Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Kassadin válasza Iron Funeral (#900) üzenetére


Kassadin
addikt

Én már azt várom, amikor azt mondják hogy megcsinálták a turreteket normálisan, valamint ne csak 10-es szintig érjen valamit a turret.

(#902) Kassadin válasza Kassadin (#901) üzenetére


Kassadin
addikt

Állítólag új patchben lesz armorpenetrationja a tornyoknak kisebb sebzés mellett, hát majd kiderül....

(#903) Iron Funeral válasza Kassadin (#902) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Igen, azt mondták, hogy 20% arpen lesz a toronynak, kicsit kisebb alapsebzéssel, hogy a papírtestűekre ugyanannyit sebezzen, ellenben az armor stackelés már nme lesz olyan hatásos mint eddig volt. Majd meglátjuk.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#904) Kassadin válasza Iron Funeral (#903) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom, igazából pl rammusnak elég sok armort össze lehet hozni, ha olyan az ellenfél összeállítása.

[ Szerkesztve ]

(#905) Iron Funeral válasza Kassadin (#904) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Akkor hogy érthető legyen: armor stackelés kevesebbet(egészen pontosabban 20%-al) fog érni tornyok ellen, rammus 500armorjából 400ra fog sebezni(na nem mintha ez nem lenne az úgyis mindegy kategória már) de pl. 100-200 armornál meg fog látszani a dolog :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#906) Kassadin válasza Iron Funeral (#905) üzenetére


Kassadin
addikt

Szóval az játék első felében egy tank se fogja tudni kitankolni a turretet?:)

[ Szerkesztve ]

(#907) Dictator^


Dictator^
veterán

Köszi ranked gém ismént.
Renektonunk csak 10-0ba feedelte fent garent!

Garen végeredménye: 33-3-19!

Köszönöm ismént a jó élményt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#908) Iron Funeral válasza Kassadin (#906) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hát ezt nem mondanám, azért 100 körüli armorral már lehet csúnya dolgokat csinálni, de nem fog minden jött ment noob towerdive-ba kezdeni remélhetőleg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#909) sasa311 válasza Iron Funeral (#908) üzenetére


sasa311
veterán

Ennél - szerintem - sokkal jobb megoldás lenne, hogyha meglő a torony kapsz egy debuffot, ami növeli a toronytól bekapott sebzést X %-al (mondjuk 50-el lövésenként) és végtelenségig stackel.

Ezzel megmaradna a turretdive lehetősége (persze nem a megszokott 5-6 lövést kapok a turrettől...) 1-2 lövés erejéig - pláne egy tanknak.
Viszont megszűnne a "yi go backdoor dobule turret" mert a 4. lövés 1hitelné.

A debuff meg tartana 3 mp-ig, tehát ügyes team turrettankváltásokkal még mindig be tudná "tankolni" a tornyot.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#910) Kassadin válasza Iron Funeral (#908) üzenetére


Kassadin
addikt

Majd kiderül. De hogy a tornyok 10-es szintig értek eddig valamit, szerintem az is nevetséges. Remélem ezzel változni fog a dolog.

(#911) Iron Funeral válasza sasa311 (#909) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez talán op lenne, de egy black cleaver féle debuffot el tudnák képzelni én is.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#912) Kassadin


Kassadin
addikt

Amit Sasa írt, érdekes koncepció, Sasa írj hivalatos fórumon, és követeld! :DDD

Tank nagy rúnákba mit érdemes venni? Rammust, ha bannolják, akkor amumut szoktam használni. 3x26 hp megér 6 ezer pontot? Vagy inkább nagy rúnákba rakjak magic resistet?Mit gondoltok?

Szerk: Eu-ra megérkezett az új patch. :Y

[ Szerkesztve ]

(#913) Iron Funeral válasza Kassadin (#912) üzenetére


Iron Funeral
őstag

hp quintek nagyon jók a játék elején, de olyan 9-10 szint körül eltűnik az előnyük, szerintem movespeed quintek a legjobbak átlagban jelenleg.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#914) Kassadin válasza Iron Funeral (#913) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt hittem movespeed csak azoknak a hősöknek kell, ami cseszett lassú. pl.ashe, karthus stb.

