Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#89701) chopin42 válasza DeathAdder (#89700) üzenetére


chopin42
őstag

Velem legutóbb történt csak ez, kb a 8. alkalom volt: Cryorig r1-et szedtem le, hydro volt alatta. Csavarom ki a hűtőt, egyszer csak meglazul. Mondom jé, nem is ragadt a paszta? Aha, a procival együtt lejött...
Alig bírtam róla levakarni, pedig kapott még egy kis small fft-t is előtte. Azt hittem, szívrohamot kapok. :W "Szerencsére" jutott a proci lábaira is némi paszta a szélén (vastag ujjak, csavargatás), szerencsére van egy erre használt fogkefém, azzal gyönyörűen lejött, illetve papírral a pinek közül letudtam szedni. Elég minimális volt. Proci vissza, másik hűtő fel, és megy azóta is szerencsére.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#89702) DeathAdder válasza chopin42 (#89701) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én a másik konfigban jártam így (3200g) első alkalommal, volt ám bénázás ott is.

Ugye a lábacskák baromi érzékenyek, így nem egyszerű hozzányúlni, és hát először nekem is sikerült a szélén összekenni pasztával. Aztán vagy fél órát takarítgattam, pont ahogy te írod, először papírlappal, majd vettem egy soft fogkefét. Azért idegesebb lettem volna ha a 3700x-el járok így, de így is baromira idegesít hogy most az is kijött cpu-stól.

Először volt ám pánik, meg körebugyoláltam a munkafelület környékét puha ruhákkal (ha leesne miközben próbálom leválasztani a hűtőről) azóta már van gyakorlatom, hogy hogyan szedjem le, és hogyan ne kenjem össze a lábacskákat, de arra nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan szedhetném le úgy hogy biztosan ne jöjjön le cpu-stól :F

[ Szerkesztve ]

(#89703) chopin42 válasza DeathAdder (#89702) üzenetére


chopin42
őstag

Esetleg tökig lenyomod a hűtő tetejét, míg kicsavarod annyira, hogy el tudjon fordulni kissé. Valamint a csavarokat felváltva tekered. Jobb ötlet nincs :(

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#89704) duo


duo
őstag

en meg azon gondolkodtam hogy jol pasztáztam-e. csak egy jo hosszú rizsszem kryonautot nyomtam oda. de lehet hogy kasírozni jobb lett volna. leszedni viszont nem annyira akarom. a hőfokok nem rosszak. bar ma. minden előzmény nélkül 5 fokkal melegebb volt mint tegnap meg azelőtt. (szoba hője nem változott) :F

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#89705) duronx


duronx
senior tag

Szerintetek egy alpenföhn brocken 3 white edition alatt elfèr egy Kingston HyperX Predator?(16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz HX432C16PB3K2/16) (msi z490 a pro) Köszi

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#89706) Speed® válasza duronx (#89705) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Előtte zavartalanul elfér bármi, nem lóg a DIMMek fölé.

(#89707) duronx válasza Speed® (#89706) üzenetére


duronx
senior tag

Köszönöm, akkor bátran megrendelem a Predator ramokat :)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#89708) luci@85


luci@85
tag

PSziasztok!

Valakinek van eladó am4 hűtő lefogatója és fém hátlapja? Sürgős lenne! Bocs az off témàért.

(#89709) chopin42 válasza luci@85 (#89708) üzenetére


chopin42
őstag

??? :F :F Mégis melyik hűtőhöz? Van vagy 100-féle. Amúgy ott az apró, hirdetésfeladás-"keresek", kitöltöd, aztán lehet, hogy valaki megkeres. Am4 hátlap is szokott fent lenni, ami a lapokhoz jár.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#89710) luci@85 válasza chopin42 (#89709) üzenetére


luci@85
tag

Aki feladta az új am4-es lapom felhívta a figyelmem ,hogy ezek a tartozékok hiányoznak a laprol (asus tuf b450m plus). Szerdáig kellene a kiegèszítő cumó a laphoz mert aķkor jön meg ez hozzà: Thermaltake contac silent 12!p

