Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) sasa311 válasza pckownz (#600) üzenetére


sasa311
veterán

Ha dzsungelezel (amit kéne vele) akkor hibrid vagy AD.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#602) sasa311 válasza feri1014 (#599) üzenetére


sasa311
veterán

TF-nek túl kicsi a range, túl törékeny, jórészt mákon múlik, hogy tudsz-e stunnolni vele.

Egyedül az ultija jó, de teamfightban az sem a leghasznosabb.

Tristana zordabb ranged AD és sokkal jobban él túl.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#603) feri1014 válasza sasa311 (#602) üzenetére


feri1014
senior tag

Hát pont ezért nem szoktam bemenni a teamfight sűrűjébe, sokszor kicsit kivárok és ultival szállok be. De az igaz, hogy nagyon figyelni kell, mert egy szempillantás alatt ki lehet gankelni. Viszont, ha nem figyelnek rám teamfightnál, akkor gyorsan átmegyünk az ellenfeleken. Tömören ésszel kell játszani vele és az ultijával a lehető legtöbb killt behúzni.

(#604) Dictator^ válasza Iron Funeral (#596) üzenetére


Dictator^
veterán

De teljesen jól mondod, lesznek RETARDÁLTAK, de a banlist arra lesz, hogy elküldjem őket borért. HoN is teljesen korrekt lett miután vagy 150 retardáltal találkoztam, végignézel és a matchmaking is zsir, mert te választod össze a teamet, sőt az enemy teamet is, ha nem tetszik valami kilépsz.

Akkor legyen az, hogy LVL30-on ne legyenek free herok max practice gamebe, ha tetszik vedd meg, ha nem, akkor ne kurd már el más game-ét vele, mert az rohadtul idegesitő tud lenni.

Nem értem azokat akik fikáznak egy olyan játékot ami teljesen ingyenes nekik...

tényleg igazad van, ez a legjobb játék, és egyáltalán nincs bosszantó dolog benne.
Nem értem, a windowst is miért fikázom néha, még amit megvettem azt is, és amit letöltöttem azt is.. milyen egy szemét dolog már.

És honnan a picsából veszed, hogy nem fizettem már skinért, ip boostért, esetleg hero packért?!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#605) pckownz válasza sasa311 (#601) üzenetére


pckownz
senior tag

Köszi :R

(#606) Iron Funeral válasza Dictator^ (#604) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És te honnan a picsából veszed, hogy neked -kötelezően- fizetned kell érte...

Windows fikázás :W

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#607) Dictator^ válasza Iron Funeral (#606) üzenetére


Dictator^
veterán

Te komolyan olvasod egyáltalán azt ami le van írva?
Kötelező-nemkötelező, fizettem érte, akkor járjon már ki az, hogy odafigyelenek a kurva játékosokra..
Ha fizetsz valamiért elvárod, hogy jó legyen nem?

Ha valamit amit megvettél szar, visszaviszed vagy nem? Ja bocs, lehet te nem, tényleg.. neked van igazad, milyen rohadék kis suttyó vagyok, hogy ha már fizettem érte, elvárom, hogy értelmes és normális legyen.

Tehát ha van itthon éppen kaja, de én mégis elmegyek egy kinai kajáldába és eszek, akkor nem kötelező volt elmennem, mert otthon is volt, de azt választottam, hogy Én mégis a kinaiban eszek.. és ha szart kapok ne raklamjálak igaz? Mert hát nem volt kötelező....

Nem sok emberrel kaptam össze, de kérlek, ne válaszolj a postjaimra. KÖSZI!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#608) sasa311 válasza Iron Funeral (#606) üzenetére


sasa311
veterán

Azért az, hogy ingyenes sokmindenre lehet indok, de arra, ami pl. az EU szervereken megy hónapok óta, hogy 7 napból 3-at lehet játszani nem.

