Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) rushty


rushty
senior tag

1- Keylogger stb. keresőt tudtok ajánlani? (van-e már a gépen)
2- böngészési előzmények, jelszó megjegyzések (erre külön account program?), temp, érzékeny adatokat szinkronizálni képes, illetve eltávolító programot úgy hogy OS ujratelepites nincs?
W7
3- az előbbi kérdés winchester kinullazasaval "formazasaval"?

Ki, hogy szokta menedzselni ezeket?

Revolut meghívó pü-ben

(#43952) Cs1csó válasza rushty (#43951) üzenetére


Cs1csó
félisten

Általában a keylogger is csak egy kártékony program tehát egy normálisabb vírusirtó (az ismertebb egy tucat) tudja kezelni ezt a problémát is. Nagy divat manapság NEVESÍTENI a védelmeket pl. anti trojan stb. ami csak egy sima kártevő és egy védelmi szoftvernek fel kell venni ellene is a harcot.

Böngésző védelmére Ublock Origin-t használok - természetesen legfrissebb oprendszer és böngésző mellett - a jelszavakra én az FF szinkronizációját használom - de a Google Chrome beépítettje is jó - de lehet pl. Lastpass, Keepass, Bitwarden amúgy volt már róla szó hogy ezek a kisebb cégek sokszor gyengébbek kisebb erőforrásaik vannak mint pl. a Google-nek és ez a biztonságra is kihat. A LastPass-al már többször volt gond.

A háttértár - HDD - tartalmának törlésére pl. kiváló a CCleaner beépített adatmegsemmisítője ami 7 vagy 35 menetes felülírást is tud aki ezután adatot állít vissza az ügyes.

Megjegyzem elég nehéz rájönni a fogalmazásodból, hogy pontosan mire is vagy kíváncsi. Nyugodtan eresztheted bő lére is ha úgy jobban tudod körülírni a problémát amire kíváncsi vagy.

[ Szerkesztve ]

(#43953) pc360 válasza TechN7ne (#43950) üzenetére


pc360
addikt

FastStone Photo Resizer - ha kötegelve akarsz képeket átméretezni

rushty: anti-malware progik

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43954) zeusz55


zeusz55
senior tag

Szasztok! Bocsi az offert... video vago progit szeretnek , amivel tudok 3 videot egymas melle rakni, hangot levenni zenet alarakni, es nem tomoriti sz**rrá a fullhd-t ! Más igényem nincs valami egyszerubb ha ezeket tudja! Mit ajanlotok? Koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#43955) pc360 válasza zeusz55 (#43954) üzenetére


pc360
addikt

VSDC

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43956) Lauda


Lauda
félisten

Hello!

Tudnátok ajánlani valami nagyon egyszerű video konvertáló progit? A freemake video convertert használtam eddig mov-avi konverzióra, de most hogy frissítettem, beleteszi a logóját a videókba. :W

Köszönöm!

(#43957) Lauda válasza Lauda (#43956) üzenetére


Lauda
félisten

Videoredoval megoldottam.

(#43958) CB


CB
senior tag

Sziasztok!
Lányom most kezdte az egyetemet. Excel alatt használni szeretné a Visual Basic bővítményt.
Mit kell hozzá telepítenem?
Visual studió?
Úgy tudom free a Visual Basic. Jól tudom? de ilyet nem találok sehol, csak Visual Studiót.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#43959) pc360 válasza CB (#43958) üzenetére


pc360
addikt

Eleve azzal a bővítménnyel kell telepíteni az Office-t, a beállítást pedig itt leírják. Ha bármilyen futtatókörnyezet hiányozna hozzá, azt jó eséllyel a telepítő elintézi.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43960) dqdb válasza CB (#43958) üzenetére


dqdb
nagyúr

VB != VB.NET != VBA

Az első Visual Basic néven valaha a Visual Studio része volt, 16 éve abbahagyták a fejlesztését, és mostanra már a támogatását is.

