Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Kassadin válasza kovsol (#750) üzenetére


Kassadin
addikt

Na hát ennek szívből örülök, nekem az a hős szimplán nem fekszik. Én most xin zhao-ra éreztem rá, szoktak is dicsérni a játékostársak hogy milyen állat vagyok(nem feltétlen a tudás miatt, hanem belemegyek olyasfajta szituációba is ezzel a hőssel, amivel mással sose mernék). :DDD Rendszerint meg is döglök, de általában pozitív a vége a harcnak.

Más:már megint kihoznak egy új hőst? Karma is hány hetes? Erre már jön ki a következő.... :U

[ Szerkesztve ]

(#752) Iron Funeral válasza Kassadin (#751) üzenetére


Iron Funeral
őstag

breaknig news: minden patchben van egy új hős ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#753) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

apropó: patch notes

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#754) Kassadin válasza Iron Funeral (#752) üzenetére


Kassadin
addikt

Régebben nem minden patchben volt új hős. ;)
Ez már divat hogy ki se lehet ismerni egy új hőst, már tolják az arcodba a következőt. Foglalkozhatnának azzal inkább, hogy amikor turret mellett ütnek ketten, a torony nem is lövi őket, vagy akkor lövi amikor már megdöglök. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#755) Iron Funeral válasza Kassadin (#754) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Attól függ mit értesz réggebben óta, mióta játszok vele (live a játék (~1 éve)) azóta mindig volt új champ új patchben. open/closed betaról nem tudok mit mondani.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#756) Kassadin válasza Iron Funeral (#755) üzenetére


Kassadin
addikt

Voltak kisebb patchek, amik nem tartalmaztak új hősöket, csak javítást/nerfet, semmi mást. Mostanság már összevonják az új hősökkel, ez igaz. ;)

(#757) Iron Funeral válasza Kassadin (#756) üzenetére


Iron Funeral
őstag

hotfix!=patch :P
btw. Corkit sikerült megemészteni? :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#758) sasa311 válasza Iron Funeral (#757) üzenetére


sasa311
veterán

O M F G PVPNET UPGRADE!!!

O M F G Co-op vs. AI :DDD (hogy ennek mi a fasz értelme volt :D )

OMG rammus nerf

ZomG Ryze rework úgy, hogy nerf lett belőle - mintha annyian játszották volna eddig....

Tryndamere

* Fixed a bug where Undying Rage could not be used while suppressed

WTF azt hittem ez nem bug.... Már kezdtem örülni malzaharral....

OMG vlad nerf megint...

Hát ez nem egy eltalált peccs.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#759) Kassadin válasza Iron Funeral (#757) üzenetére


Kassadin
addikt

Corkiban kellemeset csalódtam, de nem nekem való hős. Nem megy vele. :N

[ Szerkesztve ]

(#760) Iron Funeral válasza sasa311 (#758) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ryze-t én sem értettem... annyit kellet volna csinálniuk, hogy normalizálják a spell flux bounceot és ulti alatt aoe lett volna a rune prison (és még így is gyengébb lett volna mint mondjuk annie) és voila megoldották volna a problémát. Ez a rework egyébként vagy fél éve készül neki, de legalább nem vették el az AOE-t tőle, ugyanis az is benne lett volna a reworkjében eredetileg... Egyébként meg olyan semmilyen a patch... Kis GP+Jax lovet látnák szívesen, be is ígérték(ami azt illeti én megvárom türelmesen) csak szeretnék már velük játszani érdemben is :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#761) Kassadin válasza Iron Funeral (#760) üzenetére


Kassadin
addikt

Régen sokat toltam ryze-al, de már rájöttem hogy vannak jobb magek is a játékban. :DDD Nem tudom ettől a patchtől mi fog változni ryze ügyileg.

[ Szerkesztve ]

(#762) Dictator^


Dictator^
veterán

Szóval 4en premade, 3 LVL30 1 LVL11.

Hogy kaphatunk egy full 30as teamet ellenünk, úgy, HOGY A RANDOM NOOB az 5.-ik akit bead egy 22-es?!

EZT HOGY ?!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#763) sasa311 válasza Iron Funeral (#760) üzenetére


sasa311
veterán

ryze-t nagyon elb@szták ezzel a peccsel. Annie vagy baltazár eddig is jobb volt nála, de így...

