Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46401) Yodamest válasza SkiDev (#46397) üzenetére


Yodamest
addikt

Sajnos ez ilyen. Én is mélyen bevettem sokszor azt a bizonyost, de a napokban valahogy nyerő szériám van. Ami biztos, hogy kiemelkedőnek kell lenned, ahhoz hogy feljebb lépj. Persze nekem is van néha olyan meccsem, hogy ilyen retek pl. 3-5-9 statokkal meccset nyerek, mert jó csapatom van, de nem ez a meghatározó. A legtöbb meccset elfogod veszteni, ha nem tudod fixen nyerni a lanedet és nem tudsz menni segíteni a gyengébben játszó csapattársaidnak.

Ez olyan mint egy lavina:
1.Tudod nyerni a lanet, az ellenfeled beszorítod a torony alá, nem tud farmolni.
2.Ebből következik, hogy jönni fog az enemy junglerese, tehát nem tud menni más lanet bosszantani, magadra vonod a figyelmét.
3. A te jungleresed fog tudni menni a többieknek segíteni, mert te boldogulsz egyedül is, így valahol máshol létszámfölényben lesztek.
4. És így tovább

Ha 1v1-ben már gondok vannak, akkor borul az egész. Bírom jungleresként, amikor már lvl 2-3 környkén sír a toposunk, hogy gank gank gank, mert 1v1 ben képtelen még csak egy döntetlent is elérni és persze ez az én hibám.

Legalapabb dolog, hogy nem szabad sokat halni. Én átlagba ilyen 2-3-4 halálokkal zárom a meccseket, persze van, hogy full kikap minden lane 20-0-ba van az enemy adc már a 10. percben stb és megszalad a ló, de ilyenkor surrend is a vége legtöbbször.

(#46402) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy mi számít boostolásnak.

Samsung Galaxy S23+

(#46403) Kanczy válasza jUUh (#46402) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az, hogy valaki más account-ját felhúzod magasabb szintre. Szeretném azonban itt kiemelni, hogy a fiókon való osztozást is bünteti a Riot.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#46404) Yodamest válasza Kanczy (#46403) üzenetére


Yodamest
addikt

És mi értelme a boostolásnak?

(#46405) FoLey-v válasza Yodamest (#46404) üzenetére


FoLey-v
addikt

Hogy abból legyen nagyobb az arcuk,ha már soloban nem tudnak feljebb jutni. ;]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#46406) Beni97 válasza Kanczy (#46403) üzenetére


Beni97
őstag

Ez így nem inkább csak smurf?
Szerintem úgy kéne írni, hogy egy smurf acc-os emberke segít egy haverjának a rankedon feljebb jutni.
Vagy egy magasabb divben lévő acc segít egy másiknak. PL az egyik gold-ban van a másik meg silverben.

Yodamest: Tuti vannak olyanok akik pénzért boostolnak és egy smurf acc-ot is ellehet adni miután felhúzta.

(#46407) Ryder1 válasza Beni97 (#46406) üzenetére


Ryder1
senior tag

Rendkívül jól lehet keresni boostolással, (több?) LCS játékos is belebukott már, pl: xiaoweixiao. Sok challangeres is csinálja.

(#46408) Kanczy válasza Beni97 (#46406) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem, mert nem a tulaj játszik a saját accountjával, hanem valaki játszik helyette.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#46409) Yodamest válasza FoLey-v (#46405) üzenetére


Yodamest
addikt

Tényleg nem értem a lényegét. Miért lenne nagyobb arcuk abból, hogy olyan ligában játszanak, ahol csak feedelnek és mindenki csak szidja őket milyen bénák és pár nap alatt visszaesnek oda ahová igazából valók? És ezért még fizet valaki? Na nemááár :) Nem értem magát a felfogást. Miért jó az, hogy bebizonyíthatod, hogy hová nem vagy való? Én inkább pont fordítva csinálnám, elkérném egy bronzosnak az accját, hogy had húzzam kicsit, de úgy hogy még én fizetnék, hiszen alázhatnék mindenkit és ez a legjobb érzés.

