Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22853) bepe79 válasza paramedic (#22838) üzenetére


bepe79
addikt

@paramedic: "Sony-Ericsson Susan kódnevű androidos telefonjának megjelenéséről van valami hír?"

Szia! A másik topic-ban is láttam a kérdésedet, csak nem reagáltam, mert én sem tudok semmit. Én nagyon vártam, mert ha jönne az SE-től egy normális tudású strapa-teló, akkor az istencsászár lenne, de vajmi kevés esélyt látok rá, a Susan a másikkal együtt eltűnt a süllyesztőben, mintha nem is létezett volna, pletykák és cikkek sem lettek volna róla... Én per pill egy Samsung B2700 strapa-mobilt használok, és én teljesen meg vagyok vele elégedve: gyors, atomstabil (nálam nem fagy, nem indul újra), tényleg strapa-bíró (pedig ha belenézel a topikjába, tőlem már kapott olyat, hogy ihajj (véletlenül majdnem rázártam a kocsi motorháztetejét szerelés után...)), és a fekete-szürke színben egész türhető külsőre is. A Susan, ha tényleg strapa teló lenne, jó lenne, ha meg egyszer meg is jelenne, akkor az még jobb lenne. :)

Üdv: Bepe

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.