Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) polip


polip
addikt

tesztre kaptam egy N100-at...
első nekifutásra elég jók a tapasztalataim, ami igazán meghökkentett, hogy mennyire nem meglegszik...

van valakinek olyan jellegű tapasztalata, hogy lenne valami tipushibája? amire figyeljek a teszt alatt..

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1102) Otisz válasza Paklee (#1100) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem is ugyanez a procim.
Ma már csak 58-61fok között munkálkodik.
Jól sejtettem, hogy ez a kánikulai idő hozta ki belőle az 'izzadást'.
A megemelést is próbáltam, és bizony pillanatok alatt visszaugrott 20fokot.
A laptop alá való hűtőszerkezeteket is már nézegettem, gondoltam hogy megrendelem az e-bayről, de ránézésre nekem annyira nem jönnek be.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1103) Otisz válasza polip (#1101) üzenetére


Otisz
őstag

Típushibáról nem tudok. Én novemberben vettem az N100-am, de azóta semmi problémám nem volt még vele, és ez komoly.
Bővítettem a RAM-ot azonnal, plusz meghosszabbíttattam a garanciát 3év helyszínire.
Nekem nagyon bejött.
Egyedül az akksi nem bír ki sokat, illetve a hangszórója gyenge, de fülessel mindjárt más a helyzet!

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1104) polip válasza Otisz (#1103) üzenetére


polip
addikt

igazán kösz!

én csak 3 napos tesztre kaptam, hogy írkáljak róla valamit, ezért kérdeztem mire érdemes figyelni...akksival nekem nincs gondom, hangszórót csekkolom :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1105) ROGERROGER


ROGERROGER
csendes tag

Hali mindenkinek! Vettem én is egy LENOVO 3000 N100-as 0768-BVG gépet. 174.000 Ft-ért. Természetesen operációs rendszer nélkül adták, no meg semmilyen driver nélkül. A helyszínen vettem még hozzá 2 GB RAM-ot és egy WINDOWS XP HOME EDITION OEM OP.-ot.Itthon szépen összeexkabáltam ozt beindítottam. Mivel rendelkeztem én is asztali PC-vel így internetem is volt, úgyhogy miután észre vettem, hogy nincs hangom letöltöttem a drivert most már van hangicsálás is. Azt szeretném megkérdezni, hogy a honlapjukról a DOWLOADS AND DRIVES-ből mindent le kell töltenem, hogy jól működjön a gépem? Például a Lenovo CARE Pack for windowst is? Mi történik, ha most töltöm le őket és csak most fogom aktiválni? Amúgy csekkolás után 36 db subtopics jelent meg. Mit érdemes telepíteni ezekből?

Előre is köszi.

(#1106) polip válasza ROGERROGER (#1105) üzenetére


polip
addikt

ha drivert akarsz telepítei, annyit tegyél fel, amíg ki van felkiáltójelezve valamelyik is az eszközkezelőben

a többi cucc csak felhasználói szoftver, azt tedd fel, mi kedves a szívednek...

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1107) Jeti1


Jeti1
tag

Nekem egy Lenovo 3000 C100-as laptopom van és még mindig a gyári 512-es memóriával, de úgy gondoltam bővítem.
Azt olvastam itt ([link]), hogy maximum 1 GB-ot tud kezelni. Ez igaz lehet? Modulonként 1 GB vagy összesen?

N szériánál meg ez a maximum 2GB-ra nő? ([link])

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1108) Shadowfax válasza Jeti1 (#1107) üzenetére


Shadowfax
addikt

2 GB-ig bővítheted. ;) [link] (A péhás cikkben az egy elírás.)

(#1109) polip válasza Jeti1 (#1107) üzenetére


polip
addikt

természetesen 2gb, az újabbakat egyelőre 4GB-ig, de őszre jönnek a 8GB-ot tudó noteszek is...csak a slotot hova teszik majd? :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1110) Jeti1


Jeti1
tag

Kösz! Végülis mindegy, mert 1 GB-ra bővitem egyelőre, aztán mire ujbol bövitenék lehet már uj laptopom lesz. :) Legalább már ezt is tudom.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#1111) DeusHun


DeusHun
őstag

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a gyári Vista helyére feldobok egy xp-t, majd a rescue&recovery-t (mert ugye a formattal az is elszáll) akkor a 6 gigás partíción megmarad még a visszaállítható maga Vista, ugye? Vagy ott csak a gyári, előtelepített programokkal elérhető verzió tárolódik?