A RIOT sem szeretetszolgálat, nyilvánvalóan profitál a cég - a játékosok RP befizetéseiből és nyilván van más irányű reklámbevétele is -, így az ő érdeküknek is kéne lennie, hogy ne veszítsenek játékoslétszámot.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#609) Iron Funeral válasza sasa311 (#608) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Alapvetően rossz helyen veritek az ajtókat mert szerintem tökmind1 mi megy az EU fórumon azt a RIOT nem fogja érzékelni (max az EU különítmény, de mivel nem itt történik a játékfejlesztés...) Ha valamit el akartok érni akkor próbáljátok meg az US fórumon is szvsz.
Szar dolog lehet ha csak 3/7-et lehet játszani rajta, US szeró nem állt le a patch óta egyszer sem. Ebből kiindulva lehet hogy nem a RIOT hibája, hanem mondjuk az EU szervert üzemeltetőké (esetleg szolgáltatóé)? Vedd figyelembe, hogy amikor megy a szidás akkor azt a RIOT-ot szidod ami a tengerentúlon remek szolgáltatást ad(nekem is), és nem a megfelelő európai szervet, ezért nem tetszik ami itt megy sokszor. :N

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#610) sasa311 válasza Iron Funeral (#609) üzenetére


sasa311
veterán

Valójában nem az számít, hogy milyen néven hívjuk a gyereket. Legyen az a RIOT, vagy a RIOT Európai leányvállalata.

Ők beszedik a pénzt a skinért, az IP boostért, a champion vételekért, az XP boostért, a runepagekért, minden szarért. Tehát az rendben van, hogy lehet ingyen IS játszani a játékot, de én alig ismerek valakit aki legalább ne vett volna legalább 1-2 skint. És érdekes mód a store mindig megy, a bufix meg a PVPnet fix az hónapok óta döglődik.

És az a baj, hogy kevés ilyen faszán eltalált játék van, mint a LoL és akkor ilyen, minden bizonnyal könnyedén megoldható gondokkal, mint a ratyi PVPnet cseszik el a játékélményt.

És azt nem fogadom el, hogy nincs elég della a fejlesztésre, mert dec. végén hirdetett meg a RIOT 100 új munkahelyet létszámbővítés címén. 5 ember 1 havi fizetéséből lehet csinálni egy olyan chatservert, ami kiszolgál legalább 50.000 játékost egy időben.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#611) Dictator^ válasza sasa311 (#610) üzenetére


Dictator^
veterán

Na a másik a chatserver, el is felejtettem felhozni.. de tényleg szánalom ami ott folyik.

US-re meg nem fogok visszamenni a 115ös pinggel..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#612) sasa311


sasa311
veterán

4 feedert kaptam a teamembe....

Tudnám, ha én kibírom 7-4el a meccset, akkor hogy a faszba tudnak a többiek meghalni 11 - 12x ?!

Sololane pantheon ellen trynda irelia 2x kisz0p egy double killt...

Rammus és valami használhatatlan szar ellen 0-6ot csinál a swain meg a sion...

Aztán egyet megtalálnak a dzsungelbe, szétgenkelik a sok fogyatékos meg egyesével rohangál be ugyan oda...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#613) dinnyev1tez válasza sasa311 (#612) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

premade team FTW :DD

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#614) feri1014 válasza sasa311 (#612) üzenetére


feri1014
senior tag

Erről írtam én is...már premade-ben is tolják a feederek. Iszonyat idegesítő. :W

(#615) sasa311


sasa311
veterán

Ez mennyire debil történet:

Karthussal játszom.

Warwick nálunk, ellenfélnél nincs jungle.
Viszont okosak és a mi kékünket + a saját kék+piros buffot bewardolják.

WW-ünk tök egysíkú, 2x gankelik le dzsungelbe.
Mikor harmadszor mennek rá 3an (új champion, akali és malphite) akkor középről felfutok segíteni. (ultim CDn van) Az új championt lesebzem 2 mp alatt 10% hp-ra, el akar futni a bokor mentén. Wall + ghost kombóval elkapom. Megölik a WW-et, akali low hp-n, malphite tele. Visszamegyek, triple kill.

Erre a pálya másik végén ücsörgő rammus elkezd flamelni, hogy milyen nub vagyok nem segítek a warwicknek, meg, hogy mindig csak lenyúlom a killeket ultival, ezért milyen szar kaszt a karthus (5-0-2 volt épp a statom, egy killt se húztam be ultival....).

Ezután 1 percre rá rammus towerdiveolják ketten, rammus meghal, 2 lowhps elszalad, ulti, paff, double kill.

