Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) somtam


somtam
csendes tag

nemrég vettem sulinetben egy masinát (ty06vhl).
alapbol nem vettem hozzá semmi, gondoltam probálgatom aztán meglátjuk de egyre jobban izgat egy kis memória bővítés.
ha veszek hozzá simán beleteszem aztán kész?
nincs ebböl vmi garancia probléma v ilyesmi?

(#452) humax


humax
senior tag

Lenovo (IBM) 3000 n100 (TY0B9HL) december elejétől bruttó: 251 880,- Ft
sulinetben

Intel Core2Duo,1660 MHz.512 MB,DDR2 667MHz, 80 GB.
15.40 inch,WXGA (1280x800)
video:Intel 950GM IGP
WLAN a/b/g,Mode,4xUSB 2.0, VGA, PCMCIA, Firewire, Bluetooth, TV-out
Kártyaolvasó SD, MS, MMC, XD
Akkumulátor 4400 mAh (Li-Ion).,Windows XP Home magyar
Garanci 1 év
Extrák Webcamera
megeri enny?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#453) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Milyen tűtfalprogramot használtok?
Nekem egyik sem akarja engedni a neten wifi-n.

(#454) AuTomi válasza somtam (#451) üzenetére


AuTomi
csendes tag

Igen memoriát nyugodtan upgradelhetsz ezzel nem veszik el a garid. Ugyanígy lehet benne cserelni vinyót illetve dvd játékost is, de olvass vissza már leírták ezt korábban részletesen itt a topikban.

Arra figyelj hogy milyen memoriát raksz bele! Lehetoleg 2 azonos modult rakj bele és akkor már legalább dual channelben fog hasítani :)

(#455) AuTomi válasza humax (#452) üzenetére


AuTomi
csendes tag

Nem kicsit, nagyon :DD vedd meg bátran, nekem a sima core duos valozat van és ez eddig 240-ért sulinetben elég best by termék volt... Igaz most van olyan hely ahol 222ért megkapod sulinetben ha van nekik.

(#456) humax válasza AuTomi (#455) üzenetére


humax
senior tag

a web cameraja hany pixeles?
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#457) Blaise válasza humax (#456) üzenetére


Blaise
veterán

0,3 mpixel

hol lehet ennyiért ilyet venni ?

(#458) humax válasza Blaise (#457) üzenetére


humax
senior tag

az gyenge nem,?
tudsz mutatni rgy limket a web camja rol?
itt
[link]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#459) Blaise válasza humax (#458) üzenetére


Blaise
veterán

Nem hinném, hogy gyenge, linket sajna nem tudok adni. Az átlag felhasználásra szerintem tökéletesen megfelelő.

Egyébkénr ennyiért szerintem megéri core 2-es procival :)

(#460) Trianrta


Trianrta
aktív tag

A R & R a teljes lemezterületet lementi?
Van egy pár könyvtár, amit nem akarok lementeni, viszont az XP-t a beállításokat és a telepített programokat igen.

(#461) Sipi válasza Trianrta (#460) üzenetére


Sipi
addikt

Tee, nemrég adtam linket egy doc-hoz, abban le van írva az összes funkciója.
Mi több, utána következő köszönésedre is írtam pár sort, vázolva a működését. :F

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#462) Trianrta válasza Sipi (#461) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Igen emléxem ám, csak nem találtam azt a hozzászólást, ahol a link van.
Na majd mindjárt rákeresek a nevedre.

(#463) Sipi válasza Trianrta (#462) üzenetére


Sipi
addikt

[link]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#464) Trianrta válasza Sipi (#463) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Kösz!
Egyébként most lapoztam vissza, de nem találtam...

Egy kb 10 gigás adatmennyiségnek ugyanennyi terület kell a dvd-n, tehát 2-3 dvd?

[Szerkesztve]

(#465) Trianrta válasza Sipi (#463) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Aha, találtam egy ilyet a belinkelt oldalon: ''Az Exclude files pontban megadható, mely fájlokat ne mentse el a program, ezzel helyet és időt takarítva meg.''

Na ez kell nekem! :) Leakarom menteni a teljes rendszert, de pár könyvtárat nem, ezek többnyire videók, és fölöslegesen foglalnák a helyet.