Rainforest Alliance Certified signature

(#1112) Shadowfax válasza DeusHun (#1111) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ha XP-t teszel fel a Vista helyett, előtte mindenképpen készítsd el a Recovery CD-ket! Ez az első és legfontosabb dolog. Ha felteszed az XP-t, akkor az nem törli a rejtett Vista partíciót*, de az MBR-t kinyírhatja, ehhez van egy javító lemez a Lenovo oldalán. Rescue & Recovery programot viszont felesleges (sőt talán káros is) az XP telepítése után rárakni, hiszen vagy a vinyón lévő rejtettről, vagy a Recovery lemezekről vissza tudod rakni az eredeti oprendszert.

*Azért előfordulhat, hogy belerondít, de ez általában júzerhiba.

(#1113) DeusHun válasza Shadowfax (#1112) üzenetére


DeusHun
őstag

Már mind1... Azóta legyalultam a Vistát, tettem fel helyette XP-t. Ezzel eltűnt a R&R-is, így azt letöltöttem és feldobtam újra. Be is tölt, megy is. Az egyetlen hiba, hogy az R&R nem látja a rejtetten az eredeti OS-t (tehát csak azt önmagában a sallangok nélkül nem tudom visszahúzni onnét), a ''gyári beállítások visszaállítása'' opcióra meg nem merek menni mert akkor leszedni az XP-met.
Beboot-oltam live Ubunturól, a rejtetten van 5 giga adat, különböző könyvtárak, file-ok, stb.
Lehet, hogy mégis müxik így a dolog?

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#1114) Shadowfax válasza DeusHun (#1113) üzenetére


Shadowfax
addikt

Lehet, hogy mégis müxik így a dolog?
Mármint milyen dolog? A vinyón ott van a rejtett, de hogy vissza tudod-e állítani róla a gyári állapotot, azt ki kell próbálni. De ezt csak akkor tedd, ha tényleg akarod, mert ezzel leszedi a Vistádat. :D
A Vista hogy tetszik? Akkuidő romlott? Aero-t használsz?

(#1115) DeusHun válasza Shadowfax (#1114) üzenetére


DeusHun
őstag

Leszedi a Vistát?? Az van nekem a rejtetten :D Azzal adták a gépet.
Ezért is kérdem, hogy akkor azt elvesztettem vagy sem?

Hát vannak benne jó dolgok, pl az, hogy teljesen meg tudod határozni, hogy mire hogy reagáljon a gép ami kíméli az akkut. Pl míg az XP-n annyi van, hogy ha töltőn van vagy ha akkuról megy és lecsukom a tetejét akkor vagy ne történjen semmi, vagy menjen Készenlétibe addig Vista alatt ezt finomabban tudod hangolni, hogy ha töltőn van és lecsukom akkor van 4 opció. Ha akkuról megy akkor ugyan így. Ezt a 4et persze meg tudod adni power-gombra is. Hibernálást is be tudod adni pl bármelyikhez, akkor simán 5-szörösére nő az akkuidő. Ezt hiányolok az XP-ből, nem tudod direktben hibernálni (tudtommal).
Akkuidő javult. 2 órát ment wifivel, bluetooth-tal, közepes fényerőn pepecselés (net, msn, gimp) mellett.
Aero-t használtam (csak a kinézete miatt. Beteges, de annyira hozzászoktam pl a taskbar és a start-menü átlátszásához, hogy most az xp-t is átgyúrtam olyanra, hogy hasonlítson a Vistára. Egyszerűen szebb, jó ránézni). Ami szutyok rajta az az, hogy naggyon lassan boot-ol. A profilomnél ott a gép leírása, nos azon tartott az alap (! tehát nem volt rá semmi még téve, friss, szűz OS sallang nélkül) 1 perc 18 mp-ig a boot a powerontól a bejelentkezésig, utána még 1 perc 48 mp mire használni is tudtam. A firefox 22 mp alatt indult el (hiába a superfatch vagy mi a rákk), Diablo2 szaggatott rajta (élvezhetetlenül, pedig ugye az 7 éves játék és a gép meg 2 magos 1 gigás...). A winamp indulása fél perc.
Ami mellette szól az az, hogy nagyon kényelmes. Vagy minden ott van szem előtt, vagy pedig könnyű megtalálni mert szinte mindenhonnét el lehet érni mindent. Egy dolog beállításához (pl wifi) van vagy 4 út ahonnét elérhető. Továbbá mindent kezel elsőre (már ami a gépemben van. Azt pl mindet), ahoz amit nem tud kezelni meg le tudja rántani a m$ szerveréről. A frissítés ugyan így.
Majd ha már a 2. service pack is kijött hozzá visszateszem a rejtett partícióról (ha tudom :S), addig nem éri meg mert csak megeszi a gépet. A kényelem nem ér annyit, hogy meg tudjak inni 2 kv-t a boot-idő alatt...