Itt valami fel van cserélve de rendesen.

(#46410) micafighter válasza Beni97 (#46406) üzenetére


micafighter
nagyúr

A smurf az akinek van alt accja jóval kisebb rankban mint a mainje, és amikor ott játszik, azt hívják smurfölésnek.

A boostolás meg mikor megkérsz/fizetsz valakit hogy felhúzza az accountodat magasabb rangba, akkor boostol téged. Te meg "boosted" leszel.

De azt is szokták hívni boostednek aki a saját rankjánál jóval bénábban játszik, streamerek is szokták mondani viccböl amikor valami nagy hülyeséget csinálnak hogy "i'm boosted", twitch chat is beindul néha BOOSTED spammel.

Én is szoktam ezzel viccelődni néha pl ha lecarryzem a csapatot beirom hogy todays boost is on the house guys you are welcome, vagy ha engem carryznek akkor pl thx for the boost xd vagy ha jól játszik a társam megkérdezem paypallal vagy bankkártyával lehet w fizetni a boostért.

[ Szerkesztve ]

(#46411) Beni97


Beni97
őstag

(#46412) jUUh


jUUh
addikt

Köszönöm a válaszokat. De az tényleg annak számít, ha én silveresként játszok goldossal, vagy bronzként silveressel? Akkor miért enged így bedobni? :Y

Samsung Galaxy S23+

(#46413) Ryder1 válasza jUUh (#46412) üzenetére


Ryder1
senior tag

Amíg a rendszer engedi a duót, addig szabályos igazából. Az már elvileg boost, ha egy diás ember duózik veled az ő goldos accjával úgy, hogy te silveres vagy. :D

(#46414) jUUh válasza Ryder1 (#46413) üzenetére


jUUh
addikt

Rendben, köszönöm mégegyszer mindenkinek! :R

Samsung Galaxy S23+

(#46415) yabba válasza Yodamest (#46409) üzenetére


yabba
aktív tag

Csomó előnye van a boost-nak.

- Pl kaphatsz gold, diamond, platinum keretet amit magadtól nem tudnál.
- Elmondhatod a suliban, munkahelyen a haveroknak, új ismerősöknek, hogy Te mekkora ász vagy Lol-ban, amit majd szájtátva bámulnak.
- Szezon végén magasabb ligában még egy ingyen hőskinézetet (hőssel) is kaphatsz!
- Könnyebben szedhetsz fel csajokat Comic Con-on, Lol világbajnokságon, stb.
- De a legfontosab... hogy leugathatod a nálad gyengébbnek kinéző (csak siler, vagy semmilyen keret) többi csapattársadat. Nem baj ha te 0/10/0-ban vagy ők meg 15/1/3-ban, nyilván te vagy a jobb játékos, mert neked gold/platinum/diamond stb. kereted van!

És ha nem játszol rankeded, akkor nem esik vissza (max a köv szezonban megint fizetni kell).

(#46416) yabba válasza jUUh (#46412) üzenetére


yabba
aktív tag

Szerintem az még nem, és ranked-nél meg is vannak a határok, hogy min-max milyen erős társsal mehetsz együtt.

(#46417) yabba válasza Beni97 (#46411) üzenetére


yabba
aktív tag

Ilyet hogy lehet csinálni? Vagy csak olyat, ha van egy felvett meccsem, abból legyen belső nézetes videó (mondjuk hősre rögzített kamera alpján).

(#46418) Beni97 válasza yabba (#46417) üzenetére


Beni97
őstag

Van rá valami program de nem tudom a nevét. A 360 fokos cuccot meg főleg nem tudom.

(#46419) micafighter válasza jUUh (#46412) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az nem boost.

(#46420) micafighter válasza yabba (#46415) üzenetére


micafighter
nagyúr

Plattol kezdve ha nem játszol rankedet, automat LPt vesztesz folyamatosan és visszaesel. Minél nagyobb rank annál gyorsabban és többet.

