Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5491) indianka


indianka
tag

sziasztok,

tanácsot szeretnék kérni. A helyzet az hogy nagy filmbuzi vagyok, és mostanában rákattantam a hd filmekre, eszem megáll menniyre szép látvány a dvdv után...na mindegy
a lényeg hogy a 720p-s filmeket még csak csak elviszi a mostani konfigom, viszont a hang már sokszor akadozik satöbbi, plussz a jövőben az 1080p-s filmeket is szeretném megcsodálni, és tervbe van véve egy full HD lcd vétele is....
a lényeg hogy le akarom cserélni a mostani konfigomat, csak mivel annyira nem értek hozzá tanácsot kérnék...proci, ram, hdd azért még menni fog (intel c2d e6700 a kiszemelt, 4 Gb ddr2...) de videokártya meg az alaplap dolgában bajban vagyok
légyszi tanácsoljatok valamit, hogy milyet vegyek. A lényeg hogy fussannak rajta a 1080p-s filmek, és ki tudjam majd tenni a leendő LG 37LF65 fullHD tv-mr a képét...játszani nem szoktam (max football manager, ahhoz meg nem kell erőgép), szóva az nem szempont, a fifa08-at meg még a mostani konfigom is viszi, szóval azzal nem lesz gondja majd az újnak sem valószínűleg...

szóval, nem tudom hogy milyet kellene vennem, és mennyibe fájna egy jobbacska alaplap,szerintem olyan 20k körül lenne rá a keret...bár nemtom, hogy ez menniyre elég rá...mondom nem kell játékra, csak hogy a fullhd-s cuccok menjenek rajta...(bár azt sem tudom hogy mennyire alaplap igényes, mert gondolom inkább proci...)

DDR2-őt tennék bele, sata 2-es vinyót, meg a c2d e6700-at előrláthatólag...

előre is köszi a válaszokat

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.