(#466) Sipi válasza Trianrta (#465) üzenetére


Sipi
addikt

Úgy tudom, kb. ugyanannyi a backup is, mint a mentett adat mennyisége.
A Single Storage módban megadhatsz fájlokat, amelyeket csak a legújabb mentésben tárol, a régebbiből mindig kitörli. Pl. a szinte sosem változó, nagyméretű fájlokat érdemes ilyenre tenni. Így csak egyszer fog helyet, és könnyebb megtalálni is.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#467) Lenovo válasza humax (#456) üzenetére


Lenovo
tag

''a web cameraja hany pixeles?''

Blaise elírta! 1,3Mpixeles (max. 1280x1024-es felbontás)

(#468) Lenovo válasza Sipi (#466) üzenetére


Lenovo
tag

''A Single Storage módban megadhatsz fájlokat, amelyeket csak a legújabb mentésben tárol, a régebbiből mindig kitörli. Pl. a szinte sosem változó, nagyméretű fájlokat érdemes ilyenre tenni. Így csak egyszer fog helyet, és könnyebb megtalálni is.''

Bocs, de pontosan azokat a NAGY fájlokat érdemes ''Single Storage'' módban menteni, amelyek változnak! (Ha egy fájl nem változik, akkor arról inkrementális mentés sem készül...)

(#469) Sipi válasza Lenovo (#468) üzenetére


Sipi
addikt

Jájj, igazad van. :B Én kérek elnézést.

Mod: ez nem beállítás kérdése, mennyire ''tömörít''?

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#470) Lenovo válasza Trianrta (#464) üzenetére


Lenovo
tag

''Egy kb 10 gigás adatmennyiségnek ugyanennyi terület kell a dvd-n, tehát 2-3 dvd?''

A hivatalos állítás szerint 2:1-hez a tömörítési arány. Ez természetesen jelentősen függ attól, hogy mit tartalmaz a merevlemezed. Egy Excelt fájlt pl. akár 16:1-hez is tudja, de egy mp3 már nyilván 1:1-ben megy csak.

(#471) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Attól függetlenül, hogy párszor már lefagyott (mert ez lehet, hogy inkább valamileyik feltett szoftver hibája), szerintem nagyon jó gép.
A win betöltése és a leállítás kissé lassú, legalább is a melóhelyi gépemhez képest, pedig az egy 2600+ -os AMD ami 1,6 Mhz-en megy (a Lenovo Pentium M 1,73 Mhz), ugyanaz az op.rendszer van mindkét gépen.

Van valami adat, hogy a képernyőt milyen szögből a legoptimálisabb nézni?

Már vettem hozzá egy vezetéktelen egeret és tervben van egy vezetéktelen bill. vétele is, uggyan is szerkesztés közben nagyon nám áll rá a kezem a del és a kurzor gombokra. Egyébként szuper a billentyűzete is.

A videómemória az alapból van 128 mega a v.karin, vagy ezt mind a rendszer memóból veszi el?

[Szerkesztve]

(#472) Lenovo válasza Trianrta (#471) üzenetére


Lenovo
tag

''A win betöltése és a leállítás kissé lassú,..''

Uninstalláld a felesleges progikat!

''Van valami adat, hogy a képernyőt milyen szögből a legoptimálisabb nézni?''

Az LCD-t mindig szemből (90 fok, merőleges) a legoptimálisabb nézni.

''A videómemória az alapból van 128 mega a v.karin, vagy ezt mind a rendszer memóból veszi el?''

Az alapmemóriából veszi el, mindig annyit, amennyit az alkalmazás kíván, de max. 128MB-ot.
(Ezért is célszerű bővíteni a memóriát, ha van rá fedezet. Ez egyébként a sebességet is rögtön meglöki egy kicsit.)

(#473) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Szóval nekem a R&R -ben nincs ''Exclude files'' opció az Advanced menüben...
Lehet frissíteni valahogy a programot?

(#474) MoOrgaN


MoOrgaN
csendes tag

Szevasztok,

Két hónapja vásároltam egy Lenovo C100. Aztán napokban lettem rá figyelmes, hogy a közvetlenül a power gomb melett és az F8 billentyű felett a burkolat kicsit felpuposodott. Igaz hogy itt a legmelegebb is a gép.
Valaki felfigyelt már erre a dologra vagy csak nálam van ekkora szívás. Nem hiszem, hogy ez egy természetes jelenség lenne.Még várok vele egy kicsit, meg a véleményeteket is meghallgatom. Aztán lehet, hogy megy a szervizbe.

(#475) Trianrta válasza MoOrgaN (#474) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Ott van a proci.
Megy a ventillátorod?