[ Szerkesztve ]

(#46421) FoLey-v válasza micafighter (#46410) üzenetére


FoLey-v
addikt

A yabba kolléga mindent leírt. Én csak azért írtam le,hogy nagyobb arcuk lesz tőle,mert egy szart sem érnek csak lenézni a kisebb divizíókat. pl. legtöbbször csajoknál van ez. Aki magától jut fel feljebb az már egy megtestesült igazi lol játékos. Attól,hogy boostolják kap +ezt azt attól még marad egy feeder nokedli játékos. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#46422) SkiDev


SkiDev
senior tag

Ennyit erről... Hahahahaha
Megint jól felkúrt a RITO... Szerintem már direkt velem ba**nak ki.
Délután megyek ARAM-ot, megkapom Janna-t (really?), de valaki kilépett, így újra a keresőben vagyok (hála az égnek), talál meccset és megint Janna (?!%!), mindenki más kap újat, nekem ez jut. Jó nyertük, csak nem értem semmit. Várok egy kis időt, videózom, visszamegyek, ARAM és megint Janna......
Oké délután felkúrt, megyek keresek valami más gamet.
Este nekiülök újra, megvettem Threshet (na hátha), erre Rammus.
Az összesorsolás hihetetlen: Teemo, Rammus, Quinn, Ryze, Xin vs. Cassio, Ahri, BRAND (ARAM-ban egy ulti -> penta), Tristana, Irelia....
So fair küzdelem..... Meg Janna ellen kapok Mastert meg Yasuot meg Sonat....
Az még hagyján, megnézem kikkel osztott össze "véletlenszerűen".
Nálunk: Unranked, Bronze I., Bronze I., Silver II., Bronze V. Ellenfél: meg két Silver (II. meg V.), Platina V., Bronze II. meg még egy Bronze....
Ezek után ne kú**am fel az agyam.... "rossz mentalistás" ~ próbáljon meg az ember már alapból jobbak ellen játszani, dobjuk be a mélyvízbe....Következő mi lesz? Challenger team ellenünk?
Úgyhogy megint jól felbattam az agyam és egy reporton keresztül megint elküldtem kellemes vidékre őket.
A szomorú pedig az, hogy nem érdemes reportolni, mert telibe******* a gép mögött ülők mit írsz nekik. Ha szidod, ha nem, nem kaptam még reportot, a hacker ugyanúgy folytathatja a játékát és a játék ugyanúgy igazságtalan lesz velem szemben... Unatkoznak a gépek mögött és jól kiszemeltek... A reportjaimon meg max jót röhögnek.
Nagyon közel állok hozzá, hogy elpattan egy ér, és úgy letörlöm az egész játékot, fellövöm a gépet az űrbe, lezuhan és széttöröm. Utána a darabjait bézbósz ütővel küldöm sok szeretettel a szerverek felé. :)

További kellemes játékot! ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#46423) jUUh válasza SkiDev (#46422) üzenetére


jUUh
addikt

Én tényleg nem akarlak megbántani, néha nekem is elegem van a játékból, de egy kicsit durván elszálltál... :DDD Engem nem zavar, hogy ezt ide írod, de lehet mást igen :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#46424) Beni97 válasza SkiDev (#46422) üzenetére


Beni97
őstag

Hát figyu. Az hogy nagyobb dives ellenfelet dobott be ellened azzal nincs semmi baj és hiba. Ilyen a normál game. És igen még kaphatsz olyat is, hogy ellened 1 challenger,2 dia, 3 plat, veled meg lvl30 alattiak lesznek.
Az, hogy jannát kaptál elég sokszor az unlucky. Amúgy meg aramon sokat ér a heal, és jannának elég jó az ultija hozzá, plusz a shieldje is jó ami mehet toronyra is. És ne support jannázz ott, hanem mehet neki a full ap. Szerintem úgy már fun lehet.
Az meg, hogy telibe leszarják a reportod az nem igaz. Egy ember reportját egy másik ember ellen, tényleg semmibe vehetik, de ha már többen reportolnak egy embert az kapni fog. Én csak múlt héten kaptam kb 3 olyan visszajelzést, hogy bant kapott az illető.