Ryze egy nagy nuke volt. Most a Q-t nerfelték nagyon csúnyán. B@szhatja, hogy rövidebb a CD, s nukeolásba úgyis csak 1x lövi el. Sok CDR-el talán így 2x, de akkor is ugyan ott van, mintha 1x lőtte volna el csak az nagyobbat ütne. Ráadásul a "super" .45-ös ratioját 0,2-re csökkentették...
Rune prison idejét csökkentették, sebzését csökkentették, AP ratiot FELEZTÉK... (lol)
Spell flux CDjét durván megnövelték, AP ratiot picit csökkentették, sebzését csökkentették....
Ulti a fasza AP helyett most ad 15% (!!!!) spellvampot. Hát gg... lvl6-on legalább 80 hp-t fog healelni, fasza. Az AOE-t 65-ről 50-re faragták és még rövidebb ideig is tart (abszolut esélytelen bármit 2x elnyomni alatta). Ad helyette 75 (!!!) manát. Pont nem elég 1 spellre sem (lol).
És, hogy teljes legyen a kép az amúgy is szuperpapír kasztertől (aki eddig legalább tudott burnstölni - mostmár azt sem tud) még 5 MR-t is elvettek. Heje huja!

Az persze teljesen rendben van, hogy egy kassa lvl 6-on belédtol 1K burnstöt vagy lvl 18-on 2K-t úgy, hogy van egy 4 sec CD-s flashe... Az teljesen rendben van, ryze-t kell nerfelni, ami eddig is vacak volt.

Szerintem a RIOTnál van egy nagy 30 oldalú dobókocka, minden oldalán egy champion aztán akit arra a hétre kigurítanak azt nerfelik. Merthogy logika nincs benne az tuti.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#764) Iron Funeral válasza sasa311 (#763) üzenetére


Iron Funeral
őstag

LoL ez a dobókockás nagyon ütött :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#765) feri1014


feri1014
senior tag

Az EU szerverre mikor érkezik a patch? Tud valaki valamit? Eddig ugye szerdán délelőtt rakták be a patch-et, de ez tegnap elmaradt. :U

(#766) Kassadin válasza sasa311 (#763) üzenetére


Kassadin
addikt

Rálátsz a dolgokra. Szegény Ryze-t eddíg se használták, most már még annyira se fogják....

Más:Adhatnátok summoner neveket, aztán nyomhatnánk egy ph!-s meccset, ha gondoljátok.

[ Szerkesztve ]

(#767) sasa311 válasza feri1014 (#765) üzenetére


sasa311
veterán

Ezt nem értem én sem, tegnap este néztem US streamet és ott már élt a patch (ott láttam az új fa championt)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#768) Iron Funeral válasza feri1014 (#765) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Normál esetben 1-2 nap eltolódással érkezik EU-ra a patch(általában egy nap szokott lenni az eltolódás). Ha valamit hotfixelniük kell akkor tovább tolják a dolgot :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#769) feri1014 válasza Iron Funeral (#768) üzenetére


feri1014
senior tag

Gondoltam, hogy valami problémájuk akadt. Csak ne csinálnának úgy, mint, ha semmi nem történt volna; hanem a honlapra kiírják, hogy gondok vannak és csúszik a patch vagy valami. :)

[ Szerkesztve ]

(#770) sasa311


sasa311
veterán

EZ NAGYON NAGYON MELEG....

Valaki US szerverről: EZ IGAZ?! :Y
Mert akkor szánalom a köbön...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#771) Dictator^ válasza sasa311 (#770) üzenetére


Dictator^
veterán

Csak 4. sorig olvastam, és épp tegnap gondolkoztam, hogy mi ez a Pando Media Booster, mert épp valami szar volt a hd sorozatok lejátszása közbe (ezért mentem a vezérlőpultba).. mondom ez mi a picsa? Le is szedtem, ezek szerint jó döntés volt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#772) Dictator^ válasza sasa311 (#770) üzenetére


Dictator^
veterán

A kérdésre elfelejtettem válaszolni.
Tehát a történet az volt, hogy amig hugyozott az EU, feltettem újra az US-t.
Ott is volt accom, hisz ott kezdtem.

Namármost pár nap eltelt és akkor kezdödtek amúgy a HD videólejátszási (gondolom kodek) problémák.
Nézelődtem mit tehettem fel, akkor láttam a Pando Media Boostert fent.
Fene se tudta mi az, utánanéztem:

The Pando Media Booster is a tiny (2MB) UI-less client that enables you to cost effectively stream full-screen HD video by leveraging your viewer's collective spare bandwidth. Running as a secure transparent background service on your viewer's computer, the Media Booster optimizes video streams by intelligently streaming your videos from multiple sources; your CDN servers as well as the computer's of other viewers ("Peer Cloud").