(#476) Trianrta válasza Lenovo (#472) üzenetére


Trianrta
aktív tag

A Lenovo care menüben van egy olyan opció, hogy System information, abban nekem nem klikkelhető a Trouble ticket és a File location. Ezenkívül nem ad Advanced infót sem.

Ezenkívül a System update sem megy valamiért, 7%-nál kiír valami olyat, hogy vannak friss cuccok, de várjak valami restartra...

Ez normális?

Be kel regisztrálni magam a Lenovonál?
És a Windowst?

[Szerkesztve]

(#477) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Sziasztok!

Pénteken szeretnék venni én is egy Lenovo N100-as gépet (TY0B9HL), és a kérdésem a pixelhibákról szólna. Soknak tűnt közöttetek, akinek van ilyen problémája, de aztán ahogy nézegettem, talán 2-3 tulaj lehet.
Ezek milyen kijelzővel rendelkeznek?
Amit én néztem ki, az új fajta, fényes kijelző, amin van az a bevonat, amitől elvileg jobb a kép.
A hibás kijelzők is ilyen fajták? Vagy azok a sima lcd-k?
Én most már cserekészülékként venném ezt, nem szeretném, ha újabb probléma adódna, így ki szeretném harcolni, hogy kibontsák, mielőtt bármilyen papírt stb. kitöltenek, de jól jönne, ha tudnám, egyáltalán melyik lcd a ludas.

(#478) Petibaba


Petibaba
csendes tag

Én is nagyon féltem a pixelhibáktól, mert nagyon riogattak vele, hálistennek nekem nincsen. Én usanotebooknál vettem, ott ha fene fenét eszik sem bontják ki a dobozból, erre mérget vehetsz. Abból a szempontból megértem hogy mivel ezeken ilyen instant telepíthető windows van gyárilag, tehát az első bekapcsolásnál telepíti fel magát teljesen, ezért ha esetleg rálelnél egy hibára és kérnél egy másikat ők már azzal a géppel semmit nem tudnának kezdeni, mert ugye a települt windowsal már nem tudnák gyári állapottal eladni másnak. Más kérdés h hibás terméket miért akarnának eladni másnak. Az is más kérdés hogy van valami limit h mennyi hiba fér még bele a ''keretbe'' és mennyi nem. Tehát mondjuk ha 1et találsz sztem nem foglalkoznak veled. Az eladó azzal győzködött, h vérmérséklet függő, ha nem agresszívan a pöttyöt keresem akkor sosem veszem észre, egyáltalán nem zavar a munkámban. Ezzel kapcsolatban itt a fórumon is megoszlottak a vélemények, én még mindíg azon az állásponton vagyok, hogy lehet nem zavaró, de nekem negyedmillióért ne adjanak hibás cuccot. Ennyiért tökéletes legyen.
Nem lehet tudni, nem szűrheted ki. Benne van a technikában a hiba lehetősége. Most raktam össze unokatesóméknak egy komoly asztali gépet, és a vadi új samsung tft-n megtaláltam a subpixelhibát. Szép piros pötty. Oké h kicsi, de mivel észrevettem, már mindíg meg fog akadni rajta a szemem. Hálistennek nem én ülök majd előtte ;]
Csak ajánlani tudom, szuper kis gép. A pixelhibától meg ne félj, 1 nem lesz, 2 ugyanúgy lehet 700ezres apple-n vagy 500ezres hp-n is. Most csak mondtam valamit.

Viszont az én kérdésemre még senki nem válaszolt, hogyan tudok a backup dvdről előhalászni vmit. Konkrétan az ujjlenyomatszenzor szoftvere kellene. Lenovo forumtárs csak tudja... :C

Hajrá hajrá hajrá mindenkineT!

(#479) Trianrta válasza Trianrta (#476) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Frissítettema Lenovo oldaláról a R&R -t és megjöttek a plusz menük. :)
Eredetileg a 3.0.1-es verzió volt fent, most meg a legutóbbi, 3.1-es verziót telepítettem és van hozzá egy 18 megás patch is, azt is feltettem.
Érdekes, hogy nem csak a R&R -ben frissültek az opciók, hanem a Lenovo Care-ban is.

(#480) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Hááát... azért én félek ám a pixelhibától :(
És neked milyen típusú kijelzője van? Sima vagy fényes?
Én abban bízom, hogy ez az újfajta fényes talán jobb eséllyel hibamentes, mint a sima régebbi technológia.