Amúgy azt ajánlom neked, és a hasonlóan érzőknek a játék iránt, ha nagyon fel tud húzni egy játék az nem neked való!!!!!
Mi lesz veled rankeden? Ha ideges vagy akkor az nagyon durván befolyásolja a teljesítményed, mert nem arra figyelsz és gondolsz, hogy mit csinálj hanem inkább arra amin felhúztad magad és melletted még 4 ember játékát rontod el. És ez még kihathat a következő meccsre is. Ez egy játék. Élvezni kell nem pedig szétverni az egeret, billenytűzetet, monitort, asztalt falat és anyagi kárba is verned magad egy f2p játék miatt. Még ha a ranked "vérre" megy is.

bocsi a helyesírásér meg stb kicsit alváshoz van már az idő.

(#46425) kenwood válasza jUUh (#46423) üzenetére


kenwood
veterán

Engem pl kimondottan zavar..
A rito,really,kappa es tarsai egy nagyon alacsony ertelmi szinvonalu troll kozosseg hivoszavai.
Ne hozzuk be oket ide.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46426) batai15 válasza SkiDev (#46422) üzenetére


batai15
félisten

Besokkaltal, nincs is ezzel gond. De vagy 2 hét távolság tartás kell a játéktól .

(#46427) Kanczy válasza SkiDev (#46422) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nem, senki nem szemelt ki és akar neked rosszat a Riotnál. Ilyen egyszerűen nincs. Balszerencse esetleg :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#46428) #53932800 válasza SkiDev (#46422) üzenetére


#53932800
törölt tag

Kivánom ,hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben :R

(#46429) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Na jó, azért most kicsit meglepődtem én is a ratingen :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#46430) hugi0


hugi0
őstag

Hatalmas ez a morgana jungle. Zil nagyon eroskodott, hogy o megis sup akar lenni jungle helyett, de addigra mar lockoltam. Gondoltam akkor megint morgana jungle a multkor is nagyon bejott.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#46431) Beni97


Beni97
őstag

Húú akkora szerencsém volt most. Haverral szinte 3v4-eztünk. Az volt a szerencsénk, hogy kiafkolt az enemyből az adc. Igen nálunk xin adc volt, aki nem éppen volt jó a lux-al együtt akik nem éppen vették ki a részüket a harcból mert kb a zyra oneshotolta. Talán "golyófogónak" jók voltak. Ilyen meccset elég jó érzés visszahozni.

[ Szerkesztve ]

(#46432) Horytnica válasza hugi0 (#46430) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Hát én ma is mentem pár rankedet, volt pár igen izgalmas meccs.

De riot részéről kicsit kezd szánalmas lenni hogy ahol Yasou - Vayne páros valamelyiket az egyik csapatba kerül akkor annak az esélye a győzelemre kb. 90%.

Mindig hirdetik a nagy "balance"-t de sohasem közelítenek felé. Mindig csak távolodnak. Pl Vayne nem régi buff-ja a tornyok ellen. Eddig mindenkit megölt 3 lövésből kb. most már ennyibe kerül neki egy torony is.

De kezdjük az elejétől. Mert a szegény Zed a jól megtervezett támadás és az a hatalmas brutális taktikai érzék amivel elejti a zsákmányát. Kicsit vicces, amikor még használható volt a QSS akkor kipróbáltam a zed-et mondom megnézem mi ebben a nehéz. Elmondom... ha elvernek halál lazán Q-val lefarmolod azt amit az erősebb ellenfél. Nem túlzok kishíján 100%-osan lehet farmolni a Q-val 32147823421km-ről. Az meg hogy beugrasz, rá ultizol valakira rá ütsz a billentyűzetre és még egyszer megnyomod az R-t vagy anélkül elfutsz... Ehhez tényleg nagy tervezés kell. Esküszöm emelt fokú érettségi meg doktori. Na persze leső meccsemen 24/4-8/10 körül végeztem és még csak le sem izzadtam.

