Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ataman válasza Herbali (#200) üzenetére


ataman
aktív tag

Én úgy tudom, hogy a Sulinetes eladókat szerződés köti az előre - országos szinten - meghatározott árakhoz. Lehet, hogy tévedek.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#202) Herbali válasza ataman (#201) üzenetére


Herbali
tag

Én is így tudtam, de lehet, hogy csak azt írják elő, hogy drágábban nem adhatják az általuk meghatározott árnál. És a példa épp azt mutatja, hogy olcsóbban adják. Legalábbis az usanotebook-nál. :)

(#203) Lenovo


Lenovo
tag

Sokan érdeklődtek, hogy pontosan hogyan lehet ''Recovery'' (helyreállító) lemezt készíteni Lenovo gépekhez. Nekik ajánlom figyelmükbe az alábbi linket:

[link]

(#204) Herbali válasza ataman (#201) üzenetére


Herbali
tag

''A hivatalos oldalon található bruttó árak csak irányadó, maximált árakat jelentenek!
Minden Sulinet Expressz pályázatba tartozó terméknél van lehetőség a meghatározottnál alacsonyabb áron való vásárlásra.''

(#205) Szasza8106


Szasza8106
csendes tag

Helló!

Nekem egy olyan kérdésem lenne a tapasztaltabbakhoz, hogy lenovo 3000 n100 (ty06vhl) -hez használható a Battery MaxiMiser nevü progi?

(#206) Blaise


Blaise
veterán

Üdv mindnekinek !

lenne 1 kérdésem, ne haragudjatok, ha nagy hülyeséget kérdezek :DD
A chipset alapján le lehet később cserélni az N100-as prociját Core 2 Duo-ra ?

(#207) Grega444 válasza Blaise (#206) üzenetére


Grega444
csendes tag

Az Intel i945 GM/PM Express chipset(ek) csak az Intel Celeron M, az Intel Pentium M és az Intel Core Solo valamint Core Duo processzorokat támogatja/ák az Intel Core 2 Duo-t asszem nem.

(#208) Blaise válasza Grega444 (#207) üzenetére


Blaise
veterán

Kösz ! :R

(#209) Wisky


Wisky
tag

Sziasztok!
Notebook vásárlás előtt állok, és a lenovo 300 N100-ast néztem ki. Utánnanéztem hogy mi a különbség a CORE DUO T2300 és a T2300E között. Az E nélküli támogattja a virtualizációt az E-s nem. Akárhány helyen néztem a neten mindenhol sima T2300 volt írva (tehát a VT-t támogató proci). DE A LENOVO HIVATALOS HONLAPJÁN CSAK E-VEL SZERELT PÉLDÁNYOKAT TALÁLTAM. Kérem azokat akik ilyen procival szereltet gépet vettek írják meg higy E-s vagy sima. Vagy bármilyen infot szívesen várok. De ha E-s procisakat hirdetnek T2300-ként az szerintem megint csak félrevezetés. :((( :(

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#210) Shadowfax válasza Wisky (#209) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az usanoti korrektül kiírja, hogy a proci Core Duo T2300E, lsd. a linken a 4. 5.és 6. notinál: [link]

(#211) kp78 válasza cherockee (#190) üzenetére


kp78
addikt

Én is most nézegetek egy ilyet, de még bizonytalan vagyok.
Azóta is elégedett vagy a géppel?
Egyéb tapasztalat?

(#212) GodHeart válasza kp78 (#211) üzenetére


GodHeart
senior tag

vedd már meg! nyugi elégedett leszel vele.. nekem is N100-asom van, igaz nem dual core-s, de nagyon megvagyok vele elégedve. :)

(#213) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Core 2 Duo proc csat 65, vagy afölötti csipszettel serelt lapba müxik.

Sulinet csak a maximum árát adja meg a konfigoknak

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#214) panaro


panaro
csendes tag

A gép grafikus ''játéktudásáról'' már többen írtak. Mennyire jó a grafika filmezésre? (Ugyanis én is ilyesmi gépen gondolkodom, házi, DTR használatra, kiszolgált Gericom helyett.)
Köszi: panaro

[Szerkesztve]

(#215) Wisky


Wisky
tag

Nagy dillema!
Ez [link] vagy egy Lenovo n100 hasonló felszereltséggel (kb ugyanez) ugyaneenyiért??? Help. Tapasztalatok, vélemények?

