Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Highzor


Highzor
csendes tag

A torony dolgot én se értem teljesen, amikor ashevel vagyok torony alatt, és dugnak torony alatt, a torony lövi tovább a creepeket... Ha én vagyok az ellenfél tornya alatt, akkor "kilométerekről" rám lő a torony... A nerfelés gondolom official fórum alapján megy, amire sokan panaszkodnak, az kap nerfet. Sonat is már hova nerfelik? 1-es gyógyítása healel 30-at, ez teljesen nevetséges a taric vagy soraka gyógyítással szemben, főleg hogy ők tudják is tölteni a manájukat képességből...

Szerk: Várom a dota2-t...

[ Szerkesztve ]

Légy kreatív!

(#352) sasa311 válasza Iron Funeral (#350) üzenetére


sasa311
veterán

Mooka-Miki

Mordét nagyon-nagyon nehéz counterelni. Ha középen van akkor szinte lehetetlen. Ha lvl 6 alatt nem sikerül legankelni akkor morde = instant win. Márcsak azért is, mert BÁRKIT betol középen 1v1-ben lvl 6-on.
Rammus meg dzsungelből oszt a legjobban. Bokorba be, power ballt felpörgetni (innen ismerszik meg a béna rammus, aki belövi a powerballt és máris támad) kb felére, az olyan 500-as MS, bárkit utolérsz még ha flashel akkor is. Def curlel lvl 6-on 170 armor + 170 MR, taunt oszt' csókolom.

r1E3S3E7T:

Szerencsétlen Twitchet a "to the ground baby" módszerrel sokadszorra nerfelik szarrá.
WW-et sem értem, mikor az volt az egyetlen direktbe dzsungelre tervezett karakter, de mostmár kb 10 másik karakter gyorsabban nyomja mint a WW és lvl 6 előtt jobban is gankel.

Galio ultiból mercuryval akkor tudok kijönni, ha nem a fejemen nyomja el hanem csak a "széle csípett el". És sajnos elég gyakran nyomják a bokorból / fal mögül flash és instant ulti kombót. Utálom is érte. Meg azt is utálom, hogy DPS kasztokat rákényszerítik a mercury vételre.

A torony AI tökre igaz, kb annyi esze van mint a Heimer turretnek....

Az EU verzió azért ótvarabb, mint az US mert EU-n lövik először a patchet, US már javítottat kap helyből, amivel az EU kiszopta...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#353) pachito válasza sasa311 (#352) üzenetére


pachito
őstag

"Márcsak azért is, mert BÁRKIT betol középen 1v1-ben lvl 6-on." Azért van pár csempion, ami kifejezetten hatékonynak bizonyul Morde ellen (saját tapasztalat) : pl Katarinaval level 6-ig tologattam a creepeket miden, Morde fél hp-n (penge, stb) én nagyjából fullon, ulti be, exhaust be, heal be, Morde down. Akkor a másik, ami számomra is meglepetés volt, Urgot. Az egyik legritkábban (szerintem érdemtelenül) játszott csempion, Morde-t és Malphite-t egy kis mana regennel akármikor leszed 1v1ben, laneben.

(#354) Iron Funeral válasza sasa311 (#352) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Twitch addig megmarad egy must pick/ban-nak amíg más ultit nem csinálnak neki, igaz, hogy így csak 6 sec az ulti de ez nem nagy érvágás(pont úgy ahogy az előző két nerfje sem volt az).
A mostani patch kivétel volt, mert ugyan az nap kapta meg mindkét szerver, normál esetben az US szerver előbb kapja egy nappal.

(#353) pachito: Urgotot azért nem játsszák mert a rendkívül jó early game-hez nem társul jó mid/late game ezáltal nem tud carryzni, tankból meg van nem is egy jobb, tehát kvázi kukába megy az early game killek szempontjából az Urgotos csapatnak.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#355) sasa311 válasza pachito (#353) üzenetére


sasa311
veterán

Hát nemtudom engem katarina sose tolt még be.

Creepelni nem tud mert melee, a penge meg nem sebez annyit, hogy levigye a shieldet.

Urgotra igaz, legjobb 1v1 champion lvl 10 alatt. Az egyetlen baj vele, hogy 18-on már csak egy free kill. Van egy ultija amivel kiszedi a carry-t (ha ki tudja, mivel marha pici a range) és utána haszontalan.

Ott lett elcseszve szerencsétlen, hogy:
Range talán a legkisebb a rangedek között.
Van egy skillshotja, ami ADval stackel.
Van egy AOE-jé ami AP-val stackel (ráadásul nem is túl jól)
Van egy shieldje, ami a tank mivoltát kéne, hogy erősítse, ez is APval stackel....) Nem értem, hogy miért nem armorral vagy HP %-al. Így gyk. teljesen haszontalan a shield.