Érdekes, ezt találtam, amúgy tényleg használt erőforrást nálam is, ezért letöröltem.. eddig érdekes mód megvoltam e nélkül is.

Szóval van benne valami amit a LoL fórumon írtak.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#773) Iron Funeral válasza sasa311 (#770) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem tudom, nekem nem volt ezzel bajom, de majd megnézem egy pár lol meccs után, hogy milyen a gépem :F (így bele gondolva néha akad a GTA4 néha meg nem... hmm)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#774) sasa311 válasza sasa311 (#770) üzenetére


sasa311
veterán

Én ezt most nem találom az EU peccsel. Lehet kivették?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#775) Kassadin válasza sasa311 (#763) üzenetére


Kassadin
addikt

Én eddig azt hittem hogy a nerf a hivatalos lol fórum hozzászólásai alapján jön létre. Nem így van? :F

Más:tankoknak milyen rúnákat érdemes vásárolni szerintetek? Vagy ez hős függő dolog?

[ Szerkesztve ]

(#776) zsiga_667 válasza Kassadin (#775) üzenetére


zsiga_667
tag

Eléggé hősfüggő, meg játékstílustól/buildtől is.

(#777) Kassadin válasza zsiga_667 (#776) üzenetére


Kassadin
addikt

Bővebben is kifejthetnéd mire gondolsz. :K

(#778) Mojsz


Mojsz
csendes tag

Jézusom mi lett ezzel az eu-val akad össze vissza !? :O
vagy csak nekem csinálja ezt ? :F

[ Szerkesztve ]

(#779) Kassadin válasza Mojsz (#778) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem egész nap jó volt, nem tudom mindjárt meglesem.

(#780) zsiga_667 válasza Kassadin (#777) üzenetére


zsiga_667
tag

Bővebben arra gondolok hogy írd le milyen hősnek kell a rúna, meg hogyan játszol vele, akkor egyszerűbb érdemben tanácsot adni. :)
Az én tank rúnáim úgy néznek ki hogy magic pen. mark, armor seal, magic resist glyph, meg ugyanez quintben is. Ez egy agresszíven játszó armor-tank Malphite mellé szerintem korrekt, de egy hagyományosabb hp-tanknak inkább érdemes mondjuk hp/levelt rakni, meg flat hp quintet.

De inkább várd meg a profibbak tanácsát, én csak egy kis noob vagyok aki a solo queue miatt gyakran rá van kényszerítve hogy tankoljon. :)

(#781) sasa311 válasza Kassadin (#775) üzenetére


sasa311
veterán

Jól néznénk ki, hogyha a low lvl OMG MEGÖLT EGY (előtte szarráfeedelt) *instert random hero*, NERF NERF NERF NERF *fröcsög fröcsög* alapján nerfelnének.
A fórum sírás 99%-a teljesen alaptalan.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#782) Iron Funeral válasza sasa311 (#781) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Megnéztem ezt a pnado media booster izét és nálam nem fut(ott) a háttérben :N

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#783) Kassadin válasza zsiga_667 (#780) üzenetére


Kassadin
addikt

Amumu meg rammus érdekelne. Nekik milyen rúnákat érdemes venni? Neten millióféle build létezik, ezért sem tudom mi lenne a jó nekik. ;)

Sasa:ha nem a fórum alapján, akkor mi alapján alakítanak át teljesen hősöket/gyengítenek hősöket?Lásd ryze, vele is mit műveltek... :U :

[ Szerkesztve ]

(#784) Iron Funeral válasza Kassadin (#783) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Arra van a saját teszterállomány illetve nézik a visszajelzéseket (és nem a qq áradatot) ;)

btw.
Pendragon azt mondta, hogy: "We're working as quickly as possible to address the outstanding issues on the EU servers."

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#785) sasa311 válasza Kassadin (#783) üzenetére


sasa311
veterán

1., saját statisztika
2., saját teszterek
3., high elo visszajelzések

A low lvl nubok visszajelzései a világon szart sem érnek, mert nem tudnak játszani és általában agyuk sincs.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#786) kovsol válasza sasa311 (#785) üzenetére


kovsol
titán

"A low lvl nubok visszajelzései a világon szart sem érnek, mert nem tudnak játszani és általában agyuk sincs."

de ők hozzák szerintem a legtöbb pénzt így azért szerintem adnak az ő szavukra is

May the Force be with you!