1 perc múlva debil rammus bemegy 1v4-be, megölnek mindkettőnket, erre elkezdi capslockal spammolni, hogy ULTI NOW!!!!!!!!!!!!!!. Mondom CD-ről hallott-e már? Ja, de ő pro karthus játékos, az a mainje és én nub vagyok, mert nincs CDR rúnám (vicces, hogy van amúgy :D ), mert akkor szerinte 40 sec a karthus ulti CD (2-es szintű ulti...).
Aztán a team legalább nem volt síkhülye, a rammus állandóan towerdiveolt, mi ignoroltuk a francba, ő mindig meghalt és QQzot mi meg 10 perc alatt nyertünk :D

Normális az ilyen?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#616) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Amúgy 3150-ből pantheont vagy udyr-t érdemesebb venni gankernek? (neeem, nem akarok se eve-zni, se shacozni)

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#617) Dictator^ válasza sasa311 (#615) üzenetére


Dictator^
veterán

Értelmi fogyatékos itt mindenki. Én is elég gyakran Karthusoztam. A játék 30percig pl nem volt pont ultival killem, simán leaknáztam mindekit. Erre jött, hogy mekkora stealer meg ezek.. Aztán a végén kiderült, hogy én vagyok a noob a 10-3-15-be... többi csapattárs 1-5 5-5 6-4 meg ilyenek... Gyakorlatilag agyongankeltem a gémet, és az ultiba pont nem repült bele senki, aknával lementek helyette :)

Enemy spam: Karthus noob , Ulti low hero... stb :D Szánalom, láttak egyszer egy Karthust aki megölt mindekit, onnan már nem számít ha ki se talentolod az ultit, noob vagy...

Volt olyan gém, amibe téynleg nem ölt az ultim, mindekit soloztam aknával. És noob Karthus :D

Új herot Caitlynre érted, vagy peccs volt az éjjel ?)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#618) Dictator^ válasza dinnyev1tez (#616) üzenetére


Dictator^
veterán

Udyr-t csak erdőbe szerintem, elég egyszerűen végig tudja gyepálni az egész erdőt, nem kell semmit kicentizni stb..

Pantheon meg bika erős , de hamar elesik, ha kap egy kis focust. Armorpen, Dmg és hullik bárki :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#619) sasa311 válasza dinnyev1tez (#616) üzenetére


sasa311
veterán

Udyr jungle ganker, de nem könnyű vele a játék.

Pantheon meg lanezik, viszont ugye tud ugrani (ami lehet nagyon eltalát vagy totális öngyilkosság :D )

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#620) sasa311 válasza Dictator^ (#617) üzenetére


sasa311
veterán

Caitlyn ja csak hülye neve van :P

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#621) dinnyev1tez válasza sasa311 (#619) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

jó lesz az az udyr csak lenne már ip-m rá :(((

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#622) Dictator^ válasza sasa311 (#615) üzenetére


Dictator^
veterán

Atom team: Sion, Veigar, Xin, Pantheon, Rammus.... CC hegyek, mozdulni nem lehetett. Kb első 5percben kikapás... szuper gémek ezek. Ha mi hoznánk ki ezt, akkor persze az enemy teambe épp counter herok lennének :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#623) sasa311 válasza Dictator^ (#622) üzenetére


sasa311
veterán

Igen, az egy fasza team :D

Én most kayle-el játszom, elején ritka weak de mid és lategame elég durci :C
Rageblade + gunblade = 288 AD + ütésenként 230 magic dmg. Mindent kemény attack speedel. Darál mint a disznó. Ja és 400akat healelek :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#624) Dictator^ válasza sasa311 (#623) üzenetére


Dictator^
veterán

Az alap, nekem régóta megvan, általába:
Guinsoo, Hexteq Gunblade, AS cipő, Trinity Force, Phantom Dancer.
És már az elején kurvanagyokat üt :) Guinsoo nélkül.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#625) sasa311


sasa311
veterán

Nemtudom érek-e vele valamit de ezt a fejlemény a szavazós ügyben:

--------------------------------------------------------------------------------

Skystriker, Jan-18 18:26 (PST):
Hello XXXX,

Thanks for the feedback. I'll forward this to the development team.

Best of luck on the Fields of Justice!

__

Skystriker
Riot Games Customer Support

--------------------------------------------------------------------------------

XXXXXX, Jan-16 05:20 (PST):
View Poll Results: Petition: make matchmaking to "dodge" ignored players

Yes, I'd love that! 163 82.32%
No, it is fine as it is now! 27 13.64%
Need more info about the idea! 8 4.04%
Voters: 198. You may not vote on this poll

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=1061234#post1061234

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#626) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok.
5on5 rankedra keresnék csapatot.
EU srv Summoner név: Skitzoka
tank dps abi mind1 mi kell van bőven :R

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#627) dinnyev1tez válasza skitzoo (#626) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Felvettelek.