Van egy ultija, ami jópofa addig, amíg a torony alá behozod a lvl 3 embert és az lelövi. Később nem túl jó.

Tehát AD champnak csinálni meglehet próbálni, de gyk. majdnem melee lesz.
AP-nak csinálni teljesen értelmetlen.
Tanknak esetleg, de nincs egy jó tank skillje se.

Viszont ahogy kollega mondja elején beninjáz 5-6 killt ami hiányzik az igazi carryk pénzéből lategame.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#356) nepszter1 válasza sasa311 (#355) üzenetére


nepszter1
addikt

mennyi a max cool down amit ki lehet rakni runákból ?

(#357) Iron Funeral válasza nepszter1 (#356) üzenetére


Iron Funeral
őstag

0,9% lv18-on (x9) ill.0,65% flat CDR glyphekből (x9), nem emlékszem, hogy van-e markokból meg sealekből CDR de igazság szerint glyphekre érdemes kirakni mivel azok utility rúnák.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#358) sasa311 válasza nepszter1 (#356) üzenetére


sasa311
veterán

viszont 40% a capje, úgy itemizálj.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#359) pachito válasza sasa311 (#355) üzenetére


pachito
őstag

Katarinának nem kell meleezni, 5ös penge végigfut mindenen. :)) A többi sajnos nagyjából igaz amit írtál/írtatok.. :(

(#360) nepszter1


nepszter1
addikt

mundot kellene a picsába feedelni marha idegesítő

(#361) Iron Funeral válasza nepszter1 (#360) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miért jó egy jól táplált Mundo? Persze ha veled van akkor megértem... :DDD

Van néhány idegesítő kari/spell a játékban, de szerintem a Sanguine Poolt nehezen fogják felülmúlni, bár ennél a Trollnál megpróbálták azzal a pillarral :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#362) sasa311


sasa311
veterán

U call a Jack in the box fear?! I WILL SHOW YOU TRUE TERROR!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#363) GabN73


GabN73
addikt

Ez jó dolog. :K :B

"Riot Games is happy to announce that our Magyar friends will now be able to purchase Riot Points via SMS! Players in Hungary, having now joined the list of countries supported in shop for that payment method, will be able to purchase points using their mobile phones on supported carriers.

Please note that different payment methods may have differing prices and amounts of Riot Points, so we have prepared a Support Section to help answer questions you may have.

Szép napot!"

(#364) Dictator^ válasza GabN73 (#363) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja csak 2x olyan drága lesz, mintha kártyával vennéd...

Ja meg persze a lvl30as random noobok, akik úgy feltolják az agyamat, hogy kiragelnék a világból..remélem innen még nem ugattam senkinek :))

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#365) Dictator^ válasza sasa311 (#338) üzenetére


Dictator^
veterán

Hát azért elégglé otvar ez a build is tyndának :)
Mióta tolod?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#366) pachito


pachito
őstag

Csak én találom ki*aszott bugosnak a pantheont? Lvl 2, heartseeker+stun, Malzával vagyok, háromnegyed hp maxról...NA NE. Ad 2: ultijának a köre nem látszik, ergo k*rvára nincs esélyem felkészülni rá...valamit kezdhetnének végre vele, mert nem 2 napja megy ez sem. De egy Kígyónőre azért még szükségünk van balansz előtt...hurrá! :W

(#367) Dictator^ válasza pachito (#366) üzenetére


Dictator^
veterán

Az nálad bugos, kb 2 órája toltuk, van köre az ultijának.. velünk is volt, ellenünk is egy panti, mindkettőnek látszodott a köre.

amúgy runával simán le tud zabálni..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#368) pachito válasza Dictator^ (#367) üzenetére


pachito
őstag

De több embertől is kaptam visszajelzést (mind baráti körből, mind ismeretlenektől), hogy egyszerűen nem látja a kört...akkor most hogy is van ez? Van aki látja, van aki nem? :F Itt valami nem kóser...

