Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#899) mexel válasza Kolondrum (#898) üzenetére


mexel
veterán

Ezek mehetnek LE alatt, arra gyakorlatilag ( kis túlzással természetesen) bármi jó. Az én véleményem szerint ( de mielőtt vita lenne mégegyszer írom hogy ez csak az és saját véleményem) a Youtube jobb android alatt, a Kodi pedig ahol a Movieshark és társai megtalálhatóak jobbak lehetnek LE alatt, de tulajdonképpen ugyanúgy mennek androidos Kodival is. Kérdés mennyire fontos a kadenvciahelyes lejátszás és milyen hangrendszer lesz.Úgy veszem ki az írásodból nem neked kell. Ha olyannak kell akiknek én is vettem pár dobozt mert kérték, ők maximálisan meg vannak elégedve az androiddal is, boldogan használják egy alap 100cm-es tv-n. Ha kicsit profibbak akkor LE kell nekik. Androidra jó lehet az X96 ahogy ajánlották is már. Én továbbra is ajánlanám a Mecool M8S Pro pluszt, de mégsem ajánlom mert meghajlok a népakarat előtt akik szerint sok a hibás eMMC-s darab, bár amiket én rendeltem mind jó volt. Nehéz a döntés, de ha maradsz az X96-nál minden esetben jó lehet a használata. Jó a droid része is ( jól be kell állítani mindent) és tökéletes rajta a LE is. Érdemes az S905X-et venni, nem a mini-t ami S90W.
Talán inkább aza lényeg hog ypár dollár miatt ne vegyenek 1/8gb-os darabot ( igaz LE alá elég de szerintem kár megvenni) és noname darabot se vegyenek. Megbízható helyről, pl Geekbuying kell vásárolni hogy ne valami klón legyen. (gearbestet most nem ajánlanám jó szívvel) Annyira nagyon mellényúlni nem lehet szerintem ha csak nem valami extrém rosszat fog ki az ember. Tlán számít hogy wifivel vagy kábellel használják, mert ha wifivel akkor olyan kell aminek az is jó lehet, de ez is lutri is lehet akár.
Microusb pl jó arra hogy telepíts rá LE-t és akkor a 2 rendszer párhuzamosan működhet. De az mehet pendriv-ról is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.