A processzorok füstel működnek, ha kijön belőlük elromlanak!!!

(#216) GodHeart


GodHeart
senior tag

valaki nem tudja, hol lehet a hálókarit átállítani, hogy 100mbit-es sebességet tudjon!? Ugyanis csak 10-en megy, akármennyire is 100-at ír ki, mikor rádugom a kábelt, kegyetlen lassan másol.. szal olyan 10-es sebességgel. Valakinek valami 5lete windowsban ezt hol lehet konfigurálni!? :U

(#217) MRN


MRN
csendes tag

Szevasztok,

Egy hete vásároltam egy Lenovo C100. Nekem tetszik amire kellett arra bevált.
(Az asszonynak vettem hogy békén hagyjon) :D
Szeretnék vásárolni hozzá táskát, gyártanak kimondottan ehez a tipushoz valót?

(#218) ataman válasza GodHeart (#216) üzenetére


ataman
aktív tag

Ugyan nem notebook, de talán az analógia nálad is hasonló:

Windows / Vezérlőpult / Hálózati kapcsolatok / Jobb egérgomb a hálókártya ikonján / Tulajdonságok / Beállítás / Speciális

Itt valami ilyesmit keress: Hivatkozás sebessége / kétirányú mód ... stb...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#219) Lenovo válasza MRN (#217) üzenetére


Lenovo
tag

Egy hete vásároltam egy Lenovo C100....
Szeretnék vásárolni hozzá táskát, gyártanak kimondottan ehez a tipushoz valót?


Ezeket direkt:
[link]
vagy
[link]
vagy
[link]

(#220) panaro válasza Lenovo (#219) üzenetére


panaro
csendes tag

Kedves Lenovo!
Végignézve a Lenovo honlapját és kereskedői oldalakat, volna egy kérdésem, biztosan tudsz segíteni: lehet itthon N100-ast (Core Duo, Intel grafika) VibrantView kijelzővel?
Előre is köszönöm!
panaro

(#221) Lenovo válasza panaro (#220) üzenetére


Lenovo
tag

''lehet itthon N100-ast (Core Duo, Intel grafika) VibrantView kijelzővel?''

Jelenleg nincsen (hacsak valahol, valamelyik viszonteladónál nem bújt el egy :) , de rövidesen érkezik ebből a típusból: (a pontos időt nem tudom, 3 hetet mondanak)

0768BMG
Duo 2 T5500 (1.66GHz)
512MBx2
80GB/5400rpm SATA
15.4'' WXGA TFT(1280x800) VibrantView
Camera
Intel Media Accelerator 950 up 128MB
DVD-RW Multiburner Dual Layer
Modem
Ethernet
Centrino Duo 11a/b/g wireless
Bluetooth
FPR (ujjlenyomat olvasó)
WXP Pro

Egyébként rendelni bármelyik típusból lehet, csak 4-5 hét a szállítási idő :(

(#222) panaro válasza Lenovo (#221) üzenetére


panaro
csendes tag

Köszönöm. Akár heteket is tudok várni, a jó öreg Gericomom még bírja magát, csak már igen-igen lassúcska.

Lehet már tudni, hogy általad említett Core2duo-s típus milyen áron fog piacra kerülni? És általában mekkora az árkülönbözet az antiglare és a vibrantview gépek között? A magyar Lenovo honlapon - ha jól láttam - az N sorozatban ugyanis csak antiglare-es gépek vannak feltüntetve, így az árak is. Ha a fórumszabályzat tiltja az ilyenek közlését mondjuk reklámozás címen (szégyen és gyalázat, de nem emlékszem a szabályzat minden részletére), akkor nagyon megköszönném, ha privát üzenetben vagy emailben küldenéd meg, ha nem terhellek vele.

Előre is köszönöm!

panaro

(#223) Lenovo válasza panaro (#222) üzenetére


Lenovo
tag

''És általában mekkora az árkülönbözet az antiglare és a vibrantview gépek között?''

