Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

2 darab FullHD videót szeretnék úgy egyesíteni 1 videóba, hogy egymás mellé legyenek rakva, 2 monitoron lehessen nézni minőségromlás nélkül. Tehát a felbontása ne 1920x1080 legyen, hanem 3840x1080.

Tudtok ajánlani valami egyszerűen kezelhető programot amivel ezt meg lehet csinálni?

(#43202) pc360 válasza RAiN91 (#43201) üzenetére


pc360
addikt

videoszerkesztő

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43203) w.miki


w.miki
veterán

Webkamerával rögzített videót szeretnék a youtubera feltölteni, de nem találtam olyan menüpontot benne, csak a PCről feltöltést.
Tudnátok ajánlani olyan egyszerű, ingyenes programot, amivel PCre lehet menteni/készíteni webkamerás videót?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43204) pc360 válasza w.miki (#43203) üzenetére


pc360
addikt

oCam, OBS Studio

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43205) energomatt


energomatt
senior tag

Olyan programot/keresőt szeretnék, amivel meg lehet találni általam név alapján megadott netrádiók stream url címeit. Tehát nem közvetlen lejátszáshoz kellene, hanem ahhoz, hogy egy bizonyos lejátszóhoz manuálisan hozzá tudjak adni bizonyos adókat.

(#43206) pc360 válasza energomatt (#43205) üzenetére


pc360
addikt

Ahány adó, annyi féle... Ha a netrádiós progikban megtalálható a keresett cókmók, akkor meg tudod nézni a címet is. De ahány program, vagy weboldal, annyi féle adatbázissal fogsz találkozni. Nem hiszem, hogy erre létezne ultimate kereső.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43207) energomatt válasza pc360 (#43206) üzenetére


energomatt
senior tag

Nem tudom, hogy mennyi általam keresett adó eshet a kb. 50000 Shotcast adón kívül, de arra szerencsére találtam keresőt. A letölthető programvezérlőkben megtalálható a stream url cím.

[ Szerkesztve ]

(#43208) pc360 válasza energomatt (#43207) üzenetére


pc360
addikt

Programvezérlő :F A playlist-ekre gondolsz? Programvezérlő... Ki a tököm talál ki ilyen fordításokat, és vajon miért teszi mindezt? :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43209) kezdosql


kezdosql
tag

Iskolasoknak keresek ingyenes szokitalalo programot, eddig keves sikerrel.

Egy amerikait talaltam, ami valojaban egy akasztofas jatek, de a szokincse foleg amerikai tv filmekre es szereplokre epul.

Jo lenne magyar, angol es nemet programot talalni.
Lehetoleg a geppel kelljen jatszani, hogy a gep gyorsan adja a helyes szavakat, es persze o nyerjen eleinte, igy gyorsabban tanuljanak uj szavakat, vagy gyorsabban rajojjenek, hogy adott betukbol milyen ertelmes szavakat lehet kepezni.

Koszonok minden tippet.

(#43210) bluemirage válasza kezdosql (#43209) üzenetére


bluemirage
őstag

Nem biztos, hogy pont ilyenre gondoltál, de azért nézz rá:
https://jomagam.hu/prg.php?prg=2

Telefonról nem tudok linkelni. Sorry

Szerk:
http://www.akasztofajatek.hu
:)

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#43211) energomatt válasza pc360 (#43208) üzenetére


energomatt
senior tag

Jelen! Mivel a hivatalos nevet nem ismertem, bár a playlist kifejezéssel már találkoztam, kénytelen voltam a funkció alapján elnevezni valahogy. Pl. a Winampot és más lejátszó programokat vezérel az adóra. :) (Kazinczy bíztatására).

(#43212) Phülöp válasza energomatt (#43211) üzenetére


Phülöp
addikt

adatfolyam linkje (stream url) ?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#43213) energomatt válasza Phülöp (#43212) üzenetére


energomatt
senior tag

adatfolyam címe

(#43214) pc360 válasza energomatt (#43211) üzenetére


pc360
addikt

Úgy igen, végülis találó. :)

Volt itt a fórumszerte valami kényszeresen minden magyarra fordító csóka. A nevére már nem emlékszem, de borzasztó dolgokat volt képes kreálni. :D

* IP / host címe

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43215) bryant56


bryant56
aktív tag

Sziasztok.

Olyan programot keresek, ami vizuálisan képes összehasonlítani képeket, mint a Google képkeresője.

Előre is köszi a segítséget!

(#43216) G@ben


G@ben
addikt

Milyen ingyenes szinkronizáló programot ajánlotok, ami egyszerűen kezelhető? A gépet és a külső vinyót szeretném szinkronizálni könyvtáranként, mert unom, hogy mindig át kell nézni, hogy melyikre mi került, illetve melyikről mit töröltem. Ne fusson automatikusan, csak azt szinkronizálja, amit én megadok neki!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43217) ZCoyote válasza G@ben (#43216) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ezek esetleg? pc360 ft által összegyűjtve.