MOD: egy WinBillentyű+Tab -os ablakváltásnál pl 1 mp-es késés volt. Értem ez alatt, hogy a billentyűk lenyomásától addig, míg válthatok 1 mp telt el, majd mikor 3D-ben kiválasztottam amit akartam az is 1 mp mire behozta.

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#1116) Shadowfax válasza DeusHun (#1115) üzenetére


Shadowfax
addikt

Természetesen úgy értettem, hogy leszedi az XP-t. :D (Tudod, fura, hogy valaki Vistáról váltson XP-re, sokkal gyakoribb a fordított verzió, ezért írtam így.)
Amint említettem, ha látod az 5 GB rejtett részt, akkor az ott van, de hogy vissza tudod-e állítani, az próba-cseresznye. Az új OS felakása az MBR-t szokta átírni, ezért lehet, hogy a gyári állapot visszaállításnál szükséged lesz egy olyan progira, ami helyreállítja ezt, ez ott van a Lenovo oldalon, ha kell, megkeresem.

Köszi a beszámolót! Lehet, hogy több memóriát igényel a Vista, kicsit gyorsulna, ha rádobnál még egy giga kakaót. :))
Persze, tudom, pénzkérdés.

(#1117) DeusHun válasza Shadowfax (#1116) üzenetére


DeusHun
őstag

Ja, ok. Akkor szerintem holnap letesztelem. Lementem minden adatom külső vinyóra aztán uccu, gyalulok egyet. Remélem visszajön majd a gyári. De akkor kéne az a prog. Tudnál egy linket vagy prognevet adni? (hátha szükség lesz rá).
Igen, még az a gyakoribb, hogy xp-ről vistára. De egyelőre még értelmetlen (szerintem). Nagyon lefogja a gépet. Tudom, Moonman mást mondana :D

Nincsmit. Ha érdekel még vmi kérdezz, ha tudok válaszolok :)
Ja, a media-centert meg egyből letiltottam szolgáltatásoknál :D Sztem felesleges egy notebook-ra.
Igen, gondoltam rá, hogy +1G ram, csak akkor a 2x512-t el kéne tudni adni (lehet nincs rá kereslet, akkor meg ott maradna a nyakamon). De ha tudsz rá vevőt... ;)

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#1118) Shadowfax válasza DeusHun (#1117) üzenetére


Shadowfax
addikt

Rescue and Recovery - Recovery repair diskette [link] ;)

Igen, gondoltam rá, hogy +1G ram, csak akkor a 2x512-t el kéne tudni adni (lehet nincs rá kereslet, akkor meg ott maradna a nyakamon).
Igen, sajna ez valós veszély. Bár talán most még jó áron el lehet adni, később már senkinek sem kell... kivéve mikor megint aranyat ér, mert ritka lesz. :D

(#1119) DeusHun válasza Shadowfax (#1118) üzenetére


DeusHun
őstag

Köszi szépen, otthonról majd mindenképp leszedem!
Amúgy ezt mikor kell alkalmazni? Mert ez még nem vili. Pontosabban miből látom, hogy ezt alkalmaznom kell? :B

Emésztem még a +1g ügyet. Meg ahogy néztem most jó árban vannak a kingston note memóriák. 12k/db.

