Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Harti válasza djtoomi (#1800) üzenetére


Harti
senior tag

Kb. 70 féle házuk van de ezek amik tetszenek!:)
Vannak itt fullos Chieftech-ek meg Coolermasterek de azok 20-30k!:)

Miért pont az a jó??
Hűtési teljesítményben is ez a legjobb szerinted?

[Szerkesztve]

(#1802) Harti válasza djtoomi (#1800) üzenetére


Harti
senior tag

Eldöntöttem!

[link]

Ez lesz, a teljesen fekete változatában!
Elől hátul 2x80 as vagy 1x12 es venti hely, sztem jól néz ki, teljesen szolid, pont olyan amilyet szeretnék!
Köszi szépen a segytségedet! :R

(#1803) truba


truba
tag

Nekem van egy AeroCool házam,aminek az egyik oldala pókhálós mintájú beépített 8-as ventivel.Az eleje meg valami tükörszerű anyagra hasonlít,és négy színben villog.
Na ez melyik tipus?Ha valaki tudja mondja már meg.

(#1804) ThuG4LifE válasza Harti (#1802) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

egy ilyen mennyibe fáj?

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#1805) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Hali
Találtam végre egy számomra tökéletes és olcsó házat :[link]
Az lenne a bajom hogy fogalmam sincs milyen fajta? Az volt ráírva hogy Broadway Com a gyártója ,de elvileg nem létezik.
Esetleg van valakinek ilyen, vagy tudnátok segíteni hol kaphatnék/lehetőleg /Mo.-n/ ilyet?


[Szerkesztve]

(#1806) Caniggia


Caniggia
tag

Hali!
Egy hozzáértőt szeretnék megkérdezni, hogy egy szgép általában mennyit fogyaszt havonta? Pl: itt az én konfigom:
Asus P5LD2
Core 2 Duo E6300
1GB RAM
Geforce 7600
LG CD-író
Plextor Dvd-író
Winyó 320GB Maxtor
400W-os Chieftec táp
SB Live 7.1
Samsung 757p Monitor CRT-s
No, ez így mennyivel növeli meg a háztartásunk fogyasztását mert most kb 7500 FT-ot fizetünk és egyszer nem használtam 2 hétig a gépet és vagy 300 FT-tal lett kevesebb a villanyszámlánk. Na, szóval hogy van ez? :F

(#1807) skippper


skippper
senior tag

Hello!

Házat szeretnék venni és nem tudom melyiket válasszam...

Két jelöltem van.. Raidmax Ninja illetve Aerocool AeroEngine (v1.0)
Akinek van valami tapasztalata róluk, azt nagyon megköszönném. Bármi info jól jönne... felhasznált anyagok igényessége, illesztések, összhatás, hűtés szempontjából... szóval bármi..

köcce előre is

(#1808) Harti válasza ThuG4LifE (#1804) üzenetére


Harti
senior tag

7800HUF A Hardverker-nél!
Táp nélküli változat!

(#1809) djtoomi válasza skippper (#1807) üzenetére


djtoomi
addikt

Szerintem Raidmax Ninja.Én már láttam olyan házat és a között meg a mostani raidmax cobra 822 black között vaciláltam de ez olcsóbb volt emiatt döntöttem mellette.nagyon jó a ninja,nagyon jól néz ki,a hűtése is jó,igényessége tökéletes.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1810) djtoomi válasza Harti (#1808) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!

Hát sztem ez 7800huf-t soha nem ér meg.Nagyon nem jó a hűtése.Elég gyengénn van megoldva főleg ha midnkét olvadról be lessz szoritva.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1811) Blackhole13 válasza Caniggia (#1806) üzenetére


Blackhole13
senior tag

A gép akkor is fogyaszt ha nincs bekapcsolva sőt akkor is ha a táp ki van nyomva.
Amugy nemtom mennyit fogyaszthat , mérd le vhogy :))

(#1812) Harti válasza djtoomi (#1810) üzenetére


Harti
senior tag

Nem értem mi a baj vele!:(
Miért rossz a hűtése???
A 4 venti nem elég???
Jelenleg egy 6 éves Codegen házam van 0 ventivel, leszedett oldallappal!
Egyedül a táp 12es ventije szívja ki a meleget!
Ennél csak jobb lehet nem??