(#369) Iron Funeral válasza pachito (#366) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pantheon HSS nem bugos, csak felhúzták ;)
Haversrác pakol 31 Arpent, vesz egy ghostbladet, avagy 51 ARPen-nel közlekedik, jó hogy ledarálja a háromnegyed hpját malza'fagnak, egyébként mielőtt messzemenő következtetéseket vonsz le, gondolj bele, hogy kb. 15 sec a cooldown a spellen, tehát nem fogja leabálni vele a fél világot(csak a harmadát :D ). Ez a buff kellett neki, hogy ne legyen egy mozgó sz*rdarab endgame :K

Twisted Treeline mapon már egy ideje bugos egyébként az ulti kör, SR-ről nem tudok, hogy bugos lenne
(TT mapon sem mindig bugos)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#370) pachito válasza Iron Funeral (#369) üzenetére


pachito
őstag

Íme Remélem, hogy hamarosan találnak rá megoldást. :K

(#371) Iron Funeral válasza pachito (#370) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ismerem a topicot, csak gondoltam mondom, hogy nem mindig bugos (pl. nekem nem az)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#372) pachito válasza Iron Funeral (#371) üzenetére


pachito
őstag

Hát igen, nem mindenkinek bugos, de addig amíg nincs kijavítva simán disable-ezni kellene a karaktert, mert ezt így nem érzem teljesen fair dolognak...a múltkor volt valami gond Morgana-val és őt is disable-ezték a javítási időre, semmi probléma nem volt belőle.

(#373) sasa311 válasza Dictator^ (#365) üzenetére


sasa311
veterán

Nem játszom tryndával egyáltalán, csak a lvl1-es accon free karaktert kellett választani :P

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#374) Dictator^ válasza sasa311 (#373) üzenetére


Dictator^
veterán

Mi a rendes accod neve? És hogy tolod? :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#375) sasa311 válasza Dictator^ (#374) üzenetére


sasa311
veterán

http://www.lolbase.net/eu/Tahoparaszt

A hogy tolomra nem tudom mit lehet mondtani :D
Rankedet nagyon ritkán játszunk, mert nem szokott összejönni 5 ember haverokból, inkább 2 vagy max 3 egyszerre, úgy meg nincs értelme.

A solo queue olyan, amilyen, sokszor agyhalottakat kapok, máskor nem :) Ha 2-en vagy 3-an nyomjuk akkor sokkal ritkábban vesztünk.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#376) Iron Funeral válasza sasa311 (#375) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem arra gondolt, hogy EU vagy US szeró :))

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#377) Dictator^ válasza sasa311 (#375) üzenetére


Dictator^
veterán

(#376) r1E3S3E7T: erre gondoltam amit írt :)

Ha akarod, felveszlek, mi általába megvagyunk 5en, de néha nálunk is kimaradnak az alapvető wardolások ragelés miatt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#378) sasa311 válasza Iron Funeral (#376) üzenetére


sasa311
veterán

Látszik a linkből, hogy EU :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#379) Dictator^


Dictator^
veterán

10. lost game egyhúzamba.. mostmár tényleg csinálhatnának egy kib@szott banlistet, hogy ne rakjon össze ennyi faszlámával. Illetve vegyék már ki a free champokat LVL30-on.. ugyancsak annyi free faszláma van,hogy már kaparom a tapétát itthon...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#380) GabN73 válasza Dictator^ (#379) üzenetére


GabN73
addikt

:DDD

Kassadin-hoz milyen glypheket ajánlottok?

(#381) Dictator^ válasza GabN73 (#380) üzenetére


Dictator^
veterán

megvettem mordét mert senki nem akar tankolni az 5ös teamemből.. first win vele, első játékom 600 gém után :D 13-2-6 :D

Azóta két win megszületett..

Én személyesen magicpen-ap(perlvl) és fix abi quintessencébe..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#382) sasa311 válasza Dictator^ (#381) üzenetére


sasa311
veterán

Morde instant win.

Ezalól csak az a kivétel, ha az ellenfél csapatban is van morde - ő olyankor általában jobb, mint a tietek.

Ha te játszol mordéval akkor instant win, ezalól csak az a kivétel, mikor 2-en leavelnek tőletek a meccs elején + a te laneden kívüli 2 lanet szénné feedelik. A te solo lanedben pedig egy Sion + Taric kombó van!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#383) Dictator^ válasza sasa311 (#382) üzenetére


Dictator^
veterán

Mordékat mi faszra szoktuk húzni :)

De amúgy ja, US serveren kezdtem, de ez a morde.. :D akárcsak a Gangplank, megvettem kapásból 8 win vele, mindegyik értelmes stattal, 1000-res crittel, crites runákkal :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#384) dinnyev1tez


dinnyev1tez
csendes tag

Nasust vagy siont érdemesebb venni tanknak?

