Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19395) StLui válasza BBéci (#19385) üzenetére


StLui
veterán

És a külön dolgozószobába nem fér be egy monitor, hanem egy kényszermegoldásos ócska noti képernyővel kínzod magad fényképnézegetésre. Ez elég érdekes egy magát rendkívül igényesnek beállító embertől. Azért ennyit már csak megérne a notihoz csatolva: mint ez persze tudom, te csak a 300-1000eFt közöttieket veszed "emberszámba".
mindezt csak azért hozom fel mert hihetetlennek tartom, hogy naphosszat arról szóljanak a hozzászólások, hogy milyen szánalmas valaki, ha :
a: szekrénysort merészel rakni a nappaliba
b: hálószobába rak műszaki cikket
c: nem veszi figyelembe a feng shui-t
holott itt arról kéne beszélni, ha valaki tv-re kér ajánlatot akkor milyen lehetőségei vannak, és nem kérdőre vonni miért tesz szekrénysort a nappaliba, vagy tv-t a hálóba. Mindezt ráadásul hihetetlen lekezelő stílusba. Ilyennel még semelyik topicban nem találkoztam ezt, és a plazma topicot kivéve.
Természetesen nem egyedül rád gondolok itt. És igen, amikor így leoltotok valaikt a fennt leírtakért, az szerintem ugyanolyan személyeskedés mint leh..lyézni valakit.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.