A második Visual Basic.NET néven a Visual Studio része jelenleg is (van ingyenes változata), semmi köze sincsen a nevében hasonló elődhöz, ez egy teljes értékű programnyelv, amelyben .NET Frameworköt használó alkalmazások fejleszthetőek.

A harmadik Visual Basic for Applications néven az Office része, és az Excel/Word/stb. funkcionalitása automatizálható vele.

Itt van némi információ az előhozásáról és a kezdeti lépésekről, és itt van a teljes referencia hozzá.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#43961) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

VGA teszteknél szoktam látni ezt a képet:

Ez milyen program?

köszi

(#43962) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
ezt szeretném
letölteni,de szeretném megspórolni közel 1000 kattintást :D. Nincs egy addon vagy progi ami érzékeli az oldal felületén a letölthető dolgokat és így egyszerre indíthatnám a letölést!

(#43963) pc360 válasza pruzsi (#43962) üzenetére


pc360
addikt

Mármint mit? Regisztráció nélkül én itt nem látok semmit, csak egy szöveget.
Épp emiatt is, erre szerintem nem lesz program.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43964) pruzsi válasza pc360 (#43963) üzenetére


pruzsi
őstag

Pár száz videó,linkre kattintva letölthetőek egyesével,de mire végigkattingatom :))

(#43965) Dluinet válasza pruzsi (#43964) üzenetére


Dluinet
nagyúr

úgysem tudod egyszerre megnézni őket, amíg az egyiket nézed, addig másik kettőt letöltesz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43966) CB válasza dqdb (#43960) üzenetére


CB
senior tag

Pc360-nak, és neked is nagyon köszönöm a segítséget. Nagyon hasznos volt.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#43967) pruzsi válasza Dluinet (#43965) üzenetére


pruzsi
őstag

Dolgozni szeretnék közben :D, nincs időm egyesével letölteni sajnos és felügyelni a letöltést.

(#43968) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Olyan programot keresek, lehetőleg ingyeneset, amivel soros porton tudok kiküldeni arduinora ASCII karaktert, de én csinálom meg a felületét, hogy melyik gomb mit küldjön ki.
Remélem érthető amit akarok. :)
Mondjuk csinálok benne 2 gombot, az egyik egy R a másik egy T betűt küld el soros porton.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#43969) sztanozs válasza Pubszon (#43968) üzenetére


sztanozs
veterán

Visual Studio Community Edition + C# Serial

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#43970) jupp008


jupp008
senior tag

Tud valaki programot ajánlani Infix PDF Editor kiváltására ? Ingyenes vagy kevésbé drága megoldás érdekelne. Az éves díjja szerintem drága.

- pdf összefűzés
- + szöveg beillesztés
.stb. lenne a cél.

(#43971) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Össze gányolt wordben levő névsort ami a névjegyzék,hogyan tudnám importálni szabványos vCard formátumba,van valamilyen konvertálási mód? Vagy kénytelen vagyok többszázas neveket beírogatni a névjegyzékbe.

(#43972) pc360 válasza qwertly (#43971) üzenetére


pc360
addikt

A Word-ből emeld át valami értelmes formában Excelbe, és onnan már tudod exportálni közvetlenül, már ha megfelel a sorrend, és a pontos formátum a fogadó oldalon (más és más elválasztási mód jó a különböző helyeken, vagy programoknak). Ennél pontosabban az adott dokumentum és az import oldal ismerete nélkül nem nagyon lehet írni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43973) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Van egy 1976-os rádió felvétel (már digitalizálva), ezt szeretném track-ekre bontani. Milyen program ajánlott ehhez?
Esetleg tudok valahogy a minőségen javítani (zúgás, néha túl halk-hangos)? (Főleg olyan lenne jó, ami automatán javít, nem nekem kéne végigmenni manuálisan)

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#43974) pc360 válasza ArthurShelby (#43973) üzenetére


pc360
addikt

Az Audacity-ben van zajszűrés.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43975) mezis válasza jupp008 (#43970) üzenetére


mezis
nagyúr

Talán ennek a free verzióját használom, de csak szöveg beillesztésre. (Forma nyomtatvány kitöltése.)
Összefűzésre még nem használtam. Vízjelezi a végeredményt.

