Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Ear válasza kisorosz (#600) üzenetére


Ear
csendes tag

A vezérlőpult/programok telepítése és eltávolítása ikonra klikkelve a felsorolt programok között ott van a Realtek High Definition Driver? Én letölteném azt, amit az Update ajánl, majd leinstallálnám - ha egyáltalán fönn van - a jelenlegit, és felinstallálnám a letöltöttet. Nyugodtan megteheted, én is átestem ezen. öt pec az egész. Ekkor ugrott nekem helyre az egész hangrendszer.
(A skype telefont csak példának említettem, ugyanis annak is saját hangkártyája van, ami összeakadhat a Realtek HD-vel).

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#602) Trianrta válasza Trianrta (#597) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Közben rájöttem, hogy az energiagazdálkodásnál be kell állítani a minimális e.gazdálkodást és így már működik a Speed Step.

(#603) Ear válasza Trianrta (#602) üzenetére


Ear
csendes tag

Hol lehet látni ezt? (Az én procim Core Duo2 T5500). Nálam nincs is ''minimális energiagazdálkodás'' séma, csak laptop és asztali, meg amit én beállítok. de a prociról nincs semmi info arrafelé. (C200 gép TZ04LHL)

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#604) Trianrta válasza Ear (#603) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Akkor válaszd az laptop sémát!
Az Everest vagy az RMClock kijelzi az aktuális órajelet.

(#605) kisorosz válasza Ear (#601) üzenetére


kisorosz
tag

Isten áldjon :D végűl nem ez lett a megoldás, amit Te írtál, hanem csak ott találtam emg a megoldást, a Progtramok telepitése és törlésében. Úgy tünik nekem nem Realtek van, hanem SoundMAX :D (vagy valmit elrontottam, és Realtek helyett most ez van, de ezzel müködik :)) jajj, én volt láma, szóval ezer bocsánat, hogy ilyen voltam, és mindenkinek köszönök szépen mindent :) nagyon köszönöm :)

Trianrta: Everestben hol írja ki ezt?



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#606) Ear válasza kisorosz (#605) üzenetére


Ear
csendes tag

Akárhogy is, de megoldódott! Éljen! :C

[Szerkesztve]

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#607) kisorosz válasza Ear (#606) üzenetére


kisorosz
tag

Most járok a felénél a forumnak, és én még szerencsésnek érem magam, hogy csak egy kis gondom akadt a hanggal (ezek a pixel hibák :( ) SoundMAX-unk van, szal, nem rontottam el semmit :C van még itt egy kis szépség hiba, de csak krédem, hogy az aksinak szabadna kotyognia (annyiran em kotyog, csak leeht érezni, hogy nem fix, szóval 1-2 milit amit mozdul, de lehet érezni) ez normális, vagy esik szét a laptopom? :DDD

a másik nagy kérdés, hogy úgy útolag leeht gari kiterjesztést venni? mi is usanotebook-ban vettük, és ott azt mondták, hogy regisztráció lefutásáig lehet venni ( ez kb. két hét, azt mondták) így most ne mtudom hogy lehete-e venni, és hogy érdemes-e?

Amúgy meg, Éljen :D


[Szerkesztve]

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#608) Ear válasza kisorosz (#607) üzenetére


Ear
csendes tag

Most jól megnéztem, icipici kotyogás van. Kb.1/2 mm, az akku keresztirányában. Ez nem gáz. :Y

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#609) Ear válasza kisorosz (#607) üzenetére


Ear
csendes tag

Pixelhibák: előző gépem egy Fujitsu-Siemens volt. A Metro-ban vettem. Mikor otthon elindítottam, felrakta a windows-t, és lám: 3 óriási, világító bad pixel éktelenkedett rajta. Visszavittem. Mondtam, tudom, ennyi belefér abba a rohadt szabványba, de én fotós vagyok, (csak némileg igaz: http://w3.externet.hu/~aczelpeter) nem tudok ezzel dolgozni. Kicserélték. Hazavittem az újat, kibontottam, windows fel: 3 még sokkal rosszabb helyen lévő bad pixel! Visszavittem, és ''előállítottam'' egy hibát a hálózati kártyával, amit az áruházban nem lehetett kontrollálni, hogy ne a pixelekre kelljen hivatkozni. Hosszú vizsgálat után visszaadták a pénzt. Átmentem másik Metro-ba. Ott eleve azzal kezdtem, hogy pixelhibás gép nem kell.Kifogtam egy kivételesen rendes eladó srácot, aki egymás után három gépet hozott ki, mindegyiken épp csak elindította a telepítőt, hogy látszódjon a képernyő, s csak a harmadik gép képernyője volt hibátlan. Azt megvettem.
Azóta ötször romlott el a Fujitsu, garanciában és azután. Senkinek se ajánlom. Kivéve az ellenségemet. Neki melegen ajánlom ezt a márkát. :W

[Szerkesztve]

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#610) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Fujitsu topikba beírtad? Őket riasztaná...