(#481) MoOrgaN válasza Trianrta (#475) üzenetére


MoOrgaN
csendes tag

Igen megy a ventillátor, sőt azt mondom néha elég sokszor be is kapcsol. A gépből a meleg levegő merre távozik? A gép alján, vagy a hátuljánál?

(#482) Trianrta válasza MoOrgaN (#481) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Szerintem lefelé fújja a venti a levegőt.
Szóval a gép alá ne nagyon tegyél ruhát (pl asztalterítőt), mert ha vastag az megfoghatja a hőkiáramlást...

[Szerkesztve]

(#483) Trianrta


Trianrta
aktív tag

System Update még egyszer sem jött össze, néha elmegy 33%-ig, aztán kiírja, hogy terhelt a szerver...

A System info sem akar szuperálni, csak az előugró ablakban mutat némi infót, de a két alsó gomb szürek.. Pedig tegnap egyszer már működtek azok is. Nem tudom mi lelte.

(#484) Jetbrowse válasza pmikloska (#480) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

A pixelhibától én is nagyon féltem, főleg, amikor olvastam, hogy más is szenvedett tőle. USAnál vettem az enyémet 3 hete - szintén nem engedték bekapcsolni - és semmi rosszat nem tudok mondani a kijelzőről. Az enyém a sima ''anti-glare'' bevonatos, vagyis nem tükröző. Ha mégegyszer kellene választanom a fényes v. matt kijelző közül, én biztosan megint a mattot választanám. Engem nagyon zavarna a tükröződés, pl amikor háttal ülök az ablaknak, és látom a körvonalamat.

Remélem segítettem,
Jet

Akik ismernek azt mondják, hogy sas szemem van, mindig észreveszem a legapróbb hibát is, és mint az előttem szóló írta, onnantól fogva nagyon zavar, mert mindig megtalálom bármi is legyen az, apró karc vagy szálhúzódás.

(#485) Lenovo válasza Petibaba (#478) üzenetére


Lenovo
tag

''Viszont az én kérdésemre még senki nem válaszolt, hogyan tudok a backup dvdről előhalászni vmit. Konkrétan az ujjlenyomatszenzor szoftvere kellene. Lenovo forumtárs csak tudja...''

Ha jól emlékszem pontosan az ujjlenyomat olvasó ügyében történő anyázással kezdődött ez a topic. Nézd meg, az első részben végig olvashatod az ez ügyben felmerült pro és kontra dolgokat, most nem mennék újra bele.
A recovery DVD-ről nincs mód külön fájlokat leszedni, csak a komplett rendszert tudod telepíteni.

Ajánlom figyelmedbe (bár már ezerszer elhangzott ezen a fórumon) az alábbi linket:
[link]

Innen az idézet:

''A géphez adott programokat, (CD író, DVD lejátszó, stb.) szintén a merevlemezen találja az ''IBMAPPS'' könyvtárban. Ezeket innen szintén CD-re mentheti.''

[Szerkesztve]

(#486) Jetbrowse válasza Lenovo (#485) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Úgy látszik van amit nem lehet elégszer elmondani. Egyébként tudtok keresni a fórumban is, jobb oldalt felső sarokban.

(#487) Petibaba


Petibaba
csendes tag

Mr Lenovó! Hidd el végigolvastam, nem is egyszer.Nem azt kérdeztem h honnan tudok szerezni neki szoftvert, mert az tényleg téma volt korábban hogy sehonnan. Én azt kérdeztem h konkrét dolgokat(mondjuk egy szoftver installt, nem egy egész rendszert) lehert e és ha igen hogyan kihalászni a backup dvdről. Ha erről már lett volna szó korábban akkor helytálló lenne a kioktató stílusod. Így nem...

(#488) Trianrta válasza Petibaba (#487) üzenetére


Trianrta
aktív tag

A Lenovo oldaláról le tudod tölteni a szoftvereket.

(#489) Petibaba


Petibaba
csendes tag

Azt állítod hogy le tudom tölteni a szoftvert hozzá amivel használni is tudom a hardvert, vagy azt állítod h le tudom tölteni hozzá a drivert ami által felismeri a rendszer h van és nem egy idegen dolog!? Mert nem mindegy. És nekem a lenovótól töltött driver után sem történik semmi, még az eszközkezelőben sem látom...