(#89711) luci@85 válasza chopin42 (#89709) üzenetére


luci@85
tag

Ő foglakozik ezzel de nem reagál az üzenetemre: mhif

(#89712) chopin42 válasza luci@85 (#89711) üzenetére


chopin42
őstag

Hát ehhez kellenek a kampók, nézz szét aprón. JA közben megtaláltam akit te is. Előbb utóbb lehet, hogy reagál, akkor tudsz tőle venni.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#89713) Speed® válasza luci@85 (#89710) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ebben az esetben kérdés, miért olyan hűtőt vettél, aminek kell a gyári rögzítőszett, hogy felrakhasd..?
Nehéz lesz amúgy találni, akinek van is használaton kívül, a gari miatt nem adhatja oda..de sok szerencsét.

(#89714) Gyuri27 válasza Speed® (#89713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aprón van komplett 2-3k-èrt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#89715) Speed® válasza Gyuri27 (#89714) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha épp elérhető az eladó, mint olvasható volt. Akkor már egyszerűbb lett volna olyan lapot venni, amiről nem nyúlták le (hogy külön eladja? ;]) :U

(#89716) luci@85 válasza Speed® (#89713) üzenetére


luci@85
tag

Nem lett volna semmi gond ha kapom vele...
Majd nézek az aprón, köszi a tanácsot!
Lehet ,hogy megvan neki de sos-be kellett kiépítenie és feladnia ,igazából nem hibáztatom ezért! Még az is lehet ,hogy utánam küldi csak nem akartam màr zavarni ezzel az aprósággal... léptem innen majd megoldódik.
Köszi ahelp-et! :U :R

[ Szerkesztve ]

(#89717) akos114


akos114
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy 10700k, Gigabyte z490 gaming X alaplap, Brocken 3 CPU hűtő, lian li lancool 2 mesh performance ház.

Prime95 stresszteszt alatt a processzor 90fok körül stabilizálódik, de van hogy belekarcol a 100 fokba is (csökkenti is az órejelét rendesen). Először a Brocken3 hozzáadott pasztával volt pasztázva de mivel volt itthon artic MX-4 így lecseréltem arra, de hasonlók maradtak az értékek. Ennyit kellene tudnia a hűtőnek vagy valami más gond lehet? Elég rémisztőek ezek az értékek. Már a felszerelési videót is megnéztem, hátha valamit benéztem de mindent annak megfelelően csináltam és szereltem már össze azért pár gépet. Jövő héten mivel van a közelben egy noctua nh-d15 azzal is ki fogom próbálni, de nektek mi a véleményetek?

Köszi,
Ákos

(#89718) ADAM1337 válasza akos114 (#89717) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tudsz képet küldeni, a tesztről, órajel/fesz érdekelne, valamint hwinfót lenyitva ?
Nekem marha soknak tünik.

[ Szerkesztve ]

(#89719) Speed® válasza akos114 (#89717) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ne cseszegesd P95el, akkor nem lesz ilyen meleg..200W körül fűt AVXel terhelve, persze, hogy elforr az alapvetően csendre kihegyezett, ~150Wig okés B3 alatt. Tehetsz rá dupla áron D15öt vagy 240+ AIOt, sajnos a 14+++nm miatt ezek ilyenek.

(#89720) scott_free


scott_free
senior tag

Az gond, ha a hűtő nem fedi le teljesen a procit? Egy AC Freezer 7 Pro-t tennék egy Phenom II X6-ra, de a proci felülete nagyobb, mint a hűtő talpa.

(#89721) Speed® válasza scott_free (#89720) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az IHS alatt kisebb területen van a hűtendő rész, szóval nem feltétlenül gond. Az inkább, ha 125Wos darab..de tedd rá és majd látod, elég-e (max. finomhangolod feszben).

[ Szerkesztve ]

(#89722) lockdown90


lockdown90
senior tag

Sziasztok!

3600x-re szeretnek valami normalis hutot, ami alatt nem spikol fel a proci 82-fokra jatek kozben. Teljesen gyari beallitasokon hasznalom a setupot. Jelenleg Deepcool Gammaxx 400S van rajta.