Akkor itt van a Yasou, mindenki tudja hogy op sz*r, kishíján megölhetetlen, és a farmot megint csak 100%-osan tudja hozni végig csúszkál a minionokon majd dob egy forgószelet és meghalt mind a hat. Eközben nem tudsz hozzá közel menni mert fut 2 cm-ert és tele a pajzsa így már piszkálni sem tudod, ill. 2 mp-t van Q-ja, ebből jön a forgószél és ott már igazából tök mindegy mert már hiányzik fél hp-d. Csak megjegyezném őt még mindig nem tudták nerfelni, persze gondolom az antirasszizmus miatt mert szegény sárgák. Ebből a szemszögből a Lucian nerfet nem értem biztos most perelik is őket.

Erre jön a kedvencem a Teemo buff... valami ilyen jelmondattal: "Teemo erős, de ha elverik akkor nincs elég manája a védelemre meg a támadásra is egyszerre" Basszus ha elveri akkor ne akarjon mid a kettőt egyszerre... Riot logika, persze kell az segíteni a gyenge elméjükeket is tudom, akinek nem haladja meg az iq-ja a két marék molylepkéét annak erősen ajánlottak a fenti karakterek.

Na és akkor jön a kedvencem. A sorozatos Kindred "nerf" :D Nem értem miért? Ha kindreddel voltam azt éreztem hogy rohadt papír vagyok és ha nem helyezkedem jól akkor megdöglök. Ha kindred volt ellenem akkor meg az éreztem hogy megyek és ízekre tépem Kha'zix-al. Nerfelték holott én kb. amióta kijött nem hazudok nagyot ha azt mondom hogy kb. 10x találkoztam vele. Persze tudom op. ha megtanulsz vele játszani és van hozzá kis gógyid.

Kérem fejtse ki nekem valaki, a riot miért nem veszi észre azt amit kellene. Ha észre veszi miért nem havítja... pár dolog. Ezreal akkor is elultizik ha le stunol vagy odébb lököd, Yasou telibe fossa ha valaki le stunolja ő ultizik... ill. befejezi az ultit.. De Pantheon ugrás közben kiszedik(W) és sorolhatnám.

Ja persze ezek után jönnek a projekt izék meg a karakterek, ez már üti a War Thunder ratyiság szintjét.

(#46433) Beni97 válasza Horytnica (#46432) üzenetére


Beni97
őstag

Szerintem a riot azokat nerfeli akik lcs-n erősek, és azokat buffolja akiket látni akarnak és nagyon el vannak dugva. Kis ligákban semmit nem ér egy nerf vagy buff. Magasabb ligában viszont igenis sokat számít. Kis ligában szerintem egy nap az összes champet viszik rankedra míg magasabban szerintem csak a 30%-át pickelik.
Zedhez igenis kell skill. Lehet, hogy neked kézre áll és azért tudsz vele elverni szinte bárkit. Magasabb ligában csak is split pusholnak vele szinte, mert ott van eszük.
Yasuo se az a könnyű champ.
De ha jól tudom veled már beszélgetem erről gépigényen akkor se tudtalak meggyőzni.
Majd valaki aki jobban ért hozzá elmagyarázza remélem ezeket a dolgokat.

Amúgy csak azért hozom fel ezeket a magasabb dives és lowelo-s dolgot mert lowelo-ra kár gondolni. Ott kb játékosok 80%-a ész nélkül játszik, senki nem tanul a hibákból stb. Míg magasabb helyen ott már van agyuk a játékosoknak. Én így látom a dolgokat, ha valami nem így van akkor megérdemlem én is azt hogy valaki elmagyarázza a dolgokat.

(#46434) Kanczy válasza Horytnica (#46432) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Milyen szinten vagy?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#46435) Horytnica válasza Kanczy (#46434) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Jelenleg? :D

SV közel 1 hónapja... 2 winn 2 lose... rengeteg afk, rengeteg troll, rengeteg idióta aki valamiért sírva fakad, adc-k akkor ha a supp elvisz 2 farmot, olykor afkolni is mennek. Van aki csak nem ismeri a pinget, illetve nem veszi észre ha szétszakad a map, vagy csak szimplán tojik bele.