(#915) Iron Funeral válasza Kassadin (#914) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Gyorsan futni mindig jó :) Persze adott szerpre/karakterhez vannak jobbak mint az ms quintek. de ezeket használhatod az összes champhez.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#916) Kassadin válasza Iron Funeral (#915) üzenetére


Kassadin
addikt

Papír karaktereknél még értem is a ms nagy rúnákat. De mondjuk tankkal elvergődök egyik toronytól a másikig. :P

(#917) Iron Funeral válasza Kassadin (#916) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ne csak menekülésre gondolj ;) Amikor a meccs nagyon elhúzódik akkor az ms quintek a leghasznosabbak, talán még aspd meg crit dmg skálázódik hasonlóan jól endgame, de mivel crit dmg egy kalap kaki elég sokáig ezért nem is érdemes vele foglalkozni, aspd meg meh sok champen, arpen/mpen és hp quintek egyre gyengébbek lesznek ahogy a játék halad ezért az ms quint kerül ki győztesnek szvsz.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#918) Kassadin válasza Iron Funeral (#917) üzenetére


Kassadin
addikt

Erre nem is gondoltam. :)) :R

(#919) Dictator^


Dictator^
veterán

Na egyik haver elérte azt a szintet, hogy letörölte a LoLt!

Én is ma majdnem követtem, odabasztam a széket a radiátorhoz, úgy üvöltöttem.....

Nevetséges már bassza meg, hogy szarrá szopatjuk az enemy lanet, az egész teamet.. 10-2-10 evelynnbe vagyok, mindeki GJzik nekem. 10+ Mejal. És a végén olyan fightokat bukunk el, hogy 100 hp-m megy el veigar, engem otthagynak neki, a többiek meg követik Poppyt. Majd meghalok, de ha 1 ütést is kapna, akkor feltöldöttem volna.

De nem üt rá.. mit ír a tank? Ő dolga, hogy tankoljon.. oké, mert aztán kurva nehéz 16os szinten 100 hpt leütni.....

Végül leleaveltem... vesztettünk. RANKED VOLT!

Második ranked:
GHORG13 néven, egy 13 éves vérpisti, 10x befloodolja, hogy ki tankol, 100x leírtam, hogy ÉN megyek amumuval, ráadásul erdő.

Majd még 10x megkérdi..

Jarvan lent meghal 3x, majd megkérdezi, hogy rAMMUS miss nincs -e.. véletlenül sem nehéz kitalálni, HOGY A SMITEOS RAMMUS erdözik..

Leirja, hogy ő azért solozott mert jól játszott JARVANNAL. Megkérdezem, hanyadjára?
3... és Ő már pro..

Majd MID MISS. 10x ping, megmutatva, hogy mennek le.. és nem veszi észre. MAJD ALLBA: NOOB TEAM.

Ez a játék egy rakás szart nem ér.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#920) kretenallat válasza Dictator^ (#919) üzenetére


kretenallat
senior tag

en mar egyszer letoroltem. aztan visszatettem a dota2ig. sose dotaztam, de mar varom...

amugy hello mindenki
ugyanezen a nicken megtalalhato vagyok EUn, ha vki vmikor akarna jatszani, bar nem vagyok fenn minden este, sot.

gl hf

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#921) Kassadin válasza Dictator^ (#919) üzenetére


Kassadin
addikt

Látom kemény indulatokat szült nálad a játék. Néha az én agyam is felb*ssza ez a játék. De azért bútort még nem emeltem fel. :))

[ Szerkesztve ]

(#922) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Én ezért funolok már csak. All Mid All Random (ARAM) és megy a móka. Ha fel tud idegelni egy játék ott gond van. Tudomásul kell venni: A kis tizenéveseknek több idejük van játszani mint neked és nagyobb eséllyel dob össze téged velük mint komolyabb, érettebb gondolkodású egyénekkel. Ezt vagy elfogadod vagy csak idegeskedni fogsz és nem fogod élvezni a játékot.

A másik megoldás, hogy keresel magad mellé még 4 embert és nem kell félni mégis ki a fenével fog összesorsolni.