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#611) Ear válasza Athanáz9 (#610) üzenetére


Ear
csendes tag

Nem szabad senkinek a kedvét szegni - ha már megvette a gépet. de az Extreme Digital-nál a véleményekhez beírtam. Pár nap múlva eltűnt a véleményem is a konkrét géppel együtt, melyhez írtam.
Akkumulátor lötyögés: rájöttem, hogy a két zár közül az egyik nem volt lezárva. Most lezártam, így picit se lötyög.

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#612) Thomas20


Thomas20
csendes tag

3000 C200-asom van,próbáltam készíteni vele egy recovery készletet,a CD-t megírta,a DVD-t pedig elkezdte írni,aztán a vége felé olyan 80%-nál is 2-szer hibaüzenet,és leállt.Kért másik DVD-t vagy CD-t,de azt is kb. ugyanott rontotta el.Lehet,hogy rossz minőségű DVD-t raktam bele,vagy mire lehet gyanakodni?


Más:2 wifivel rendelkező gépet össze leht úgy ''kötni'',mint egy vezetékes LAN-t?Ha ige,akkor hogyan?

(#613) Ear válasza Thomas20 (#612) üzenetére


Ear
csendes tag

Jó volna tudni, mi volt a hibaüzenet. (Nálam előfordult, hogy hibaüzenetet küldött arról, hogy a skype alkalmazás nyitva van, ezért nem tudja menteni. Átugorja, vagy próbálja újra? Ekkor kiléptem a skype-ból, újra próbáltattam, és így tovább mentett.)
Az én kérdésem pedig: a backup 11 CD-t használt föl. Lehetne helyette pl. 2 db. DVD-re menteni? Amikor bekéri a következő CD-t, akkor benn lehetne hagyni a DVD-t, hogy arra folytassa a backupot? :F

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#614) Trianrta válasza Ear (#613) üzenetére


Trianrta
aktív tag

A Recovry-nél az első lemez CD legyen (itt még fölösleges a DVD, mert kb 300 megát ír fel), a többi természetesen lehet DVD.

Nekem viszot nem sikerül megfelelően beállítanom a hálózatot. Trgnap pl látta a laptop az asztali gépet, de fordítva nem, aztán később egyik sem látta a másikat.

(#615) Zolko001


Zolko001
tag

Ha megvan ez a ''product recovery disc'' meg hozzá a ''startup disc'' akkor más dolog nincs ezzel a bulival?? értem ezalatt hogy ha ez a kettő megvan akkor minden driver és winfos home is megvan arra az esetre ha valami gebasz lenne és újra kéni rakni a gépet, vagy csak egy két drivert?
mert ugye azt is lehet?? hogy csak külön külön kiszedni belőle ha mondjuk nem kell az összes csak a modem drivere...tegyük fel.
:R

mer amúgy nekem minden megy eddig simán (előretelepített van...minden részegysége működik :DDD )

[Szerkesztve]

(#616) Zolko001


Zolko001
tag

ja mégvalami:
a képernyőt csak az asztalon jobbgombot nyomva a ''grafikus tulajdonságok'' menüpont alatt lehet bekalibrálni?
nincs valakinek valami tuti beállítási sémája? (gondolok itt a színhűségre és egyebekre)
meg nekem kicsit furcsa hogy az LCD mintha kicsit bántaná a szememet...vagy csak még nem szoktam hozzá?! vagy csak rosszul van beállítva.
előre is köcce :))
ja és a színek is kicsit furcsák olykor-olykor. mintha 16biten lenne vagy ilyesmi. 262ezer színű az LCD?? vannak képek ahol mintha rohadt zajos lenne a foto, pedig nem is. nem tudja megjeleníteni azokat a színárnyalatokat??

(#617) spuri_gyor


spuri_gyor
csendes tag

Sziasztok!

Karácsony előtt vettem egy Lenovo 3000 N100-as notebookot, azóta nyúzom, semmi gáz nincs vele, no pixelhiba, ho hibás driver (idáig).

Boldog új évet minden fórumozónak!

Spuri

(#618) Ear válasza Zolko001 (#616) üzenetére


Ear
csendes tag

Nálam a képernyő alappól 16 bitre volt beállítva. És valóban, furcsa zajok - inkább sávok a homogén színeken belül - voltak a képen. Én fotózom, ez zavart. Átállítottam 32 bitre, így teljesen jó. Tökéletes.