Hát ha low elo-n ennyire op akkor high elon a sok görbekezűnél még op-bb.

SV-ben most beállt az mint B1-ben, kb. 8x voltam promóban, volt hogy elmentem odáig 5 winnes sorozattal majd promóban kaptam olyan iq betyárokat akik se ping se ss, se semmi és a gáz az hogy ezt még észre sem veszik.

Ja és múltkor kérdeztem Yasuo ellen egy countert, hogy melyik hőssel jó ellene menni, nos senki nem írt semmit. Bár itt megjegyezném hogy Zed-el ha jól emlékszem annó 1946ban elverte Yasou-t a 3-4. meccsemen.

Ja és igen, zed kb. 1,5 meccsig nehéz, de nem is inkább nehéz, inkább ennyi míg megszokod melyik képességét hogyan használd ki.

Ja régebben néztem pár LCS meccset, szorítottam Vizicsacsinak, mert hát magyar és neki jól esik szurkolni, és akkor sem dübörgött nagyon a Kindred használat.

Na meg akkor már ha ennyire LCS-re igazodik a riot, akkor ránk mezei halandókra nincs is szüksége? Tőlem.

Ja és meg kell ma jegyeznem hogy igen brutálisan izgalmas meccseket mentünk. Szóval ez a mai nap annyira nem volt negatív.

[ Szerkesztve ]

(#46436) Beni97 válasza Horytnica (#46435) üzenetére


Beni97
őstag

Countert nem tudok yasuo-ra írni, mert én úgy vagyok vele, hogy a játékban egy counter van az pedig a skill. Ez minden champre igaz.
Annyit mondok, hogy én kivel tudok elverni egy yasuo-t. LB-vel elég egyszerű egy aa aztán mehet rá minden spell. Azirral távolról lehet pokeolni, de azir eléggé nehéz champ. Szerintem akalival is el lehetne verni, mert neki egy idő után elég nagy damage van. De ezek azok akikkel én tudok elverni egy yasuo. Talán még orianna és talon is ide sorolható. Persze ha egy nagyon jó yasuo-t kapok magam ellen akkor szívás van.

Azt ajánlom keress egy társat akivel tudsz duozni.

[ Szerkesztve ]

(#46437) Horytnica válasza Beni97 (#46436) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Yasuo-val ritkán találkozom, mert jung+top-ot játszom.

Bot-re ezen a szinten felesleges menni, nem találsz jó társat. Az adc-zést meg nem tartom túl nagy élvezetnek.

Igen a Skill... én is avval szoktam hárítani a dolgokat, pl Pantheonnal akárkit meg eszek(kiv. Yasou azt hiszem) bár amikor Pantheonnal mentem ellene akkor mindig csak hajszálon függött az élete a Yasouónak. Ja meg egyik meccsen azt írták ott egymásnak hogy Kata még Yasou counterja... amit nem értek :D

(#46438) Beni97 válasza Horytnica (#46437) üzenetére


Beni97
őstag

Ismerősre gondoltam akkor mikor azt mondtam, hogy keress társat. De ha nincs akkor ott a facebook. Bár sok ember van ott és talán még több hülye de biztos találni ott jó játékost. Én is mostanában egy csomót nyertem haverommal boton mikor én nem is tudok adc-zni. Ő legalább tudott suppolni. Bár én már elég régóta ismerem a társam.

[ Szerkesztve ]

(#46439) Horytnica válasza Beni97 (#46438) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Hát a fene se tudja. Én ritkán látom hogy a feedelt bot hozza a meccset, kellemetlen de nem feltétlen hozza. Egy feedelt mid + top többre képes. Egy ismerőssel én is szoktam sokat játszani, de valami oknál fogva ha vele játszom, idióta társakat kapunk, abszolut hülyéket akik nem reagálnak a pingre pedig ilyenkor ketten pingelünk meg hasonlók.