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#628) Mojsz


Mojsz
csendes tag

Wowww ez az új Garen skin :Y :C
kicsit hasonlít arthas-ra ,kicsit nagyon xD

[ Szerkesztve ]

(#629) sasa311


sasa311
veterán

Kayle-re van valakinek valami jó tippje:

Általában hamar vége a meccseknek ami vele játszom, de most belefutottam egybe, ami ugyan hosszú nem volt de freefarmom volt 25 percig + el is feedeltek, így nem tudtam mit vegyek :D

Így kezdtem:
dorans ring - cipő - dorans ring - rageblade - gunblade - nashor's tooth

És itt jött a probléma, mit vegyek az első ring helyett?
Jobb híján trinity force-t kezdtem építeni phagel-el, de a 4070 gold kicsit soknak tűnik nekem, annyira nem jó az item. Meg a critből és attack speedből már nem profitálok olyan sokat a meglévő itemek mellett.

Valakinek alternatív javaslat?
AD (mondjuk bloodthrister) vagy AP-t (abból mit? sapkát?) érdemesebb venni utolsó itemnek (tegyük fel, hogy nem kell defes item csak 1, az meg ugye szituációfüggő)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#630) Dictator^ válasza sasa311 (#629) üzenetére


Dictator^
veterán

3-4-5 posttal alatta irtam le:

Guinsoo, Hexteq Gunblade, AS cipő, Trinity Force, Phantom Dancer. 6.nak döntsd el mi a jó. Én változó. Van amikor Bansheet veszek, van amikor még egy PD-t.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#631) pckownz


pckownz
senior tag

Komolyan mondom ez vicc.
Ma nem volt meccs, ahol nem találkoztam volna leaverrel :W :W :W

(#632) skitzoo válasza pckownz (#631) üzenetére


skitzoo
senior tag

Mindig vannak. ranked soloba is tegnap csak 3 meccsen lépett le egy de nyertünk.
Am mé a véleményetek az uj karirol?(szerintem nagyon gagyi)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#633) sasa311 válasza Dictator^ (#630) üzenetére


sasa311
veterán

Phantom Dancer tuti szar, egyrészt ha már van rageblade meg nashor tooth akkor nem kell több AS, critből szinte semmit sem profitálok, mert a DPS kb fele magic, azért a kis movement speedért meg drága.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#634) Iron Funeral válasza sasa311 (#633) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elsőnek csinálj ragebladet, mpen cipő vagy aspd, kinek mi tetszik, utána gunblade(ezekkel lesz már ~200ad/200ap statod) aztán jöhet nashor vagy dfg(esetleg mindegyik) utolsónak meg valami ap itemet szúrj be, mondjuk egy deathcapet.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#635) Dictator^ válasza sasa311 (#633) üzenetére


Dictator^
veterán

Én a Trinityt még mindig kiraknám ennyi dmg-re is.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#636) pckownz


pckownz
senior tag

LeBlanc-ot érdemes megvenni?
Vagy esetleg gyűjtsek Malzahar-ra?

(#637) Mojsz


Mojsz
csendes tag

hali!
Sztem gyűjtsd Malzahara!!!
Isteni kari!! :R
2-db Rabadon's Deathcapal és 1Void Staff-al iszonyatosan tud darálni főleg az ultivall!!!
nem vagyok öreg motoros de sztem nagyon ott van a toppon! :DD
legjobb statom vele 14-3-10 volt

(#638) pckownz válasza Mojsz (#637) üzenetére


pckownz
senior tag

Hát jó, addig kibírom Pantheon-Fiddlestick duóval. :R

(#639) sasa311 válasza pckownz (#636) üzenetére


sasa311
veterán

Más a szerepük.

Malzahar egy atom nuker.

LeBlanc meg egy silencelő mindenhonnan megszökő undormány anticaster. Kb olyan, kassadin.

Közös tulajdonságuk, hogy mindkettő k*rva nagyot sebez.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#640) Dictator^ válasza Mojsz (#637) üzenetére


Dictator^
veterán

Mi a f@sznak két cap, ha a passivot nem szorozza? Sztem vegyél egy Archangelt legalább mellé, vagy egy HourGlass-t.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#641) sasa311 válasza Dictator^ (#640) üzenetére


sasa311
veterán

Ha csak 1 archangel-t veszel akkor az kevesebb AP-t ad, mint 2x cap, főleg malzaharnál aminek durván kevés manája van alapból.