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#385) Dictator^ válasza dinnyev1tez (#384) üzenetére


Dictator^
veterán

Sztem Nasus jobban bírja mint Sion..De nézd meg Rammust is..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#386) sasa311 válasza dinnyev1tez (#384) üzenetére


sasa311
veterán

Tanknak egyiket se...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#387) sasa311 válasza Dictator^ (#383) üzenetére


sasa311
veterán

Premade-be lehet, de solo queue-ba morde instant win! ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#388) Iron Funeral válasza GabN73 (#380) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mpen piros/3flat ap quint(vagy 2 ap és egy MPen quint)/ap/lv glyphek, sárgára mehet manaregen(szigorúan /lv!) vagy ha nagyon maximalista vagy akkor oda is AP/lv (esetleg defenzív rúnák, mint dodge vagy hp/lv... én a manaregenre voksolok)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#389) GabN73 válasza Iron Funeral (#388) üzenetére


GabN73
addikt

ty. :K

Early game viszot nehéz vele.Játék elejére van valami tipped hogy mit jó vele csinálni? Late game megy,ha a team is jó akkor 20-7-15 az átlagom :K

(#390) Iron Funeral válasza GabN73 (#389) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Solo lane-t jó hagyni neki és akkor elcarryzi a meccset Kassadin, személy szerint Doran's Ring-el kezdek (de akár shield is lehetne, csak várni kell egy pár szintet amíg bedurvul a manareg. aztán lehet spamolni a skilleket), ez ad elég hp-t az elején, lehetőleg olyan lanet válassz ahol mage, vagy szimplán egy papír kari van, mire elérsz lv9-re addiga beindul a snowball vele(Mejai's). Q-E-Q-E-Q-R a skill order. A kezdő build valahogy úgy néz ki, hogy Doran's Ring+Boots of Speed+Catalyst/Tear of The Goddes+Meijai's. Amit mindenképpen érdemes kirakni neki az szerintem a RoA+AA kombó(hp+mana+mégtöbb AP).
Summoner spellek meg Ignite+Exhaust vagy Ignite+Cleanse, mindegyik jó a maga nemében. Más nem jut eszembe :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#391) sasa311


sasa311
veterán

Zsinórba kapom a nubokat már vagy 10 meccse én is. Minden meccsen jó stattal zárok, de van lgealább 2x 0-6 ; 1-9 ember, katasztrófa...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#392) Dictator^ válasza sasa311 (#391) üzenetére


Dictator^
veterán

Na ezért kértem banlistet a LOL EU fórumon, de cserébe csak oltást kaptam.. sok gyökér.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#393) sasa311 válasza Dictator^ (#392) üzenetére


sasa311
veterán

Én mondjuk nem értem, nem gondolom, hogy annyira nehéz lenne azt megoldani, hogyha valaki az ignore listádon van akkor ne tudjon vele egy csapatba dobni. Pár mp. várakozást kibírnék érte pluszba.

A WoWba is könnyedén megoldották ezt, hogy random instába nem dob be a matchmaking olyan emberrel, akit ignoroltál.

Tegnapi "legjobb" beszólás:
"Have to go to eat, brb 10 mins".
A tanktól... Természetesen akkor, mikor már csak a Nexus tornyai állnak és csak be kéne fejezni.

Ha nem lett volna az ellenfél teljesen sík és nem jönnek be dupla torony mögé gankelni amit kisz0pnak akkor ki is kapunk, így mákosan nyertünk.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#394) Dictator^ válasza sasa311 (#393) üzenetére


Dictator^
veterán

Na igen, emiatt egyik ismerösöm már abbahagyta a játékot.. az a banlist rohadtul kéne. Annyi nyomorék van, hogy hihetetlen.. és nem azért lépek be egy 25+ perces játékba, hogy végig szopjak egy hülye miatt, hanem élvezzem, ha meg kikapok, kapjak ki stilusosan.. de ne úgy, hogy egy teljesen n00b van velem és ráadásul lvl30..

azokat a free champokat is kivehetnék már lvl30-on.. megvan az összes mastery, farmold össze ami tetszik azt kész.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#395) dinnyev1tez válasza sasa311 (#393) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Kegyetlen sok buta emberrel tud egy csapatba dobni néha, ritkaság h. nem 4 castert vagy 4 melee dps-t hoznak egyszerre. Eddig a kedvencem az a srác volt aki nasussal lvl 5-ösen bement creepek nélkül turret alá zuhanyozni merthogy ő tank :(

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#396) sasa311 válasza dinnyev1tez (#395) üzenetére


sasa311
veterán

Ha még csak ennyi lenne....