(#490) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Tegnap éjjel végre sikerült a Lenovo Care -> System Update. :)

[Szerkesztve]

(#491) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Valaki korábban írta, hogy memória bővítésnél érdemes két egyforma panelt betenni, hogy működjön a dual chanel. Azt, hogy két egyforma hogyan kell érteni? Két egyforma méretű vagy két teljesen egyforma (azonos gyártó)?

(#492) Jetbrowse válasza Andris_2 (#491) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Idézet Sipi-től:
''DUAL channelt EGY darab modullal nem tudsz. Mindegy, milyen méretű, de kettő (vagy négy) kell belőle. És lehetőleg egyforma méretűek.''

Szerintem a gyártó édesmindegy.

Jet

Ismét ajánlom a keresőt a jobb felső sarokban.




(#493) Sipi válasza Andris_2 (#491) üzenetére


Sipi
addikt

Külön méretűvel fura lenne. :)
Igazság szerint mindegy a gyártó, de a memória belső időzítéseire kell figyelni, annak kell(ene) egyformának lenni. Ezt pedig a legkevesebb gonddal úgy érheted el, ha veszel két tökegyforma modult. Méret, gyártó, szín, szag.

Mehet eltérő időzítésekkel is, de semmi nem garantálja, hogy időnként nem fagy-e ki tőle.

Mod: így egymás után kicsit félreérthető.

Szóval 2x256, 2x512, 2x1GB mehet, 256+512 nem. A két modul legtöbb tulajdonságának (amit pl. BIOS-ban szokott egy desktop gép kiírni, CAS, RAS, latency, stb.) érdemes megegyezniük. Nem kötelező, csak akkor fagyhat.

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#494) humax válasza Lenovo (#467) üzenetére


humax
senior tag

Lenovo (IBM) 3000 n100 (TY0B9HL)
az halodtam,vagy olvastam ,hogy nem jo a hangja,az igaz?
vagy csak az a hang nem jo ami a notebokon van,?
de a füllesel jo?
vagy ha csatlokozol egy 5.1 genius fa dabozod hangszoroval,vagy tv keresztol nezel a filmet,is a tvre vezetet a hangod akkor jo?
hogy melegszik?
aksija?
meg a az hogy,a haza müanyagbol van?töreken?mert en szeretnewk magamal hordozni,
par teszt kinket ha lehet.
:R :R :R :R :R :R :R :R :R

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#495) humax válasza pmikloska (#477) üzenetére


humax
senior tag

hol latal,mennyert?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#496) Lenovo válasza Petibaba (#487) üzenetére


Lenovo
tag

Sir Petibaba,

Érzékeny vagy...

Itt nem oktat ki senki senkit. Egyszerűen arról van szó, hogy rendkívűl fárasztó dolog ugyanazt ezerszer leírni. Egy ''újonc'' (mielőtt megint elérzékenyülnél: természetesen nem rólad van szó) beesik a fórumba és ahelyett, hogy tanulmányozná, hogy van-e a kérdésére válasz, újra felteszi azt. Ebben a fórumban is sok ilyen van. Lásd recovery lemez készítése, ujjlenyomat szoftver letölthetősége, pixel hibák kezelése, hol lehet megvásárolni, stb. Ha végig nézed a topikot ezeket biztosan legalább 2-3-szor megtalálod.

Az Omnipass-ról a #84-es hozzászólásomban ezt találhatod: '' A Windows-os változaton az Omnipass szoftvere van fenn, de az Omnipass-szal kötött licenc szerződés nem teszi lehetővé, hogy külön is elérhetővé tegyük ezt a progit.''

Tehát tetszik nem tetszik csak az eredeti gyári preloaddal tudod használni az Omnipasst. És mielőtt újra vita robbanna ki (#105, #144, #158, stb.), ez nem a Lenovo korlátja, az Omnipass gyártója csak így engedélyezte. Nyilván nem szerette volna, ha ''gyorsabban terjed'' a programja a kelleténél. A fórumot tanulmányozva egyébként találhatsz megoldásokat ...

Az általam adott linken az is szerepel, hogy a kimentett recovery a gyári állapot visszaállítására szolgál, ha valaki driverekre vagy a hozzáadott szoftverek telepítő készleteire vágyik, akkor azokat honnan mentheti le. Ha ezeket a recoveryből ki lehetne szedni, akkor nyilván nem lenne szükség az utóbbiak külön mentésére.