Spec:

Alaplap: MSI B450 Mortar Max
Ram: G.SKILL 16GB Aegis DDR4 3000MHz (2x8 elosztásban)
Ház: Silentiumpc signum sg1 tg

Igazabol amivel szemezgettem:
SCYTHE Mugen 5 Rev. B
ARCTIC Liquid Freezer 280 II AiO (Kerdes, hogy a hazba bele megy-e?!)

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#89723) Speed® válasza lockdown90 (#89722) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A ház 161mm magasságig fogad léghűtést és 120/240/360 AIOt, de utóbbi számára felül nincs offset, így a vastagabb radis épkézláb verziók nem férnek el adott esetben a RAMoktól, előre szerelt radival meg levegősödhet a pumpa rossz esetben, szóval véleményes, egyáltalán megérné-e belefeccölni ~30kt pl. egy LFII/240be, ahelyett, hogy picit beleásod magad a BIOSba és megzabolázod némi negatív vCore offsettel a proci fűtőértékét.
De ha mindenképp berhelnél, jó a Mugen 5, ill. egy Fortis 3 is akár, ha széltében elfér (proci középvonalától a VGA hátlapjáig 70+mm hely legyen).

(#89724) Dareius


Dareius
tag

Sziasztok!

CPU hűtésen vacilálok a legdrágább, amit vennék maximum egy Noctua NH-D15. Jelenlegi gépembe vízhűtés van, amit én állítottam össze, de mivel a VGA-gyári blockos ezért nem bontanám meg, mert az kompletten jó ahogy van és családban marad... Viszont új gépet vennék új AMD ryzen zen 3-mat, vagy i7 10700k, majd októberben kiderül. Kissé aggódom, hogy a léghűtés messze elfog maradni a vízhűtéstől akár a kompaktól(sose volt ilyenem) is, de jelenleg nagyon kevés időm van így a vízhűtéssel nem vacillálnék szívesen na meg nem is olcsó. Természetesen OC-ban is gondolkodom.

Akinek volt mindkettő megírhatná a véleményét és tapasztalatait.
Meg érdekelne mit tudtok ajánlani 15-35k között, ami megéri.

(#89725) Speed® válasza Dareius (#89724) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Top lég semmiben nem marad el az AIOktól (sőt), jellemzően csendesebben is üzemel, csak a helyigénye lehet gond. Épített víz hatékonysága viszont vitán felül áll, csak ugye az ára..
Konkrét ajánlást az összefoglaló kérdéseire válaszolva fogsz kapni alkalomadtán.

[ Szerkesztve ]

(#89726) scott_free


scott_free
senior tag

Sziasztok,

vettem itt az aprón egy elvileg új, de kibontott BeQuiet Pure Rock hűtőt, és csak nálam derült ki, hogy nincs benne az AMD-hez szükséges szerelék. (Mivel az eladó 39 pozitív értékeléssel rendelkezik, így elhiszem, hogy nem ő vette ki. Valószínűleg a boltban lopták el, ahol vette a komplett géphez az alkatrészeket, mert neki Intel procihoz lett volna, s azt gondolhatták, hogy nem fog neki hiányozni. A régi típusú Pure Rockhoz pedig nem volt AM4-es lefogató, így valakinek "jól jött"...)
Szóval az lenne a kérdésem, hogy nincs itt valakinek esetleg egy fölösleges - akár eladó - AMD lefogatója egy Pure Rock hűtőhöz? :B

(#89727) Speed® válasza scott_free (#89726) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szereztesd be az eladóval, ha AM4re is jónak hirdette vagy vegye vissza és nézz olyat, ami valóban jó rá.

(#89728) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Egy 4770s-re kellene kicsit jobb hűtő mint a gyári. Jó lenne olyan ami felmegy anélkül, hogy le/ki kelljen szerelni a lapot. Mit ajánlotok?
Használt új bármi jöhet max 5k-ért.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89729) Speed® válasza adamssss (#89728) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pontos típus és sorozat feltétlen szükséges az ajánláshoz!
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor típusa?
5.: Ramok típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)

(#89730) adamssss válasza Speed® (#89729) üzenetére


adamssss
veterán

Nincs egyéb igény. Giga b85 amúgy a lap, már ha ez számít bármiben is ebben a kategóriában...