(#923) sasa311 válasza Mooka-Miki (#922) üzenetére


sasa311
veterán

vagy bónuszmegoldás:

délután nem játszunk :) Csak késő este :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#924) Mooka-Miki válasza sasa311 (#923) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Nem segít, tapasztalat :DD

(#925) waassy válasza Dictator^ (#919) üzenetére


waassy
tag

Tegnap én is játszottam kettőt, mindkettőt buktuk. De tanulságosak voltak. Nasust kezdtem el játszani, azért mert azzal senki nem nyomul. Lehet hogy vannak jobb válsztások is, de csak azért is, meg nekem tetszik.
Az elsőben igen jók voltak az ellenfelek a lane-ünkön, mert nem igen hagytak farmolni... Meg is lett az eredmény - kikaptunk. A másodikban már kezdtem belejönni, szépen farmoltam a Siphoning Strike-ot. Nem túl jó kezdés után (középen az inhibitorunkat lenyomták) úgy tűnt nyerni fogunk. Asszem Jarvannal és Karthussal inhibitort zúzni mentünk. Az ellenfél 4 játékosa meghalva, gondoltuk baj nem lehet, Irelia ott maradt védeni a bázist. Az ellenfél Jarvanja megtámadta a Nexust őrző két tornyot 2 superminionnal. Gondoltam baj nem lehet két torony meg egy Irelia elég lesz hogy megvédje a Nexust. Hát nem. A torony alatt Irelia elvérzett és mire visszateleportáltam volna lezúzta egyedül a Nexust. Tanulságos.
Egyébként tegnapelőtt meg előtt sikerült úgy kezdeni a játékot hogy 2 afk társat kaptunk. Nagyon király volt.
Ilyenkor mindíg elmegy a kedvem az egésztől, de aztán másnap új reményekkel mindíg elkezdem a játékot. :DD

(#926) Iron Funeral válasza Dictator^ (#919) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most ez végül is a játék vagy a playerek hibája?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#927) Dictator^ válasza Iron Funeral (#926) üzenetére


Dictator^
veterán

Sajnos mindkettő.
Faszom Riot is tudna ezellen tenni, de baszik rá.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#928) zsiga_667 válasza Dictator^ (#927) üzenetére


zsiga_667
tag

Mit tudna tenni ellene a RIOT? Rosszul játszani "legális". Ragequitelni viszont nem. Mégse raktak ki téged se, pedig sokadszorra írod itt hogy felbaszta az agyad valami lamer te meg leaveltél.
De ha te akkora pro vagy hogy nem vagy hajlandó bénákkal játszani, mért nem keresel magadnak valami klánt?

(#929) Dictator^ válasza zsiga_667 (#928) üzenetére


Dictator^
veterán

Mondjuk a matchmaking elött megtudnád nézni a többiek Kill-Death-Assists ratiojat? Creep stat / avarage game. Esetleg wards placed / game.

Ennyi bőven elég lenne, hogy ne egy baszott 0.2KDR-ü ember kerüljön be melléd, mondjuk átlag 2 kill 10 halál 2 assits aránnyal... ennyi, nem túl nehéz ez... a másik, hogy csináljanak már egy tetves banlistet, amivel kikerülöd azokat a flamer gyökereket, akik akkor is ugatnak, ha vesztenek és nooboznak megállás nélkül, meg akkor is ha nyernek kurva szép gamebe, de ugat mellé.

Klánt :D

Vannak haverjaim, akivel tolom, vannak jobbak és rosszabbak, mivel haverok nem fogok válogatni, hogy veled csak akkor játszok ha már jobban tudsz LoL-ozni.

Mod: Egy szóval nem állitottam, hogy akkora pro vagyok, csak azt, hogy nem vagyok egy atombalfasz, akinek köze sincs a játékhoz és még 500 win után sem lesz...

Vannak playerek, akik egyszerűen SOSEM fognak beletanulni ebbe a tetves játékba..

agyad valami lamer te meg leaveltél.

