB méretű.

Azóta újabb fejlemény történt, a fiatalok megtalálták a program saját konvertálási megoldását, de az avi-ba konvertálás nem működik, 3-4 GB-os fájlt hoz létre, majd közli, hogy a fájl sérült, és más lejátszó program se tudja megnyitni. VLC megnyitja, de közli, hogy indexfájl sérült, majd egy idő után azt, hogy nem tud indexfájlt létrehozni.

A mpeg konvertálás egy esetben működött, alig 700 MB-os fájl lett belőle, de a VLC szerint 0 sec hosszú.El lehet indítani a megnézését, de nem lehet előreugrani, vagy gyorsítottan lejátszani, mert azonnal kilép.

3. Tehát a TE válaszod arra vonatkozott, hogy hogyan kell cctv felvételek készítéséhez korszerű programokat találni, míg a kérdés arra vonatkozott, hogyan lehet a meglévő videokat úgy átkonvertálni valamilyen szabványos formába, hogy legalább gyorsított felvétellel megnézhetőek legyenek.

Így már érthető, hogy miért írtam, amit írtam?

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42187) ALFA válasza ollie (#42185) üzenetére


ALFA
senior tag

Igen, megmondtam nekik, hogy most már álljanak a saját lábukra, és ha nem teszik, egyik este linuxra cserélem a gépüket, azután nézhetnek. :DDD

Nekem úgy tűnik, furcsán vannak szocializálva, osztálytársaik véleményére többet adnak, mint a tanárokéra, még velem valahogy kommunikálnak, de a szüleikkel például még annyira se, mint a nagymamával.

Nagyon várom már a karácsonyi nagy összezördülést, hogy végre kiszedjem a kedves teljes rokonságból, hogy mi a hasfájásuk és miért rajtam keresztül kommunikálnak egymással. ;]

Pláne, hogy valamiért egy NAS-t is produkálnom kell addigra, és még mindig nem volt időm rá foglalkozni vele.

Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

(#42188) ollie válasza ALFA (#42187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Innentől kezdve törlöm azokat a kérdéseket, melyeket a "fiatalok" nevében teszel fel.

***

(#42189) King Unique válasza ALFA (#42184) üzenetére


King Unique
titán

Nem volt egyébként világosan leírva sem ebben, sem ebben a kérdésben, hogy másoknak lesz. Max. a "szerintük" és a "gondoltak" utalt rá homályosan... Azt tudom, hogy használsz Linuxot (is), de akkor történetesen az sem volt megemlítve, hogy éppen milyen OS-hez kellene program. Ha pendrive-ról bootolható megoldás kell, akkor meg nyilván megteszi egy Live Linux, vagy akár egy WinPE-alapú rendszer is. A mértékegység pontosítása mögött pedig nem volt semmi egyéb szándék.

Szóval ez van, ha az ember egyeseknek jóhiszeműen segíteni próbál... De mindegy, ezek után legközelebb majd válaszol más.

[ Szerkesztve ]

(#42190) King Unique válasza ALFA (#42184) üzenetére


King Unique
titán

Az meg a másik, hogy ezeket a jelzőket és ezt a stílust máshol és mással... Na meg először inkább azt kellene megtanulni, hogyan kell egy kérdést megfelelően feltenni egy szakmai topikban, aztán majd utána jöhet a többi...

(#42191) pc360 válasza ALFA (#42187) üzenetére


pc360
addikt

Az biztos, hogy nem kívánunk az életed részleteiről olvasgatni, még ha jópofizgatásnak is szánod. Legyen elég baj az a családodnak, hogy te vagy az IT gurujuk (hiába nem beszéled a nyelvet), mást jó lenne kihagyni a túlbuzgóságból.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#42192) csferke válasza lorcsi (#42174) üzenetére


csferke
senior tag

..van egy bazi nagy méretű pdf doksim és...

PDF Split and Merge basic

(#42193) tordaitibi válasza ALFA (#42186) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ezután, bár igazad volt, konkrét programnevet nem adtam, én félreértettem a kérdésedet, és ötlteket, tanácsokat adtam ilyen programokhoz.

Erre a Te válaszod, hogy elértettem a kérdést ..? és írtad:

""
2. A kérdés ténylegesen az volt, hogy egy xp alatt sikeressé vált és még win7 alatt is működő webkamerás program által rögzített, speciális fájlkiterjesztésű, 2 GB méretű videokat hogyan lehet gyorsan végignézni és kijegyzetelni. ""

Most akkor?

Bocs az off és egyéb miatt, de ezt le kellett írnom, részemről itt ez a téma befejezve.

(#42194) lorcsi válasza csferke (#42192) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi, másik topikban is ezt ajánlották
nagyon szépen szétdarabolta :)

(#42195) csferke válasza lorcsi (#42194) üzenetére


csferke
senior tag

köszi, másik topikban is ezt ajánlották
nagyon szépen szétdarabolta :)

Hányas verziót telepítetted?
Nálam még 2.2.4-es fut és ódzkodom a frissítéstől.

(#42196) lorcsi válasza csferke (#42195) üzenetére


lorcsi
veterán

a 3.3.4-et tettem fel, szerintem ez lehet a legfrissebb

(#42197) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!

Ha van egy irodában 10-15 pc, akkor milyen programot javasoltok ami azt tudná hogy a fő gépről az összes hépet lássam?
Ingyenes alkalmazás jó lenne. Csak belső lokális elérés lenne a lényeg, nem kell internetes. Teamviewer kívül valami ingyenes app?

Üdv: Csabee.

(#42198) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Flash meghajtót le lehet úgy formázni, hogy DOS boot képes legyen (a képen most ez az inaktív), de NTFS fájlrendszerű? Úgy látom, a kettő kizárja egymást. Ha nem, akkor megoldom másképp.

[ Szerkesztve ]

(#42199) Dluinet válasza Panthera (#42198) üzenetére


Dluinet
nagyúr

DOS nem kezeli az NTFS fájlrendszert

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#42200) bluemirage válasza Csabee. (#42197) üzenetére


bluemirage
őstag

A windows beépített távoli asztal lehetősége nem jó?
Ahhoz a klienseken engedélyezni kell a távoli elérést.
A távoli szavakra rákeresve pl. a W10 alatt már jönnek is fel a találatok.

Persze ez messze nem olyan, mint egy VNC vagy más kiforrott megoldás... de elég lehet.

Meliora sunt bono inimica

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.