Aki tud ajánlani valamit azt köszönettel veszem.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89731) Speed® válasza adamssss (#89730) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze, hogy számít, lehet mITX/mATX/ATX lap, magas RAMokkal, netán SFF ház..aztán felesleges/rossz ajánlás születik.
~5k boltból az SE-213v2, nem lóg bele a RAMokba, 140mm magas.

(#89732) Dareius válasza Dareius (#89724) üzenetére


Dareius
tag

1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
15-35k
2.: Milyen házba kerül?
Fractal Design Meshify C, SilentiumPC Signum SG1 TG ha micro atx akkor Thermaltake Core V21 Még nem dőlt el de mindegyikbe beférnek a nagyok.
3.: Milyen alaplapra lesz?
1200 ATX vagy AM4 mATX
4.: Processzor típusa?
Intel 10700k vagy új zen 3 4800x
5.: Ramok típusa?
Kingston 2x8GB 3600MHz DDR4 HyperX Predator ha túl magas akkor HyperX FURY 2x8GB 3600MHz DDR4
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
Jó hűtőteljesítménye legyen. Az előzménybe találod az igazi kérdést.
VGA ha tippelnem kellene 3 ventis lesz.

(#89725) Speed(R) Köszönöm a válaszodat.

(#89733) Speed® válasza Dareius (#89732) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Rendre 170/161/185mm hely van bennük légre, ill. 240/240/280as AIOnak, de míg az FDben 40, addig az SG1ben 32mm magas alaplapi komponens/RAM mellett férnek csak el utóbbiak, erre figyelni kell, adott esetben a Predatorok bukták (3200C16 Aegis a legjobb választás ez esetben szvsz, vagy valamelyik alacsonyabb Ballistix szett).

Légre 10700K esetén pl. TRUE Spirit 140 Power (172mm), amit feldobnék, ha nem is D15. Erős terhelésre csak beránt 200+Wot.
AIOból LFII 240/280 helytől függően, ami beleesik a keretbe és ajánlott, mondjuk mATXbe nem zsúfolnám be, a TG kecó javasoltabb ez esetben.

(#89734) adamssss válasza Speed® (#89731) üzenetére


adamssss
veterán

Tokeletes. Koszonom szepen. Ugye ez akkor felmegy anelkul hogy a lap hatuljahoz hozza kelljen fernem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89735) abdulka1 válasza adamssss (#89734) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

A rögzítő keretnek nincs hátlapja, "feszítő tüskékkel" kell rögzíteni a laphoz, így nem kell a lap hátához hozzáférned a felszereléshez.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#89736) adamssss válasza abdulka1 (#89735) üzenetére


adamssss
veterán

Ohh. Szuper. Koszonom es elnezest a Tamaskodasert :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89737) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Lennétek szívesek CPU ventit ajánlani i7-10700k-hoz?

Ház: COOLERMASTER MasterCase H500P Mesh Gunmetal Edition
Lap: MSI MAG Z490 TOMAHAWK
RAM: Crucial Ballistix 32GB 3600MHz DDR4

Jelenleg egy be quiet! DARK ROCK PRO 4 (BK022) a kinézett darab.

Köszi előre is! :R

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#89738) Speed® válasza la_cc (#89737) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

190mm hellyel kb. bármit vehetsz, viszont a DRP4 árában ott a TRUE Spirit 140 Power is, ami jóval egyszerűbb szerelhetőség mellett hasonló teljesítményű, megfontolnám. Persze ha a DRP4 tetszik, panaszod nem lesz rá.

(#89739) Dareius válasza Speed® (#89733) üzenetére


Dareius
tag

Szia köszönöm a válaszodat!

lenne még pár kérdésem:
1. Thermalright True Spirit 140 Direct és a power között mi a különbség az ára +10k, de ugyan úgy néznek ki több a gáz a csőben?

2. Milyen hatékony hűtőket még 15k tájékán kicsit gondolkodtam 30k egy gigatoronyért, ami végett sok a kompromisszum nem ér meg nekem annyit. A lényeg minél jobb legyen hűtés hatás foka a kinézete nem érdekel.

Előre is köszönöm a válaszod.