mezis

(#43976) csferke válasza jupp008 (#43970) üzenetére


csferke
senior tag

Tud valaki programot ajánlani Infix PDF Editor kiváltására ?
Foxit PDF Editor

(#43977) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Olyan progit keresek amivel időráfordítást (órabér számításhoz) tudok mérni és tudja az alábbiakat:
-widgetbe ki lehet rakni
-tudja a "mindig felül" funkciót
-lehessen nevesíteni a projektet amihez mérem az időt
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#43978) Hardstyler01


Hardstyler01
tag

Milyen olyan program vagy alkalmazás van ami a Samsung A5 2017-ról az összes telefonszámomat át tudom vele menteni vagy outlookba (windows 10-em van a gépen és Lumia 635-ös telefonom ) vagy csak úgíy működik hogy bejelentkezek a g-mailbe amivel a telefonom van szinkronizálva? :B :R

"A létező legnagyobb ámítás az ember saját véleménye!" - Leonardo da Vinci

(#43979) andreas49 válasza Hardstyler01 (#43978) üzenetére


andreas49
senior tag

Nem kell külön program ehhez.
A telefonról exportálod vCard formátumban a névjegyeket, ezt fel tudja olvasni az outlook és esetleg (ha kell) egy másik telefon (import)

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#43980) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Keresek olyan programot, ami automatán változtatja nekem a háttérképeket. DE fontos lenne, hogy legyenek benne gyárilag háttérképek amiből választani lehessen és azután ő random váltogassa.

Létezik ilyen?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#43981) pc360 válasza Predator2 (#43980) üzenetére


pc360
addikt

Winen szerintem nincs ilyen, amihez képeket is licenszelnek, és eleve ott van a beépített funkció a háttérkéek automatikus cserélésére.

Androidon esetleg a Zedge, és annak alternatívái (csak a jó kritikát kapott appokat szabad megnézni, főleg ebben a témakörben).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43982) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Létezik olyan program ami átnézi a zenei mappámat és a zenei fájlokat kiegészíti? Előadók stb...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43983) Cs1csó válasza enginev3.0 (#43982) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem nagyon, elméletileg foobar-ra lenne a discorg de az ingyenes nem tölt le semmit sajnos. A hiányzó albumborítóra az Album Art Downloader-t használom, ha a foobar nem jeleníti meg a borítót tudom hogy hiányzik letöltöm bemásolom és kész.

(#43984) pc360 válasza enginev3.0 (#43982) üzenetére


pc360
addikt

A tagger programok erre valók. Még nem teszteltem őket, azért nincs hozzájuk leírás, de ez a 3 a legismertebb.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43985) Cs1csó válasza enginev3.0 (#43982) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amiket pc360 linkelt azok közül MusicBrainz Picard a legígéretesebb, itt is a benne van a legjobb háromban: AlternativeTo teszek majd egy próbát én is vele.

(#43986) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Próbáltam egy csomót, mind hibázik valahol, tök átlagos külföldi zenéket sem ismernek fel

Shazam miért nem csinál erre valami programot? :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43987) Cs1csó válasza enginev3.0 (#43986) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt a hármat próbáltad már? Szerintem túl komplex dolog ezért nem megoldható. Az is a gond hogy sokszor amit innen onnan letölt az ember is gány minőségben van feltéve borító nuku, számcímek nuku stb.

+ van amit nem lehet automatizálni

[ Szerkesztve ]

(#43988) enginev3.0 válasza Cs1csó (#43987) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha a Shazam pár másodperces részletből kitalálja mit hallgatok, akkor erre bármilyen windowsos szoftver képes lenne, max megkérdezné, hogy biztos ez az? Amit én leokéznék vagy elvetnék

Egyébként nálam ki van töltve minden zenének az előadója és szám címe, de jobb lenne szebben tisztábban rendezni, esetleg borító, album stb...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43989) pc360 válasza enginev3.0 (#43988) üzenetére


pc360
addikt

Próbáltad ezeket?