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#619) Zolko001 válasza Ear (#618) üzenetére


Zolko001
tag

hát nekem meg nincs sok különbség aközött hogy mire állítom (16 vagy 32). és nekem 32 biten is vannak olyan dolgok amiket nem értek. Ez az LCD ennyire képes?! majd adj e-mail címet (priviben) és párat átküldök. csakhogy te is látod a hibákat. Frissíteni kellene a drivert?! :F

(#620) Trianrta válasza Zolko001 (#619) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Monitoron egész mások a színek, az tény. Én is meglepődtem, amikor feltettem a megszokott háttérképet (fotót) a Lenovora. Egyébként nem rossz, csak nagyon szemből kell nézni.

[Szerkesztve]

(#621) Zolko001 válasza Ear (#618) üzenetére


Zolko001
tag

ja. nekem is van gépem én is csinálgatok képeket (tehát nekem is fontos a szép képi megjelenítés), de akkor se tökéletes. persze rengeteg kép sokkal gyönyörűbbnek tűnik ezen (lealábbis nekem), de a leméretezett és kicsit is rosszabbul elsült képek meg sokkal de sokkal ratyibban néznek ki ennek az LCD-jén. Az lcd ''kihangsúlyozza'' a dolgokat. ilyen szempontból meg rosszabb az lcd. De a legfőbb dolog ami miatt vettem ezt a noteszt hogy van xbox360-om (játékra az lett ''teremtve'') meg zavart az asztali PC ''zúgása''. Ezt meg szinte alig hallom hogy üzemel. És még magammal is vihetem... :D

(#622) Ear válasza GodHeart (#2) üzenetére


Ear
csendes tag

HD Audio driver (ugyan a C200-hoz, de ebből a szempontból azt hiszem azonos a 2 gép):
www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/document.do?sitestyle=lenovo&lndocid=MIGR-66525

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#623) elod_m2000 válasza csepigee (#593) üzenetére


elod_m2000
csendes tag

Hello.
Honnan/kitol lehetne beszerezni az omnipass software-t?
Tudnatok segiteni pls?
Koszi elore is.

(#624) humax válasza elod_m2000 (#623) üzenetére


humax
senior tag

nekem meg van

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#625) humax


humax
senior tag

akinek nem megy,vagy az uj xp miat nem megy a ujnyomoat
innen tolcsonle gyorsan, nekem megy 100%
[link]

a legvegen van egy (automatically be downloaded by clicking here,piros szin) :C :C :C :C

ja tegnap sekerult felraknom a monitor vezerlo, softveret, az nvida tipusat.

kicsit szep a kep


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#626) elod_m2000 válasza elod_m2000 (#623) üzenetére


elod_m2000
csendes tag

Ahogy nezem egy Authentec AES2501 es ujjlenyomatolvaso scanner van beepitve a Lenovo N100 asokba.
Ehhez lehet meg softvereket talalni. Talatam is egyet; itt van pl ez: http://www.safelive.com/FAQ.aspx
Csak annyi a baj hogy ez csupan mailek kuldesere alkalmas de jol muxik. Az omnipass telepito cd je kellene, ha megvan valakinek megkoszonnem.
Azert kell mert teljesen ujrahuuztam az egesz oprendszert, formazas es particionalas volt, no more hidden partitions, de elfelejtettem az omnipass telepitot elmenteni elotte.
Valaki tudna segiteni?
Kosz szepen.

(#627) humax válasza elod_m2000 (#626) üzenetére


humax
senior tag

en neked linkeltem,
mert nem hasznalos aszt?
szerinted kinek irtam,
azal tokeletesen mesgy

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#628) anhuman


anhuman
csendes tag

Üdv sorstársak ...
Immáron magam is egy Lenovo 3000 N100 tulajdonosa vagyok ... jobbanmondva már két hete szakadatlanul.
Nagyon tetszik e gépezet ... eddig semmi gáz, csak az elégedettségi faktor nő. Megfelelően erős, tartós , halk , fürge ...
Igaz kicsit nagyon nagyon gyengus a videókari ... de hát ez van. Ennyiért (240e) ez bőven jó. De kárpótol a Core 2 Duo érte ... Egyébként szoftverfejlesztésre használom a gépet, úgyhogy a memcsi kissé kevés így 2GB-ra fogok bővíteni, amint kissé enyhülnek a memória árak

Amit viszont le kellet nyelnem az a kicsit zajos hangkari + figyelmetlenségem miatt a tükörfényes kijelző.