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#1120) Shadowfax válasza DeusHun (#1119) üzenetére


Shadowfax
addikt

Amúgy ezt mikor kell alkalmazni?

Pl. akkor ha boot közben a Lenovo Care gombot hiába nyomod, nem jön be a Recovery felület. Csak onnan tudod a gyári állapotot visszaállítani, futó windows alól nem.
Egyébként az oldalon régebben egy .iso file is volt, az hova tűnt? :U
Esetleg virtuális floppyt használhatsz. [link]

(#1121) DeusHun válasza Shadowfax (#1120) üzenetére


DeusHun
őstag

Jaaa, hát ilyen volt. A gyalulás után volt így, merthogy eltűnt az R&R. Azt leszedtem újra, telepítettem és azóta bejön az R&R felülete. Onnét vissza tudom húzni (innét tom, hogy a gyári az elvileg megvan, csak tesztelni kéne). Csak nem tudtam, hogy attól, hogy ott ki tudom választani megvan-e vagy sem.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1122) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Most vettem egy Lenovo N100-as gépet, oprendszer nélkül. Felraktam rá egy SP2-es angol nyelvű wint, a kérdés az lenne, hogy drivereket honnan tudok leszedni hozzá? Letöltöttem a System Update nevű progit a Lenovo honlapjáról, gondolom ez jó lesz.
[link]
Emellé mit érdemes még feltelepíteni, és azokat hol találom meg? :U

Let the Zone take me if I am.

(#1123) DeusHun válasza kutga (#1122) üzenetére


DeusHun
őstag

[link]
Innét le tudod szedni az összeset ami kell a géphez. Viszont ha neked is Realtek hangkártyád van akkor ahoz inkább a realtek oldaláról szerezd be. A lenovo-s nekem állandóan ''hibát követett el és leállt'' üzenettel szállt el telepítéskor.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1124) Zolko001


Zolko001
tag

[link]
itt ki kell választani a pontos típust és modellt. Majd nyomj rá a continue gombra. Ki fogja adni az összes drivert az adott géphez.
Az audio driver nekem másodszorra feltelepült (először sercegett a hang mert az egyik ''összetevőt'' nem telepítettem..megfelelően kell installálni a dolgokat amiket onnan leszedtél). Másodszorra helyes sorrendben 3 vagy 4 lépésben felment és azóta is jól működik. :))

[Szerkesztve]

(#1125) Zolko001


Zolko001
tag

ja mégvalami. Nekem is lenne egy kérdésem: A drivereknél van egy jópár wireless dolog amit le lehet szedni. Melyik kell ahhoz hogy működjön a wireless internet? :R

(#1126) DeusHun válasza Zolko001 (#1125) üzenetére


DeusHun
őstag

Értelemszerűen a gépedben lévő wireless cuccé. Ha Intel a wifikártyád ami a gépben van akkor az Inteles. Onnantól meg már a oprendszered dolga kezelni a hálóztot és annak beállításait.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1127) kutga válasza DeusHun (#1126) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Felraktam a drivereket, azonban hang továbbra sincs. :( A nagyobb baj az, hogy egyszer csak eltűnt a rendszerből a DVD meghajtó és sehol nem találok hozzá drivert. Most raktam fel a wint nem akarom emiatt újratelepíteni. De lehet hogy ez fog következni. A Bluetooth miért nem megy? Felraktam a drivert, be is van kapcsolva, de továbbra is azt írja hogy ''no device installed'' (vagy valami ilyesmi).

Let the Zone take me if I am.

(#1128) DeusHun válasza kutga (#1127) üzenetére


DeusHun
őstag

Első kérdés: azt írtad, hogy angol win-t, de azt nem, hogy Vista vagy XP?

Start -> sajátgépre jobb klikk -> tulajdonságok -> Hardver -> eszközkezelő
Látsz ott sárga kérdőjeleket?

A hangkártyád milyen típusú? Realtek? Mert a lenovo oldaláról leszedett Realtek hangkártyadriverrel nekem sem volt hangom. Én innét szedtem le: [link] , nekem a High Definition Audio Codecs kellett, lehet neked is az kéne.