Mutasd már, hányszor irtam, hogy leaveltem.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#930) Dictator^ válasza zsiga_667 (#928) üzenetére


Dictator^
veterán

Leave: Bocsi, az utolsót látom, elmondom , hogy vesztettünk annyi idő alatt, mielőtt megkaptam volna a statust.
Szóval megsugom : 0 db leavem van.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#931) sasa311 válasza Dictator^ (#929) üzenetére


sasa311
veterán

Ilyen statisztikát azért nem tudnak csinálni, mert:

Aki csak carryvel játszik, annak az avg 7/7/7 KDA szar stat.
Aki csak tankkal játszik annak az avg 7/7/7 KDA nagyon jó stat.
Aki csak supporttal játszik annak az avg 7/7/7 KDA szintén jó stat.

Szintén az 1/4/20 tanknak és supportnak király stat, carrynek nem
Ahogy a 15/1/3 király stat carrynek de tanknak nem (mert lopja a killeket a carry elől és ezért vesztenek)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#932) Dictator^ válasza sasa311 (#931) üzenetére


Dictator^
veterán

Már nem azért, ha HoNba sikerült, itt miértne sikerülne?

Ha rankedbe meg tudod nézni, az ember statjait az adott herokkal, akkor ez miért lenne gond?

Pl látnám, hogy sorakával 2-3-20 már örülnék.
Vagy akár shennel 1-2-20.. ez bőven elég.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#933) Kassadin válasza Dictator^ (#932) üzenetére


Kassadin
addikt

A stat önmagában semmit se jelent. Ha a patkány lopja soloban az összes killt, attól még nem lesz jó játékos, mert 20/10/30 statja lesz. Szimplán el kell fogadni hogy kis tizenévesek játéka leginkább. Amúgy meg senki se született profinak, de ha 30-as szinten se tud az adott játékos összejátszani a csapattagokkal, ott már tényleg az emberrel van gond és nem a körülményekkel.

A másik amit sose értettem, hogy miért normalon kell kipróbálni az újonnan megvett hőst.. Végülis csak 4 másik ember játékát bassza el vele.

[ Szerkesztve ]

(#934) Dictator^ válasza Kassadin (#933) üzenetére


Dictator^
veterán

Ami rosszabb, miért kell rankedbe kipróbálni?!

Nem a csak a kdr a lényeg, maga a creep szám, a wardozás mértéke. Ebből azért csak le lehet szűrni, hogy teljesen 0 vagy valamihez csak ért..
Általába honba is olyan embereket engedtünk jönni, akinek legalább 1.0 felett volt a KDRje , átlag game alatt értelmeset kreepelt (ott volt deny is )...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#935) Kassadin válasza Dictator^ (#934) üzenetére


Kassadin
addikt

A hon meg a dota (na az főleg), sokkal összetettebb játék mint a lol, ezért ilyen népszerű a lol, mert egyszerűbb és ingyenes...
A creepelés is sok mindentől függ, akárcsak a stat.... Ha szétharassolnak, és melee hőssel mész ranged ellen, már nem tudsz olyan jól farmolni. Szerintem.

A deny meg jó dolog, sokkal nehezebb úgy játszani. Na majd a dota2 ha kijön. ;)

[ Szerkesztve ]

(#936) Dictator^


Dictator^
veterán

Na kivettem Amumut végre...Tegnap játszottam vele kb 2.jára.. de hát aki nem noob, az vágja majd a gamet.

Hát elmondom 7 (premade) gémet hoztam le vele 2-t szoptam noobokkal, de nagyon nobookal..
A lost gamek: 1-3-1 aminél 1-0-1be áltam, utána kiafkoltak 2en.. majd haltam 3x.
a másik 1-1-0.. ott feladtuk , mert ismént random kiafkrage volt..

A többi gamebe eléggé ados voltam + junglingezek.
Utolsó pár gamem 9-4-31, 19-6-25, 2-5-14, 9-5-22, 6-0-9, 11-2-21, 14-6-22 :)
Kb ugy játszok vele, mintha már mentem volna vele vagy 200 gamet..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#937) Kassadin válasza Dictator^ (#936) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem nem nehéz vele játszani, ahogy rammussal sem. Az ulti helyes időzítése ami nehéz számomra, ha amumuval vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#938) Dictator^ válasza Kassadin (#937) üzenetére


Dictator^
veterán

Erdőzől vele te is ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#939) Kassadin válasza Dictator^ (#938) üzenetére


Kassadin
addikt

Soloban attól függ, hajlandó/tud-e valaki solozni.
Amúgy meg kötelező vele erdőzni szerintem.