De egy aprócska zavaró tényező van azért a dologban ... a vinyó kb percenként halkan kattan egyet, de közben semmiféle rendellenességet nem tapasztalok a programok futtatása során.
Lefuttattam a géppel adott diagnosztikai progit , azzal sem jelzett semmi problémát. Szóval lehet, hogy ez normális ... vagy nem?
Ti is tapasztaltok hasonlót ... Csak azért idegesít kissá a dolog mert ilyet már tapasztaltam asztali gépes vinyóknál, és ott nem volt szép vége a dolognak ...

A válaszokat előre is köszönöm ..

Tiszteletem a fórumtársaknak ...

... ja és BUÉK ;)

-=(+)=-

(#629) Zolko001 válasza humax (#625) üzenetére


Zolko001
tag

nem nvidia?
és ha igen akkor miért raktad fel? ez nem egy integrált intel valami (mármint a videókártya)
(ha hülyeséget kérdeztem akkor nézd el) :F

(#630) elod_m2000 válasza humax (#627) üzenetére


elod_m2000
csendes tag

Koszi.Kiprobaltam, menni megy, csak a winlogon hal el, ugyhogy csak safe-modeban tudtam eletre kelteni.

(#631) elod_m2000 válasza humax (#624) üzenetére


elod_m2000
csendes tag

Humax: Kosz a valaszodat. Nem tudnal ''megdobni'' egy Omnipass telepitovel?

(#632) csepigee válasza elod_m2000 (#631) üzenetére


csepigee
csendes tag

Hello leírom még egyszer mert ezt kitárgyaltuk már.Az Omnipass szoftver bele van integrálva Lenovo által feltelepitett Windowsba.Ha valaki csinált egy backup lemezt azt esetleg lehet használni ha pontosan olyan a géped hardver felépitése.Ezért küldtük neked már egy páran a Toshiba szoftverét amit én találtam a neten hosszas kisérletezés után.Mert van az eredeti 30 napos proba verzióval,és egy két computer gyártó oldalán a saját gépeikhez,de csak a Toshiba müködik minden fajta mellékhatás és ídő korlát nélkül.Telepitsd fel és az animáció szerint húzd az ujjad a scanneren mert különben mindig hibát jelez sok sikert!

csepigee

(#633) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Nekem naponta minimum egyszer újraindul a gép.
Volt XP újratelepítés, a memóriát is kivettem már, nem tudom mi lehet a gond...

(#634) egytag


egytag
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Lenovo C200 1GRam-mal.
Bár ez a gép nem játékra való én mégis ki akartam próbálni rajta a Carbont, és valahogy nem indúlt el kiírja hogy az .exe hibát észlelt.
A legújabb vga driver van telepítve.

Segítséget előre is köszönöm, Üdv.

(#635) thea007 válasza Trianrta (#633) üzenetére


thea007
csendes tag

''Nekem naponta minimum egyszer újraindul a gép.
Volt XP újratelepítés, a memóriát is kivettem már, nem tudom mi lehet a gond... ''

Én elvinném a szervízbe ...

(#636) humax válasza Zolko001 (#629) üzenetére


humax
senior tag

az enim ben nincs nvida vidokartja,de a softveret ra raktam.szoval a ibm oldalan van nivida video chipset driver,de ot van irva hogyan tudsz fel rakni.start,run stb
de elote a sima vido drivert fel kell rakni

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#637) humax válasza elod_m2000 (#631) üzenetére


humax
senior tag

de eloszor a sajat driver felraksz,de nem mukudik,mert penzes,de ha a toshiba driver felrakot tokeletesen megy

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#638) humax válasza Trianrta (#633) üzenetére


humax
senior tag

szerintem virusus a geped,nekem az asztali ilyan volt.

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#639) Ear válasza Trianrta (#633) üzenetére


Ear
csendes tag

Nekem az előző gépem (Fujitsu-Siemens K7600) csinálta ugyanezt. Időnként elköszönt, és újra indult. Ráadásul nem lehetett rendesen kikapcsolni, csak a be-kikapcsoló hosszú nyomva tartásával, máskülönben a monitor háttérvilágítása nem kapcsolódott ki, hanem tovább derengett. Már azon voltam, hogy szervizbe viszem, de előbb újra telepítettem a windows-t. Nem azt raktam föl, ami előtte rajta volt, (mert nem találtam a recovery disceket), hanem egy másik verziót. Soha többé nem köszönt el a gép. A hiba egyértelműen szoftveres volt. Nyilván az idők folyamán rákerült valami feneség, az csinált balhét. :W





[Szerkesztve]

Miben hasonló egy veréb? Mind a két szárnya egyforma. Különösen a bal.