A két kijelző típus között azonos kiépítettségű notebook esetén árban nincs különbség. Az árat nem tudom, a viszonteladók fogják ''kitalálni''. Az, hogy miért csak antiglare kijelzős notebookok vannak forgalomban, annak egyszerűen az az oka, hogy ezt keresik. Nem kívánok vitát kirobbantani a ''csillogó'' és a ''matt'' kijelző hívei között, de az én véleményem szerint a csillogó kijelző munkára alkalmatlan. (Én az első csillogó képernyőt egy LG notebookon láttam és elsőre én is csapdába estem. ;] ) Impozáns színei és kontrasztja van, de ennek az az ára, hogy magadat is nézheted benne. Ez a tükröződés és az erős színek, fényerő hosszú távon nagyon fárasztóak. (Ha leveszed a fényerőt, akkor a csillogás még inkább érvényesül. Esetleg, ha sötét szobában használod ...) Szóval a tapasztaltabbak már rájöttek, hogy a matt használhatóbb ezért a jelentős többség ezt keresi. Az N100-as indulásánál hoztak be néhány vibrantwiev kijelzős gépet is, de elég nehezen tudták eladni. (Az ára, mint mondtam ua.) A kereskedők azt a terméket szeretik, amit nagy mennyiségben, gyorsan el lehet adni ... :) ) Ezzel nem lebeszélni akarlak, végül is mindenki azt veszi, ami neki tetszik ... :R

[Szerkesztve]

(#224) phobye


phobye
csendes tag

Szerintetek lesz még sulinetben másegyéb Lenovo is, mint az N100-as TY06VHL típus? Mert 240e-t nem tudok most nélkülözni, viszont 200-at már tudnék, és nagyon belehabarodtam a Lenovoba. :C

(#225) djdee válasza Grega444 (#174) üzenetére


djdee
tag

''Meg kell jegyezzem azonban, találkoztam már olyan ''önpusztító'' magát ezzel csőd felé sodró gyártóval, aki volt olyan elvetemült és saját költségén adott a vásárlónak rengeteg hasznos szoftvert és nem is kérdezte: ''Akarod megvenni ezeket egy zsír Winfossal egybegyúrva? Ha nem akkor így jártál.'' És szerintem ez a követendő a vásárlók megnyeréséhez.''

Ehhez csak annyit, hogy az a cég sem ingyen adta a géphez a dolgokat, csak beleépítette az árba és esetleg nem forgalmazott olyan verziót, amit a csomag nélkül lehet megvenni. Feltehetőleg olcsóbb, gyengébb minőségű, vagy teljesítményű volt a gépe, mint a hasonló áron forgalmazott gépek, így tudott érvelni a sajátja mellett a szoftvertámogatás által. (pl. műanyag, ABS és magnéziumötvözet közötti különbségek...)

Hidd el, a mai világban semmi sincs ingyen! Valahol/valamiben mindennek meg kell fizetni az árát.

(#226) phobye


phobye
csendes tag

Még egy kérdés:
Ugye a C100-asnak Intel 915GM chipsetje van, az N100-asnak 950-es? A kérdés konkrétan az, hogy később lehet-e a C100-as prociját is bővíteni Core Duo-ra, vagy ez csak az N100-asnál lehetséges?
Thx

(#227) panaro válasza Lenovo (#223) üzenetére


panaro
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

Különösen, hogy az én ismereteim, pontosabban a tapasztalataim a hiányosak, hogy mi a látványbeli különbség a fényes és a matt kijelző között. A jelenlegi Gericomomnak egész jók a színei és elég nagy a betekintési szöge, de nem tükröződik, kikapcsolt állapotban is legfeljebb nagyon homályos képet ver vissza. Használtam viszont egy munkahelyi Thinkpad-et vagy öt éve, igazi ''spártai'' munkagép volt: elég gyenge színek, nagyon kis betekintési szög. Ezt - amikor megvettem a mostani gépemet - utólag annak tudtam be, hogy régebbi típus. Most, amikor az antiglare-ről olvastam (hangsúlyozom, csak olvastam!), ez a képminőség ugrott be, és ''megborzongtam''. Természetesen személyesen járok majd utána a dolognak, de sajnos egyelőre még nem volt időm arra, hogy szemügyre vegyem a gépeket ''testközelből''. :(((

Ami biztos, hogy nekem nem folyamatos munkára kell, hanem házi gépnek: néha munka is persze, de főként családi fotók lapozgatása, szerkesztése, internet, email, zene, néha egy-egy film vagy nagyon néha játék. Van hogy az egész család egyszerre nézné a fényképeket rajta. És nagyon ritkán használom folyamatosan egy-két óránál többet. Van, hogy napokig be sem kapcsolom.