[Szerkesztve]

(#1813) Baloocaptain


Baloocaptain
csendes tag

Nem tudom nekem a ninja nagyon teszikés ilyet szeretnék venni,
de egy kicsit
tartok az anyagától és hűtésétől valaki tudna valami biztatót mondani :F

MU 4evr

(#1814) ThuG4LifE válasza Harti (#1808) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

annyiér nem vészes szerintem, bár nem tudom, hogy milyen a szellőzése, de ha elöl-hátol venti van akkor nagy gond nem lehet :) nekem is gépasztalba lenne, így kétoldalról fedve lenne ... a mostani codegen nem valami jó, oldallap lent meg ilyenek itt is, viszont meg 15-20at nem adnék ki ilyen csilli-villi házakér, amiknek úgyis csak az eleje lenne látható :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#1815) Harti válasza ThuG4LifE (#1814) üzenetére


Harti
senior tag

Fején találtad a szöget! :D

(#1816) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Akarok venni az új Casetek házamba,egy pár darab 8 centis ventillátort.
Olcsó kategóriát célzom/500-1000 forint között/mit és hol??

Üdv

(#1817) truba válasza Balázs_a_laz (#1816) üzenetére


truba
tag


Mistralnak van Zalman ZM-F1 8cm-se 1004huf-ért.Talán a gari-val sem lesz baj mert Zalmi.

(#1818) Harti válasza Balázs_a_laz (#1816) üzenetére


Harti
senior tag

Én ma megyek megvenni a házat a Hardverker-nél!
Egész jó áron vannak Zalman meg Chieftech ventijei!
Sztem Zalman-t fogok venni mert az adatok alapján csendesebbek mint a Chieftech és ugyanannyiba kerülnek!

[link]

(#1819) bnss válasza Balázs_a_laz (#1816) üzenetére


bnss
veterán

Ilyen ventikkel szeretnél csendes konfigot építeni? :) A másik pedig a csapágyazás, ilyen kvalitású ventillátoroknál szvsz 1 év és a csapágyazásnak annyi. Te tudod...

Ha már írok, akkor én is szeretnék véleményeztetni egy házat, a CoolerMaster Cavalier 3-at, az én szememet csak az szúrja egy kicsit, hoy előre csak egy 8cm-es ventit tudok rakni, ami nem is lenne gond, ha csak egy HDD lenne, de legalább kettő lesz, a gyári ventit pedig cserélném Noiseblocker S3-ra. Még alszok rá egyet... :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1820) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Senki nem tud nekem segíteni? :O :O :O

(#1821) stringZ


stringZ
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Keresnék egy olyan házat, ami nem magasabb 60, illetve nem szélesebb 21 cm-nél,
rendelkezik 5 vagy (jobb esetben) 6 5,25''-ös hellyel, és nem valami extra csili-vili cucc,
hanem szerény, normális, lehetőleg fehérhez közelítő alapszínű. Igazából ezek
az igényeim, a hűtés-specifikus elrendezés sem ártana.

Ha tud valaki ilyet, az plz. szóljon!
Köszi!

(#1822) mrmatyi


mrmatyi
tag

Üdv!
Bocs ha rossz helyre írtam volna!
Van egy 4 éves codegen házam,azon egyszer a power gomb beragadt.
A kérdésem az lenne,hogy ki lehet ezt cserélni,vagy javítani?
[link]
Előre is köszi!

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#1823) bnss válasza mrmatyi (#1822) üzenetére


bnss
veterán

Codegen minőség :DDD

Meg kell nézni, hogy milyen is az a kapcsoló valójában, mert amit a képen látni az csak a külső burkolat. Láttam már hasonló gondot, nem a kapcsoló volt a problémás, hanem a külső műanyag gomb! :)

stringZ: ha egy irányárat is megadnál, akkor egyszerűbb lenne a dolog. Ennyi 5,25''-os helyet általában valami komolyabb szerverházban találsz, pl. [link], ez megfelel a méret kritériumnak: 473 x 205 x 522 mm (D x W x H), 6 db 5,25''-os hely, az ára viszont borsos, 30k körül kapható!