(#640) Trianrta


Trianrta
aktív tag

Én is inkább az op.rendszerre gyanakszom, mert csinál érdejkes dolgokat, főleg a nem rendszergazda fiókban. Most pl sehogy sem tudom rávenni a Firefoxot, hogy teljesképernyővel induljon (a rendszergazda fiókban minden OK).

Az asztali gépen normál XP van, ott nincsenek ilyen restart-os gondok.

Minden nap használom a gépet, szervízbe nem sziveseb vinném.

(#641) thea007 válasza humax (#636) üzenetére


thea007
csendes tag

''az enim ben nincs nvida vidokartja,de a softveret ra raktam.szoval a ibm oldalan van nivida video chipset driver,de ot van irva hogyan tudsz fel rakni.start,run stb
de elote a sima vido drivert fel kell rakni''

Már meg ne haragudj, de ez nagy butaság. A driver az az adott eszköz működtetéséhez van és ha nincs olyan kártya a gépedben akkor ne is telepítsd! Ha telepíted, akkor a legjobb esetben is nem csinál semmit, de előfordulhat, hogy kavarodást okoz. Tehát mindenki csak azt a drivert telepítse, amilyen gépe van! (Az Intelesek az Intelt, az NVidiasok pedig az NVidiát.)

[Szerkesztve]

(#642) Paklee


Paklee
csendes tag

Hello!

Akinek intel video kártya van a gépében, ne is próbálkozzon az NFS Carbonnal, mert csak nVidia és Ati videokártyákat támogat a játék.

(#643) Petibaba


Petibaba
csendes tag

Szuper a toshiba omnipass, csak nem tudom használni. Windows bejelentkezéshez hogy kérje a fingerprintemet hogy lehet beállítani? máshol nem nagyon van értelme.

(#644) csepigee válasza Petibaba (#643) üzenetére


csepigee
csendes tag

Hát nekem egyszerüen ment ,letölt-kicsomagol-feltelepit-újra indit.És itt már be is jelentkezik ha jelszoval van védve a géped.És nem csak arra jo hogy belépj bár ha ketten hárman használjátok a gépet nem kell beirni a jelszót de még csak ki sem kell jelölni a felhasználot az lép ba akinek felismeri az ujját.Ezenkivül nagyszerü titkositást lehet vele végezni különbözö könyvtárakban.De ha a hangsulyodat figyelem,ne használd .Szerintem nagyon gizda cucc azonkivül gépelje be a fene állandoan a jelszavát.Természetesen a driver kell hozzá nézd meg hogy fel van-e telepitve.

[Szerkesztve]

csepigee

(#645) humax


humax
senior tag

nem tudom az normalis vagy semm
maga a gep halk.
de mind 2 oldalon,(a jobb oldalon jobban halom),amikor egy filet,vagy pl msnt,vagy egy internet lapot kinyitom,vagy egy programot inditok,eleje sok utana keves hangokoat halom,mint ha cpu dulgozna,valami ilyasmi.,is a hang nem all meg,neha nincs az a hang.
halom olyan kis hangokat nolyan mint hangya hang,pl mint a mikor modem keresztol belepsz internet ben.az normalis,
koszi

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#646) humax


humax
senior tag

kozbe ra jottem hogy amikor azek a hangogat halom,a tapfeszultsseg nyumogomb melet vannak iconok,a masodik icon vilogo zold re valik amikor azek a hangokat halom,szoval egyszere villog a hangal,pl amikor egy internet lapomot kinyitom.
ot a be,kikapcsolas gomb mellet van 4 icon az elso mindig zold szerintem az a aram,
na melleti icon villog amikor olyan hangokat halom.
akinek ilyana nez meg leci hogy az ove es ilyan?
vagy irany a szervisz ben?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#647) humax


humax
senior tag

kicsit okosab lettem.
most olvastam,hogy az a icon a hard drive disket jelzi .
amikor zold az icon az jelenti hogy a merev lemez olvas vagy masol.,
de hangod is ki add neked,nektek is?
Drive in use:
Green: Data is being read from or written to the hard disk drive
koszi
:R :R :R :R :R :R :R :R

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#648) Trianrta válasza humax (#647) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Azt a hangot nem a led (szerinted icon) adja, hanem a wincseszter...

(#649) humax válasza Trianrta (#648) üzenetére


humax
senior tag

is az normalis?
halonom kell a wincseszter hangot?

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#650) tkazmer válasza humax (#649) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, teljesen normális, hogy hallod a hdd hangját..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.