Szóval minden jó tanácsot szívesen veszek!

(#228) mr. lacafaca


mr. lacafaca
csendes tag

Sziasztok

Notebook vásárlás előtt állok, és a tanácsotokat szeretném kérni. Nekem szövegszerkesztésre, netezésre, és mp3, avi, mpg fájlok lejátszására kellene a gép. A fórum tanulmányozása után, nekem a C100-as modell (Pentium-M 1,7; 512 DDR 533 MHz; 80Gb HDD; grafika: 915GM; DVD-R; Firewire; 3in1 kártyaolvasó; Bluetooth; 8 cellás akksi; és a többször vitatott szoftvercsomag) tűnik a legracionálisabb döntésnek. (194eFt, és abból majd 60 eFt-ot visszakapok a Sulinet miatt)

Kérdéseim a következők:
- szerintetek valóban ez a legracionálisabb döntés ebben a kategóriában?
- milyen márkájú az optikai meghajtója?
- a 3000 C100-nak sorozatnak tényleg csak annyi a baja hangszórója és a monitora kicsit gyenge?

Segítségeteket előre is köszönöm :R

Egy bizonyos intelligencia szint alatt az őszinteség pimaszságnak tűnik

(#229) Trianrta válasza mr. lacafaca (#228) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Sulinetre lehet még valahol venni C100-ast?

(#230) djdee


djdee
tag

Na, ma én is megvettem az N100-som és egyből gondban vagyok!
Az usanotebook.hu-tól vettem, ahol közölték, hogy fizetés előtt nem áll módjukban kibontani a dobozt, de ha bármi gondom van 72 órán belül visszafizetik a pénzt vagy kicserélik a gépet. Ok, mi gond lehetne - mondom magamban - és elhoztam a ketyerét.
Persze, amint itthon bekapcsolom, kiderül, hogy igenis van gond! Van rajta 1 db pixelhiba a jobb felső sarokban, ami természetesen egyből odavonzza a tekintetemet. Felhívom, hogy akkor holnap mennék kicserélni, mert ez így nem ok, mire közlik, hogy sajnos bizonyos számú pixelhiba a gyártók által meghatározott tűréshatáron belül van, így nem tudnak mit csinálni! Marha jó mondom, ha kipróbálhattam volna, elhiheti, hogy nem hozom el így. Azt mondja, hogy akkor sem tudta volna visszaadni a pénzem!
Kérdésem, hogy ez tényleg így van??? A 72 órás cserében nem fogom tudni visszaboltolni velük????? És egyébként a 72 órába beleszámít az ünnepnap is, vagy csak munka (nyitva tartási) napokban számolnak????
Megköszönném, ha esetleg valaki be tudna linkelni egy ide vonatkozó jogszabályt, mert nagyon pipa lettem!!!!
Köszi a segítséget előre is,
Üdv.
djdee

(#231) mr. lacafaca válasza Trianrta (#229) üzenetére


mr. lacafaca
csendes tag

Igen!

pcland.hu 197eFt. Talán egy-két db van még belőle. Állítólag Sulinetben már nem lesz többet.
Vettem 1-et. Ha kicsomagoltam, majd beszámolok a tapasztalataimról.

Egy bizonyos intelligencia szint alatt az őszinteség pimaszságnak tűnik

(#232) mr. lacafaca válasza djdee (#230) üzenetére


mr. lacafaca
csendes tag

A pcland-esek nagyon korrketek voltak. Megkértem őket, hogy mielőtt megnézik, hogy mi van a pénztárcámban én is hagy nézzem meg mi van a dobozbam. Ez csak természetes mondták ők. Persze életm is a lehetőséggel.

Ha jól tudom, hogy 72-órán belűli cserével abban az esetben élhetsz, ha a készüléked hibás. Sajnos mint azt Te is írtad 1 pixelhiba nem tekinthető garanciális tételnek, így valószínűleg nem fogják kicserélni a gépedet. Azonban az általad megnevezett forgalmazó koránt sem nem mondható korrketnek, mert a vásárlónak joga van ahhoz, hogy kipróbálja a megvásárolni kívánt terméket. Főleg abban az esetben kell élni ezzel, ha az egy TFT panelt tartalmazó cikk, amire a garanciális beavatkozás feltétele igen szigorú.