2x cap = 403 AP
cap + angel = ~ 350 AP

Ha 2 angelt veszel akkor már jobb. Meg az abból a szempontból is jobb, hogy legalább nem 1 kombóra lesz manád ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#642) Dictator^ válasza sasa311 (#641) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja csak nem minden az ap, inkább penetration :)
Engem a 700 ap-s malhazar is megölt, illetve kivégzi az egész team, onnan már nem számit, hogy 700, vagy 750.. esetleg 650 agy 700.. :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#643) Dictator^


Dictator^
veterán

Ma játszottam két ranked gamet.

Tegnap beszóltak, mert a normal gameünkbe volt egy feeder nálunk, írtam, hogy ha nem lenne ütöképes lenne a team.

Erre írták, hogy én vagyok a noob, meg gyökér, mert nem rankedezek.

Na ma bejöttem két rankedbe:

Első, janna karakterválasztó screenen beírja, hogy ő feedelni fog.
Rally és Fortify.

Itemek 30perc alatt: Zeal, Cipő.

Játék felénél eladott mindent, beírta, hogy neki élete van, akkor feedel amikor kedve van.
Szal kiszoptunk.

Második:

Akali két cipőt vett, egy 3-as speedest meg egy AS cipőt.
Illetve malphite erdösünk, aki 15perc alatt a fenti solo lanemre nem jött gankelni, pedig nem volt pusholva.

TÉNYLEG JÓ A RANKED GÉM!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#644) Dictator^ válasza Dictator^ (#643) üzenetére


Dictator^
veterán

Harmadik: Lent elfeedelték Annie-t pont aki velünk lett volna, csak valaki leavelte a rankedet.. és így vesztettünk megint..

Tényleg jó a ranked game. Már alig várom, hogy kijöjjön legalább valami értelmes gém és letöröljem ezt a hulladékot.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#645) sasa311 válasza Dictator^ (#644) üzenetére


sasa311
veterán

Az alacsony ELOs solo ranked 100x rosszabb, mint a normal game.

Ezért nem játszom solo rankedet egyáltalán.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#646) Dictator^ válasza sasa311 (#645) üzenetére


Dictator^
veterán

1400 -alacsonynak számit?

Meg komoylan nemár.. az enemy teambe ilyen 20-4 es TF, 10-1 es Lux van meg ilyenek.. akkor miért én szopom a noobokkal ?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#647) sasa311 válasza Dictator^ (#646) üzenetére


sasa311
veterán

Mindig vannak downswingek.

Múlt héten én 8-at buktam zsinórba ÚGY, hogy volt benne ashevel 20-3-17-es statom, csak volt mellette egy 0-9 TF meg egy 0-11 veigar. Aztán 3 teamfight alatt szétkaptak minket. De a többi meccsen is jól teljesítettem, csak vagy 4v5 volt (vagy 3v5...), esetleg 1-2 feeder.

Ezen a héten meg 2-őt vesztettem, egyet egy leaverrel egyet meg egy viszonylag normális meccsen.

Mikor szarul megy akkor én hagyom 1-2 napig a dolgot, hátha javul :D

szerk.:

Hát azt nem tudom, hogy mennyi a "Kezdő" érték, de az 5v5 solo ranked első helyezettje most HotshotGG 2211-es ratingel US-en és Linak 2124-el EU-n.
Asszem 1300 a kezdő vagy 1200, nem vennék rá mérget.

1400-as rating szerintem alacsony.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#648) Dictator^ válasza sasa311 (#647) üzenetére


Dictator^
veterán

Most jön a 8 loss egyhúzamban :) Már várom, 1159 a raitingem 1400ról. Itt nincs downswing, tele van noobbal. Postoltam aki direkt elfeedelte a ranked gamet, lófasz nem történt vele sem.. legközelebb bemegyek én is 1-et feedelni, hátha ez jó érzés vagy valami.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#649) feri1014


feri1014
senior tag

Most kúszott fel egy kisebb patch. Tud valaki valamit arról, hogy mi volt ez? :)

(#650) Iron Funeral válasza feri1014 (#649) üzenetére


Iron Funeral
őstag

[link]

(#647) sasa311: 1200 a kezdő, és 1800/1900-tól "high elo", de ez mindig a #1 playertől függ

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.