Ha egyedül megyek az úgy egy fokkal jobb, ha egyedül játszom és hülyéket kapok akkor belőlük azért ki lehet hozni egy győzelmet igaz az min. 57 perces meccs. Az utolsó ennyi volt. 27 percen át győzködtem őket hogy le kell verni az ellenséges 2 inhibit ha már nincs ott torony, de valami oknál fogva ők ezt nem akarták megcsinálni :D

És most mentem egy jó kis Pantheon vs. Darius meccset. Szegény Darius "fck u"-zot mikor a riot kiskedvenc karakterével nem tudott elverni :(

Ez jó kis meccs volt, élveztem. És a tegnap esti 3 lose-t is.

(#46440) stefyY


stefyY
őstag

GO UOL GO!

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#46441) maximilian4


maximilian4
addikt

Alig több mint 1 hete játszok, de azt hiszem megvan a main karakterem. Captain Teemo on duty! Sokszor még a saját csapattársaim is utálnak, az ellenfél csapat meg végképp. Az utóbbi pár meccs mind így végződött. Ezen a meccsen pedig tőlem lopták ráadásul a killeket a többiek. :D

Maxi

(#46442) Zivos válasza Beni97 (#46368) üzenetére


Zivos
tag

3v3 -ban minek jungle? Ha épp van idő le lehet csapni egy-egy tábort, de igazából pont az tetszik, hogy sokkal kevesebb az üres járat. A pók sem éri meg szerintem a szenvedést, mert pont nem olyan mint a baron, hanem folyamatosan erősödik az idő teltével. Amikor akkora előnyünk volt, hogy megengedhettük magunknak a pókot próbából, majdnem kikaptunk, illetve szenvedtünk még vagy 10-15 percet ahelyett hogy 2 perc alatt nyertünk volna. Egyetlen baj van, hogy ha van mellettem egy picit értelmesebb ember már megnyerjük, viszont egyedül szinte kizárt, míg 5v5 -ben egyedül is lehet nyerni. Valamint nem tudom miért a Csehek állandóan öngyilkosok lesznek. Nem értem miért, de már 4 Cseh öngyilkossal is találkoztam, ha CZ -t látok egy névben már nem választok karaktert inkább.

(#46443) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék szólni Mindenkinek, hogy aki AMD kártyával rendelkezik, egyelőre a mostani (7/28) driverre ne frissítsen, mivel villogni és csíkozódni fog a kép a képernyő alsó harmadában!

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#46444) Sordoran válasza SkiDev (#46443) üzenetére


Sordoran
addikt

De jó, hogy nekem 2013 óta nincs újabb frissítés a kártyámhoz. :U
De köszönjük az infót! :R

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#46445) SkiDev válasza Sordoran (#46444) üzenetére


SkiDev
senior tag

Tegnap próbáltam ki a Rainbowot, oda kellett a frissítés, eltűnt a textúrahiba, viszont most reggel toltam egy lolt, játék közben alul remekelte.. Nem feltétlen teszi használhatatlanná a játékot, de kissé zavaró. :) Az AMD fórumban egy fórumtárs megerősítette, hogy neki is ez lépett fel.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#46446) Horytnica válasza SkiDev (#46445) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Nekem az ArmA 3-hoz kellett az új Driver. Rettentően idegesítő volt hogy minden fa kéken villog :D de lolba is elfordul a kép bug de csak ritkán.

(#46447) Horytnica válasza stefyY (#46440) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Ááááh UOL.. :D nem nagyon mennék versenyezni LoL-ba még ha lehetne se. Annyira azért nem tudok :) De itt ezt a Dariust élvezet volt lenyomni :D

(#46448) Horytnica válasza maximilian4 (#46441) üzenetére


Horytnica
csendes tag

Nekem Teemoval nincs bajom, általában szétszedem, addig van kis előnye még nem veszem meg a QSS-t :D Onnantól szegénykémnek csak sprintelni kell vissza a torony felé :D

(#46449) hugi0 válasza SkiDev (#46443) üzenetére


hugi0
őstag

Milyen tipusu kartyad van ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#46450) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Titeket beenged most a játék?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.