[Szerkesztve]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1824) mrmatyi válasza bnss (#1823) üzenetére


mrmatyi
tag

Csak külső képet tudok adni,szétszedni meg még nem szedtem szét,gondoltam itt kapok választ.
Én annyira nem ismerem ezeket a gombokat,de nem hiszem,hogy túl sok lenne belőle :U
....vagy mégis?
amúgy itt a kép a házról:[link]
De egy ilyet meg lehet javítani,vagy ki lehet cserélni?
Bocs,ha nem tudok pontosabb adatokkal szolgálni :)

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#1825) Szabi2121 válasza mrmatyi (#1824) üzenetére


Szabi2121
tag

Szerintem csak akkor lesz erre megoldásod ha valaki akinek pont ilyen gombja van, az pont el fogja olvasi ezt a szöveget, és válaszol neked!! Akkor talán van rá esélyed, hogy kapsz egy új gombot!!
Na ezt jól megfogalmaztam!

Sok szerencsét!! :R :R

(#1826) bnss válasza mrmatyi (#1824) üzenetére


bnss
veterán

Azt kéne kideríteni, hogy maga a kapcsoló a rossz, vagy csak a külső díszborítás. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1827) mrmatyi válasza bnss (#1826) üzenetére


mrmatyi
tag

Én is csak annyit tudok mondani,hogy egyszer beragadt,és,hogy ezt ha megint lenne, el tudjam kerülni,meg kéne valahogy javítani,mert most épp működik,lekopogom,de nem szeretném ha elromolna ettől a gépem!
Annó mikor beragadt 2-3másodpercig ment,és kikapcsolt :O
....azt hittem hülyét kapok,gondolta,hogy a túróba szedem ki onnan,de végül is visszapattant. :B

Úgyhogy ha valaki tudna ehez tippet az szóljon!! :(((
Köszi! :R

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#1828) bnss válasza mrmatyi (#1827) üzenetére


bnss
veterán

Én csak annyit tudok mondani, hogy ha ez az eset ismét bekövetkezik, akkor mozgasd meg oldalirányban.

Sajnos többet nem is várhat az ember kodegány házaktól... :(

[Szerkesztve]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#1829) Harti


Harti
senior tag

Megvettem a házat!

[link]

Továbbá vettem hozzá 2 80mm-es Zalman F1-es rendszerhűtőt!

[link]

Eddig a tapasztalataim jók!
Bezárt ház, a hang sajnos ugyanannyi!
Hőmérsékletbeli különbség leginkább a HDD és a GPU környezetnél észrevehető!
A többi 2-3 fokkal lett kevesebb!

A ház gyári 80mm-es ventijét beraktam előre de annyira hangos hogy azonnal kivettem!
Szeretnék még előre egy igazán jó minőségű 12cm-es hűtőt venni!
A legfontosabb a csendessége!!!
Tudtok ajánlani valamit ami igazán jó???

(#1830) djtoomi válasza Harti (#1829) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Végülis nem azt vetted amit multkor linkeltél ennek örülök mert ez egy fokkal jobb de mondtam hogy se a hűtése se a hagja nem lessz jó ezeknek.Szóltam hogy ne noname-e vegyél(igen az asus házak terén még noname).Ventinek pl.: Zalman?Esetleg Cooler Master?AeroCool?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1831) babilon


babilon
csendes tag

Szevasztok!

Házvásárlás előtt állok, már ki is néztem magamnak egy típust. A baj az hogy eddig még nem hallottam erről a típusról:[link]
Van valakinek tapasztalata? Vagy hallot már róla?

Előre is köszi az infókat!

minden a matekon múlik. mennyi az annyi?