Romani ite domum.

(#43218) G@ben válasza ZCoyote (#43217) üzenetére


G@ben
addikt

Kipróbálom őket, köszi! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43219) Zola007


Zola007
veterán

Keresek a Videopadhoz hasonló teljesen ingyenes videoszerkesztő programot :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#43220) pc360


pc360
addikt

G@ben: A leírásból kiderül, de a SyncBackFree lesz a jó, ha manuális indítású szinkronizáció, vagy tükrözés kell. Ha nem, akkor pontosíts majd!

Zola007: Nem néztem a pontos feature-listát (elvégre minden videoszerkesztő hasonmás), de a VSDC-t mondanám, mint használható ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43221) G@ben válasza pc360 (#43220) üzenetére


G@ben
addikt

Manuális kell, csináltam próbaszinkront, azt úgy csinálta, ahogy akartam. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43222) kohner válasza TomMusic (#43166) üzenetére


kohner
újonc

Helloka!
imadni fogod (-:
NotesHolder Lite 1.65
van ujabb verzio is, de sztem az roszabb mint ez...

(#43223) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok!

Linuxra kellene olyan ftp kliens amiben van beépített szövegszerkesztő. A lényeg hogy a programon belül tudjam instant módosítani a fájlt és menteni.

(#43224) ZCoyote válasza DrojDtroll (#43223) üzenetére


ZCoyote
őstag

Szerintem tt előbb kaphatsz választ.

Romani ite domum.

(#43225) ZCoyote válasza DrojDtroll (#43223) üzenetére


ZCoyote
őstag

A Filezilla feature listájában írják, hogy tud remote file editing-et (pfűű de szép volt). Még nem próbáltam de lehet, hogy jó lesz neked.

Romani ite domum.

(#43226) Joker88


Joker88
őstag

lenne nekem egy videóm.
azonban át szeretném alakítani ,méghozzá úgy,hogy a videóból levágni a hangot,csak kép maradjon. egyfajta "némafilmet" szeretnék létrehozni. Ezt milyen programmal lehet kivitelezni ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#43227) DrojDtroll válasza ZCoyote (#43224) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Eddig nem is tudtam erről a topikról. Köszönöm a linket. Először is teszek egy próbát a filezillával :).

(#43228) ZCoyote válasza DrojDtroll (#43227) üzenetére


ZCoyote
őstag

Szivesen. Viszonylag uj az a topic.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#43229) .mf


.mf
veterán

Szasztok!
Kerestem általános videószerkesztős topikot, de lehet, hogy nincs? (Csak egy-egy konkrét program topikját találtam)

Videót próbálok összevágni, hang, rövid timelapse videók, képek. Jó lenne a hanggal szinkronba a vágásokat, azaz nem ártana waveform. Sima fadein-fadeout elég, nem kellenek speckó effektek. Kéne az elejére cím, végére credits. Nem hinném, hogy ezek olyan nagy dolgok, mégis...
Amiket próbáltam:
- Openshot. Intuitív, jól kezelhető UI, de rakás bug, agyfaszt kaptam tőle. Hangot nem lehet állítani, normál hanganyag recsegősre túlvezérelve jött ki, bármennyire is állítottam a hangot. Cím és egyéb szöveges részeket is még fapadost sem elérő szinten kezeli. Bizonyos számú vágás után az idő felét not responding állapotban tölti...
- DaVinci Resolve. Ágyúval verébre - ha egyáltalán működne, de indulás helyett csak hibaüzeneteket ad
- Lightworks. Ágyúval verébre - ha egyáltalán megenné a sima AVC 1080p30 avi fájlokat, de nem teszi, avival mások is csak szenvednek vele
- VSDC. UI, workflow nem kézreálló. Hangra vágáshoz waveform csak Pro verzióban
- talán még volt pár, amin gyorsan túl is estem...
Ma is 5-ig szívtam velük, egy kicsit teli van a hócipőm, halp plz...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#43230) energomatt válasza Joker88 (#43226) üzenetére


energomatt
senior tag

MKV Toolnix, Avidemux pl.

(#43231) Cs1csó válasza .mf (#43229) üzenetére


Cs1csó
félisten

(#43232) bluemirage válasza .mf (#43229) üzenetére


bluemirage
őstag

A videóvág szóra gondolom rákerestél ebben a topikban, mielőtt kérdeztél. Az ott írtaknál többet sajnos en sem tudok

Meliora sunt bono inimica

(#43233) Met válasza Cs1csó (#43231) üzenetére


Met
nagyúr

Az Tervező és alkalmazott grafikai beszélgetős topic és nem Tervező és alkalmazott videóvágós beszélgetős topic. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#43234) GreenIT


GreenIT
tag

SOS, please, marhasagot csinaltam. :O

Veletlenul toroltem egy pendrajvon egy txt fajl masodik felet es sajnos el lett mentve.
Ismeretem serint ez azt jelenti, hogy fajl rovidebb lett, igy a maradek resze a szabad szektorok koze kerult.