Megoszthatnánk tapasztalatainkat egymással.

[ Szerkesztve ]

(#940) Dictator^ válasza Kassadin (#939) üzenetére


Dictator^
veterán

Hát rá kell erőltetni, egy erdős mindig kell :)

Mire gondolsz?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#941) Kassadin válasza Dictator^ (#940) üzenetére


Kassadin
addikt

Itemek, creep sorrend stb...

(#942) Dictator^ válasza Kassadin (#941) üzenetére


Dictator^
veterán

Item az enemyfüggő teljesen.
Általában én kapásból kihozom az Aegis of the Legiont, mert legalább 2 squshy is van a teamünkben. Aztán szoktam egy sunfure / banshee-t venni, attól függüen mennyi a physical / magic hero az enemy teamben.

Az utolsó pár gameben:
Resist cipő
Banshee Veil
Sunfire Cape
Force of Nature
Aegis of the Legion
Thornmail (3 AD volt mindig az enemy teamben) helyette ha nincs annyi, egy Guardian is megtenné.

Illetve a Sunfure helyett egy Randuin.

Creep sorrendem: Golem (kék buf)-> wolfok>wraithok>sima két golem> haza tp > red buff > gank.

Ghost be gank le, öltél, lowhp-n vagy, hazamész > enemy buff , ha nincs enemy erdős. Ha van, go gank máshova.

Skillbuild:

W-E-E-Q (azaz 4-es után már tudsz huzni, ez XP talentből pont meglesz, ha ebbe a creepsorrendbe megyek).
Aztán opciónális, lényeg, hogy az E legyen maxolva a dam reduc miatt. Ulti, ahogy van fejleszted.

Summ: Ghost,Smite.

1-21-8 vagy akár 0-21-9 (buff idő tartam +x% miatt)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#943) Kassadin válasza Dictator^ (#942) üzenetére


Kassadin
addikt

:Y :R

(#944) Kornel213


Kornel213
tag

Gondoltam játszok ma este szar a chat server, valamikor el se indult a játék.... lassan 15 perce vagyok queue-ben egyik haverom fél óráig volt aztán megunta.... nem tudom mikor lesz már véglegesen jó a játék!?

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#945) Dictator^ válasza Kornel213 (#944) üzenetére


Dictator^
veterán

Majd ha a Dota 2 kijön, az biztos jó lesz.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#946) sasa311 válasza Dictator^ (#945) üzenetére


sasa311
veterán

Majd ha a DOTA2 kijön akkor csomóan elmenek és végre nem lesz agyonterhelve a LOL szerverállomány :)

De azt ne hidd a DOTA2 nem lesz ugyan úgy tele retardálttal, mint a LoL...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#947) Dictator^ válasza sasa311 (#946) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem is hiszem, de ott szerencsére ott a banlist haverom, meg a statrendszer. Ennyi elég, hogy elhagyjam ezt a szart.

Te meg azt ne hidd, hogy a retardáltak, megfogják venni a dota 2-t és a lol tiszta lesz.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#948) Kassadin válasza sasa311 (#946) üzenetére


Kassadin
addikt

Dictator: Dettó. Alig várom hogy kijöjjön.

Sasa: Biztos lesz, de nem annyi mint a lolban.

[ Szerkesztve ]

(#949) feri1014


feri1014
senior tag

Megint szar az EU szerver. :C Betöltő képernyőnél lazán kivág az asztalra, még egy hibaüzenetet se vág a pofámba. :C Ha sikerül is betöltenie akkor pár perces!! lag után ismét disconnect majd egy idő után mindenkit kivág a meccsből. :D Persze a RIOt a kliensen már nem írja, hogy gondok vannak...

Jó példa, hogy hogyan lehet egy jó játékot elb*szni a szar szerverrel stb-vel. :))

Szóval mikor is esedékes a DOTA2 megjelenése? :U

(#950) Kassadin válasza feri1014 (#949) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom én most játszottam le a második meccsemet minden gond nélkül. Valami gond lesz nálad.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.