(#89740) chopin42 válasza Dareius (#89739) üzenetére


chopin42
őstag

Ugyan nem nekem írtad, de ami azt illeti, eléggé különböznek: Direct Power
Lényeg: A power nagyobb hűtőbordájú, 6x8mm hőcsővel szerelt, nikkelezett coldplate-el van szerelve, a direct pedig kisebb bordás, 5x6mm hőcsöves, direkt kontaktos (a neve is erre utal).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#89741) Speed® válasza Dareius (#89739) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ahogy előttem írták, nagyobb méret, +1 hp, erősebb venti, összességében lehet köztük bő 5°C esetedben.
Ha nem akarsz sokat költeni, minimum egy Brocken 2, ez hasonló a Directhez, OC nélkül nem lenne vele gondod, viszont az SG1 kiesik, mert 165mm magas.

[ Szerkesztve ]

(#89742) Dareius válasza chopin42 (#89740) üzenetére


Dareius
tag

Köszönöm, én vagyok a buta, mert nem a gyártó oldalán néztem meg hanem az értékesítő oldalon és ott ugyan azt volt a kép.

De ettől függetlenül lehet a 30k körüli éra mellet döntök majd vagy a Noctua NH-U14S akkor, de a 15K éra is érdekel lehet olcsóbban is van hasonló teljesítményű hűtő.

Érdekel minden nézőpont vélemény jótanács akár privátban is.
Véleményem szerint hűtésen nem érdemes spórolni de 30+ nál már mozgolódik bennem a kisördög és könnyen hajlamos vagyok megint komplett vízhűtés rakni a gépbe de akkor csak pörögnek a tízezrek ami felett már az asszony sem hunyna szemet, ha már a komplett gépbe bele ment :D

(#89743) fauv


fauv
őstag

Üdv !

10400-asra akarok majd hűtőt rakni. Azt mondták, hogy a 1151-es felfogatású hűtő jó rá.
Nekem most 1150-es procim van 4690K, ennek a hűtőjét nem tudnám rárakni a 10400-ra? A 1150 és a 1151 is ugyan az?

Köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#89744) Szeleya válasza fauv (#89743) üzenetére


Szeleya
tag

Ha leìrod a hűtő tìpusát ùgy egyszerűbb.

(#89745) Speed® válasza fauv (#89743) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Teljesen megegyezik furattávra.

(#89746) attiska81


attiska81
újonc

Sziasztok! Nehezen tudok választani és nem szeretnék mellé lőni :-)
Mit ajánlotok?
1.: Mennyit szánsz a hűtőre? Max 15-20 ezret
2.: Milyen házba kerül? Zalman I3 edge (Ha jól tudom 156mm a magasság)
3.: Milyen alaplapra lesz? Msi B450 Tomahawk max
4.: Processzor típusa? Ryzen 5 3600 (AM4)
5.: Ramok típusa? Crucial Ballistix 16GB (2x8GB)
6.: Egyéb igények? Jó lenne ha teljesítményébe beleférne kis OC. (4200mhz)

Köszönöm,
Ati

(#89747) mgoogyi válasza Dareius (#89742) üzenetére


mgoogyi
senior tag

HR-02 macho rev a 140mm-es ventivel 15k-ért szerintem szuper ajánlat.

[https://www.arukereso.hu/szamitogep-huto-c3094/thermalright/hr-02-macho-rev-a-100700717-p325883525/#]

Paraméterei és tesztek alapján ez Mugen 5, Dark Rock 4 kategória.

[ Szerkesztve ]

(#89748) fauv válasza Speed® (#89745) üzenetére


fauv
őstag

Köszi, de jó, akkor nem kell vennem újat, hanem átmentem a jelenlegi DARK ROCK PROC1-et. :R

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#89749) Speed® válasza mgoogyi (#89747) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

10700K elfőne vele, halk üzemre kiváló, de 150W körül kifullad.

(#89750) mgoogyi válasza Speed® (#89749) üzenetére


mgoogyi
senior tag

Akkor sorry, nem tudtam, hogy ez ennyire gyenge lenne. Ez a macho rev b elődje, nem? Gyengébb, mint a Brocken 2 vagy TS140 Direct?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.