Persze aki már legyalult mindent a gépéről, annak kicsit nehezebb, mert újra kell húznia, lementeni amit akar, majd barkácsolhat kedvére. És most minden ellenséges szándék nélkül kérdezem: Emlékezetem szerint azzal kezdted, hogy ''minek az a sok sz.r a gépre'', Te azonnal ledörzsöltél mindent róla. Akkor most mit is akarsz kiszedni a recoveryből?

(#497) Petibaba


Petibaba
csendes tag

Mr Levonó!

Sajnos megint fölöslegesen koptattad a billentyűzeted. NEM, ismétlem NEM azt kérdeztem h honnan tudok hozzá netről szerezni szoftvert, miért nincs lenovo oldalán az omnipass szoftver stb. Azt már megbeszéltétek, tudom h sehonnan. Én azt kérdeztem h a backupo dvdről van e lehetőség mondjuk egy szoftver (jelen esetben az ujjlenyomatolvasó szoftver)installját valahogy kihalászni. Nem ugyanaz a 2 kérdés. Ha csak erre a kérdésre válaszoltál volna azzal hogy nincs erre lehetőség, a backup dvd csak teljes rendszervisszaállításra jó akkor el lenne intézve, mindenki boldog lenne, és a te billentyűzetedről sem kopott volna 0,3cm fölöslegesen. Jobb is h legyalultam mindent, mert a rendszer felállása után nekem ne legyen 23 kis ikonocska a jopbbalsóban, meg ne fusson 42 dolog plusszba fölöslegesen. Azért ahoz kevés az erő ebben. Minden driver, szoftver legurult szépen az automatikus driverletöltő progival, szuper. Csak az ujjlenyomatolvasó szoftvere nem, ezért gondoltam megkérdezem h van e lehetőség ezt a dvdről, de akkor nincs.
De ha itt tartunk, valaki segíthetne nekem annyiban hogy a gépén lévő omnipass szoftvernek installját elküldi nekem mondjuk msnen vagy valahogy. Ha van valaki aki segítene eme apróságban, akkor jelezze, és megadom az elérhetőségeket.

Kösszi!!!

u.i.: METRO c200(1giga ram, dual 2core proc) 232E

(#498) Jetbrowse válasza humax (#494) üzenetére


Jetbrowse
csendes tag

Hát a két hangszóró, bizony kevéske, és recsegős is tud lenni. Ellenben arra tökéletesen megfelel amire tervezték, rendszerhangok, pittyegések, csörgések, és szükség esetén, még zene hallgatásra is. Fülessel már szépen szól, bár ez füles függő, két típussal próbáltam, és az egyikkel vígan énekel, a füledbe énekel a vinyó. :))
Fadobozzal és tevével nem próbáltam.
Melegedés nincs (T2300-as intel proc.). Bár internetezés közben be-be kapcsol a venti egy rövid időre, de nagyon halkan gördül.
Akksi: 2,5-3 óra
Ház: Műanyag stabilan össze van szerelve, nem recseg, a külseje karcolódik, de vigyázni kell rá.
Cipelés: Hát vedd figyelembe, hogy azért ez 3kg. Ha folyton magadon szeretnéd hordani, akkor inkább válassz egy ultraportable gépet. Ajánlom a Lenovo táskát, nekem minden szempontból megfelel.
Link: [link]
[L] http://compreviews.about.com/od/budgetnote/gr/Lenovo3000N100.htm[/L]

Árakat nem tudok mondani, én 220-ért vettem, ekörül mozog most is.

Jet

(#499) dollys


dollys
csendes tag

Lenovo N100-on véletlenül elállítottam az internet kapcsolatot, így most nem csatlakozik az internetre. Már próbáltam a javítással is és a Wirelles radioval is, de nem működik. Van valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám visszaállítani? Nem a routerrrel van gond, mert másik gép csatlakozik rá. Az elején az volt a gond, hogy kb 1 percig csatlakozott rá, és utána magától visszaváltott a Wirelles radio kikapcsolására. Most meg ha visszakapcsolom a Wirelles radiot, akkor sem tud csatlakonzni az internethez.
Köszi, ha valaki tud segíteni.

(#500) Grega404 válasza humax (#494) üzenetére


Grega404
csendes tag

Genius fadobozos 5.1-en nagyon szépen szól. Nekem az asztaliban Realtek AC'97 integrált audio van és szerintem annál szebben szól, csak annyi a baj, hogy az 5.1 ez meg csak sztereo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.