(#787) sasa311 válasza kovsol (#786) üzenetére


sasa311
veterán

Én nem hiszem. Egyrészt mert 11 éves Pistikének nincs bankkártyája, nem fog se IP boostot venni se Skint.

Másrészt azért nem lehet komplett baromságot berakni a játékba, mert akkor elhúz a pro player rész és minden ilyen játék "promóját" ők viszik.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#788) Kassadin válasza sasa311 (#785) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem. ;)

(#789) Kassadin válasza Kassadin (#788) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez lemaradt:
Ti milyen videóbeállításokat használtok a játékban? Értem itt hogy a V-Sync és társai be vannak kapcsolva? Még mindig nem tudtam megoldani az fps laggomat. :(

(#790) sasa311


sasa311
veterán

Ez az új fa hős nekem most nagyon bejött :D

Igazán - hogy stílusos legyen - FUN vele játszani :DDD És nagyon jó offtank / support.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#791) Kassadin válasza sasa311 (#790) üzenetére


Kassadin
addikt

De jó is lenne, ha én olyan fákat kapnék csapattársnak, aki tanknak építi a karaktert és nem mage-nek.... :U

(#792) Dictator^


Dictator^
veterán

Low elo, jövök... sztem megprobálok leesni 600 alá. 1400ről...
Mai TANK NIDALEE és AD Alistarunk megvolt.. kb 8 szopás egyhuzamba. GG

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#793) Kassadin válasza Dictator^ (#792) üzenetére


Kassadin
addikt

940-en vagyok már nem merek rankedezni egyedül... :DDD Pedig voltam 1231-en is, ott kellett volna megállnom.

[ Szerkesztve ]

(#794) Dictator^ válasza Kassadin (#793) üzenetére


Dictator^
veterán

Még én is 1200-1300 között vagyok.. annyira balfasz mindeki, hogy hihetetlen.
Ma kb 2 gamet hoztam le egyedül, Corki és Tryndával. Többibe support illetve dps szerepet osztottam, de a csapattagok bénáztak.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#795) sasa311 válasza Dictator^ (#794) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem ma a 3. meccs, amit a csapattársaim 20 percnél feladnak 4 - 1 arányban (az 1 én vagyok), amikor:

- A teamkill 21-20 oda
- Mi 1-el több turretet ütöttünk le
- a mi teamünknek sokkal jobb a felépítése
- Egyedül több CS-m van mint az egész ellenfél teamnek FÁVAL (lololol)

És instantff, 1 "elvesztett" (1 low hp-s élte túl az ellenből minket meg aceltek) teamfight után. WTF? :F

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#796) sasa311 válasza sasa311 (#795) üzenetére


sasa311
veterán

Oké, asszem mára végeztem 0-12 Xin, természetesen velem... A vicc, hogy rajta kívül a másik 8 (+én) ember kivétel nélkül faszán játszott....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#797) Dictator^ válasza sasa311 (#796) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem csak ilyen gamem volt ma, amikor Trynda és Corkival hoztam egyedül a gémet, akkor is noobokkal voltam, csak az enemy is noob volt legalább.

Utána már csak az orosz free Heimer dobott fel, amikor Clairvoyancet nyomom sárkányhoz, 2en mennek fel gankelni Őt midre, ping rajtuk, írtam is a misst. És lövi a 90%hp-s towert.
És kik a noobok? Mi..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#798) Kassadin válasza sasa311 (#796) üzenetére


Kassadin
addikt

Atyaég, xin-el hogy lehet olyan statot összehozni? :Y Pedig azzal nem is olyan nehéz játszani... :U :)

[ Szerkesztve ]

(#799) Dictator^ válasza Kassadin (#798) üzenetére


Dictator^
veterán

Noob viszi, aki nem a herohoz.. HANEM A JÁTÉKHOZ sem ért.. az összehozza hidd el.

Ma a heimer is nem a heimerrel volt szar, hanem az egész lol tudása volt 0.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#800) Kassadin válasza Dictator^ (#799) üzenetére


Kassadin
addikt

Hogyan jutnak el 30-as szintig ezek az emberek? :W :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.