Utolsó meccs:
Malzahar középen lóf@szt se csinál, jungelünkben elkapjuk a WW-ot, lejön a fenti lane, 3v3 a helyzet, pingelünk mint a barom, malzahar nem jön... Aztán flémel, hogy meghalunk.
Utána flémel, hogy a jungeler failel (ja, előző akció miatt), flémel, hogy a top lane "elfeedelte" a tristanat (1 kill....).

Ezután mikor SZÉT VAN WARDOLVA az egész pálya középen creepel egyedül, mikor jól láthatóan 3 wardon átmegy az ellenfél csapat, beáll a bokorba (ami szintén wardolt) és legankelik.

Ekkor lenubozott mindekit és táncolt a nexus körül közben flamelt mindenkit.

Na ez a fail.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#397) dinnyev1tez válasza sasa311 (#396) üzenetére


dinnyev1tez
csendes tag

Vannak rosszabbak is. Ma mondjuk 2 egész jó csapatot fogtam ki, de elég ritkán jön össze h. nincs a csapatba 2-3 agyhalott akik kib@szott bessziről kerülik a teamfightokat és még véletlenül sem segítenek a többieknek.

[ Szerkesztve ]

LoL nick: dinnyev1tez (EU), dinnyevitez (US)

(#398) Iron Funeral válasza sasa311 (#396) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miután DuoQ megy haverommal, én szoktam lenni jungeles, és akkor tudunk egyeztetni ganket jól. Namost, jungle pattern #1, kezdjünk wraitheknél! ezt a kedves mides ember is észreveszi, nem elég, hogy odaáll és ezzel lopja az xp-t(miközben persze mondom neki, hogy húzzon onnan a p*csába) MÉG LE IS LŐ EGY WRAITHET. Ez a mai napon háromszor történt meg, mindháromszor más ember volt középen (2xezreal+1 ashe). Mondom neki, hogy mégis mi a f@szt csinál erre a válasza nemes egyszerűséggel az volt, hogy "scrub"(ez Ashe volt, a másik kettő legalább befogta a pofáját utána). Oh yeah, mondom megyünk tovább majd szépen várnak a gankeléssel, mert ugye milyen jó, hogy még egy campet ki kell most pucolnom. Éppen odaérek a manás gólemhez (lv2 vagyok). Kapok egy 4e-s ganket, én vagyok a firstblood, SENKI sem mozdult meg azért, hogy segítsen(haver meg toppon volt persze), emellé még kapom is az oltást, hogy noob :)) Wardot nem vesz egyik sem, csak én (kb 900 gold ment el wardokra, hogy ne gankeljenek meg állandóan, mondom ez csak jungling phase!)... nagyon kész, nem is értem, hogy ezek hogyan jutottak fel 30-as szintre. Kedvencem a mai napon Pantheon volt az első meccsről aki Manamune-t vett ELSŐRE (nem brutalizer, még véletlenül sem), és az ultijával farmolta a mobokat, majd teamfight közben közli, hogy "sry no ulti". Úgy megcsapkodnám néhány ember fejét néha, hogy utána még le is törölné a szerencsétlen játékot. :(((

Aztán 3. meccs után történik a csoda és kapok egy retardált mentes teamet...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#399) sasa311 válasza Iron Funeral (#398) üzenetére


sasa311
veterán

US szerveren nemtudom mi a helyzet de EUn az én csapatomba az elmúlt 10 meccsbe:

- Vagy nem volt Pantheon
- Vagy volt de jobb lett volna ha kiafkol az elején...

Ellenben az ellenfél csapatban facerollolva 2 hitel a pantheon bárkit. Egy stun, egy HSS és puff, nincs is HP.
Kicsit elszálltak a HSS buffal. Értem, hogy szar volt a pantheon de ezt nem úgy kellett volna balanszolni, hogy egy kivédhetetlen kurva sokat sebző spellt kell neki adni...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#400) Dictator^ válasza Iron Funeral (#398) üzenetére


Dictator^
veterán

Wardot ne is várj random gamebe, max akkor, ha tényleg értelmes embert kapsz be, vagy egy erdös , aki védi magát..

Mordéval volt egy gémem, amit 5man premadeben nagyon kiszoptunk, legalábbis az elejénél 4-21 volt az állás az ő javukra.. pedig 10 gamet nyertünk sorba, fossátankoltam/öltem.

Akali .. Majd Yi erdőből ki, exhaust.. végem. Akali olyan táp volt, egyedül vert mindent, bár Akali ilyen, nekem is sokáig volt a "main"-em. Azaz, csak azzal toltam le , x gamet egyhúzamba..

Aztán csak idegesség miatt, kivettem Akali-t, vesztettünk, de szarrá öltem mindent, malphite.. morgana.. stb:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.