Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5014) Cila


Cila
csendes tag

Hali!
Nekem a PIO 115D ne jött be. Hazavittem, be a gépbe. 3 féle lemez (TDK+R, Fuji+R, Verbatim-RW) írás közben pörög, mint a kávédaráló még 8 szoros sebességnél is. Visszaolvasás minősíthetetlenül rossz még Verbatim RW 4 szeres írás mellett is szőrös. (Gép AMD 2800+, ASUS N8X, Néró dobozos 7-es legújabbra frissítve.) 16 szoros írás után a TDK-t nem olvasat vissza a vége error. Boltba vissza , másik író elhoz. Be céges gépembe P4 2600/Foxcon, Neró 6.6.1.15, hasonlóan pocsék visszaolvasás (FUJI, TDK+R). Néró teszt zöld vonal kb. vízszintes, sárga (nem tudom ez mit jelent) lefele halad, tükörképe a normális visszaolvasás alkalmával tapasztalható zöld jelleggörbének?? Ja és ez is lekörözi a porszívómat. Most a boltban tesztelik a 115D-t.
Előtte PIO111D volt (van) 1,5 éves kb. 50-60 lemez után, döglődik, csak 4 szeres írás esetén tökéletes a visszaolvasása, 8 szoros ugrál a lemez második fele, de még visszaolvasható, felette hibázik. előtte PIO109-esem volt az sem bírta ki az egy évet. Kb. 3-4 hónapig voltak tökéletesek, addig a visszaolvasási görbe még 16 szoros írásnál is olyan volt mintha görbe vonalazóval mellett rajzolták volna.
Nem találok tesztet a mostani olvasókról. Igaz olcsók, de rosszak is, ki ezt - ki azt szidja.
A sebességhajhászás oltárán a megbízhatóság meghalt. :O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.