Bluetooth: ha Vistád van akkor két dolog kell hozzá, a ''bluetooth firmware'' és a ''Bluetooth with Enhanced Data Rate''. XP-nél elég az utóbbi.

Én is onnét szedtem le mindent, nálam müxik...

Rainforest Alliance Certified signature

(#1129) kutga válasza DeusHun (#1128) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

XP-m van, hangkari típusát hol látom, mert az eszközkezelőben nem írja. Most csak egy sárga kérdőjel van (PCI Device), nem tudom mi lehet az, de a rendszer most működik (sajna a DVD-t csak úgy tudtam előhozni hogy újraraktam a wint :( ).

BT-nek elvileg azt töltöttem le amit írtál, innen: [link]

Kipróbálom az audiot amit linkeltél.

Let the Zone take me if I am.

(#1130) DeusHun válasza kutga (#1129) üzenetére


DeusHun
őstag

A dvd-meghajtóra passz, azt nem tudom mitől lehet.
A hangkártyát egy egyszerű Everest-tel le tudod kérdezni. Ez kiír mindent ami a gépedben van aztán össze tudod válogatni hozzá a drivereket.
bár én ezt linkeltem: [link]
De sztem azonosak a BT driverek.

A hangkártya szerintem meg a legtöbben azonos. Majd írd, hogy megy-e vele.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1131) kutga válasza DeusHun (#1130) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Beüzemeltem az audiot, most már szól rendesen. A BT is működik, az első telepítésnél elfelejthettem valamit.

A következő kérdésem az lenne, hogy a Lenovo Care-rel lehet-e rendszervisszaállító partíciót létrehozni, hogy legközelebb ne kelljen ennyit szarakodni a telepítéssel. :))
Most két részre van osztva a vinyó, 10 GB az XP-nek, a többi meg minden másnak. Partition Magickel létre tudok hozni egy plusz partíciót a backupnak.

Ha meg lehet ezt csinálni, el tudja mondani valaki, hogy hogyan is kell, illetve mennyi szabad helyre van szükség?

Let the Zone take me if I am.

(#1132) kutga válasza kutga (#1131) üzenetére


kutga
nagyúr

UP!

Let the Zone take me if I am.

(#1133) DeusHun válasza kutga (#1131) üzenetére


DeusHun
őstag

Gratu :)

Egy 6 gigás rejtett partíció elég egy Vistának és a hozzá tartozó sallangoknak.
Azt nem tudom, hogy hogyan lehetne ezt megoldani a lenovo Care-rel, menteni még tudsz, de hogy a rejtettre hogyan...
Inkább egy Acronis TrueImage-t szerezz be, azzal le tod menteni az os-t. A [link]-en egy tövidebb howto-t kapsz a 2481-es HSZ-tól.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1134) euclio válasza batoman (#30) üzenetére


euclio
tag

Bocs, nem szóltam. :)

[Szerkesztve]

minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

(#1135) kutga válasza DeusHun (#1133) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Csak még egy kérdés lenne...felraktam a kértyaolvasó drivertét, látja is az eszközkezelőben, azonban ha berakom az sd kártyámat a fénykébezőmből egyszerűen nem látja rajt a fájlokat. A meghajtót eléri, csak a fájlok nincsenek meg, pedig többször is megnéztem és ott kell(ene) lenniük. Vmi ötlet? :U

Let the Zone take me if I am.

(#1136) kutga


kutga
nagyúr

UP!

Let the Zone take me if I am.

(#1137) DeusHun válasza Shadowfax (#1118) üzenetére


DeusHun
őstag

Leszedtem a repair diskette-t, de ez floppy-t kér. Immáron 5 éve nem használok floppy-t, a gépemben sincs floppymeghajtó, asztalimban sem volt. Szívás.
Így meg most nem megy a visszaállítás, próbáltam.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1138) Shadowfax válasza DeusHun (#1137) üzenetére


Shadowfax
addikt

A virtuális floppy nem játszik (ugyanabban a hszben linkeltem)? ;)

(#1139) DeusHun válasza Shadowfax (#1138) üzenetére


DeusHun
őstag

:B :B
Mea Culpa, azt a hsz-t elfelejtettem :) Tényleg linkeltél. Akkor leszedem és próbálom.
Kössz, újra :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#1140) DeusHun válasza Shadowfax (#1138) üzenetére


DeusHun
őstag

Azt hiszem ez hosszútávú project lesz. Nagynehezen szereztem egy floppy image-t amire rá tudtam menteni az exe által generált dolgokat, de mivel az csak egy img file (amit cd-re sem lehet felírni) így nem tudok róla boot-olni. Ha fogom és átmásolom a pendrive-omra akkor arról nem tudok bootolni (lemezhiba felirattal).