(#1832) djtoomi válasza babilon (#1831) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Ez egy elég jó ház,masszivak,vasstagak a falai kevésbé hangos mint az emlitett noname Asus-nak.De sajnos még nem sok helyen kapható.De ezt érdemes megvenni mert viszonylag csendes.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1833) Harti válasza djtoomi (#1830) üzenetére


Harti
senior tag

Megmondom őszintén azért vettem ezt a házat mert anyagilag közbejöttek dolgok és ez fért bele plusz a 2 Zalmi hűtő!
Néztem a Zalman F3-at előre!
Azt irja az oldala hogy hangtalan, na most erre ott vna hogy 20db a zajszint!
Ezt most hogy kell érteni???
Látom van silent meg normal mode, ezt hol tudom szabályozni??

(#1834) Dassler válasza Csapi007 (#1763) üzenetére


Dassler
őstag

A Senerit-nél már van, úgyhogy sztem kiskerekben is megjelenik

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#1835) djtoomi válasza Harti (#1833) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát azért a 20db az nem teljesen hangtalan.De nem olyan vészesen hangos.Ha a ventiknek ez a 3 tűs alaplapra köthető csatijuk van akkor windowsban ha rákötöd alaplapra.De ha molex csatijuk van akkor meg nem tod szabályozni csak bonyolultan.Ezzel a házzal jobban jártál mint amit kinéztél utoljára.De mint emlitettem ez sem egy jó döntés.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1836) Calibos válasza babilon (#1831) üzenetére


Calibos
addikt

Nálunk hol lehet ezt kapni?

(látom hogy Chieftech-ről is lekoppintottak egy házat ;] )

(#1837) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Hello! Csak azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek erről a házról..., amelyről azt kell tudni, hogy ''!''!''2mm-es''!''!'' aluminiumból van az egész, illetve az eleje az ajto mogott nyitott...

- Főleg a hang szempontjából érdekelne az épító jellegű kritika, illetve hasonló külsejű egyéb lehetőséget is elfogadok pl: TT-Shark vagy valami hasonló, lényeg a csöndesség.

Ezt itt 22-27k-ért tudom megvenni szóval 30k alatt :P

http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=RC-732&other_title=+RC-732+Praetorian%20732

Köszike!

[Szerkesztve]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#1838) babilon válasza djtoomi (#1832) üzenetére


babilon
csendes tag

Köszi a gyors választ!

Még egy kérdés: a silentmaxx féle öntapadós hangszigetelőt lehet használni ehhez a házhoz? Érdemes beruházni rá? (olyan 7k körül van)

minden a matekon múlik. mennyi az annyi?

(#1839) djtoomi válasza Eugene Roe (#1837) üzenetére


djtoomi
addikt

Ott kezdődik hogy az OK gomb alatt ott van középen a smiley-k fölött a Link gomb azt megnyomod oda beirod a szöveget és nem kell másolgatni hanem egyből rákattintasz és kész. :)
Amúgy meg nem orssz ház.Sztem nyugodtan emgveheted,kulcsos ami nekem speciel nagyon bejön :DDD meg amúgy egyáltalán jó kis ház.Nem lehet hangos meg a hűtése is jó kell legyen ha 2mm-es alu-ból van. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1840) babilon válasza Calibos (#1836) üzenetére


babilon
csendes tag

Itt megtalálod: [link]

minden a matekon múlik. mennyi az annyi?

(#1841) djtoomi válasza babilon (#1838) üzenetére


djtoomi
addikt

Érdemes megvenni mert lényegesen nagyobb kussba megy át a géped. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1842) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Hááát, köszike a tippet a linkről, sajna én is ismerem, csak siettem... így is módosítás során írtam be mert először kifelejtettem :) :)

Ezek a hangszigetelő ''tapéták tényleg jók, vagy csak maszlag'' 1-2db-ért feleseleges... vagy tényleg füllel hallható a javulás ?? ;)

Most látom, hogy a szóban forgó ház is alu... meiket is akarod megvenni ?? az oldalventiset (nagy rács) vagy a sima oldallaposat ?

[Szerkesztve]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#1843) mrmatyi válasza bnss (#1828) üzenetére


mrmatyi
tag

Köszi,jó ötlet,hátha segít! :R

De nézd majd meg példáúl a chifetec házat 4 évvel ezelőtt mennyibe került!
.....vagy,hogy volt-e egyáltalán! :U
Egyébként épp a minap voltam egy pc boltban,épp egy chifetec házat mutattak,modern,nagyon jól néz ki,viszont az enyémhez túl magas!