Bíztatásként azt mondom Neked, hogy azért 1 pixelhibával még lehet teljes életet élni :D

[Szerkesztve]

Egy bizonyos intelligencia szint alatt az őszinteség pimaszságnak tűnik

(#233) phobye válasza djdee (#230) üzenetére


phobye
csendes tag

Elvileg ha a színe nem tetszik, már akkor is vissza kell, hogy vegyék. Ez itt még nem a garancia téma. Szóval tök mindegy, hogy hány pixelhiba, cserélniük kell. A három nap munkanapra vonatkozik.
Sajna jogszabályt nem tudok.

(#234) djdee válasza mr. lacafaca (#232) üzenetére


djdee
tag

Itt is korrektnek tűntek és bennem sem merült fel ilyen jellegű kételkedés, mivel gondoltam ha vmi nem stimm 72 óra és no problem! Sajnos, egyelőre úgy fest tévedtem. Mindenesetre, ha továbbra is zavarónak fogom érezni és nem tudom velük megoldani a gondomat, akkor asszem csúnya ''beszámoló'' fog róluk készülni! :(
Egyébként pedig, tényleg lehet teljes életet élni így is, de szerintem nem kell. Főleg nem egy vadi új géppel. Előtte egy Toshibám volt, azzal semmi gondom nem volt soha! Ráadásul, engem qrvára zavar az a fehér pötty!!!!

Tényleg nincs vmi módszer, hogy ha már van rajta egy pixel hiba, akkor gyorsan legyen több is, hogy gariztathassam???? :DDD

(#235) djdee válasza phobye (#233) üzenetére


djdee
tag

Az a baj, hogy a kereskedő jó indulatán múlik, hogy mit tekint 72 órás ''indoknak''. Én úgy tudom, hogy csak a nagy verseny miatt szokta a legtöbb cég minden indok nélkül cserélni 72 órán belül, de ez asszem nem kötelező. Ezért vagyok gondban!

(#236) mr. lacafaca válasza djdee (#235) üzenetére


mr. lacafaca
csendes tag

A Te cipődből nézve a helyzetet asszem teljesen igazad van. Mindannyian tudjuk, hogy a TFT technológia nem tökéletes sajna, és magában hordozza a pixelhibákat. A gyártok az ő oldalukról nézve ezért is szabtak ilyen engedékeny garaciális tűréshatárt.

Engem a Te esetedben inkább az háborít fel, hogy a vásárlás ellenértékének kiegyenlítése előtt az eladó megtagadta a készülék kipróbálását, ami a vásárlónak elemi joga.

Egy bizonyos intelligencia szint alatt az őszinteség pimaszságnak tűnik

(#237) ataman


ataman
aktív tag

Elfogyott a Sulinetes N100? Épp a héten gyűlik össze a hozzávaló pedig. Na, most kereshetek másik megfelelő gépet. Bye-bye Lenovo topic... :(

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#238) Grega444 válasza djdee (#230) üzenetére


Grega444
csendes tag

Olvasd végig tüzetesen a garanciapapírt. Ha nincs benne, hogy 1-2 pixelhiba miatt nem cserélik ki és nem is mondták a helyszinen akkor szerintem teljes joggal kérheted 3 munkanapon belül a cserét de szerintem ilyet nem is köthetnek ki ugyanis szavatolniuk kell, hogy az eladott termék minősége megfelel annak, amit az adott termékre vonatkozóan a vevő elvárhat. A jótálásról és szavatosságról bővebben a FVF oldalain olvashatsz és pl. itt is:

[link]



[Szerkesztve]

(#239) Trianrta válasza mr. lacafaca (#231) üzenetére


Trianrta
aktív tag

Hát, ha nem lesz C100-as Sulinetben, akkor úgy néz ki megmarad a pénzem. Ezenkívül egy gépet semtaláltam ebben az árban, ami tetszene.

(#240) Grega444


Grega444
csendes tag

A CORA nov. 2.-tól kezdődő akciójában hirdetnek egy IBM R51-et. Nem hittem a szememnek amikor olvastam, hogy Core 2 Duo T5500 proci. + 1GB DDR2 120 GB winyó, kártyaolvasó és még sorolhatnám. Mindez 199e-ért. Hozzáteszem az IBM/Lenovo honlapján a ThinkPad R51 tipusoknál ilyen felszereltségűt nem találtam. Pontosabbat csütörtöktől a CORA-ban...