Rainforest Alliance Certified signature

(#1141) Shadowfax válasza DeusHun (#1140) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nicsak, mit találtam Neked. :D

Recovery repair ISO file (a 3.1 R&R-hez; Win 2000 és XP)
rnr31_rrd.iso: [link]

Recovery repair ISO file (a 4.0 R&R-hez; Vista)
rnr40_rrd.iso: [link]

Neked nyilván a 2. kell, ha az eredeti OS Vista. ;)

(#1142) DeusHun válasza Shadowfax (#1141) üzenetére


DeusHun
őstag

Te szivatsz engem. :DDD Egy napja szórakozom azzal, hogy a floppy-ból boot-olható cd-t csináljak...
Nomeg a google ezeket nem is találta meg nekem :( Csúnya, rossz gugli!
Akkor leszedem a 2.-at és teszt indul.

Mod: Köszi szép. PH!-találkozón (ha lesz) lógok egy sörrel! I promise!

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#1143) kutga válasza kutga (#1135) üzenetére


kutga
nagyúr

UP!

#1135 valaki?

Let the Zone take me if I am.

(#1144) DeusHun válasza Shadowfax (#1141) üzenetére


DeusHun
őstag

Az általad adott ISO-val már visszacsúszott a Vista. Azóta persze legyalultam és XP települt. A rejtettet pedig nem piszkálom :)

Most azt vettem észre, hogy ha akksiról műküdik a gép sokkal lassabb a wifi. Ez nem kicsit zavaró. Leszedtem a Lenovo oldaláról a PowerManagement cuccot de a helyzet inkább romlott.
Van még valakinek ilyen tapasztalata?

Rainforest Alliance Certified signature

(#1145) Shadowfax válasza DeusHun (#1144) üzenetére


Shadowfax
addikt

Örülök, hogy sikerült. :) A sört nem szeretem. :))

Access Connections-t használsz? A profilban a Power save mód mire van állítva? [link]

(#1146) DeusHun válasza Shadowfax (#1145) üzenetére


DeusHun
őstag

Akkor mit szeretnél? :)

Nem, nem azt használom mert az még msn-re sem engedett fel. Leszedtem akkor fel tudtam menni wifi-vel msn-re, de eszméletlen lassú és így soxor dobja a kapcsolatot.
Win-es kis kezelőfelületre hagyom a beállítást. Csak megfigyeltem, hogy ha felteszem töltőre akkor gyorsabban behoz minden oldalt és még az msn sem dob le.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1147) polip


polip
addikt

akit érint vagy érdekel, esetleg nagyon várja, vagy nem is hallott róla: [link]

:)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1148) Shadowfax válasza polip (#1147) üzenetére


Shadowfax
addikt

Még jó, hogy kiemelve ott van a topikcímben, hogy ''Nem ThinkPad!'' totyik. ;]
Amúgy köszi a hírt. ;)

DeusHun: Semmit sem kérek. Ez itt egy fórum, ahol kinyilvánítjuk a véleményünket, megosztjuk a tapasztalatainkat, kérdezünk, válaszolunk. Én is sokat tanultam itt másoktól, s igyekszem én is segíteni másoknak. ;)

(#1149) polip válasza Shadowfax (#1148) üzenetére


polip
addikt

na ez is igaz :D
:R

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1150) dudi


dudi
senior tag

hali!

bocs, hogy nem olvastam végig az eddigi 1000oldalt, csak egy rövid kérdés: xp és vista alatt hogy lehet beizzítani az fn+F5 és fn+F12 bill-eket (3000 N100), vagyis a készenlét és hibernálás gombokat?

Köff

Sounds like your fix is worse than your problem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.