Milyen programmal tudnek a pendrajv teljes feluleten szovegre rakeresni, hogy beazonositsam, melyik szektorban van azelvesztett szovegresz?
Hogyan tudom a pendrajv szabad szektorait vegignezni es a kivant reszt elmenteni egy szovegfajlba?

Esetleg mas megoldas? :F

(#43235) GreenIT válasza GreenIT (#43234) üzenetére


GreenIT
tag

Problemak:

csak win10 pc-t tudok hasznalni,
nincs admin jogom, igy recuva-t nem tudok futtatni masik pendrajvrol se, es
IT-ssel nem talalkozok hetfoig.:-(((

(#43236) .mf válasza bluemirage (#43232) üzenetére


.mf
veterán

Kösz a válaszokat!

Bluemirage: igen, azok közül a freeket, meg még pár másikat is már fent felsoroltam, talán csak a Shotcut maradt ki, mivel azt pár összehasonlítás lejjebb pontozta, mint másokat, amiket próbáltam; de lehet, hogy még megpróbálom azt is... Az Openshot majdnem jó lenne, ha nem lenne ennyire bugos, és nem fagyogatna folyamatosan...

Csicso82: utolsó oldalt átfutva nem biztos, hogy ez a kérdés ott a legjobb helyen lesz :) De ha már kifutottam az opciókból, talán megkérdezem ott is (Met legnagyobb örömére :DDD )

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#43237) Met válasza .mf (#43236) üzenetére


Met
nagyúr

Elhiszed hogy nekem rohadt mindegy hol kérdezed meg?
De ott nem nagyon fogsz segítséget kapni mert nem azzal foglalkoznak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#43238) kezdosql válasza bluemirage (#43210) üzenetére


kezdosql
tag

Nem, ez egeszen mas.

Olyan "domino"-szeru jatekot keresek, ahol mindenki kap x betut es egy nagy tabla, amin nehany betu szerepel, es a feladat az, hogy a tablat kell teleirni ertelmes szavakkal.

Van, ahol pontozva vannak bizonyos mezok, vagy betuk, azok tobb pontot ernek.

Amolyan "szabad" keresztrejtveny-szeru, ahol nincsenek korlatozok, mint pl. fekete mezok.

[ Szerkesztve ]

(#43239) Met válasza kezdosql (#43238) üzenetére


Met
nagyúr

Mint a scrabble?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#43240) kezdosql válasza Met (#43239) üzenetére


kezdosql
tag

Nem tudom, a M1-en ment az 1980-as evekben, eloszor az nyert, aki minel hosszabb szavakat rakott ki, majd kulonbozo pontszamokat adtak a betuknek es azok nyertek, akik a legtobb pontokat erokbol alkottak szavakat.

(#43241) energomatt válasza kezdosql (#43240) üzenetére


energomatt
senior tag

Jéték a betűkkel. Lényegében ugyanaz, Scrabble.

(#43242) w.miki


w.miki
veterán

eKönyv, ebook olvasó Win alá, mik az ajánlottak?
(Android, és ios-re is érdekelne, de gondolom, azt másik topikban kéne kérdeznem)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43243) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Tárolóhelyekről (két HDD tükrözve) törölt mappákat/fájlokat is lehetséges visszaállítani? Van free program ami jó a visszaállításra?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#43244) DrojDtroll válasza tknof1871 (#43243) üzenetére


DrojDtroll
addikt

testdisk-el sok okosságot meg lehet csinálni, ha rendesen hozzáférsz a hdd-hez

(#43245) antonx


antonx
csendes tag

Sziasztok .
Ha friss telepitést csinálok , többször megy fel kb 5-6 program , amit nem fogok frissiteni (pl. Office 2013 megvettem , nem kell több , mellé x db progi) .
Össze tudom fűzni ezeket 1 fájlba seriallal együtt , hogy ne kelljen mindig darabonként telepiteni tiszta telepitésnél ? Köszi

The year : 2011

(#43246) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Tudnátok ajánlani egy free mp3 editort?Mert az audacity egy idő után úgy gondolja,hogy már nem akar több darabot kivágni az mp3-ból... :O

(#43247) pc360 válasza ToBeY (#43246) üzenetére


pc360
addikt

Esetleg ez segíthet: mp3DirectCut
Rendes egyéb szerkesztőt nem tudok hirtelen.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43248) ToBeY válasza pc360 (#43247) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi majd este megnézem.

(#43249) GGAllin


GGAllin
tag

sziasztok!

Az Unified Remote hoz hasonló programot keresek wake on lan támogatással, ismertek még ilyeneket?

[ Szerkesztve ]

bite it you scum !! ~GGA

(#43250) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Sziasztok!
Olyan programot keresnék ami tele írja szeméttel az adattároló egységet (HDD,SSD, Micro SD, stb), hogy formázás után ne lehessen semmit kinyerni belőle :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.