A Shazam meg számtalan egyéb zenére tök használhatatlan. Én pl. a Google saját keresőjével jártam eddig a legjobban Androidon. Eléggé genre-függő, hogy melyik mit szeret.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#43990) enginev3.0 válasza pc360 (#43989) üzenetére


enginev3.0
félisten

Próbáltam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43991) adik


adik
őstag

Halihó,

adott egy group gmail fiók, és ebből szeretnék reportokat huzigálni. Egész pontosan azt szeretném, ha k itudnám nyomtatni a levelek listáját: kimenő/bejövő, labelek, tárgymező. Mivel group fiók, ezért a kimenőnél a küldő is érdekes lenne.

Köszi!
adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#43992) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Win7 alatt egy olyan programot keresek amely amely a gyerek pc használat idejét korlátozhatom vagyis úgy gondolom,hogy a bekapcsolástoll számított 1-2 órát használhassa utána zárolja a fiókját.Nem gond ha az asztalra kitesz egy órát amely mutassa mennyi ideje van még hátra.

(#43993) Cs1csó válasza qwertly (#43992) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezekkel tehetsz egy próbát:

- Qustodio
- K9 Web Protection

A WEB-et ezzel kordában tarthatod a fiókzároláshoz nem értek, nem tudom hogy ilyenre képesek e, a Qustodio-nál lepörgetve van ilyen: "Time Controls by Device" ez szerintem az lehet ugyanis így a játékot, vagy valamilyen festő stb. alkalmazást is lehet kontrollálni nem csak a WEB-et.

Ha ezekhez nem fér hozzá akkor kb. már nem sokat ér a PC max papírnehezék, hiszen sem játszani sem böngészni sem egyéb - számára érdekes - programot nem tud használni.

[ Szerkesztve ]

(#43994) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tudtok olyan programot ami megadott mappát x időnként backupolja egy másik meghajtóra?! :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43995) Cs1csó válasza enginev3.0 (#43994) üzenetére


Cs1csó
félisten

Milyen formában? Növekményes legyen a mentés tehát CSAK a két időpont között változást mentse?

Az AOMEI tudja ezt:

Schedue backups or syncs for your most important files and folders.
Set and forget with automatic backups or incremental/differential backups to save time and storage.

AZ EaseUS Todo Backup Free is tudja:

File/disk/partition/system backup & recoveryIMPROVED
Complete backup mode Full/incremental/differential/schedule backup

A Macrium Reflect Free is:

Schedule your backups with flexible templates Browse backup contents in Windows Explorer.

Ezen 3 progin kívül nem is nagyon van ami:
- ingyenes
- fejlesztik még
- bevált/régi stb.

[ Szerkesztve ]

(#43996) akaido válasza qwertly (#43992) üzenetére


akaido
addikt

Arra keresnék rá a neten, hogy free parental control program. Érdekességként, pl. a Kasperskynek is van szabályzó szoftja.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#43997) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat :R a Kaspersky Internet Security tűnik a megoldásnak itt is ezt hozták ki győztesnek és beállíthatom napi időkorlátot ami fontos nekem,mert ezt nem tudom a win7 szabályozni, plusz még megoldom a vírus védelmet a pc.Nem kell a free verziók reklámjait kinyomogatnom.

[ Szerkesztve ]

(#43998) w.miki


w.miki
veterán

Videóbeszélgetés felvételére tudnátok programot ajánlani? W7re?
Amivel mindkét fél hallatszik. Facebook messenger, esetleg Skype beszélgetést szeretnék rögzíteni.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43999) ollie válasza qwertly (#43992) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Saját Microsoft fiók kell a gyereknek, amivel belép a gépre, a fiókját összekötöd a tiéddel, mint szülővel, és bármit állíthatsz neki.

***

(#44000) spe88


spe88
senior tag

Létezik olyan fájltitkosító program, ami együtt tud működni felhőszolgáltatásokkal, pl. Google Drive-val?
Úgy értem, hogy a GD-on belül van valami pluginje, és ha megszeretném nyitni az adott fájlt kéri a jelszót.
köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.