(#241) Grega444 válasza Trianrta (#239) üzenetére


Grega444
csendes tag

Ja, és ugyanit lesz N100 (TY06VHL) is ~250e-ért. Természetesen mindkettőt sulinetben hirdetik.

(#242) Grega444 válasza djdee (#235) üzenetére


Grega444
csendes tag

''Az a baj, hogy a kereskedő jó indulatán múlik, hogy mit tekint 72 órás ''indoknak''.''

Azért ez nem egészen így van. Törvény szabályozza, mikor kell 3 munkanapon belül cserélniük a terméket.

(#243) mr. lacafaca válasza ataman (#237) üzenetére


mr. lacafaca
csendes tag

ataman! notebookplaza.hu (Tel.: 06-1-210-5949)

Ma beszéltem velük a C100-as ügyében, de nem volt nekik. Helyette ajánlották az N100-ast Sulinetben, mert hogy az volt raktáron. Egy telefont megér!

Egy bizonyos intelligencia szint alatt az őszinteség pimaszságnak tűnik

(#244) Shadowfax válasza Grega444 (#240) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez tuti elírás... ;)

(#245) ataman válasza mr. lacafaca (#243) üzenetére


ataman
aktív tag

Szerettem volna személyesen intézni és max. a pécsi Metro-ig utazni Notebook ügyben (merthogy a November 1-től érvényes akcióban is hírdetik a TY06VHL-t). De ha nem lesz, maradnak az internetes boltok. Kösz a linket, hetek óta gyűjtöm és rendszerezem az infókat Core Duo-s notebook-ok ügyében... :)

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#246) feruzo válasza Grega444 (#240) üzenetére


feruzo
csendes tag

Ezen az IBM-en én is meglepődtem (mármint az árán). Amit még nem értek, hogy lehet 50 ezerrel drágább az újságban kettővel arréb levő Lenovo N100 TY06VHL, gyengébb paraméterekkel.
Ennyire lenyomja már minőségben is a Lenovo a márkatársát, vagy ennyire kifutó széria az IBM R51??
Szerintetek melyik a jobb vétel??
Ja, és sulinetes mind a kettő!

(#247) Grega444 válasza feruzo (#246) üzenetére


Grega444
csendes tag

Hááát, ha tényleg olyan kaliberű lesz az R51-es mint ahogy azt meghirdették akkor mindenképpen az még annak ellenére is, hogy az N100 tükröződésmentes (antiglare) míg az R51 fényes (vibrantview) képernyővel szerelt. Azért csak gondolj bele: a CORA-ban reklámozott R51 2x annyi DDR2-t a legújabb Core2 Duo procit, Ati Mobility Radeon x200 és nem GMA950-es integrált videót és nem utolsósorban másfélszer akkora winyót kínál. Ugyanakkor a LAN, WiFi, kárttyaolvasó stb. ugyanúgy adott ráadásul az IBM és a LENOVO majdhogynam egy és ugyanaz, tehát a minőségre sem lehet panasz egyik gépnél sem. Szerintem. De ez majd tényleg eldől, hogy nem csak elírás e az akciós katalógus. Volt már rá példa, hogy meghirdettek valamit ami aztán sohasem érkezett meg. Ez is egyfejta vásárlócsalogató. Szerintem még ma érdemes elmenni és ha tényleg van/lesz (elvileg nov. 1 miatt már meg kellett, hogy kapják az árukészletet Elvileg :) ) nézd meg és foglaljál le egyet.

(#248) Omni válasza Grega444 (#247) üzenetére


Omni
aktív tag

Az r51 leírása biztos hogy téves. WideXGA(széles) kijelzőt írnak míg a fényképen látható, hogy csak XGA.. másrészt ilyen gép nem létezik. :(

(#249) Grega444 válasza Omni (#248) üzenetére


Grega444
csendes tag

Háát gyanítom én is, de lehet, hogy mégis tudnak valamit :DD

(#250) Trianrta válasza Grega444 (#249) üzenetére


Trianrta
aktív tag

A Cora honlapján még nincs fent az az akcióújság...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.