Ha kellene ház,akkor ezek a méretek közzé essen:
215mm széles max,
452mm-től nem magasabb
550mm-től nem hosszabb van chifetec-ben,vagy más jó minőségű házban ilyen?

(bocs a méretek miatt,de az asztalt ne kelljen már kicseréljem miatta! :B :B )

p4 3.0GHz proc, ASUS P4P800SE, elixír 1024MB DDR400 mem, WD1600YS hdd,Enermax liberty 400,AC Freezer4

(#1844) djtoomi válasza Eugene Roe (#1842) üzenetére


djtoomi
addikt

Nagyon észrevehető a küölönbség.Mondok egy példát: unokatesóm asztali gépe egy IBM több mint 1 méter magas és 1 méter hosszú szerver házba van beletömve.Ugyan a vga-kra meg cpu-ra megy zalaman reserator 2 de táp pl hangos(hiába 650w-os zalman akkor is neki hangos,meg nekem is,feltette ezt a hingsziteleő kutyaherét és nem is hallottad a gépet.Pedig annak is 3mm vastag aluminiu fala van nem hiába 25kg a ház. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1845) djtoomi válasza mrmatyi (#1843) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Ott van bármelyik Raidmax pl én személy szerint ajánlom a Raidmax Cobra 822 Black-et a méretek amiket megadtál pont épp nagyobbak nála szal bele fog bőven férni az asztalba.De inkább javaslom hogy ne asztalba tedd hanem mellé mert pl minden ház oldalán van venti,plexiseknél pléna és ott is adja ki a hőt szal nem érdemes zért oldalakba betenni.Nekem pl a gép az asztalomon van a monitor mellett a hz helyén meg a mélynyomóm. ;) Ez a ház(Raidmax Cobra)nagyon jó minősgéű,viszonylag csndes dög éls még jól is néz ki.Mindenképp érdemes megvenni. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1846) Harti válasza djtoomi (#1835) üzenetére


Harti
senior tag

Alaplapra vannak rákötve a 3 tűs csatival!
Hol tudom szabályozni pontosan?

Közben kerestem 12es ventiket előre!

Sharkoon Silent Eagle 1000

Ez 1000prm, 8.9db!

Szted jó?

(#1847) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Hogy tette fel, becsomagolta légmentesen vagy kitapétázta a falát, egyébként elfogadom a választ, de az a baj, hogy az elej nyitott mint állat... és kijön a hang :)

[link]

[link]

Pfff... mondjuk a TT-Armor nyitottabb :)

[Szerkesztve]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#1848) djtoomi válasza Harti (#1846) üzenetére


djtoomi
addikt

8.9db nagyon jó.Csak 1000rpm...hát.... lassú meg nem tornádót csinál emiatt csndes megéri.Azt ne kérdezd windows-ban hold e van ilyen progi(nem tom hogy hivják)de én bios-ban szoktam állitgatni ha lapodnak van ilyen menüje akkor ott.De windowsban is lehet cvsak nem tom hogy hol. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1849) djtoomi válasza Eugene Roe (#1847) üzenetére


djtoomi
addikt

kitapétázta a falakat,tetőt,tápot,meg mindent.Nem jön annyira ki mint hiszed.Maximum az ajtóra teszel hangszigetelőt vagy vmi vagy esetleg fent van pár meghajtó és azok alá a ventikig teszel ilyet.Nem nagy cucc.Kivülről nem látszik de csndesebb.Ha az én házam nem plexis lenne már rég beburkoltam volna. ;) :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1850) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

A Silent Eagle az azért halk mert golflabda-mintásak a laptátjai és gyárilag 1000RPM maxos :) hozzá kell tenni, hogy a légszállítása is nagyon kicsit 2400RPM-es 25cfm addig ez csak 11-13cfm persze ha 8cm-es, ergo ha tényleg dolgoznia kell akkor én nem ajánlom...

[link]

[Szerkesztve]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.