Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15819) hedhed


hedhed
csendes tag

Én sem vagyok egy nagy telefon guru, g600am volt eddig úgymond a "legjobb" készülékem. 1 évig volt meg, igazából az hogy zárlatos lett vmi egyhe kis párától (mert ugye evvel a szöveggel küldtek haza a boltból, mert víz nem érte) és h dobhatom ki, ezen kivül minőségien volt összerakva, amit kell azt tudta is, de semmi extra...kamera probléma miatt is vittem vissza garival, mert akárhogy állítgattam, olvastam utána, mit hogy kell hogy egy jó fotót csináljon. Egy 3,2mpx es nokia n73 a porba alázta a nagy 5 megapixelt. Szóval visszavittem és az eladó mondta hogy igen tényleg nincs valami rendben, be is küldte a samsung gyári garival bpre, bemérték, bevizsgálták és visszajött 1 hónap múlva úgy ahogy volt, semmi baja...(mondták ők) Kb 10 képből 1-2 igazán szép képet csinált a többi csapnivaló volt. Az is lehet hogy egy gyári selejtet kaptam ki, nem tudom, de ez a 2 dolog és az ezt megelőző ugyancsak samu mobil tönkremenése nekem igazán megadta azt a lökést hogy samsungot ne! Ha vki villogni akar a vakuval meg zenét hallgatni stb stb...akkor inkább SE!

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.